Znak Velké Hydčice TJ Velké Hydčice minimapa

Aktuality


                                                                     


Štítky:dub 21 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

TJ SVATOBOR HRÁDEK B-TATRAN VELKÉ HYDČICE

Autor: Ladislav Pasker

TJ SVATOBOR HRÁDEK B  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE   6:3  (3:1)

Rozhodčí: Michal Horský, Petr Bala, Eva Růtová   ŽK 1:0

 

Datum konání: 21.4.2024

 

Kvůli nepříznivému vlivu počasí (velké deště v předchozích dnech), bylo hřiště v Hrádku nezpůsobilé k hraní a tak došlo k dohodě klubů, že se zápas odehraje na našem hřišti v Hydčicích.

 

Hrádecký tým začal zápas aktivněji a dařilo se jim využívat šance, které si vypracovali. Ještě se neodehrála ani necelá půl hodina zápasu a již vedli 3:0, když se o branky podělili Miroslav Tonner, Jan Skála a Roman Lísa. Za náš tým snižil velmi aktivní Zbyněk Zelený, který využil špatné rozehrání obránců a skvěle zavěsil pravou nohou do šibenice. Do kabin se odcházelo za stavu 3:1.

 

Ve druhém poločase se hrádecký tým prosadil hned v jeho začátku, když v 51. minutě skóroval Jaroslav Prexl. V 64.minutě byl ve vápně faulován  Láďa Kropáček. Nařízený pokutový kop proměnil zkušeně a neomylně Zděněk Hejpetr. O chvíli  později našel  Láďa Kropáček skvěle naběhnutého Jirku Matějovice, který přesnou střelou k tyči snížil na přijatelných 4:3. Jenže pak hrádecký tým dostal k dipozici dva pokutové kopy, které bratři Holečkové (Radek a Václav) proměnili a tím stanovili konečné skóre zápasu na 6:3.

 

Sestava: Libor Urban, Pavel Veringer, Jiří Vichr, Ondřej Barborka, Ladislav Kropáček (K), Zdeněk Prokopec, Zdeněk Hejpetr, Jiří Matějovic, Zbyněk Zelený, Petr Kylián, Lukáš Homolka, Josef Jiřík, Josef Podzimek, Jakub Vystrčil, Jan Kečkeš

 


dub 17 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

TABULKA JARO 2024

Autor: Ladislav Pasker

Tabulka po 17 odehraných zápasech-III.TŘÍDA Klatovského okresu 2023/2024

 

# Klub Z V R P Skóre B
1. SRK Železná Ruda 17 15 1 1 86:23 46
2. TJ Měcholupy B 17 13 0 4 82:20 39
3. TJ Kašperské Hory 17 10 2 5 65:39 32
4. TJ Svatobor Hrádek B 17 9 2 6 44:30 29
5. SK Bolešiny B 17 9 0 8 51:46 27
6. TJ Sokol Milčice 17 8 2 7 32:42 26
7. FK Dukla Janovice B 17 7 3 7 41:45 24
8. TJ Tatran Velké Hydčice 17 7 2 8 39:44 23
9. FK Svéradice B 16 7 1 8 35:59 22
10. TJ Sokol Hartmanice 17 5 4 8 48:50 19
11. SK Ježovy 17 4 3 10 50:72 15
12. FK Budětice 17 4 2 11 21:42 14
13. TJ Sokol Veřechov 17 4 1 12 42:78 13
14. TJ Sokol Mochtín B 16 3 3 10 24:70 12

 


dub 13 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

TATRAN VELKÉ HYDČICE-TJ SOKOL HARTMANICE

Autor: Ladislav Pasker

TATRAN VELKÉ HYDČICE  -- TJ SOKOL HARTMANICE   4:2  (2:0)

Rozhodčí: Jiří Steinbach   ŽK 1:1   ČK 0:1

 

Datum konání: 13.4.2024

 

Při domácím zápase, kdy jsme hostili Sokol Hartmanice, jsme chtěli potvrdit naše získané body z Bolešin a zároveň tak zlepšit naše postavení ve středu tabulky. Což se nám podařilo a výsledkem 4:2 jsme si došli pro další body.

V bráně se objevil Petr Kylián a hned od začátku v útoku opět Jirka Šatra, který se dokázal hned v 8.minutě prosadit a dorážkou stanovil stav zápasu na 1:0. V 23.minutě se na hraně "ofsajdu" ocitl Zbyněk Zelený, rozhodčího píšťalka zůstala němá a tak mohl s přehledem zvýšit na 2:0. Do konce se udála už jen jedna zásadní věc a to, že se nechal za urážky rozhodčího vyloučit hostující hráč David Hanula.

 

Hosté, ač jen v deseti lidech, byli ve druhém polčase stále víc nebezpečný a jejich snaha o vstřelení branky nakonec byla úspěšná. A to dokonce hned 2x, když se v 60. minutě hlavou prosadil Ondřej Koryťák a v 67. minutě opět hlavou skóroval Michal Šimek. Rázem bylo srovnáno 2:2. Opět, stejně jako v předešlém zápase, přišly skvělé chvilky obou našich útočníků, Jardy Hlaváče a Luďka Marka. První se trefil v 70.minutě a druhý jmenovaný v 82.minutě. Konečný výsledek zápasu byl teda 4:2 a další důležité tři body do tabulky.

 

Sestava: Petr Kylián, Pavel Veringer, Ondřej Braborka, Ladislav Kropáček, Zděněk Prokopec, Jiří Matějovic, Lukáš Homolka, Zbyněk Zelený, Josef Jiřík, Luděk Marek, Jaromír Hlaváč (K), Jiří Šatra, Jakub Vystrčil, Zděněk Hejpetr, Jan Kečkeš


dub 06 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

SK BOLEŠINY B-TATRAN VELKÉ HYDČICE

Autor: Ladislav Pasker

SK BOLEŠINY B  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE   1:3  (0:0)

Rozhodčí: Jonathan Felix Kopecký, Zdeněk Hájek, Ondřej Vávra   ŽK 3:1  ČK 1:0

 

Datum konání: 6.4.2024

 

Do Bolešin jsme vyrazili s nadějí, že po nepovedeném vstupu do jarní části, se nám podaří ze soupeřova hřiště vyválčit nějaký ten bodík. A to se nám i díky skvělému výkonu všech zúčastněných podařilo.

Domácí měli po většinu prvního poločasu více balón na svých kopačkách, ale jejich dvě největší šance skvěle pochytal Libor Urban, který prokazuje svoji vysokou kvalitu a perfektní výběr místa ve svém brankovišti. Za nás se málem prosadili v prvním poločase Zbyněk Zelený a Jarda Hlaváč, ale jejich šance zůstali nevyužity.

 

Do druhého poločasu nastoupil do útoku k "Felixovi" Luděk Marek a jejich spolupráce během druhého poločasu byla přímo ukázková. Nejprve v 50.minutě vyslal do úniku skvělou přihrávkou Jarda Hlaváč,Luďka Marka, který nakonec i s velkou dávkou štěstí překonal domácího brankáře. Jenže domácí se nevzdali a prakticky hned po dvou minutách vyrovnali z rohového kopu, kdy se prosadil hlavou Jan Roháč.Jenže opět přišla chvíle dvou našich skvělých útočníků, kteří si ale tentokrát role prohodili. Psala se 55.minuta zápasu, Luďa skvěle našel Jardu před pokutovým územím a ten střelou k tyči opět otočil vedení na naši stranu. A to ještě nebylo vše. V 60.minutě se při rohu prosadil hlavou Láďa Kropáček a rázem se vedlo 1:3. Domácí znervózněli a dokonce jeden z jejich hráčů obdržel červenou kartu za kopnutí soupeře v přerušené hře. V 74.minutě opět přišli skvělé chvíle našeho gólmana Libora, kterou fantasticky chytil 1000% šanci domácích na brankové čáře. V dalším průběhu zápasu již další branka nepadla, takže tři body putují na naše konto. Sluší se klukům poděkovat za skvělý výkon, v téměr na duben velmi nezvyklém tropickém počasí.

 

Sestava: Libor Urban, Pavel Veringer, Jiří Vichr, Pavel Svoboda, Ladislav Kropáček (K), Zdeněk Prokopec, Lukáš Homolka, Zbyněk Zelený, Luděk Marek, Josef Jiřík, Jaromír Hlaváč, Petr Kylián, Ladislav Pasker, Jiří Šatra  


bře 30 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

TATRAN VELKÉ HYDČICE-TJ MĚCHOLUPY B

Autor: Ladislav Pasker

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  TJ MĚCHOLUPY B   0:2  (0:0)

Rozhodčí: Jiří Moravec, Pavel Jedlička, Petr Anšlág  ŽK 5:2  ČK 1:1

 

Datum konání: 30.3.2024

 

Za krásného teplého jarního slunečného počasí, jsme přívitali na svém hřišti, druhý celek soutěže, založní tým z Měcholup.

A na projevu hry to bylo bohužel znát. Hosté byli aktivnější, lépe kombinovali, ale naštěstí se nedostávali do nějakých větších šancí. Jednu ze šancí dokázal lapit Libor Urban a při druhé větší šanci hosté naši branku přestřelili.A tak se odcházelo do kabin za vyrovnaného stavu 0:0

 

Ve druhém poločase kluci dále skvěle bránili. A když už se hosté dostali do větší příležitosti, dokázali je trestuhodně zahodit. Jednu z velkých šancí dokázal skoro na brakové čáře skvěle chytit Libor Urban. Hosté dostali šanci kopat i  penaltu, ale tu naštěstí hráč Měcholup nedokázal proměnit, když jeho střela šla těsně vedle levé tyče. Bohužel cca 25 minut před koncem zápasu, byl po druhé žluté kartě vyloučen Milan Kapusta a tak kluci museli bojovat v deseti. Paradoxně se dostali asi snad do naší nějvětší šance v zápase. Po skvělé kombinaci se na hranici velké vápna dostal Kuba Vystrčil k míči, ale je povedená střela skončila těsně vedle pravé tyče. A pak přišla smolná 77.minuta pro naše obránce Jirku Vichra. Prudký centr z pravé strany prošel přes celké vápno a dobíhající Jirka si míč nechtěně srazil do vlastní branky. Velice smolná situace... kluci ale bojovali dál a jen díky skvělému zákroku hostujícího brankáře nebylo srovnáno. Protože skvělě zahraný přímý kop kolem zdi od Zdeňka Prokopce vyrazil na poslední chvílí mimo svoji bránu. V době nastavení , "velice zmatený a nepřesný po celý zápas" rozhodčí "foukl" pro hosty ještě jednu penaltu, kterou s přehledem už proměnil Josef Votava a stanovil tak konečný stav zápasu na 0:2 pro hosty.

 

Sestava: Libor Urban, Pavel Veringer, Ondřej Barborka, Jiří Vichr, Ladislav Kropáček (K), Zdeněk Prokopec, Lukáš Homolka, Zbyněk Zelený, Petr Kylián, Josef Jiřík, Luděk Marek, Jakub Vystrčil, Josef Podzimek, Jiří Šatra, Jiří Matějovic, Milan Kapusta

 


bře 23 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

TJ SOKOL MILČICE-TATRAN VELKÉ HYDČICE

Autor: Ladislav Pasker

TJ SOKOL MILČICE  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE   3:1  (1:1)

Rozhodčí: Jiří Moravec, Josef Burda, Václav Ryba   ŽK 0:3

 

Datum konání: 23.3.2024

K prvnímu jarnímu mistrovského zápasu jsme vyrazili na půdu nováčka soutěže Sokola Milčice. Měli jsme jim co vracet, protože v podzimním zápase na našem hřišti jsme bohužel prohráli 0:1. Brankou v poslední minutě zápasu. A nakonec odveta se bohužel nevyvedla podle našich představ.

Domácí využívali "znalosti" svého hřiště, (ve velmi špatném stavu), hrozili hlavně hrou po lajně a nebezpečnými centry do vápna. Naštěstí pro nás, při jedné z ojedinělých našich šancí, v 18. minutě, byl faulován v pokutovém území Jarda Hlaváč. Nařízenou penaltu dokázal využít Zdeněk Prokopec. Domácí dále tlačili a nakonec se jim podařilo vstřelit i branku ještě do poločasu. V 40. minutě se Pavel Ticháček dokázal dostat k míči ve velkém vápně a střelou po břevno vyrovnal na 1:1.

Ve druhém poločase hra byla skoro pořádn stejná. Domácí lépe kombinovali a jen díky jejich špatné produktivitě, byl stav až do 72. minutě vyrovananý. Pak se ale dokázal prosadit Vojtěch Suda a hned vzápětí o 3 minuty později ještě Lukáš Černohorský.Rázem domácí vedli 3:1. Naše dvě velké šance ve druhém poločase nedokázali využít Lukáš Homolka a ani Jarda Hlaváč.

 

Setsava: Ladislav Pasker, Pavel Veringer, Ondřej Barborka, Jiří Vichr, Pavel Svoboda, Ladislav Kropáček, Zdeněk Prokopec (K), Lukáš Homolka, Jiří Šatra, Zbyněk Zelený, Radek Potužák, Jakub Vystrčil, Josef Podzimek, Jan Kečkeš, Jaromír Hlaváč, Josef Jiřík


lis 05 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

PODZIM 2023

Autor: Ladislav Pasker

Hodnocení podzimní části sezóny 2023/2024

 

Sezónu jsme začali v Janovicích, kde jsme vyhráli 2:4. Následovalo 6 zápasů v řadě s prohrou. Nejvíce asi mrzeli prohry ve Svéradicích a s nováčkem soutěže z Milčic. Po této sérii přišli dvě remízy. Na hřišti v Hartmanicích a doma s rezervou Hrádku. Na hřišti na Rabí proti Buděticícím jsme dokázali vyhrát 0:2 a potvrdit tak vzrůstající formu. Následovala domácí výhra s Ježovy 8:1, výhra ve Veřechově 2:5 a nakonec vítězný zápas na domácím hřišti s Mochtínem 4:1. 

Po bídném začátku přišla série bez prohry... konečných 17 bodů, 8.místo v tabulce je nakonec úspěchem a snad i dobrou vyhlídkou na klidné jaro s bojem o záchranu. 

Ke 13 zápasům nastoupilo celkem 27 hráčů, kteří se aspoň na pár minut zapojilo do hry. Díky zraněním a nepřítomnosti se v bráně objevili 4 brankáři (Libor Urban 1x, Václav Šmat 1x, Petr Kylián 3x, Ladislav Pasker 8x) Nejlepším střelcem týmu je zatím Zdeněk Prokopec (10 branek), druhý je Jaromír Hlaváč (8 branek) a Zbyněk Zelený je zatím třetí (6 branek). Celkem se trefilo 7 hráčů, dva hráči dokázali vstřelit hattrick a to dokonce v jednom zápase. Byli to Ladislav Kropáček a Jaromír Hlaváč při kanonádě proti Ježovům.

Tři červené karty a 17 žlutých karet během 13 zápasů...více bych to nekomentoval :-)

Bohužel jsme během podzimu ztratili jednoho bývalého hráče a především pro spousty z nás i velkého kamaráda, Martina "Fíka" Fišera, který tragicky zahynul....před zápasem z Hrádkem jsme uctili minutou ticha jeho památku a někteří z nás jsme ho i vyprovodili na jeho poslední cestu...

ČEST JEHO PAMÁTCE 

 

Při zápase s Hrádkem jsme představili i novou sadu dresů...

IMG-20231008-WA0009[1].jpg

 

Po Novém roce nás čeká zimní příprava, možná i soustředění, pár přátelských utkání. První zápas odehrajeme proti Železné Rudě na domácím hřišti někdy na konci března (datum ještě neznám)

Děkuji všem hráčům, fanouškům, rodinám za účasti na našich zápasech, jejich podporu a už se těším na všechny v Novém roce 2024 


lis 05 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

TABULKA PODZIM 2023

Autor: Ladislav Pasker

Tabulka po podzimní části sezóny 2023/2024

 

1. SRK Železná Ruda 13 11 1 1 62:19 34
2. TJ Měcholupy B 13 10 0 3 70:17 30
3. TJ Kašperské Hory 13 9 0 4 54:26 27
4. SK Bolešiny B 13 8 0 5 46:32 24
5. FK Dukla Janovice B 13 7 2 4 35:31 23
6. TJ Svatobor Hrádek B 13 7 1 5 32:24 22
7. TJ Sokol Milčice 13 6 1 6 23:35 19
8. TJ Tatran Velké Hydčice 13 5 2 6 31:36 17
9. FK Svéradice B 13 5 1 7 25:51 16
10. TJ Sokol Hartmanice 13 4 3 6 40:38 15
11. SK Ježovy 13 3 2 8 36:56 11
12. FK Budětice 13 3 1 9 15:28 10
13. TJ Sokol Veřechov 13 3 1 9 30:56 10
14. TJ Sokol Mochtín B 13 1 3 9 15:65 6

lis 04 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

TATRAN VELKÉ HYDČICE-SOKOL MOCHTÍN B

Autor: Ladislav Pasker

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  SOKOL MOCHTÍN B   4:1   (3:0)

Rozhodčí: Zdeněk Hájek    ŽK  0:1

 

Datum konání: 4.11.2023

 

Poslední zápas podzimní části, poslední zápas roku 2023 a přivítali jsme poslední tým v tabulce, Sokol Mochtín B.

 

Soupeř začal celkem nebojácně, ale v koncovce jim chyběl klid a taky trochu zkušeností. Nám se podařila akce v 24. minutě, kdy první branku zápasu vstřelil Jaromír Hlaváč. Hned o 3 minuty později dokázal využít zaváhání brankáře opět Jaromír Hlaváč a  vedlo se rázem 2:0. Ve 40.minutě zpoza vápna vystřelil celkem lehkou střelu Zdeněk Prokopec...brankář hostů "nějakým nezákrokem" míč nechytil a tak se vedlo do poločasu 3:0.

Ve druhém poločase jsme nedokázali využít spousty příležitostí ke skórování a něco dokázal vychytat i brankář. A tak naši jedinou branku ve druhém poločase vstřelil v 69.minutě Zdeněk Prokopec. Za hosty už jen snížil Pavel Uldrych.

 

Sestava: Petr Kylián, Jiří Vichr, Ladislav Kropáček, Zdeněk Prokopec (K), Milan Kapusta, Jan Kečkeš, Zbyněk Zelený, Ondřej Barborka, Jaromír Hlaváč, Pavel Svoboda, Jakub Vystrčil, Petr Janda, Josef Podzimek 


říj 29 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

TJ SOKOL VEŘECHOV-TATRAN VELKÉ HYDČICE

Autor: Ladislav Pasker

TJ SOKOL VEŘECHOV  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE   2:5  (1:4)

Rozhodčí: Pavel Marek, Jiří Moravec, Petr Anšlág   ŽK 3:1

 

Datum konání: 29.10.2023

 

Soupeř z Veřechova...to je tradiční derby, které se tentokrát odehrálo na jejich hřišti. Hrálo za velmi pěkného a teplého počasí na to, že se hrálo na konci října. A nám se potvrdila říjnová forma, soupeře jsme dokázali přehrát a získat tak další tři důležité body.

 

Do naší brány šel tentokrát Petr Kyilán a vedl si dobře. My jsme začali ještě lépe, když už ve 4. minutě střelou k tyči otevřel skóre Jaromír Hlaváč. Hned o minutu později z přímeho kopu se trefil Zdeněk Prokopec. To byl začátek z říše snů. Na 3:0 zvyšoval v 23.minutě opět Zdeněk Prokopec. Pak soupeř dokázal snížit Václavem Šímou, když využil lehkou chybu našeho brankáře. Pak přišla 29.minuta a krásná tvrdá střela pod břevno od Zbyňka Zeleného, stav tak byl i při odchodu do kabin 1:4 v náš prospěch.

 

Ve druhém poločase už byli domácí více při chuti a snažili se ještě o zkorigování výsledku, což se mu v 54.minutě podařilo Janem Želízkou. Ale to bylo z jejich strany už vše.  Hned v zápětí po rozehraném  přímém kopu hlavičkoval do tyče Radek Potužák a následně odražený míč lehce dorážel do prázdné brány Jarda Hlaváč. Konečný stav zápasu tak byl 2:5

 

Sestava: Petr Kylián, Radek Potužák (K), Jiří Vichr, Pavel Svoboda, Jaromír Hlaváč, Ladislav Kropáček, Zdeněk Prokopec, Lukáš Homolka, Zbyněk Zelený, Jan Kečkeš, Jakub Vystrčil, Jiří Matějovic, Jiří Šatra, Josef Podzimek, Václav ŠmatMenu

Kontakt


Adresa
TJ Tatran Velké Hydčice

Velké Hydčice 18
341 01 Horažďovice

Diskuze

příspěvků: 1

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4