Autor: Ladislav Pasker

SK VELHARTICE  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE    2:3  (1:1)  PK 3:5

Rozhodčí: Miroslav Šmrha    ŽK  2:2

Datum konání: 5.5.2018

O další body potřebné k záchraně se jelo na hřiště tradičního soupeře, taktéž ohroženého sestupem, SK Velhartice. Utkání řídil zkušený rozhodčí Miroslav Šmrha.

Utkání začalo náporem hostů, bohužel ale svoji velkou šanci neproměnil Lukáš Valovič a tak přišel trest, v podobě pokutového kopu, který proměnil v 25. minutě Ondřej Brůha. Do kabin se ale odcházelo za nerozhodného stavu, protože přihrávku Ondry Barborky ve vápně využil Josef Podzimek a křižnou střelou k tyči srovnal na 1:1. To běžela 35. minuta. Pro Pepu to byla druhá branka v sezóně.

Ve druhém poločase padly opět dvě branky, po jedné na každé straně. V 70. minutě využil nedůrazu obrany domácí Jaroslav Beneš a strhl vedení opět na stranu domácích. Jenže o šest minut později proměnil  svůj třetí pokutový kop v jarní části Zdeněk Hejpetr. Remízový stav 2:2. vydržel až do konce utkání, byť v poslední minutě domácí trefili z přímého kopu břevno.

Penalty jsou vždy loterie, ale v těch se nám většinou daří a taky se to potvdilo. Všech pět proměněných pokutových kopů a dva body jsou naše!!!

Úspěšní byli Zděnek Hejpetr, Ladislav Kropáček, Josef Podzimek, Zbyněk Zelený a nováček našeho týmu Petr Kylián. Tímto bych ho chtěl přivítat v našem týmu a jen připomenout, že ho čeká zápisné :-)

Sestava: Radek Šípek, Pavel Veringer, Martin Kropáček (K), Marek Melíšek, Josef Podzimek, Ladislav Kropáček, Ondřej Barborka, Zdeněk, Hejpetr, Lukáš Valovič (46. Josef Melka, 75. Jiří Vichr), Zbyněk Zelený, Radim Janák (65. Petr Kylián)

FK OKULA NÝRSKO B-TATRAN VELKÉ HYDČICE

FK OKULA NÝRSKO B  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE    2:0   (1:0)

Rozhodčí: Richard Káňa    ŽK 0:0

Datum konání:1.5.2018

Dohráváné utkání z prvního jarního kola se konalo na 1.Máje, na hřišti Okuly Nýrsko. Utkání se hrálo velmi slušně, což se odrazilo i na tom, že se odehrál bez žluté karty.

O výsledku rozhodla penalta pro domácí v 35. minutě, kterou proměnil Martin Šlehofer a  poslední minuta zápasu, kdy utekl obraně Zbyněk Mašek, který nezaváhal a stanovil konečné skóre na 2:0.

Sestava: Ladislav Pasker, Pavel Veringer, Martin Kropáček (K), Jiří Vichr (75. Václav Šmat), Josef Podzimek (46. Jiří Matějovic) , Ladislav Kropáček, Ondřej Barborka, Zdeněk Hejpetr, Lukáš Valovič (46. Marek Melíšek ), Zbyněk Zelený, Radim Janák (63. Josef Melka)

TATRAN VELKÉ HYDČICE-TJ SOKOL PLÁNICE

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  TJ SOKOL PLÁNICE    2:0   (1:0)

Rozhodčí: Petr Bala    ŽK 0:2

Datum konání: 28.4.2018

K dalšímu velmi důležitému zápasu na domácím hřišti k nám  zavítal soupeř z Plánice.

Podzimní výhra na soupeřovo hřišti 0:4 nám dávala naději i na dobrý výsledek doma, což se naštěstí podařilo. V prvním i ve druhém poločase se pokaždé dokázal prosadit Jaromír Hlaváč. Ostatní šance které měli Zbyněk Zelený i Pepa Podzimek jsme nevyužili. Skvěle zachytal i Radek Šípek, pro něhož to byla první vychytaná nula v této sezóně.

Sestava: Radek Šípek, Pavel Veringer (46. Jiří Vichr), Martin Kropáček (K), Marek Melíšek, Josef Podzimek, Ladislav Kropáček (84. Ladislav Pasker), Radek Potužák, Ondřej Barborka (75. Zdeněk Hejpetr), Lukáš Valovič (61. Josef Melka), Zbyněk Zelený, Jaromír Hlaváč.

dub 21 Doposud nekomentováno.

TJ KAŠPERSKÉ HORY-TATRAN VELKÉ HYDČICE

TJ KAŠPERSKÉ HORY  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE    5:1    (1:0)

Rozhodčí: Luděk Staněk    ŽK:3:2

Datum konání: 21.4.2018

První tým průběžné tabulky TJ Kašperské Hory, to byl další soupeř. Hrálo se za krásného, slunného, teplého počasí.

Hned v záčátku utkání po hrubce domácího brankáře mohl skórovat Milan Kapusta, bohužel ale netrefil odkrytou bránu. Další šanci nevyužil hlavou Zbyněk Zelený. Domácí hráči většinou svoji kombinaci zakončovali střelou z dálky, což jim přineslo jedinou branku v prvním poločase. V 37. minutě vyrazil Vašek Šmat střelu před sebe a dobíhající kapitán Petr Tomek už měl jednoduchou práci skórovat do prázdné branky.

Ve druhém poločase už domácí byli efektivnější. Domácí útočník Jan Bartík během 5 minut vstřelil tři branky. V 85. minutě nařízený pokutový kop za ruku ve vápně domácích proměnil tradičně Zdeněk Hejpetr. Byla to jeho třetí branka v sezóně. Ale konečný účet zápasu na konečných 5:1 v 89.minutě stanovil Tomáš Kašák.

Ještě bych chtěl přivítat nového člena naši party....Radka Potužáka :-)

Sestava: Václav Šmat, Radek Potužák, Martin Kropáček (K), Marek Melíšek, Jiří Matějovic (75. Ladislav Pasker), Ladislav Kropáček, Milan Kapusta, Zdeněk Hejpetr, Ondřej Barborka, Zbyněk Zelený, Jaromír Hlaváč.

Rád bych všechny opět pozval na další domácí utkání hrané 28.4.2018 od 17 hod, kdy k nám zavíta soupeř S. Plánice. Přijďte prosím naše kluky podpořit!!!

dub 14 Doposud nekomentováno.

Trochu veselejší pohled na stále ještě neúplnou tabulku...

TATRAN VELKÉ HYDČICE-TJ ŽIHOBCE

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  TJ ŽIHOBCE    2:1   (0:0)

Rozhodčí: Ivan Petličarovský    ŽK 2:3

Datum konání:14.4.2018

Za nadhérného teplého počasí, se odehrál na domácím hřišti další velmi důležitý zápas a to proti TJ Žihobce. Tento celek měl v tabulce o 3 body více. A tak bylo velmi důležité zvítezit a dotáhnout se bodově na tento celek. To se nakonec podařilo.

V prvním poločase měli oba dva brankáři dost práce, ale podařilo se jim oběma uhájit čísté konto.

Ve druhém poločase již bylo vše jinak. Nejdříve své šance za domácí promarnili Josef Melka a Zbyněk Zelený. Druhý jmenovaný nakonec své záváhaní napravil, když v 62.minutě využil přihrávky Jaromíra Hlaváče a téměř z brankové čáry vstřelil úvodní branku zápasu.Pro Zbynďu to byla již osmá branka v sezóně. A to nebylo z jeho strany vše. Přišla 75.minuta a po krasné akci po levé straně byl Zbyněk Zelený faulován ve vápně. Následný pokutový kop proměnil tradiční exekutor Zdeněk Hejpetr. Pro Zdeňka to byla druhá branka v sezóně a dodatečně tak mohl oslavit své nedávné ....narozeniny :-) V 89. minutě měli hosté standartní situaci, při které si neštastně hlavou srazil míč do vlastní branky Ladislav Pasker a sebral tak dobře chytajícímu Radkovi Šípkovi čisté konto. Stav 2:1 byl konečný výsledek zápasu. Všem klukům patří velký dík za vybojované 3 velmi důležité body!!!

Sestava: Radek Šípek, Martin Kropáček (K), Marek Melíšek, Jiří Vichr, Ladislav Kropáček, Milan Kapusta, Zdeněk Hejpetr, Ondřej Barborka, Zbyněk Zelený, Josef Melka (83. Ladislav Pasker), Jaromír Hlaváč.

dub 07 Doposud nekomentováno.

TJ NEZAMYSLICE-TATRAN VELKÉ HYDČICE

TJ NEZAMYSLICE  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE    1:0   (0:0)

Rozhodčí: Josef Blaheta    ŽK 1:0

Datum konání: 7.4.2018

Další tradični a těžky soupeř na naše kluky čekal v sobotu na hřišti TJ Nezamyslice.

O výsledku zápasu rozhodla 75.minuta, kdy se k odraženému míči dostal domácí Roman Šatra a střelou pod břevno vstřelil jedinou branku zápasu.

Klukům je potřeba poděkovat za velmi kvalitní a bojovný výkon.

Sestava: Radek Šípek, Josef Podzimek (75. Jiří Matějovic), Martin kropáček (K), Marek Melíšek, Jiří Vichr, Ladislav Kropáček, Lukáš Valovič (55. Josef Melka), Zdeněk Hejpetr (80. Šmat Václav) Ondřej Barborka, Zbyněk Zelený, Jaromír Hlaváč

dub 02 Doposud nekomentováno.

Pohled na tabulku po 15. kolech....čtyři týmy, včetně našeho mají odehráno pouze 14 zápasů...