Znak Velké Hydčice TJ Velké Hydčice minimapa

Aktuality


                                                                     


říj 06 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

FK DUKLA JANOVICE B-TATRAN VELKÉ HYDČICE

Autor: Ladislav Pasker

FK DUKLA JANOVICE B  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE    1:2    (0:1)

Rozhodčí: Ondřej Kaiser    ŽK 1:2    ČK 0:1

Datum konání: 6.10.2019

 

Na hřišti FK Janovice B se nám dlouhodobě nedaří . Za poslední tři zápasy hrané na jejich hřišti, máme tři prohry z hrozivým skóre 16:1. Tentokrát se nám tam vedlo lépe, i když se výhra nerodila vůbec snadně a byla hodně vydřená.

Vše začal již v 5.minutě zápasu Josef Podzimek, který po přihrávce Jirky Šatry prošel obranou, položil si zkušeně brankáře a k levé tyči skóroval. Začátek z říše snů. Domácí většinou úspešně kombinovali po celém hřišti, ale k pořádnému zakončení se díky dobré obraně nedostali. My jsme ještě měli několik brejků do otevřené obrany,ale žádný bohužel nedopadl úspšně. Hlavně únik Jirky Šatry, který se ocitl sám před domácím brankářem mohl skončit lépe.

Ve druhém poločase se postupně zranili Josef Podzimek a Zdeněk Hejpetr. A tak nezbývalo pro některé hráče hrát na pozicích, na které nejsou zvyklý. Přesto se v 65. minutě trefil po přihrávce Marka Melíška Petr Kylián a vedlo se 0:2. Takový malý zázrak:-) Domácí ale vytvořili drtivý tlak, jenže skvěle chytající Radek Šípek odmítal dát domácím aspoň malou naději na snížení nebo dokonce vyrovnání. Přesto v 88.minutě po jeho lehké chybce skóroval domácí hráč Vaclav Slivoň. Ale to bylo již vše a tak 3 body ze hřiště Janovic jsou pro nás zlaté.

 

Sestava: Radek Šípek, Pavel Veringer, Jiř Vichr, Marek Melíšek, Josef Podzimek, Ladislav Kropáček, Lukáš Homolka, Zdeněk Hejpetr (K), Václav Šmat, Zbyněk Zelený, Petr Kylián

Střídajíci hráči: Jiří Šatra, Ladislav Pasker

 


zář 29 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

PODZIM 2019

Ahoj všem,

mám pro Vás dvě věci, které vám chci sdělit.

Po posledním domácím zápase podzimní části, kdy máme "doma" Velhartice, tedy 26.10.2019, se uskuteční "DOKOPNÁ". Jako vždy bude v hospodě, kde bude pro vás připravené občerstvení, nějaká ta zábava nás taky napadne (třeba by mladí kluci mohli sami zazpívat hymnu :-). Doufám že si všichni na tento zápas a pak tu slávu v hospodě uděláte ve svém nabitém programu čas a sejdeme v co největším počtu.

A druhé zásadní datum na podzim je 23.11.2019 (opět sobota), kdy již tradičně pořádáme v hospodě na sále náš "SPORTOVNÍ BÁL".

Doufám že i na tuto akci si všichni najdete čas, vezmete sebou manželky nebo  přítelkyně a společně si užijeme zase trochu zábavy. Součástí bude zase opět bohatá tombola, do které každý z Vás může něco přispět. Předem všem děkujeme.

 

 


zář 28 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

TATRAN VEKÉ HYDČICE-SRK ŽELEZNÁ RUDA

Autor: Ladislav Pasker

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  TJ SRK ŽELEZNÁ RUDA    0:1 (PK 2:4)

Rozhodčí: Josef Blaheta    ŽK 1:1

Datum konání: 28.9.2019

 

Na sv. Václava se odehrál zápas proti soupeři ze Železné Rudy.

Ani jeden z týmů nedokázal za celých 90 minut zápasu proměnit žádnou ze svých vypracovaných šancí. A tak se muselo rozhodovat v penaltách o vítězi. V nich byli tentokrát úspěšnější hosté, když dokázali proměnit 4 pokutové kopy, z naší strany bohožel jen  dva.

Penalty proměnili Zdeněk Hejpetr a Ladislav Pasker, neproměnili Pavel Veringer a Josef Podzimek

Sestava: Radek Šípek, Pavel Veringer, Jiří Vichr, Marek Melíšek, Josef Podzimek, Ladislav Kropáček, Václav Šmat, Zdeněk Hejpetr (K), Jiří Šatra, Zbyněk Zelený, Lukáš Homolka

Střídající hráči:Jaroslav Bečvář, Ladislav Pasker, Jiří Matějovic


zář 22 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

TJ SOKOL PLÁNICE-TATRAN VELKÉ HYDČICE

Autor: Ladislav Pasker

TJ SOKOL PLÁNICE  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE    1:2    (0:1)

Rozhodčí: Josef Abrahám    ŽK 0:1

Datum konání: 22.9.2019

V nedělním odpoledni se cestovalo na hřiště Sokola Plánice. V jarní části jsme na tomto hřišti vyhráli po obratu ve druhém poločase 2:3. A nakonec 3 body putují na naše konto i  po tomto zápase.

V prvním poločase se dokázal prosadit pouze v 34. minutě Petr Kylián, který si dokázal skvěle naběhnout na střílenou přihrávku Ladislava Kropáčka. Bohužel další vyložené šance našeho týmu jsme nedokázali využít, při kterých Radek Potužák jednou nastřelil tyč, jednou střílel těsně nad bránu. Stejně jako Ladislav Kropáček.

Ve druhém poločase vstřelil další svoji branku Jaromír Hlaváč, který krásnou střelou k tyči v 65. minutě zvyšoval na 0:2. Domácí pak začali náš tým tlačit, ale stačilo to pouze na snížení na 1:2, když se trefil v 78. minutě Jiří Sýkora. Svojí další velkou šanci domácí již nedokázali využít, protože skvělým zákrokem proti tvrdé střele zblízka se blýskl Radek Šípek.

Sestava: Radek Šípek, Pavel Veringer, Josef Melka, Marek Melíšek, Jiří Vichr, Ladislav Kropáček, Jaroslav Bečvář, Zdeněk Hejpetr (K), Radek Potužák, Václav Šmat, Jaromír Hlaváč

Střídající hráči: Jiří Šatra, Petr Kylián, Ladislav Pasker

 

V sobotu 28.9.2019 od 16 hod hostíme na domácím hřišti soupeře ze Železné Rudy. Přijďte naše kluky podopořit a užít si krásné sportovní odpoledne.

 


zář 14 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

TATRAN VELKÉ HYDČICE- TJ START DEŠENICE

Autor: Ladislav Pasker

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  TJ START DEŠENICE    0:4    (0:2)

Rozhodčí: Vladislav Stach    ŽK: 3:1    ČK 1:0

Datum konání: 14.9.20198

 

V dalším domácím zápase jsme přivítali tradičního soupeře z Dešenic. S tímto týmem padá většinou větší počet branek, což se i tentokrát potvrdilo, ale bohužel na konci zápasu bylo skóre jednoznačně lepší pro soupeře.

Opět byl problém pro nás dát dohromady 11 lidí na zápas. A to ještě díky Jirky Šatry, který nám přišel opět vypomoci. Bohužel naše docházka lidí je tragická. Doufám že se tato situace už nebude opakovat a zbytek sezóny odehrajeme důstojně.

Za hosty se už v první minutě trefil Milan Flor. V 17. minutě vstřelil branku nejlepší střelec soutěže MichaL Poupa. Do druhého poločasu už nemohl z rodinných důvodů nastoupit brankář Radek Šípek. Hosté pak ještě dokázali využít "přesilovku" proti 10 hráčům , protože po druhé žluté kartě byl vyloučen Milan Kapusta. Druhou branku v zápase vstřelil Milan Flor a ještě se trefil za hosty Lukáš Míšek..

Chtěl bych poděkovat všem kteří na zápas přijeli a zvlášť Jirkovi Šatrovi a Láďovi Hejpetrovi za pomoc.

Sestava: Radek Šípek, Pavel Veringer, Jiří Vichr, Marek Melíšek, Josef Melka, Ladislav Kropáček, Milan Kapusta, Zdeněk Hejpetr (K), Zbyněk Zelený, Jiří Šatra, Ladislav Pasker

 

IMG-20190914-WA0003.jpg

 

 


zář 09 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

TABULKA PODZIM 2019

Autor: Ladislav Pasker

TABULKA PODZIM 2019 po pěti odehraných zápasech...

 

Celkem

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Start Dešenice 5 4 0 1 22:11 12 0 0
2. Svatobor Hrádek B 5 4 0 1 20:9 12 0 0
3. SRK Žel. Ruda 5 3 0 2 15:11 9 0 0
4. FC Švihov 5 3 0 2 15:15 9 0 0
5. Sokol Kolinec 5 3 0 2 11:10 8 1 0
6. S. Plánice 5 3 0 2 8:11 8 1 0
7. SK Bolešiny B 5 2 0 3 17:8 7 0 1
8. TJ Sušice B 5 2 0 3 11:11 7 0 1
9. Tatran V.Hydčice 5 3 0 2 8:8 7 2 0
10. Dukla Janovice B 5 2 0 3 19:21 6 0 0
11. FK Svéradice B 5 2 0 3 4:10 6 1 1
12. Sokol Hartmanice 5 2 0 3 11:18 6 0 0
13. SK Velhartice z.s. 5 1 0 4 4:8 4 0 1
14. Sokol Veřechov 5 1 0 4 5:19 4 0 1

 


zář 07 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

TJ SUŠICE B-TATRAN VELKÉ HYDČICE

Autor: Ladislav Pasker

TJ SUŠICE B  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE    1:2   (PK 3:4)   (1:1)

Rozhodčí: Roman Mácal    ŽK 3:4   ČK 0:1

 

Datum konání: 7.9.2019

Za chladnějšího a po většinu zápasu i děštivého počasí, se odehrál zápas na hřišti TJ Sušice s místní rezervou.

Ve vyrovnaném utkání se dlouho diváci nemohli dočkat šance na obou stranách. V první velké šance se objevili hosté, přibližně ve 30. minutě, kdy po centru hlavičkoval Ladislav Kropáček, kterého výborným zákrokem vychytal Daniel Vávra. Ale již o 3 minuty později svou další šanci Ladislav Kropáček využil, když se dostal k odražené střele a pohodlně skóroval. O vyrovnání se postarali duo H+H. Nařízený přímý kop si vzal na starost Pavel Hrubec, který k překvapení celé obrany nahrál do strany Pavlu Hubáčkovi a ten šikovným lobem přehodil brankáře a vyrovnal na 1:1.

Druhá půle už žádnou branku nepřinesla, ani jeden z týmů už nedokázal využít svých šancí. A tak zápas dopadl remízou a šlo se na penalty. V nich jsme byli opět úspěšnější, když jsme dokázali proměnit 4  penalty z pěti. Domácí jen 3 penalty. A tak si z "umělého" hřiště odvážíme 2 cenné body. Penalty proměnili Radek Potužák, Zdeněk Hejpetr, Petr Kylián, Ladislav Pasker. Jediný kdo neproměnil byl Josef Podzimek.

Sestava: Radek Šípek, Pavel Veringer, Martin Kropáček (K), Josef Melka, Ondřej Barborka, Ladislav Kropáček, Zdeněk Hejpetr, Josef Podzimek, Zbyněk Zelený, Radek Potužák, Luděk Marek

Střídající hráči: Petr, Kylián, Ladislav Pasker, Václav Šmat, Jiří Vichr

 


srp 31 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

TATRAN VELKÉ HYDČICE-SK BOLEŠINY B

Autor: Ladislav Pasker

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  SK BOLEŠINY B    3:2  (PK 4:1)  (2:1)

Rozhodčí: Josef Javorský    ŽK 2:3

Datum konání:31.8.2019

Ve druhém domácím zápasu podzimní části jsme hostili hráče rezevrního týmu Bolešin.Hrálo se za velmi teplého dusného počasí, ale na skvěle upraveném trávníku. Tímto bych chtěl poděkovat všem, kteří se o něj starají.

V první půlhodině ani jeden z týmu nevyužil své šance ke skórování, i když z naší strany těch šancí bylo daleko více. Až v 31. minutě Zbyněk Zelený dokázal prostřelit hostujícího brankáře. Jenže již o tři minuty později hosté srovnali skóre, když se trefil Petr Bošek. Nakonec se do kabin v poločase odcházelo s vedením 2:1. V 42. minutě dokázal vstřelit branku dobře hrající Josef Melka.

Ve druhém poločase padla již jen branka a to do domácí sítě, když se trefil v 70. minutě Marek Zavřel. Tak o druhém bonusovém bodu rozhodovaly penalty a v nich jsme byli nakonec úspěšnější. Trefili se Zdeněk Hejpetr, Luděk Marek, Ladislav Kropáček a Ladislav Pasker.

Sestava: Radek Šípek, Martin Kropáček (K), Pavel Veringer, Marek Melíšek, Jiří Vichr, Ladislav Kropáček, Josef Melka, Zdeněk Hejpetr, Jaroslav Bečvář, Zbyněk Zelený, Luděk Marek

Střídající hráči: Jiří Matějovic, Ladislav Pasker


srp 24 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

FK SVÉRADICE B-TATRAN VELKÉ HYDČICE

Autor: Ladislav Pasker

FK SVÉRADICE B  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE     2:0    (1:0)

Rozhodčí: Josef Blaheta    ŽK 1:2

Datum konání: 24.8.2019

 

Ani ve druhém venkovním zápase sezóny se nepodařilo skórovat.

Domácí dokázali vstřelit dvě branky. A to v 26 minutě po rohu hlavou  Marek Jedlička. Druhý gól padl v 80. minutě, když přesnou střelou pod břevno se trefil Jaroslav Makovec. Naše velké šance nebyly bohužel využity.

 

Sestava: Ladislav Pasker, Josef Melka, Jiří Vichr, Martin Kotrba, Ladislav Kropáček, Josef Podzimek, Ondřej Barborka, Zbyněk Zelený, Radek Potužák (K), Luděk Marek, Jaromír Hlaváč

Střídající hráči: Jiří Matějovic, Václav Šmat


srp 17 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

TATRAN VELKÉ HYDČICE-SVATOBOR HRÁDEK B

Autor: Ladislav Pasker

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  SVATOBOR HRÁDEK B    5:2   (3:1)

Rozhodčí: Ivan Petličarovský    ŽK: 1:2

Datum konání: 17.8.2019

K prvnímu zápasu na domácí půdě v nové sezóně přijel soupeř z Hrádku. Na jaře jsme dokázali tohoto soupeře porazit na jejich hřišti 1:0 a prakticky před rokem na domácí půdě jsme prohráli 1:2 po penaltách.

A zápas pro nás nezačal vůbec špatně. V 7. minutě dokázal využít přihrávku do brejku Jaromír Hlaváč a pohodlně zavěsil. Jenže hosté se nevzdali a hned o 5 minut bylo srovnáno, když pěknou a přesnou střelou k tyči srovnával Pavel Hrach. Ale naši hráči opět zabojovali a ještě do poločasu vstřelili dvě branky. Nejprve v 30. minutě dokončil pohlednou akci Radek Potužák a na závěr poločasu v 45. minutě svoji přesnou levou nohou zvyšoval na 3:1 Zbyněk Zelený.

Do druhého poločasu hosté vyměnili brankáře, ale ani to nezabránilo  našim hráčům ke skórování. Nejprve jako "buldozer" prošel v 55 .minutě obranou přes 3 hráče Josef Podzimek a Petr Kylián měl snadnou práci dopravit míč do prakticky prázdné branky. V 85. minutě zase Zbyněk Zelený proběhl "jako vítr" po levé lajně a ideálně přihrál na druhou branku v zápase Jaromírovi Hlaváčovi, který zvyšoval už na 5:1. V závěru už jen korigoval výsledek na 5:2 z penalty hostující Radek Holeček.

 

Sestava: Radek Šípek, Josef Melka, Martin Kropáček (K), Josef Podzimek, Ladislav Kropáček, Milan Kapusta, Zdeněk Hejpetr, Ondřej Barborka, Zbyněk Zelený, Radek Potužák, Jaromír Hlaváč

Střídající hráči: Jiří Matějovic, Ladislav Pasker, Petr Kylián, Luděk MarekMenu

Kontakt


Adresa
TJ Tatran Velké Hydčice

Velké Hydčice 18
341 01 Horažďovice

Diskuze

příspěvků: 1

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22
PŘÍPRAVA JARO 2020
JARO 2020
23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2