Autor: Ladislav Pasker

S.CHUDENICE -- TATRAN VELKÉ HYDČICE    3:1

Rozhodčí: Petličarovský Ivan   ŽK  3:1   ČK  1:1

Datum konání: 29.4.2017

Sokol Chudenice...to byl další těžký čekal na cestě k záchraně III.třídy. Bohužel ani třetí jarní zápas na soupeřovo hřišti nevedl ke kýženým bodům potřebným k naší záchraně.

Domácí začali velkým náporem. když už v první minutě měli velkou šanci, kterou nedokázali díky zákroku hostujícího brankáře proměnit. Bohužel ale o pár minut později už přišel trest v podobě gólu, když v 4.minutě  Soupír Jan vstřelil první branku zápasu. Hra se relativně vyrovnala, oba dva týmy bojovali i s terénem, který byl po velkých deštích podmáčený a bahnitý. 34.minuta...penalta pro domácí, kterou bezpečně proměnil Soupír Jan. Stav byl 2:0. Už o pět minut bylo sníženo, když v 39.minutě Zdeněk Hejpetr taktéž dokázal proměnit nařízený pokutový kop proti domácím, takže se do kabin odcházelo za stavu 2:1.

Druhý poločas začal opět náporem domácích, který v 50.minutě dokázali proměnit v branku, hlavou  se dokázal prosadit Hodan Stanislav. Další branka již v zápase nepadla, i když oba dva týmy si dokázali připravit několiv slibných příležitostí ke skórování. Za zmínku ještě stojí událost z 80.minuty, když za vzájemnou potyčku byli vyloučeni po jednom hráči z každého týmu.

Opět bych Vás rád pozval na další domácí utkání, hrané 6.5.2017 od 17 hod, kdy přijede soupeř taktéž bojující o záchranu TJ Bezděkov.

dub 22 Doposud nekomentováno.

TATRAN VELKÉ HYDČICE-DUKLA JANOVICE B

TATRAN VELKÉ HYDČICE -- DUKLA JANOVICE B   0:0  (PK 4:3)

Rozhodčí: Bala Petr

Datum konání: 22.4.2017

Další domácí utkání se neslo ve znamení opět slabší účasti , ale aspoň bylo k dispozici 11 hráčů. K zápasu o velmi důležité body v boji o sestup přijel soupeř z Janovic.

Utkání skončilo nakonec bez branek, když ani jeden tým nedokázal využít ze svých vypracovaných šancí. U domácích se projevila opět slabá produktivita, když ve třetím zápase  po sobě nedokázali vstřelit gól. O "bonusový " bod tak rozhodovali penalty, ve kterých byli úspěšnější domácí v poměru 4:3. Skvěle zachytal v penaltách Radek Šípek, který dvě penalty hostům chytil.

Penalty proměnili: Zdeněk Hejpetr, Martin Fišer, Martin Kropáček a Ladislav Pasker

Datum konání: 15.4.2017

Ke čtvrtému soutežnímu utkání se cestovalo do Kašperských Hor, bohužel ani tento zápas nepřinesl nic pozitivního. K zápasu se dostavilo POUZE 10 HRÁČŮ a celkový výsledek  zápasu 6:0...co dodat. Nicméně bych rád poděkoval těm co přijeli, za jejich bojovnost a nasazení v zápase.

Po porvním poločase to na takový debakl ani nevypadlo,stav byl 1:0 pro domácí, když se hned v 1. minutě první střelou zápasu trefil Vladimír Šuba. Ostatní šance domácí využít nedokázali...aspoň v prvním poločase.

Bohužel ve druhém poločase už domácí byli efektivnější. Dokázali vstřelit 5 branek a tak byl na konci zápasu stav 6:0. Jedinou naši branku kterou vstřelil Ladislav Kropáček rozhodčí neuznal, pro "údajný" ofsajd...

Další zápas se hraje 22.4.2017 od 17:00 na domácím hřišti proti Dukla Janovice B.

dub 08 Doposud nekomentováno.

TATRAN VELKÉ HYDČICE-SK VELHARTICE

TATRAN VELKÉ HYDČICE -- SK VELHARTICE    0:1

Rozhodčí: Javorský Josef      ŽK   1:5

Datum konání: 8.4.2017

Další domácí zápas...a opět žádné potřebné body nepřinesl.

Utkání se neslo spíše v bojovném duchu, bez velkých vyložených šancích na obou stranách. Po prvním poločase byl stav 0:0

Ve druhém poločase bohužel přišel pro domácí trest, v podobě penalty. V 53. minutě ji bezpečně proměnil za hosty Vacík Jan a to byl také jediný gól celého utkání. Domácí prakticky za celý zápas nedokázali nijak vyrázně ohrozit branku hostů a tak tři body "odjely" do Velhartic.

dub 02 Doposud nekomentováno.

SVATOBOR HRÁDEK B-TATRAN VELKÉ HYDČICE

SVATOBOR HRÁDEK B -- TATRAN VELKÉ HYDČICE     3:2

Rozhodčí: Javorský Josef      ŽK 1:1

Datum konání: 2.4.2017

Ani ve druhém jarním zápase se nepodařilo získat další body do tabulky. Prohra v Hrádku nás bohužel uvrhla už na předposlední místo v tabulce.

Přitom zápas nezačal špatně, byl poměrně vyrovnaný, ale v 24. minutě nápřáhl z dálky Libor Kutil a míč skončil za zády Radka Šípka. O 11 minut přišla chvíle pro nás...35. minuta, Zdeněk Hejpetr našel nádhernou přihrávkou ve vápně volného Ladislava Kropáčka a ten nedal domácímu brankáři šanci. Byl to pro něj už 6 gól v sezóně. Bohužel se ještě do konce poločasu trefili domácí a to v 43. minutě zásluhou Petra Buchsbauma.

Ve druhém poločase v 51. minutě šli domácí již do dvoubrankového vedení, když se k tyči přesně trefil Radek Holeček. Bohužel se při zákroku zranil brankář Radek Šípek a tak musel do brány nahradník Ladislav Pasker. Toho už domácí překonat nedokázali, hosté ale dokázali využít už jen jednu z mnoha šancí a to Zbyňkem Zeleným, který v 81. minutě snížil na konečných 3:2 pro domácí.

Přijďte prosím naše kluky podpořit v dalším domácím zápase proti SK Velhartice, který se hraje 8.4.2017 v sobotu od 16:30.

bře 25 Doposud nekomentováno.

TATRAN VELKÉ HYDČICE-FK SVÉRADICE B

TATRAN VELKÉ HYDČICE -- FK SVÉRADICE B    2:3

Rozhodčí: Bala Petr     ŽK 0:0

Datum konání: 25.3.2017

První jarní zápas se odehrál na domácím hřišti proti tradičnímu soupeři FK Svéradice B.

Bohužel na konci duelu se mohli radovat ze zisku tří bodů hosté. V 16. minutě  po střele do tyče se míč odrazil přímo ke kopačkám hostujícího Aleše Vachušky a ten už neměl problém míč uklidit do prázdné brány. Byl to pro něj už 23 gól v sezóně. Do konce poločasu už žádná další branka nepadla, i když oba týmy měli možnosti skórovat. Za domácí své první minuty odehrál Radim Jonák, čímž bych ho chtěl přivítat v našem týmu.

Do druhého poločasu nastoupil Marek Hlaváč, který svoji aktivitou hned zaměstnával obranu hostů. A svoji aktivitu zhodnotil i ve vstřelení gólu, když v 65. minutě střelou k tyči vyrovanal na 1:1. Vyrovnaný stav vydržel pouze chvíli, když v 69. minutě Martin Chaloupka střelou k tyči opět strhl vedení hostů na svoji stranu. Ale ani tento stav dlouho nevydžel, protože v 72. minutě krásnou přihrávkou Martin Fišer vyzval ke skórování Josefa Podzimka a ten se nemýlil. Stav byl 2:2 a zdálo se že zápas dojde k penaltám. Bohužel přišla 85. minuta, Aleš Vachuška prošel lehce domácí obranou, přihrál úplně volnému Štěpánu Říhovi, pro něj už nebyl žadný problém vstřelit vítěznou branku.

ZAČÍNÁ JARNÍ SEZÓNA 2017

25.3.2017 v 15 hod začíná  zápasem proti FK Svéradice B na domácím hřišti jarní sezóna roku 2017.

Zde je ještě rozpis zápasů na JARO 2017, který jinak najdete v záložce "Rozpisy utkání"

Příprava Jaro 2017

26.2.2017- 12hod  VH - Pumpička  (hřiště Velké Hydčice)

4.3.2017- 15hod  TRÉNINK ( hřiště Velké Hydčice)

11.3.2017 - 15hod  VH - Poříčí ( hřiště Velké Hydčice)

18.3.2017 - 15 hod  VH - Budětice (hřiště Velké Hydčice)

lis 09 Doposud nekomentováno.

REKAPITULACE PODZIM 2016

Na závěr podzimní části roku 2016 pár čísel...

Se ziskem 14 bodů jsme na 11.místě v tabulce. Více se dařilo na hřištích soupeřů, kde jsme získali 9 bodů za tři výhry, z toho jedna výhra na penalty ve Svéradicích, pak výhry v Plánici a ve Velharticích. Bohužel na domácím hřišti se už tak nedařilo. Dvě vyhraná utkání, z toho jedna výhra na penalty proti Zavlekovu a dokázali jsme porazit Kašperské Hory.

Gólů vstřeleno 22, z toho 6 branek má na svém kontě Zbyněk Zelený a 5 branek Ladislav Kropáček. Celkem dokázalo vstřelit alespoň jednu branku 10 hráčů.  Inkasovali jsme 31 branek.

24...to je číslo udělených žlutých karet a 3 červené karty.

Do zápasů celkem zasáhlo 20 hráčů, nejvíce minut odehrál Pavel Veringer (1190), dalším v pořadí je Martin Kropáček (1099) a Ondřej Barborka (1007).

Jarní část začíná 25.3.2017, kdy od 15 hod na domácím hřišti hostíme FK Svéradice B.