9. Tatran V.Hydčice 9 3 0 6 16:15 11 1 3
10. Svatobor Hrádek B 9 3 0 6 13:17 11 0 2
12. Sokol Velký Bor 9 3 0 6 18:26 10 0 1
13. SK Velhartice z.s. 9 2 0 7 8:30 6 0 0

TATRAN VELKÉ HYDČICE-SK VELHARTICE

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  SK VELHARTICE    2:1

Rozhodčí: Josef Blaheta    ŽK: 0:1

Datum konání: 7.10.2017

Další soupeř SK Velhartice byl tím, kdo zavítal na naše domácí hřiště. A pro nás to byl konečně vítezný zápas za tři body na domácí půdě v letošní sezóně. Ale vítězství se nerodilo vůbec lehce...

Sice již ve 20.minutě přesnou střelou k tyči vstřelil svůj čtvrtý gól v sezóně Zbyněk Zelený, ale už o osm minut později, v 28.minutě  hosté využili zmatku před naší brankou a Pavel Poledník srovnal na 1:1. Naštěstí opět svoji úžasnou kopací techniku předvedl Zdeněk Hejpetr, když v 44.minutě krásným pasem přes obranu našel zcela volného Jardu Hlaváče, který svoji šanci využil a vlastně tak stanovil konečné skóre zápasu na 2:1, protože ve druhém poločase již další branka nepadla.

Sestava: Radek Šípek, Pavel Veringer, Martin Kropáček, Marek Melíšek, Josef Podzimek (46. Ondřej Barborka), Ladislav Kropáček, Milan Kapusta, Zdeněk Hejpetr (87. Ladislav Pasker), Jiří Vichr (46. Jaroslav Bečvář), Zbyněk Zelený (78.Václav Šmat), Jaromír Hlaváč (65.Josef Melka)

zář 30 Doposud nekomentováno.

TJ SOKOL PLÁNICE-TATRAN VELKÉ HYDČICE

TJ SOKOL PLÁNICE -- TATRAN VELKÉ HYDČICE    0:4

Rozhodčí: Sedlmaier Miroslav    ŽK: 0:1

Datum konání: 30.9.2017

K dalšímu venkovnímu zápasu se jelo na hřiště Sokola Plánice a byla to mise velice úspěšná. Výhra 0:4 na hřišti soupeře je velmi cenná.

Vše začalo již 7. minutě zápasu, když Zdeněk Hejptr našel ideální přihrávkou Jardu Hlaváče, který nedal domácímu brankáři šanci a svoji šanci proměnil. Další vývoj prvního poločasu určovali domácí, kteří se snažili kombinací dostat k bráně, kterou opět hájil Radek Šípek. A ten se taky zaskvěl skvělým zákrokem proti střele domácích mířící přímo do šibenice jeho branky.

Druhý poločas začal opět náporem domácích, ale jejich snaha většinou končila před vápnem hostů. Za to hosté dokázali své šance proměnovat. V 55. minutě Zbyněk Zelený hlavou zvýšil na 0:2, když využil opět přesného centru dnes vynikajícího Zdeňka Hejpetra. To ještě z jeho strany nebylo vše... 80.minuta,  přesný centr Zdeňka proměnil Jarda Hlaváč a zvýšil už na 0:3. To byla třetí "asistence" v zápase pro Zdeňka. A hned o čtyři minuty později svoje svůj únik po křídle proměnil Milan Kapusta a stanovil tak konečné skóre na 0:4. Všem klukům bojujícím na hřišti patří velké díky za předvedený výkon.

Sestava: Radek Šípek, Pavel Veringer, Martin Kropáček (K), Milan Kapusta, Ondřej Barborka, Ladislav Kropáček, Jaromír Hlaváč, Zdeněk Hejpetr  (83. minuta Šmat Václav), Jiří Vichr, Radim Janák, Zbyněk Zelený

zář 23 Doposud nekomentováno.

TATRAN VELKÉ HYDČICE-TJ KAŠPERSKÉ HORY

TATRAN VELKÉ HYDČICE -- TJ KAŠPERSKÉ HORY    3:4

Rozhodčí: Pena Miroslav    ŽK: 2:3

Datum konání: 23.9.2017

Vedoucí celek tabulky TJ Kašperské Hory byl další soupeř, který přijel na naše hřiště se utkat o další body. V utkání padlo celkem 7 branek, ale bohužel všechny tři body získali hosté..

A vše začalo už ve 4. minutě, když unikl domácí obraně Jan Bártík a Radku Šípkovi v brance nedal žádnou šanci. Ve 27.minutě se opět prosadil Jan Bártík a stav už byl tak 0:2 pro hosty. Naštěstí se ještě do poločasu prosadila naše nová posila Jaromír Hlaváč, když v 39.minutě prošel celou obranou hostů a krásnou střelou do šibenice snížil na 1:2.

Do druhého poločasu nastoupila další nová posila Josef Melka (17let), kterého vítáme v našich řadách. Ale zpět k zápasu...50. minuta a opět pohroma pro domácí, protože se dokázal prosadit Jiří Voldřich a zvyšoval na 1:3. Ale už o šest minut později byl ve vápně faulován Jaromír Hlaváč, nabídnutou šanci v podobě pokutového kopu využil Zděnek Hejpetr a snížil na 2:3. Jenže ani to ještě byl brankám konec, protože už v 60. minutě využil rohového kopu Jan Bártík a svojí třetí brankou v zápase zvyšil vedení zase o dvě branky na 2:4. Poslední branka padla do sítě hostů v 78. minutě, když si centr Milana Kapusty srazil do vlastní sítě Radek Rovňan, ale to znamenalo pouze jen snížení na 3:4. Další šance domácích se bohužel využít nepodařilo.

zář 16 Doposud nekomentováno.

TJ ŽIHOBCE-TATRAN VELKÉ HYDČICE

TJ ŽIHOBCE -- TATRAN VELKÉ HYDČICE    1:0

Rozhodčí: Veverka Jan      ŽK 2:0

Datum konání: 16.9.2017

Ve 4. kole jsem zavítali na hřiště TJ Žihobce, bohužel ani tento zápas nedopadl nijak dobře a všechny body zůstali domácím.

Naši sestavu už posílil Jaromír Hlaváč, hrálo se prakticky v nejsilnější možné sestave. V prvním poločase jsme měli spousty šancí, které bohužel neskončili v brance domácích. A tak zápas rozhodla smolná 43. minuta první poločasu, kdy Jirka Vichr srazil centr do vlastní branky. Ve druhém poločase již další branka nepadla. Zápas odřídil velmi zkušený pan Veverka (84 let)

zář 09 Doposud nekomentováno.

TATRAN VELKÉ HYDČICE-TJ NEZAMYSLICE

TATRAN VELKÉ HYDČICE -- TJ NEZAMYSLICE    1:1   (PK 16:17)

Rozhodčí: Brůha Radek    ŽK  1:4

Datum konání: 9.9.2017

Třetí domácí utkání...třetí remíza, to je konstatování po zápase, kdy jsme hostili TJ Nezamyslice. Zápas se hrál ve vysokém tempu, bylo hodně bojovné a vyhecováné, jako ostatně správné derby. Hosté dokázali využít v 20.minutě přímého kopu, kdy se přesonu střelou trefil Dlouhý František. Vyrovnávací branka padla v 58. minutě, kdy přesným pasem Zdeněk Hejpetr našel Milana Kapustu, který nádherným lobem přehodil hostujícího brankáře.

V penaltách byli úspěšný všichni střelci a to až do stavu 16:17, kdy se netrefil Milan Kapusta a tak dva body si dovezli hosté.

zář 03 Doposud nekomentováno.

SOKOL VEŘECHOV-TATRAN VELKÉ HYDČICE

SOKOL VEŘECHOV -- TATRAN VELKÉ HYDČICE     2:2   (PK 4:3)

Rozhodčí: Šmrha Miroslav    ŽK: 3:3

Datum konání: 3.9.2017

Tradiční soupeř Sokol Veřechov, to byla další zástavka v rozheraném podzimu III.třídy letošního ročníku. Celý zápas se prakticky celý odehrál za deště. Velice bojovný zápas začal lépe pro domácí, když v 16. minutě střelou k tyči skóroval domácí Hládeček Michal. Po zbytek prvního poločasu již další branka nepadla.

Druhý poločas začal náporem hostů,ale ani jednu šanci nedokázali využít. Až přišel trest pro hosty, protože svým druhým gólem v zápase v 62. minutě zvýšil vední domácích na 2:0 Hládeček Michal. To ještě ale nebylo vše... 72. minuta, Josef Podzimek (domácí odchovanec) snížil na 2:1 a vše bylo rázem otevřené. A snaha hostů se vyplatila, v 86. minutě Jirka Matějovic stanovil skŕe na konečných 2:2. A tak opět rozhodovali penalty. V nich byli nakonec uspěšnější domácí v poměru 4:3.

Penalty proměnili: Barborka Ondřej, Kropáček Ladislav, Hejpetr Zdeněk

Penalty neproměnili: Kapusta Milan, Pasker Ladislav, Kropáček Martin

srp 26 Doposud nekomentováno.

TATRAN VELKÉ HYDČICE-FK OKULA NÝRSKO B

TATRAN VELKÉ HYDČICE -- FK OKULA NÝRSKO B      2:2    (PK 3:4)

Rozhodčí: Staněk Luděk       ŽK 1:2

Datum konání: 26.8.2017

K dalšímu domácímu zápasu přijel nováček souteže Okula Nýrsko B.  Bohužel si nakonec nevedl špatně, když si odvezl 2 body.

A přitom zápas nezačal pro domácí špatně, když dokázali využít rychlý break. V 7.minutě Ondra Barborka našel přesnou přihrávkou na křídle Jardu Bečváře, ten přesným centrem před bránou našel úplně volného Zbyňka Zeleného, pro kterého nebyl problém zakončit přesně a vedlo se 1:0. Pro Zbyňka to byl druhý gól v sezóně. Bohužel pak udeřili dvakrát hosté, když pokaždé využili přesnou kolmou přihrávku do vápna... nejprve ve 25.minutě Lukáš Valdman a v 43. minutě Dominik Vávra.

Ve druhém poločase už hosté žádnou ze svých šancí nevyužili, byť měli určitě více ze hry. Ale posledních 10 minut patřilo domácím a nakonec se podařilo na poslední chvíli vyrovnat. A byli v tom opět dva hráči, kteří se podíleli na první brance domácích. V 90. minutě Ondra Barborka přesným centrem našel ve vápně nevelkého vzrůstem,ale o to větší bojovností vyčnívajícího Jardu Bečváře, který hlavou stanovil konečné skóre na 2:2.

A šlo se na penalty. Bohužel dva domácí hráči (Ladislav Kropáček a Jirka Vichr) nedokázali pokutový kop proměnit, hosté pouze jednu a tak slavili vítezství za "dva"body.

Penalty proměnili: Zdeněk Hejpetr, Zbyněk Zelený, Martin Kropáček

srp 19 Doposud nekomentováno.

START DEŠENICE-TATRAN VELKÉ HYDČICE

START DEŠENICE -- TATRAN VELKÉ HYDČICE     3:1

Rozhodčí: Blaheta Josef        ŽK: 0:0

Datum konání: 19.8.2017

Bohužel k prvnímu venkovnímu zápasu se dostavilo pouze 10 hráčů!!!  A tak šance na získání bodů byla menší. Ale i v deseti kluci neskutečně bojovali a zaslouží si velký obdiv. Soupeř to neměl vůbec jednoduché.

První branka padla v 14.minutě, kdy se za domácí trefil Jiří Poupa. Ale hned o minutu později přišlo vyrovnání, když po krásné přihrávce Milana Kapusty, dokázal propálit domácího brankáře a vstřelit tak svoji první branku v sezóně Zbyněk Zelený. Bohužel hned o tři minuty později, po chybě hostujícího brankáře,  domácí šli opět do vedení, když se trefil hlavou Milan Flor.

V druhém poločase hra byla celkem vyrovnaná, šance na obou stranách ani jeden z týmů nedokázali využít. Hosté i v deseti dokázalo domácím pěkně " zavařit", kluci neskutečně bojovali, dřeli a snažili se vyrovnání. Bohužel ale v 86. minutě se po rohovém kopu trefil  domácí Štainer Rostislav a stanovil tak konečné skóre zápasu na 3:1.

Další zápas se odehraje na domácím hřišti 26.8.2017 od 17 hod, kdy k nám zavítá nováček soutěže z Nýrska. Přijdte naše kluky podpořit!!!

srp 12 Doposud nekomentováno.

TATRAN VELKÉ HYDČICE-SOKOL BEŠINY

TATRAN VELKÉ HYDČICE -- SOKOL BĚŠINY    1:1   (PK  7:6)

Rozhodčí: Bala Petr        ŽK:   0:0

Datum konání: 12.8.2017

První zápas podzimní části roku 2017 přinesl první dva body tabulky.

Přijel těžký soupeř Sokol Běšiny, který sice sestoupil z okresního přeboru, ale určitě pomýšlí na návrat do vyšší soutěže. Hrál se velice bojovný fotbal, bojovalo se o každý centimetr hrací plochy. V prvním poločase měl každý z týmů po jedné velké šanci, ale bohužel z naší strany Zbyněk Zelený ji nedokázal úspěšně zakončit. Pak ale přišla 35.minuta a závar před brankou dokázal využít Ladislav Kropáček, který tak vstřelil  první gól. Stav na konci poločasu byl 1:0 pro domácí.

Druhá polovina zápasu se nesla opět v bojovném duchu, šance na obou stranách moc nebylo. Přesto hosté dokázali v 80. minutě vstřelit branku Miroslavem Vališem, který dokázal obejít 3 hráče a skórovat. Nerozhodný výsledek vydržel až do konce a tak přišli na řadu penalty. V nich nakonec jsme byli úspěšnějsí a tak konečný stav zápasu je 2:1.

Penalty proměnili:Josef Podzimek, Milan Kapusta, Ladislav Kropáček, Ladislav Pasker, Zbyněk Zelený, Martin Kropáček a Pavel Veringer.