Znak Velké Hydčice TJ Velké Hydčice minimapa

Aktuality


                                                                     


Štítky:

dub 15 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

TATRAN VELKÉ HYDČICE-SOKOL HARTMANICE

Autor: Ladislav Pasker

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  SOKOL HARTMANICE    1:0  (1:0)

Rozhodčí: Petr Bala    ŽK 1:1

 

Datum konání: 15.4.2023

 

Po smolné prohře v Žihobcích, jsme k dalšímu domácímu utkání nastoupili proti velmi nepříjemnému soupeři z Hartmanic. Naše poslední výhra nad tímto soupeřem se datuje do podzimu 2020, kdy jsme doma vyhráli po remíze na penalty. Od té doby nás soupeř vždy dokázal porazit a většinou i vetším brankovým rozdílem. Tentokrát zápas dopadl v náš prospěch.

Soupeř začal aktivně, po většinou času prvního poločasu  držel míč na svých kopačkách, ale nijak se vyrázně nedokázal víc prosadit. Bylo to i zásluhou skvěle pracující obrany a vlastně i celého našeho týmu. Ve 40. minutě přišla skvělá chvíle pro Pepu Podzimka, který dokázal využít chybného postavení hostujícího brankáře. Svoji levou nohou, z dobrých 35 metrů, přesně trefil skoro opuštěnou branku a tak se po kabin odcházelo s vedením 1:0. Pro Pepu to byla třetí branka letošní sezóny.

Ve druhém poločase soupeř trochu přeskupil své hráče a očekával se ještě větší nápor na naší branku. Opět díky skvěle fungovala obrana a domácí brankář neměl témeř skoro žádnou práci. A tak nakonec jedna branka z prvního poločasu rozhodla o výsledku a velmi důležité body zůstali doma.

 

Sestava: Ladislav Pasker, Pavel Veringer, Martin Kropáček (K), Ladislav Kropáček, Zdeněk Prokopec, Milan Kapusta, Josef Jiřík, Zbyněk Zelený, Petr Kylián, Lukáš Homolka, Josef Podzimek, Václav Šmat, Jakub Vystrčil


dub 08 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

TJ ŽIHOBCE-TATRAN VELKÉ HYDČICE

Autor: Ladislav Pasker

TJ ŽIHOBCE  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE    2:1  (0:1)

Rozhodčí: Václav Dušek, Michal Horský, Felix Kopecký   ŽK 2:4  ČK 0:1

 

Datum konání: 8.4.2023

 

K velmi důležitému zápasu jsme během Velikonočních svátku odjeli do Žihobec. Těžký soupeř, který taktéž bojuje o záchranu ve III.třídě.

Domácí byli více aktivnější, více na míči a více jim vycházela kombinace, ale do nějaké vyložené šance se nedostali. My jsme nakonec dokázali využít snad jedinou šanci v poločase, kdy ve 12. minutě, na zadní tyči, si našel přesný centr Zbyněk Zelený, který hlavičkoval přesně k tyči. Po zbytek poločasu byli domácí sice aktivnější, ale konečná kombinace ke vstřelení branky nevedla.

Druhý poločas byl prakticky totožný s tím prvním. Jen se už domácí dokázali dvakrát prosadit. Nejprve po velké chybě našeho brankáře ( chytil míč mimo pokutové uzemí do rukou) v 60. minutě se prosadil z přímého kopu k tyči Václav Staněk. Naši největší šanci nedokázal využít Lukáš Homolka, který svým skvělým napadáním donutil domácího stopera k chybě, obral ho o míč, ale Lukáš už nedokázal přesně svoji šanci zakončit. V 75. minutě byl vyloučen po faulu Jiří Vichr. Při následném trestném kopu záhrál ve zdi rukou Václav Šmat a domácí kopali penaltu.Tu naštěstí zneškodnil svým zákrokem brankář a následující dorážku domácí mířili do tyče. Bohužel se nakonec domácí dočkali. V 86. minutě se dokázal prosadit střelou z velkého vápna Eduard Hrůza a stanovil tak konečné skóre pro domácí 2:1.

 

Sestava: Ladislav Pasker, Pavel Veringer, Martin Kropáček (K), Jiří Vichr, Ladislav Kropáček, Zdeněk Prokopec, Milan Kapusta, Josef Jiřík, Zbyněk Zelený, Lukáš Homolka,Václav Šmat, Petr Kylián, Luděk Marek, Zdeněk Hejpetr

 

 


dub 01 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

TATRAN VELKÉ HYDČICE-TJ MĚCHOLUPY B

Autor: Ladislav Pasker

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  TJ MĚCHOLUPY B    1:2  (1:1)

Rozhodčí: Václav Dušek,Roman Mácal,Ondřej Nedvěd   ŽK 1:0

 

Datum konání: 1.4.2023

Na apríla k nám zavítal soupeř z Měcholup. A i po druhé v letošní sezóně si připsal tři body za výhru.

A to se zápas začal vyvíjet dobře v náš prospěch. Do samostatného úniku se už v 6.minutě dostal Petr Kylián, který přesně podél brankáře změnil skóre na 1:0 pro nás. Hosté měli více ze hry, hrozili hlavně po lajnách a nakonec se jim podařilo v 20. minutě srovnat. Ze sporné situace, kdy byl zřejmě hráč Hybšman v ofsajdu, ale praporek pomezního zústal dole...prostě skóre 1:1.

 

Ve druhém poločase naši asi největší šanci spálil Zbyněk Zelený, kdy krásnou přihrávku od Zdeňka Hejpetra proměnil jen ve střelu, která lehce olízla břevno. Více nám hosté bohužel nedovolili a sami dokázali skórovat. Opět po jednom z úniku po lajně stanovil konečné skóre 1:2 pro hosty Stanislav Bečka. Další jejich větší šance zústali nevyužity.

 

Sestava: Ladislav Pasker, Pavel Veringer, Jiří Vichr, Ondřej Barborka, Ladislav Kropáček, Zdeněk Prokopec, Josef Jiřík, Zbyněk Zelený, Jiří Šatra, Petr Kylián, Lukáš Homolka, Josef Podzimek, Zdeněk Hejpetr, Jakub Vystrčil


bře 26 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

DUKLA JANOVICE B-TATRAN VELKÉ HYDČICE

Autor: Ladislav Pasker

DUKLA JANOVICE B  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE  1:2

Rozhodčí:Radek Brůha, Roman Mácal, Jan Kečkeš   ŽK 1:3

 

Datum konání: 26.3.2023

 

Ke druhému jarnímu zápasu jsme odjížděli v neděli do Janovic, s vidinou vrátit jim podzimní porážku na našem hřišti. A to se i přes nečekané problémy se sestavou před samotným začátkem utkání povedlo. Ale vše popořadě....

Ještě v neděli ráno bylo k dispozici 15 hráčů a nakonec jsme byli rádi, když nastoupilo na hřiště 11 lidí. Lavička náhradníků zústala prázdná. Přesto bych rád vyzdvihl přístup dvou hráčů, Ondy Barborky a Pepu Podzimka, kteří přes určité zdravotní problémy a problémy s autem dorazili aspoň na druhý poločas. A to si už mohli užívat naše vedení 0:2, o které se behěm dvou minut zasloužil hlavně Zbyněk Zelený, střelec obou branek. Nejprve v 37. minutě rozehrával Zdeněk Prokopec přímý kop, který za pokřiku našeho fanouška "Ježka" Jirky Rezlera "zelený gól" našel neomylně hlavu Zbyňka Zeleného, který na dvakrát i s pomocí tyče vstřelil první branku zápasu. A hned o 2 minuty později, sám Zbyněk z přímého kopu, z dobrých 35 metrů, zatočil míč přesně k tyči. Rázem bylo vedení 0:2. Domácí měli v prvním poločase sice více ze hry, ale kromě pár lehkých náznaků šancí, vyloženě naši branku nedokázali ohrozit.

Čekal se tlak domácích ve druhém poločase, ale těm se naštěstí nedařila tolik kombinace a hlavně skvěle pracovala naše obrana a to vlastně celého týmu. A to jsme mohli jít do vedení, když svůj samostatný únik nedokázal proměnit Pepa Podzimek a střelecké štěstí opustilo i Zbyňka Zeleného.Domácí nakonec dokázali jen snížit, když se v 83. minutě trefil David Jůzek.

Sestava: Ladislav Pasker, Pavel Veringer, Jiří Vichr, Ondřej Barborka, Ladislav Kropáček (K), Zdeněk Prokopec, Lukáš Homolka, Josef Jiřík, Zbyněk Zelený, Jiří Šatra, Josef Podzimek, Petr Kylián, Jakub Vystrčil


bře 18 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

TATRAN VELKÉ HYDČICE-ŽELEZNÁ RUDA

Autor: Ladislav Pasker

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  ŽELEZNÁ RUDA    1:1

Rozhodčí: Miroslav Šmrha    ŽK: 2:2

 

Datum konání: 18.3.2023

 

Začalo nám JARO a s tím i mistrovská část ročníku III.třídy Klatovského okresu 2022/2023.

V přípravě jsme odehráli 3 zápasy a několikrát jsme si byli "zakopat" na malém hřišti s umělou trávou ve Střelských Hošticích. Před jarní částí sezóny jsme přívítali ve svém týmu i dva " navrátilce". Ondřej Barborka a Luděk Marek...VÍTEJTE ZPĚT KLUCI.

V prvním mistrovském zápase jsme přivítali soupeře ze Železné Rudy. Bylo vidět že se opravdu blíží jaro a tak se hrálo na krásného, teplého a slunečného počasí.

Před zápasem ještě proběhlo blahopřání a předání památečního dresu panu Františkovi Roubalovi, který oslavil v nedávné době krásnou "70tku". Přejeme hlavně zdraví a ještě spousty odsledovaných zápasů našeho týmu.

V prvním poločase žádná branka nepadla, ale relativně více šancí ke skórování jsme měli my. Bohužel nám nepřálo štěstí a někdy ani terén, na kterém občas míč neposlouchal a odskakoval od nohy v důležitých momentech.

Ve druhém poločase padlo po jedné brance na každé straně. Vedení se ujali hosté, když lehkou střelu nebo spíš postrčení míče prošlo pod rukou brankáře Ládi Paskera. Bohužel hrubá chyba vedla v 56.minutě vedení hostů. V 62.minutě se konečně dokázali prosadit i naši kluci, když skvěle zabojoval ve vápně Pepa Melka, který protlačil míč na úplně volného Zdeňka Prokopce, který byl uplně sám před prázdnou brankou. Stav byl 1:1.

Další šance skvěle pochytal hostující brankář.

 

Sestava: Ladislav Pasker, Pavel Veringer, Martin Kropáček (K), Josef Melka, Ondřej Barborka, Ladislav Kropáček, Zdeněk Prokopec, Lukáš Homolka, Josef Jiřík, Zbyněk Zelený, Radek Potužák, Luděk Marek, Josef Podzimek, Jakub Vystrčil


lis 08 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

PODZIM 2022

Autor: Ladislav Pasker

Dne 3.12.2022 se koná v KD Velké Hydčice

"Sportovní čertovská zábava"

Začátek je v 20 hodin.

 

received_1227714271125120.jpeg

K tanci a poslechu hraje kapela EXPERIMENT a samozřejmostí je i bohatá tombola.


lis 08 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

PODZIM 2022

Autor: Ladislav Pasker

Máme tady konec podzimní části a tak přichází takové malé zhodnocení podzimu.

Po 13 odehraných zápasech máme na kontě 15 bodů a jsme na 12. místě tabulky. Žádný zápas neskončil remízou, takže máme 5 výher a 8 proher, při skóre 32:41. Bohužel nám vůbec nevyšel záčátek sezóny, kdy jsme prohráli prvních pět zápasů. Bohužel to bylo i tím, že byla špatná docházka a většina zápasů se odehrála v 11 lidech, bez možností střídat. Dokonce v Železné Rudě se odehrál zápas v deseti lidech, který kluci neskutečně odmakali a to se hrálo se neregulerním, silně podmáčeném terénu... Následně se podařilo doma porazit Žihobce a hned byla i lepší nálada v kabině. Podařila se nám i série tří výher v řadě, kdy jsme postupně doma porazili Hrádek, následně velmi důležitá výhra na Rábí (Budětice) a domácí výhra nad rezervou Bolešin. Další úspěch byl určitě skvěle odehraný domácí zápas proti v té době vedoucímu týmu tabulky Svéradic, který jsme vyhráli 3:0.

Podzimím králem střelců se stal Zbyněk Zelený, který v 12 odehraných zápasech vstřelil krásných 9 branek. Za tento jeho počin bych mu i udělil titul "NEJLEPŠÍ HRÁČ PODZIMU"  Pak tam máme tři hráče, kteří dokázali vstřelit 4 branky. A to jsou Zdeněk Hejpetr, Zdeněk Prokopec a Jaromír Hlaváč. Celkem se na podzim trefilo 10 hráčů. Počítám mezi ně Pepu Jiříka, který dal branku v Hartmanicích, ale byla omylem připsána Láďovi Kropáčkovi.

V brance se vystřídali dva brankáři. Nově k nám přišel před sezónou Martin Šůs, který odchytal celkem 5 zápasů. ( 1 výhra, 4 prohry )Bohužel více odchytat nestačil, kvůli zranění lokte a vypadá to, že již do konce sezóny nezasáhne. Zbytek odchytal Ladislav Pasker ( 4 výhry, 4 prohry).

 

1. FK Svéradice B 13 8 1 4 42:24 25 0 0
2. TJ Sokol Měčín 13 8 1 4 44:28 25 0 0
3. Sokol Kolinec 13 8 0 5 46:23 24 0 0
4. TJ Měcholupy B 13 7 1 5 34:31 22 0 0
5. Dukla Janovice B 13 7 1 5 27:37 22 0 0
6. SRK Žel. Ruda 13 7 0 6 55:38 21 0 0
7. SK Bolešiny B 13 6 2 5 36:34 20 0 0
8. FK Budětice 2012 13 6 1 6 28:36 19 0 0
9. Sokol Mochtín B 13 5 3 5 45:36 18 0 0
10. Svatobor Hrádek B 13 6 0 7 37:40 18 0 0
11. Sokol Hartmanice 13 5 1 7 35:40 16 0 0
12. Tatran V.Hydčice 13 5 0 8 32:41 15 0 0
13. TJ Žihobce 13 4 1 8 23:43 13 0 0
14. TJ Sokol Běšiny 13 2 2 9 20:53 8 0 0

 

Věřím, že jarní část se povede o trochu lépe než ta podzimní. Věřím i tomu, že se uzdraví někteří zranění hráči a zlepší se i docházka na zápasy. Máme před sebou 13 důležitých zápasů. Začínáme doma 18.3.2023 proti Železné Rudě a končíme opět doma, 10.6.2023 proti Kolinci.

Co se týká jarní přípravy, tak vás budu určitě včas informovat, ať už tady na stránkách, případně SMS a taky na naší oblíbené aplikaci TÝMUJ.

Přeji hezký zbytek roku 2022 a věřím že se z většinou z vás ještě uvidím 3.12.2022 v KD Velké Hydčice, kde pořádáme Čertovskou Sportovní zábavu. Takže doražte v co největším počtu, včetně vašich manželek, přítelkyň, ale i vašich známých a kamarádů.

 

 


říj 30 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

SOKOL BĚŠINY-TATRAN VELKÉ HYDČICE

Autor: Ladislav Pasker

SOKOL BĚŠINY  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE    4:3   (2:1)

Rozhodčí: Martin Tykal,Jan Kečkeš, Josef Baštář   ŽK 0:1

 

Datum konání: 30.10.2022

 

Na hřišti posledního v tabulce Sokola Běšiny, se odehrál poslední zápas podzimní části. Bohužel se opět potvrdilo, jaký je to náš velmi neoblíbený soupeř.

 

A to přitom úvod zápasu nám vyšel dokonale. Hned v 7. minutě proměnil úspěšně pokutový kop Zdeněk Hejpetr a o dalších sedm minut v 14. minutě se trefil Josef Podzimek. Bohužel další šance zústali nevyužity a domácí se pomalu a jistě dostávali více do hry. Nám se nepodařilo udržet čisté konto do poločasu, když se v 41.minutě trefil domácí Jiří Vališ.

 

A aby toho nebylo málo, vyšel úvod  druhého poločasu opět domácím, když se podruhé v zápase trefil Jiří vališ. Pak přišla chvíle našeho Jaromíra Hlaváče, který "nepovedeným" centrem přehodil domácí brankáíře a vedlo 3:2. Jenže domácí se nevzdali a bojovali až do konce. Nejprve se po dorážce přímého kopu trefil Václav Matějka a ke konci zápasu využil zmatku v pokutovém území Petr Tykal. Domácí rázem vedli 4:3 a nám se už nepodařilo výsledek nějak zvrátit.

 

Sestava: Ladislav Pasker, Josef Melka, Martin Kropáček (K), Jiří Vichr, Ladislav Kropáček, Zdeněk Prokopec, Milan Kapusta, Josef Jiřík, Zdeněk Hejpetr, Josef Podzimek, Jaromír Hlaváč, Petr Kylián


říj 26 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

TABULKA PODZIM 2022

Tabulka po odehraných 12 zápasech...

 

  Klub Z V R P S B P+ P-
1. TJ Sokol Měčín 12 8 1 3 43:24 25 0 0
2. FK Svéradice B 12 7 1 4 40:23 22 0 0
3. TJ Měcholupy B 12 7 1 4 33:28 22 0 0
4. Sokol Kolinec 12 7 0 5 42:22 21 0 0
5. SK Bolešiny B 12 6 2 4 35:31 20 0 0
6. FK Budětice 2012 12 6 1 5 25:32 19 0 0
7. Dukla Janovice B 12 6 1 5 23:34 19 0 0
8. SRK Žel. Ruda 12 6 0 6 52:37 18 0 0
9. Sokol Mochtín B 12 5 3 4 44:34 18 0 0
10. Sokol Hartmanice 12 5 1 6 34:38 16 0 0
11. Svatobor Hrádek B 12 5 0 7 34:39 15 0 0
12. Tatran V.Hydčice 12 5 0 7 29:37 15 0 0
13. TJ Žihobce 12 3 1 8 21:42 10 0 0
14. TJ Sokol Běšiny 12 1 2 9 16:50 5 0 0

 


říj 22 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

TATRAN VELKÉ HYDČICE-FK SVÉRADICE B

Autor: Ladislav Pasker

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  FK SVÉRADICE B    3:0  (3:0)

Rozhodčí: Zdeněk Hájek, Ondřej Nedvěd,František Klištinec   ŽK 1:3

 

 

Datum konání: 22.10.2022

 

V posledním domácím zápase podzimní části jsme přivítali těžkého soupeře. Soupeře, který momentálně vede tabulku...záložní tým ze Svéradic.

 

A zápas pro nás dopadl velmi výtečně. Soupeř prakticky nic převratného nepředvedl. Hned v prvním poločase bylo rozhodnuto o výsledku utkání. Ve 25. minutě pískl rozhodčí faul na Zbyňka Zeleného ve vápně a následně s přehledem proměnil nařízený pokutový kop Zdeněk Hejpetr. A to nebylo ze strany Zdeňka vše. O dalších osm minut později byl totiž ve vápně faulován tentokrát Petr Kylián. A opět s velkým přehledem pokutový kop proměnil Zdeněk Hejpetr. Klobouk dolů co ve svých letech předvádí na hřišti. A aby toho nebylo pro hosty málo, předvedl se další náš "starší" hráč a to Josef Podzimek. V pokutovém území si dokázal položit na zadek několik obránců, včetně brankáře a pohodlně zvyšoval už na 3:0.

 

Ve druhém poločase se sice hosté snažili s výsledkem něco udělat, ale naše obrana fungovala skvěle a hostům nic nepovolila. Za náš tým se do skvělé šance dostal opět skvěle hrající a hlavně všude běhající Lukáš Homolka, ale brankář hostů ho dokázal vychytat.

 

Sestava: Ladislav Pasker, Martin Kropáček (K), Jiří Vichr, Josef Melka, Ladislav Kropáček, Zdeněk Prokopec, Josef Jiřík, Zbyněk Zelený, Petr Kylián, Lukáš Homolka, Josef Podzimek, Zdeněk HejpetrMenu

Kontakt


Adresa
TJ Tatran Velké Hydčice

Velké Hydčice 18
341 01 Horažďovice

Diskuze

příspěvků: 1

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
29 30 31 1 2 3 4
SOKOL MOCHTÍN B-TATRAN VELKÉ HYDČICE
5 6
TABULKA 2023
7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2