Znak Velké Hydčice TJ Velké Hydčice minimapa

Aktuality


                                                                     


říj 22 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

TATRAN VELKÉ HYDČICE-S.ZAVLEKOV

Autor: Pasker Ladislav

TATRAN VELKÉ HYDČICE -- S.ZAVLEKOV    0:0  (PK 4:3)

Rozhodčí: Staněk Luděk    ŽK: 1:4

Datum konání: 22.10.2016

K dalšímu domácímu zápasu přijel soupeř ze spodní části tabulky S.Zavlekov, přesto se dalo očekávat težký boj o každý metr hřiště a zápas mohla rozhodnout jedna vstřelená branka.

V prvním poločase měli hosté dvě velké příležitosti skórovat, když dokonce v jedné šanci bežel sám hostující hráč na našeho Radka Šípka v brance a ten dokázal svým zákrokem udržet nerozhodný stav. Pochytal i další šance hostů. Na druhé straně střelou "olízl" tyč Láďa Kropáček a Zbyněk Zelený také trefil z úhlu tyč, takže do kabin se odcházelo za stavu 0:0.

Ani druhý poločas nepřinesl žádný gól a tak museli rozhodnout pokutové kopy. které se našim klukům vesměs daří. A tak další bod navíc do tabulky se určitě hodí a je hodně cenný.

Za domácí pokutový kop proměnili Láďa Kropáček, Zděnek Hejpetr, Milan Kapusta a Pavel Veringer. jediný kdo neuspěl byl Zbyněk Zelený.

 

 


říj 15 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

S.MOCHTÍN B-TATRAN VELKÉ HYDČICE

Autor: Ladislav Pasker

S.MOCHTÍN B -- TATRAN VELKÉ HYDČICE    2:1

Rozhodčí: Petličarovský Ivan  ŽK: 1:4

Datum konání: 15.10.2016

Druhý zápas po sobě hraný na venkovním hřišti skončil opět smolně prohrou.První poločas nabídl aktivní hru domácích a naše brejky do volnější obrany, ale do kabin se odcházelo za stavu 0:0.

Na začátku druhého poločasu v 46.minutě krásnou střelou vstřelil svůj první gól v sezóně Vojta Melíšek. Bohužel to bylo z naší strany vše, více gólů se vstřelit nepodařilo. Za to domácí dvakrát dokázali využít nedůraz naší obrany. V 57.minutě taky povedenou střelou Troch Roman a v 77. minutě Švátora Petr.

22.10.2016 od 15:30 hrajeme domácí zápas proti S.Zavlekov. Přijďte naše hráče povzbudit, podpořit!!!


říj 09 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

TJ BEZDĚKOV-TATRAN VELKÉ HYDČICE

Autor: Ladislav Pasker

TJ BEZDĚKOV -- TATRAN VELKÉ HYDČICE   4:1

Rozhodčí: Petličarovský Ivan   ŽK: 5:3 ČK: 1:1

Datum konání: 9.10.2016

Na další venkovní zápas se jelo v neděli do Bezděkova, bohužel návrat byl smutný, bez bodu a s červenou kartou na kontě.

Hrálo se na měkkém bahnitém terénu, plného osobních soubojů. Bohužel již v 8.minutě byl stav 2:0 pro domácí, když v 6.minutě střelou k bližší tyči překvapil v bráně chytajícího Láďu Paskera domácí Břečka Miroslav a v 8. minutě další povedenou střelou Svoboda Josef. Další průběh prvního poločasu již žádný další gól nepřinesl.

Druhý poločas byl z naší strany lepší, aktivní hrou jsme se dostávali do šancí, bohužel jen jedna skončila v síti domácích. Zbyněk Zelený v 53.minutě využil chyby domácích, když přestali hrát, pro údajný, pomezním mávaný ofsajd, ale hlavní nepískal a mohl tak pohodlně snížit stav na 2:1. Další průběh zápasu ovlivnilo vyloučení dvou hráčů, po jednom na každé straně. V 80.minutě Bohatý Miroslav krásně trefil růžek branky, stav 3:1 a v 86.minutě, ten samý hráč stanovil konečné skóre na 4:1.

  


říj 01 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

TATRAN VELKÉ HYDČICE-SOKOL CHUDENICE

Autor: Ladislav Pasker

Tatran Velké Hydčice -- S.Chudenice     0:3 

Rozhodčí:  Kurc Luboš    ŽK:  1:1

Datum konání:1.10.2016

 

V dalším domácím zápase jsme přivítali jednoho z favoritů na postup, Sokol Chudenice. Bohužel ani tento domácí zápas nepřinesl potřebné tři body do tabulky.

Hned po rozehrání se hosté dostali do velké šance, kterou na poslední chvíli stačil zachránit stoper Martin Kropáček. Stačil zablokovat střelu hostů do prázdné brány a to tak nějak předznamenalo vývoj celého zápasu. Hosté byli aktivnější, přesnější ve hře a dokázali proměňovat šance. V 24.minutě využili nedorozumění v obraně, konkrétně Soupír Jan a stav tak byl 0:1. Ke konci poločasu přišla další rána pro domácí, když v 43.minutě pěkný centr z pravé strany trefil hlavou hostující Vachtl Pavel a tak do kabin se šlo za stavu 0:2.

Během přestávky došlo ke střídání domácích, když po zranění musel skončit Láďa Kropáček, kterého nahradil Martin Fišer.Bohužel ani druhý poločas nenabídl žádnou velkou šanci domácích a tak trestali hosté. 55.minuta, druhý gól v zápase pro Jana Soupíra a vedení 0:3 pro hosty. Do konce zápasu se již nic zásadního nestalo a tak 0:3 pro Chudenice byl konečný výsledek.

 

 

 

 


zář 25 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

DUKLA JANOVICE B-TATRAN VELKÉ HYDČICE

Autor: Pasker Ladislav

Dukla Janovice B -- Tatran Velké Hydčice     6:1

Rozhodčí: Blaheta Josef      ŽK: bez karet

Datum konání: 25.9.2016

Na další venkovní zápas se vyjelo v neděli do neoblíbených Janovic a opět jen v 11 lidech, což je smutné.

Bohužel se tentokráte zápas nikomu nepovedl a domácí dokázali využít témeř každou šanci ke vstřelení gólu. Již v 18.miutě byl stav 2:0, když se trefili za domácí v 15.minutě Holý Radek a v 18.minutě Jůzek David.  Hosté prakticky nedokázali ohrozit branku domácích a ti ještě do půlky dokázali vstřelit ještě dvě branky. v 34.minutě Slivoň Václav a svým druhým gólem v zápase v 42.minutě Jůzek David. Stav v poločase byl tedy 4:0.

Po návratu z kabin se prakticky výraz hry nezměnil, většinu času domácí ůtočili a určitě skvělě si zachytal náš brankář Vláďa Ondřejíček, který monoho šancí dokázal pochytat. I přesto hosté kopali dva pokutové kopy, první za ruku obránce ve vlastním vápně a druhý za faul domácího brankáře. V 54. minutě  ten první proměnil Marek Hlaváč (2.gól v sezóně), druhý až ale ten samý hráč neproměnil. A domácí opět trestali dvěma brankami, když v 61.minutě svůj druhý gól v zápase vstřelil Slivoň Václav a 83.minuta znamenala hattrick pro domácího hráče Davida Jůzka.

 

 


zář 17 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

TATRAN VELKÉ HYDČICE-TJ KAŠPERSKÉ HORY

Autor: Pasker Ladislav

Tatran Velké Hydčice -- TJ Kašperské Hory    2:0

Rozhodčí: Pena Miroslav        ŽK 3:1

Datum konání: 17.9.2016

Až v pořadí třetí domácí zápas přinesl našim klukům výhru, kterou uhráli proti soupeři, který letos sestoupil z okresníhom přeboru.

Záčátek zápasu patřil hostům, kteří prakticky nedovolili našim klukům přejít přes půlící čáru a tlačili se před naši bránu, kterou tentokrát hájil Radek Šípek. V 14.minutě ale dokázal využít chybu hostujícího stopera Láďa Kropáček (3 gólv sezóně) a v tváří tvář prostřelil brankáře Kašperských Hor. Stav byl 1:0 !!  Do konce poločasu byl obrázek stejný, hosté tlačili, stříleli, ale Radek v bráně měl svůj den a nic nepustil.

Druhý poločas...dá se říct, ten samý obrázek. Hosté okupovali po většinu času utočnou polovinu hřistě, ale ke gólu jejich snaha nevedla. A tak se svého umění  ujal opět Láďa Kropáček (4.gól v sezóně), který v 83.minutě lehce hlavou líznul míč zahrávaný z přímého kopu, který zapadl přesně k levé tyči brány a tím stvrdil vítěztví. Stav 2:0 už vydržel do konce zápasu.


zář 10 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

SK VELHARTICE-TATRAN VELKÉ HYDČICE

Autor: Pasker Ladislav

SK Velhartice -- Tatran Velké Hydčice   1:2

Rozhodčí: Kurc Lubomír       ŽK  0:0

Datum konání:10.9.2016

Další vítězný venkovní zápas, který byl vybojovaný v 11 lidech (bez náhradníků), proto kluci zaslouží velkou pochvalu.

V 41.minutě se sice prohrávalo 1:0, když se v malém vápně dokázal prosadit domácí hráč Pavel Poledník, ale hned po rozehrání dokázal proti dvěma hráčům vybojovat  balón Vašek Šmat, přihrát Láďovi Paskerovi, který nepovedenou střelou dokázal najít na zadní tyči volného Zbyňka Zeleného, který zakončoval do prázdné brány.  1:1!!!

 

Druhý poločas začal náporem domácích, který naštěstí nedokázali zužitkovat. V 59.minutě se naopak dokázal prosadit nejmenší hráč na hřišti, a to náš Jarda Bečvář. Který mezi dvěma bránícími hráči dokázal trknout míč do sítě hlavou, po přesném centru Zbyňka Zeleného. Stav 1:2 už vydržel do konce zápasu a mohlo se začít slavit.

 

 


zář 03 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

TATRAN VELKÉ HYDČICE-SVATOBOR HRÁDEK B

Autor: Pasker Ladislav

                           Tatran Velké Hydčice -- SVATOBOR Hrádek B  1:4

                              Rozhodčí:  Panušková Aneta    ŽK 1:3 ČK  2:0

Datum konání: 3.9.2016

 

Bohužel ani druhý soutěžní zápas na domácím hřišti naším klukům nevyšel,prohráli s druhým nováčkem soutěže a nepotvrdili tak těžce vydřené body ze Svéradic.

 

A to zápas nezačal nějak špatně, protože v 26.minutě Pepa Podzimek (1.gól v sezóně) dokázal prostřelit hostujícího brankáře Křížka a stav tak byl 1:0. Jenže tento vítězný stav nevydržel do poločasu, protože v 41.minutě střelou pod břevno Václav Holeček překonal Láďu Paskera v bráně, takže do kabin se šlo za stavu 1:1.

 

Vstup do druhého poločasu domácím nevyšel…během deseti minut hráči Hrádku vstřelili 3 branky, o které se postarali po chybách obrany dvěma góly v 47. a 55.minutě Marián Drahoš a v 57.minutě Radek Holeček.

Dvě červené karty ke konci zápasu…kdo viděl, může posoudit sám.

 

 

Další domácí zápas se hraje 17.9.2016 od  17 hod proti TJ Kašperské Hory…přijďte naše kluky podpořit, povzbudit!!! 


srp 28 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

FK SVÉRADICE B-TATRAN VELKÉ HYDČICE

Autor: Pasker Ladislav

                                            FK Svéradice B -- Tatran Velké Hydčice  3:3 (PK 1:3)

                                        Rozhodčí: Bala Petr    ŽK  3:2

Datum konání:28.8.2016

 

Zápas začal pro naše kluky dost nešťasně, protože již v 9.minutě byl stav 2:0 pro domácí. Když dokázali využít v 3.minutě přísně nařízený pokutový kop Alešem Vachuškou  a v 9.minutě Jaroslavem Makovcem střelou z 25 metrů překvapit naše brankáře.

Pak se hrál v celku vyrovnaný fotbal s minimem šancí na obou stranách a tak do konce poločasu již další branka nepadla.

 

V druhém poločase v 57.minutě dokázal domácí hráč Filip Prokopius využít dlouhého výkopu svého brankáře a v samostatném úniku prostřelil našeho brankáře Vláďu Ondřejička, stav tak byl 3:0.

60.minuta zápasu znamenala obrat…když Marek Hlaváč dokázal využít nařízený pokutový kop,stav 3:1, 69.minuta… Ladislav Pasker využil krásnou přihrávku před prázdnou branku,stav 3:2 a to ještě nebylo vše. Martin Fišer v 84.minutě krásně zakroutil svojí pravou nohou míč k tyči a stanovil konečné skóre na 3:3!!!

 

Při pokutových kopech domácí hráči selhali, když ze čtyř penalt proměnili jen jednu a my se mohli radovat ze zisku dvou bodů do tabulky.

 


srp 20 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

TATRAN VELKÉ HYDČICE-SK BOLEŠINY

Autor: Pasker Ladislav

Tatran Velké Hydčice -- SK Bolešiny B    1:2

  Rozhodčí: Staněk Luděk   ŽK 1:2 ČK 0:1

Datum konání: 20.08.2016

 

K prvnímu domácímu zápasu přijel nováček souteže SK Bolešiny B.

Zápas začal bohužel pro naše kluky nešťastně, protože ve 3 minutě zápasu se k míči dostal Radek Šindelář , kdy dokázal z úhlu prostřelit našeho brankáře Vláďu Ondřejíčka a hosté vedli 0:1. Bohužel v poločase byl nakonec stav 0:2, protože v 23.minutě zakončil akci hostů gólem Dominik Vraný. Celý první poločas hosté byli lepší a vedení si zasloužili.

 

Druhý poločas naši kluci dokázali zlepšit hru, přihrávky a soupeře přehrávali. Marek Hlaváč se dostal do dvou vyložených šancí, ale ani jedna neskončila gólem, i když při druhé trefil tyč. V 66.minutě hostující hráč Petr Bošek uviděl druhou žlutou kartu v zápase a musel předčasně do sprchy.

I přes velkou snahu kluků se podařilo už jen snížit skóre v 91.minutě Zbyňkovi Zelenému, ale i tak díky za jejich snahu a bojovnost.Menu

Kontakt


Adresa
TJ Tatran Velké Hydčice

Velké Hydčice 18
341 01 Horažďovice

Diskuze

příspěvků: 1

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
27 28 29
JARO 2019
30 31 1
TJ KAŠPERSKÉ HORY-TATRAN VELKÉ HYDČICE
2
3 4 5 6 7 8
TATRAN VELKÉ HYDČICE-SOKOL HARTMANICE
9
10 11 12 13 14 15
SVATOBOR HRÁDEK B-TATRAN VELKÉ HYDČICE
16
17 18
JARO 2019-KONEČNÁ TABULKA III. třída 2018/2019
JARO 2019
19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30