Znak Velké Hydčice TJ Velké Hydčice minimapa

Aktuality


                                                                     


bře 25 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

TATRAN VELKÉ HYDČICE-FK SVÉRADICE B

Autor: Ladislav Pasker

TATRAN VELKÉ HYDČICE -- FK SVÉRADICE B    2:3

Rozhodčí: Bala Petr     ŽK 0:0


Datum konání: 25.3.2017

První jarní zápas se odehrál na domácím hřišti proti tradičnímu soupeři FK Svéradice B.

Bohužel na konci duelu se mohli radovat ze zisku tří bodů hosté. V 16. minutě  po střele do tyče se míč odrazil přímo ke kopačkám hostujícího Aleše Vachušky a ten už neměl problém míč uklidit do prázdné brány. Byl to pro něj už 23 gól v sezóně. Do konce poločasu už žádná další branka nepadla, i když oba týmy měli možnosti skórovat. Za domácí své první minuty odehrál Radim Jonák, čímž bych ho chtěl přivítat v našem týmu.

Do druhého poločasu nastoupil Marek Hlaváč, který svoji aktivitou hned zaměstnával obranu hostů. A svoji aktivitu zhodnotil i ve vstřelení gólu, když v 65. minutě střelou k tyči vyrovanal na 1:1. Vyrovnaný stav vydržel pouze chvíli, když v 69. minutě Martin Chaloupka střelou k tyči opět strhl vedení hostů na svoji stranu. Ale ani tento stav dlouho nevydžel, protože v 72. minutě krásnou přihrávkou Martin Fišer vyzval ke skórování Josefa Podzimka a ten se nemýlil. Stav byl 2:2 a zdálo se že zápas dojde k penaltám. Bohužel přišla 85. minuta, Aleš Vachuška prošel lehce domácí obranou, přihrál úplně volnému Štěpánu Říhovi, pro něj už nebyl žadný problém vstřelit vítěznou branku.

 

 

 


bře 25 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

ZAČÍNÁ JARNÍ SEZÓNA 2017

Autor: Ladislav Pasker

25.3.2017 v 15 hod začíná  zápasem proti FK Svéradice B na domácím hřišti jarní sezóna roku 2017.

Zde je ještě rozpis zápasů na JARO 2017, který jinak najdete v záložce "Rozpisy utkání"

TATRAN Velké Hydčice  FK Svéradice B 25.3. 15:00 SO  
Svatobor Hrádek B TATRAN Velké Hydčice
2.4. 16:30 NE  
TATRAN Velké Hydčice
SK Velhartice z.s. 8.4. 16:30 SO  
TJ Kašperské Hory
TATRAN Velké Hydčice 15.4. 17:00 SO  
TATRAN Velké Hydčice

Dukla Janovice B

22.4. 17:00 SO  
S.Chudenice
TATRAN Velké Hydčice 29.4. 17:00 SO  
TATRAN Velké Hydčice TJ Bezděkov 6.5. 17:00 SO  
TATRAN Velké Hydčice S. Mochtín B 13.5. 17:00 SO  
S. Zavlekov TATRAN Velké Hydčice 21.5. 15:00 NE  
TATRAN Velké Hydčice TJ Žihobce 27.5. 17:00 SO  
SRK Ž. Ruda TATRAN Velké Hydčice 3.6. 17:00 SO  
TATRAN Velké Hydčice S. Plánice 10.6. 17:00 SO  
SK Bolešiny B TATRAN Velké Hydčice 18.6. 17:00 NE  

 


úno 25 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

PŘÍPRAVA JARO 2017

Autor: Ladislav Pasker

Příprava Jaro 2017

26.2.2017- 12hod  VH - Pumpička  (hřiště Velké Hydčice)

4.3.2017- 15hod  TRÉNINK ( hřiště Velké Hydčice)

11.3.2017 - 15hod  VH - Poříčí ( hřiště Velké Hydčice)

18.3.2017 - 15 hod  VH - Budětice (hřiště Velké Hydčice)

 


lis 09 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

REKAPITULACE PODZIM 2016

Autor: Ladislav Pasker

Na závěr podzimní části roku 2016 pár čísel...

Se ziskem 14 bodů jsme na 11.místě v tabulce. Více se dařilo na hřištích soupeřů, kde jsme získali 9 bodů za tři výhry, z toho jedna výhra na penalty ve Svéradicích, pak výhry v Plánici a ve Velharticích. Bohužel na domácím hřišti se už tak nedařilo. Dvě vyhraná utkání, z toho jedna výhra na penalty proti Zavlekovu a dokázali jsme porazit Kašperské Hory.

Gólů vstřeleno 22, z toho 6 branek má na svém kontě Zbyněk Zelený a 5 branek Ladislav Kropáček. Celkem dokázalo vstřelit alespoň jednu branku 10 hráčů.  Inkasovali jsme 31 branek.

24...to je číslo udělených žlutých karet a 3 červené karty.

Do zápasů celkem zasáhlo 20 hráčů, nejvíce minut odehrál Pavel Veringer (1190), dalším v pořadí je Martin Kropáček (1099) a Ondřej Barborka (1007).

Jarní část začíná 25.3.2017, kdy od 15 hod na domácím hřišti hostíme FK Svéradice B.

 


lis 05 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

TATRAN VELKÉ HYDČICE-SRK ŽELEZNÁ RUDA

Autor: Ladislav Pasker

TATRAN VELKÉ HYDČICE -- SRK ŽELEZNÁ RUDA     1:2

Rozhodčí: Dušek Václav

Datum konání: 5.11.2016

V posledním podzimním kole přijel na hřiště Tatranu lídr tabulky SRK Železná Ruda. Průběh zápasu byl v celku vyrovnaný, zápasu by slušela remíza, přesto hosté odjížděli s výhrou 1:2.

Utkání začalo s menším zpožděním, protože se k zápasu nedostavil delegovaný rozhodčí a tak přijel náhradní rozhodčí, pan Dušek. První půl hodina hry proběhla celkem bez velkých šancí z obou stran, i když více práce v bráně měl náš brankář, Vláďa Ondřejíčka. Toho bohužel nakonec v 32.minutě dokázal překonat pohotovou střelou z malého vápna Martin Halama a stav tak byl 0:1. Ale pak přišla chvíle Zbyňka Zeleného, který svou "slabší" pravou nohou v 38.minutě vystřelil z levé strany velkého vápna nádhernou střelu přesně k tyči a srovnal na 1:1!!! Bez pochyby si svým šestým gólem v sezóně  řekl o první cenu v anketě "gól roku".

V začátku druhého poločasu domácí překvapili hosty velmi aktivní hrou, kterou ale nedokázali zužitkovat a tak trestali hosté.  V 53.minutě kapitán hostů František Zelenka si naběhl na přesný centr a hlavou skóroval, stav 1:2. Bohužel již do konce zápasu se nepodařilo srovnat a tak všechny 3 body si odvezli hosté.

 

 

 


říj 29 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

TJ ŽIHOBCE-TATRAN VELKÉ HYDČICE

Autor: Pasker Ladislav

TJ ŽIHOBCE -- TATRAN VELKÉ HYDČICE   3:3   (PK 4:3)

Rozhodčí: Blaheta Josef     ŽK: 0:4

Datum konání: 29.10.2016

 

V 10. kole podzimní části, k poslednímu zápasu na soupeřově hřišti se vyrazilo do Žihobec. V zápase padlo nakonec 6 branek a o vítězi rozhodovaly penalty.

Začátek zápasu nám vyšel skvěle. Když v 5.minutě vstřelil svůj 5 gól v sezóně  Zbyněk Zelený a v 10.minutě také svým 5. gólem v sezóně Ladislav Kropáček zvýšil už na 2:0. Domácí  začali bojovat a odměnou jim bylo v 20.minutě snížení na 2:1, když se trefil Josef Procházka. Ke konci poločasu se ocitli ve velké šanci Ondra Barborka a Ladislav Kropáček, ale soupeřův brankář jejich šance zneškodnil.

Druhý poločas začal šancí domácích, kteří trefili již podruhé  v zápase tyč, přesto v 55.minute z přímého kopu vyrovnal stav na 2:2 Václav Staněk. Než došlo na penaltový rozstřel, tak v 85.minutě se za domácí trefil Oldřich Nemrava, stav tak byl 3:2, ale Jirka Matějovic ( 2.gól v sezóně) v 89.minutě srovnal na 3:3 a zajistil tak minimálně bod do tabulky.

V penaltách skórovali Marek Hlaváč, Milan Kapusta a Ladislav Kropáček, neproměnili Ondra Barborka a Pavel Veringer.


říj 22 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

TATRAN VELKÉ HYDČICE-S.ZAVLEKOV

Autor: Pasker Ladislav

TATRAN VELKÉ HYDČICE -- S.ZAVLEKOV    0:0  (PK 4:3)

Rozhodčí: Staněk Luděk    ŽK: 1:4

Datum konání: 22.10.2016

K dalšímu domácímu zápasu přijel soupeř ze spodní části tabulky S.Zavlekov, přesto se dalo očekávat težký boj o každý metr hřiště a zápas mohla rozhodnout jedna vstřelená branka.

V prvním poločase měli hosté dvě velké příležitosti skórovat, když dokonce v jedné šanci bežel sám hostující hráč na našeho Radka Šípka v brance a ten dokázal svým zákrokem udržet nerozhodný stav. Pochytal i další šance hostů. Na druhé straně střelou "olízl" tyč Láďa Kropáček a Zbyněk Zelený také trefil z úhlu tyč, takže do kabin se odcházelo za stavu 0:0.

Ani druhý poločas nepřinesl žádný gól a tak museli rozhodnout pokutové kopy. které se našim klukům vesměs daří. A tak další bod navíc do tabulky se určitě hodí a je hodně cenný.

Za domácí pokutový kop proměnili Láďa Kropáček, Zděnek Hejpetr, Milan Kapusta a Pavel Veringer. jediný kdo neuspěl byl Zbyněk Zelený.

 

 


říj 15 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

S.MOCHTÍN B-TATRAN VELKÉ HYDČICE

Autor: Ladislav Pasker

S.MOCHTÍN B -- TATRAN VELKÉ HYDČICE    2:1

Rozhodčí: Petličarovský Ivan  ŽK: 1:4

Datum konání: 15.10.2016

Druhý zápas po sobě hraný na venkovním hřišti skončil opět smolně prohrou.První poločas nabídl aktivní hru domácích a naše brejky do volnější obrany, ale do kabin se odcházelo za stavu 0:0.

Na začátku druhého poločasu v 46.minutě krásnou střelou vstřelil svůj první gól v sezóně Vojta Melíšek. Bohužel to bylo z naší strany vše, více gólů se vstřelit nepodařilo. Za to domácí dvakrát dokázali využít nedůraz naší obrany. V 57.minutě taky povedenou střelou Troch Roman a v 77. minutě Švátora Petr.

22.10.2016 od 15:30 hrajeme domácí zápas proti S.Zavlekov. Přijďte naše hráče povzbudit, podpořit!!!


říj 09 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

TJ BEZDĚKOV-TATRAN VELKÉ HYDČICE

Autor: Ladislav Pasker

TJ BEZDĚKOV -- TATRAN VELKÉ HYDČICE   4:1

Rozhodčí: Petličarovský Ivan   ŽK: 5:3 ČK: 1:1

Datum konání: 9.10.2016

Na další venkovní zápas se jelo v neděli do Bezděkova, bohužel návrat byl smutný, bez bodu a s červenou kartou na kontě.

Hrálo se na měkkém bahnitém terénu, plného osobních soubojů. Bohužel již v 8.minutě byl stav 2:0 pro domácí, když v 6.minutě střelou k bližší tyči překvapil v bráně chytajícího Láďu Paskera domácí Břečka Miroslav a v 8. minutě další povedenou střelou Svoboda Josef. Další průběh prvního poločasu již žádný další gól nepřinesl.

Druhý poločas byl z naší strany lepší, aktivní hrou jsme se dostávali do šancí, bohužel jen jedna skončila v síti domácích. Zbyněk Zelený v 53.minutě využil chyby domácích, když přestali hrát, pro údajný, pomezním mávaný ofsajd, ale hlavní nepískal a mohl tak pohodlně snížit stav na 2:1. Další průběh zápasu ovlivnilo vyloučení dvou hráčů, po jednom na každé straně. V 80.minutě Bohatý Miroslav krásně trefil růžek branky, stav 3:1 a v 86.minutě, ten samý hráč stanovil konečné skóre na 4:1.

  


říj 01 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

TATRAN VELKÉ HYDČICE-SOKOL CHUDENICE

Autor: Ladislav Pasker

Tatran Velké Hydčice -- S.Chudenice     0:3 

Rozhodčí:  Kurc Luboš    ŽK:  1:1

Datum konání:1.10.2016

 

V dalším domácím zápase jsme přivítali jednoho z favoritů na postup, Sokol Chudenice. Bohužel ani tento domácí zápas nepřinesl potřebné tři body do tabulky.

Hned po rozehrání se hosté dostali do velké šance, kterou na poslední chvíli stačil zachránit stoper Martin Kropáček. Stačil zablokovat střelu hostů do prázdné brány a to tak nějak předznamenalo vývoj celého zápasu. Hosté byli aktivnější, přesnější ve hře a dokázali proměňovat šance. V 24.minutě využili nedorozumění v obraně, konkrétně Soupír Jan a stav tak byl 0:1. Ke konci poločasu přišla další rána pro domácí, když v 43.minutě pěkný centr z pravé strany trefil hlavou hostující Vachtl Pavel a tak do kabin se šlo za stavu 0:2.

Během přestávky došlo ke střídání domácích, když po zranění musel skončit Láďa Kropáček, kterého nahradil Martin Fišer.Bohužel ani druhý poločas nenabídl žádnou velkou šanci domácích a tak trestali hosté. 55.minuta, druhý gól v zápase pro Jana Soupíra a vedení 0:3 pro hosty. Do konce zápasu se již nic zásadního nestalo a tak 0:3 pro Chudenice byl konečný výsledek.

 

 

 

 Menu

Kontakt


Adresa
TJ Tatran Velké Hydčice

Velké Hydčice 18
341 01 Horažďovice

Diskuze

příspěvků: 1

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2