Znak Velké Hydčice TJ Velké Hydčice minimapa

Aktuality


                                                                     


Štítky:
zář 24 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

TATRAN VELKÉ HYDČICE-SVATOBOR HRÁDEK B

Autor: Ladislav Pasker

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  SVATOBOR HRÁDEK B    2:1  (0:0)

Rozhodčí: Jiří Steinbach    ŽK 5:2

 

Datum konání: 24.9.2022

 

Tak se opět zadařilo, opět na domácím hřišti...výhra nad tradičním soupeřem, rezervním týmem z Hrádku.

Vítězství se nerodilo vůbec lehce. V prvním poločase branka nepadla, ale opět se nám nedařilo využívat gólové šance. Hosté se svoji hrou prakticky k ničemu nedostali a hlavně skvěle fungovala naše obrana, vedená kapitánem Martinem Kropáčkem.

Ve druhém poločase se opět ukázala genialita našeho středopolaře a vlastně nejstaršího hráče v našem týmu, Zdeňka Hejpetra. Ten si v zápase připsal asistence u obou našich branek. Nejprve našel přesně levou nohu Zbyňka Zeleného, který ještě hezčím "volejem" trefil branku a mohli jsme se radovat z vedení 1:0. To se psala 55. minuta zápasu. Další skvělou šanci nevyužil Ladislav Kropáček, který nepropálil hostujícího brankáře a jasný faul na Josefa Podzimka zůstal neodpískán. V 73. minutě rezehrával trestný kop Zdeněk Hejpetr a opět skvěle. Tentokrát našel přesně Radka Potužáka, který trochu akrobaticky hlavou zvyšoval na 2:0. Prostě nádhera!!! Hosté již jen korigovali pro ně nepříznivý výsledek v 87. minutě po rohu, když se po chybě brankáře hlavou trefil Jan Sekyra. Pak už se mohla konečně slavit druhá výhra v sezóně. Bohužel jsme asi do konce sezóny přišli o Pavla Svobodu, který se přivodil zranění kolene. Držíme palce k brzkému uzdravení.

 

Sestava: Ladislav Pasker, Martin Kropáček (K), Marek Melíšek, Pavel Svoboda, Ladislav Kropáček, Zdeněk Prokopec, Josef Jiřík, Zbyněk Zelený, Lukáš Homolka, Radek Potužák, Zdeněk Hejpetr, Jiří Matějovic


zář 18 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

TJ HARTMANICE-TATRAN VELKÉ HYDČICE

Autor: Ladislav Pasker

TJ HARTMANICE  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE    6:2  (5:2)

Rozhodčí: Zdeněk Hájek    ŽK 1:1

 

Datum konání: 18.9.2022

 

Na těžkém,deštěm zmáčeném terénu jsme bohužel prohráli. Soupeř nebyl až tak lepší, než vypadá skóre, ale dokázal lépe využít nabídnuté šance.

Hned v úvodu zápasu odpískal rohodčí "údajný" faul loktem v malém vápně brankářovi a domácí toho Petrem Sládkem z pokutového kopu využili.Prakticky hned jsme dokázali využít závar před brankou domácích a Josef Jiřík mohl vstřelit svoji první branku v sezóně. Jenže domácí přesnou střelou k tyči šli opět do vedení. Trefil se Patrik Tonner. Špatný zápas pro našeho brankáře pokračoval, když fauloval opět ve vápně a Petr Sládek se podruhé nemýlil z pokutového kopu. Na 4:1 zvyšoval Václav Rauner a do konce poločasu se trefil ještě domácí Dainel Vlasák. za nás snižoval na poločasových 5:2 Zbyněk Zelený.

 

Ve druhém poločase to už byl víceméně boj na rozmáčeném a bahnitém hřišti a většinou se vše odehrávalo mezi  "vápny" obou týmů. Nakonec ještě skóre navýšil na konečných 6:2 Antoním Krátký.  

 

Sestava: Ladislav Pasker, Pavel Veringer, Martin Kropáček (K), Jiří Vichr, Jiří Matějovic, Ladislav Kropáček, Zdeněk Prokopec, Milan Kapusta, Josef Jiřík, Zbyněk Zelený, Lukáš Homolka, Zdeněk Hejpetr, Josef Podzimek


zář 14 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

TABULKA PODZIM 2022

Autor: Ladislav Pasker

TABULKA PO ŠESTI ODEHRANÝCH KOLECH...

 

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Sokol Kolinec 6 5 0 1 25:7 15 0 0
2. SK Bolešiny B 6 4 1 1 14:9 13 0 0
3. Dukla Janovice B 6 4 0 2 13:12 12 0 0
4. Sokol Mochtín B 6 3 1 2 28:18 10 0 0
5. TJ Sokol Měčín 6 3 1 2 17:10 10 0 0
6. TJ Měcholupy B 6 3 1 2 14:18 10 0 0
7. SRK Žel. Ruda 5 3 0 2 21:16 9 0 0
8. Svatobor Hrádek B 6 3 0 3 17:18 9 0 0
9. FK Budětice 2012 6 3 0 3 11:21 9 0 0
10. FK Svéradice B 5 2 1 2 13:8 7 0 0
11. Sokol Hartmanice 6 2 0 4 15:23 6 0 0
12. TJ Žihobce 6 1 1 4 8:14 4 0 0
13. Tatran V.Hydčice 6 1 0 5 13:22 3 0 0
14. TJ Sokol Běšiny 6 0 2 4 7:20 2 0 0

 


zář 10 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

TATRAN VELKÉ HYDČICE-TJ ŽIHOBCE

Autor: Ladislav Pasker

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  TJ ŽIHOBCE    4:0   (1:0)

Rozhodčí: Roman Mácal    ŽK 1:2  ČK 0:1

 

Datum konání: 10.9.2022

 

No konečně to vyšlo :-) Po šestém zápase mám tu radost napsat že jsme vyhráli a to zaslouženě.

 

Bohužel opět ve velmi kombinované sestavě a jen s jedenácti lidmi na place, jsme urvali vítězství, proti soupeři ze Žihobec. V prvním poločase padla pouze jedna branka, když sólo od půlky hřiště dokázal v 26.minutě proměnit Lukáš Homolka...skvělé!!!

Ve druhém poločase jsme dokázali soupeře jednoznačně přehrávat. Ten se dostal jen k málo šancím ohrozit naši branku. V 58. minutě byl faulován ve vápně Milan Kapusta a následující pokutový kop bezpečně proměnil "pod víko" matador Zdeněk Hejpetr. Již svojí čtvrtou brankou v sezóně zvyšoval skóre na 3:0 svoji " slabší levou" Zbyněk Zelený. Na konečných 4:0 stanovil Ladislav Kropáček. Ten střílel prakticky do prázdné branky, když mu přihrával Zbyněk Zelený po hrubce hostujícího brankáře.

Díky všem kteří přišli na zápas...ale vyzdvihnout bych chtěl Marka Melíška a Václava Šmata, kteří přijeli a pomohli týmu v jeho nouzi. Díky Díky Díky....

 

Sestava: Martin Šůs, Martin Kropáček (K), Marek Melíšek, Jiří Vichr, Jiří Matějovic, Ladislav Kropáček, Lukáš Homolka, Milan Kapusta, Zbyněk Zelený, Zdeněk Hejpetr, Václav Šmat

 


zář 04 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

TJ MĚCHOLUPY B-TATRAN VELKÉ HYDČICE

Autor: Ladislav Pasker

TJ MĚCHOLUPY B  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE   3:2  (2:1)

Rozhodčí: Petr Bala    ŽK 1:1  ČK 1:0

 

Datum konání: 4.9.2022

 

Po delší době jsme zavítali na hřiště rezervy týmu z Měcholup a bohužel ani v v pátém zápase sezóny jsme nedokázali bodovat. A ta šance tady byla, jenže soupeř byl o tu jednu branku lepší...bohužel. Nedokázali jsme ani využít od 66.minuty přesilovku proti deseti.

Domácí začali náporem, který vyústil v branku v 12.minutě zápasu. Trefil se Jan Kaňák. Zvyšení skóre na 2:0 zařídil brankou v 29.minutě Vasyl Sydorenko.V samotném závěru poločasu jsme dokázali využít pokutový kop, který porměnil spolehlivě Zdeněk Prokopec. To nám dávalo šanci do druhého poločasu z výsledkem jestě něco udělat.

Jenže domácí tým byl proti. V 56.minutě zakončil přesně z brejku Jan Duchek a bylo to opět o dvě branky. O chvíli později byl vyloučen domácí hráč za urážky rozhodčího a tak jsme mohli začít myslet aspoň na vyrovnání skóre. To se bohužel nepodařilo. Dokázali jsme snížit jen na 3:2, když se hlavou trefil Zbyněk Zelený.

 

Sestava: Martin Šůs, Martin Kropáček (K), Jiří Vichr, Lukáš Homolka, Ladislav Kropáček, Zdeněk Prokopec, Milan Kapusta, Josef Jiřík, Zbyněk Zelený, Radek Potužák, Jaromír Hlaváč, Josef Podzimek, Marek Melíšek, Ladislav Pasker


srp 27 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

TATRAN VELKÉ HYDČICE-DUKLA JANOVICE B

Autor: Ladislav Pasker

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  DUKLA JANOVICE B    1:2  (0:1)

Rozhodčí: Martin Tykal, Josef Javorský, Jan Kečkeš  ŽK 2:1

 

Datum konání: 27.8.2022

 

Bohužel ani ve čtvrtém zápase sezóny se nám nepodařilo bodovat. Opět bylo přítomno pouze 11 lidí a to je prostě špatně.

Zápas nezačal dobře pro dva hráče....Domácí hráč Jiří Vichr a hráč hostů Vladimír Drobena se v 8. minutě zápasu v souboji srazili hlavama. Hostující hráč odnesl srážku otřesem mozku a odvezla ho ZZSPK a Jirka Vichr putoval za přítomnosti manželky do sušické nemocnice na šití. Již jeho druhé behěm půl roku. Takže po zbytek zápasu jsme byli oslabeni opět v deseti hráčích. Kluci bojovali, dokonce měli i převahu na hřišti a  vytvořili si šance, ovšem bez úspěšného promněnění. Do poločasu se za hosty trefil ve 30. minutě Radek Holý.

 

V úvodu druhého poločasu se z přímého kopu trefil Zdeněk Prokopec a bylo srovnáno. Sice míč uplně netrefil podle jeho představ, ale brankář udělal chybu a míč tak skončil za jeho zády. A jak jsem již psal, další naše šance zůstali nevyužity, což je velká škoda, protože soupeř byl jednoznačně k poražení. A nakonec si janovičtí odvážejí všechny tři body, protože v 90. minutě se podruhé v zápase trefil Radek Dlouhý.

Musíme doufat že se zlepší docházka hráčů a že v dalších zápasech budeme silnější, úspěšnější, začneme bojovat za náš TATRAN a odehrajeme sezónu se ctí.

 

Sestava: Ladislav Pasker, Pavel Veringer, Martin Kropáček (K), Jiří Vichr, Jiří Matějovic, Ladislav Kropáček, Zdeněk Prokopec, Lukáš Homolka, Zbyněk Zelený, Radek Potužák, Zdeněk Hejpetr

 

 

IMG-20220827-WA0023.jpgVysmátý Jirka při čekání na ošetření v nemocnici v Sušici:-)


srp 20 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

SRK ŽELEZNÁ RUDA-TATRAN VELKÉ HYDČICE

Autor: Ladislav Pasker

SRK ŽELEZNÁ RUDA  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE   3:1 (2:1)

Rozhodčí: Lukáš Rampula    ŽK 0:0    ŽK 0:0

 

Datum konání: 20.8.2022

 

Bohužel jen v počtu deseti lidí se odehrál další venkovní zápas na Železné Rudě. A ještě k tomu, na velmi neregulérním hřišti, silně podmáčeném a plném louží, přesto se hrálo.

Kluci bojovali ze všech sil proti silnému soupeři, ale možná i díky vinou velmi špatného terénu hned ve 2. minutě dostali branku. Trefil se Filip Brož. Hned v šesté minutě se trefil i bývalý prvoligový fotbalista Ferenc Róth. V 32. minutě přišla skvělá chvíle pro Zbyňka Zeleného, který v úniku dokázal přelobovat domácí brankáře. Do konce poločasu již další branka nepadla.

Ve druhém poločase domácí dokázali využít přesilovku už jen jednou a to v 47. minutě, trefil se David Holický. Naši kluci bojovali statečně,jak proti přesile, tak i proti terénu. Rozhodčí nedokázal využít svých pravomocí a zápas nechal odehrát. Jen velké štěstí, že všichni zúčastnění odešli po svých do kabin a nezraněni. Ještě jednou velké díky DESETI STATEČNÝM!!!

 

Sestava: Martin Šůs, Martin Kropáček (K),Jiří Matějovic, Ladislav Kropáček, Zdeněk Prokopec, Milan Kapusta, Josef Jiřík, Zbyněk Zelený, Václav Šmat, Zdeněk Hejpetr

 


srp 13 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

TJ SOKOL KOLINEC-TATRAN VELKÉ HYDČICE

Autor: Ladislav Pasker

TJ SOKOL KOLINEC  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE   6:1  (1:0)

Rozhodčí: Josef Abrahám    ŽK 0:0

 

Druhý zápas v sezóně...první zápas venku a bohužel druhá prohra.

V oslabené sestavě, kdy jsem měli přesně 11 hráčů do pole a proti běhavému, věkově mladému soupeři jsme nakonec neměli šanci.

V prvním poločase domácí zahazovali své šance. Skvěle nás držel i nově příchozí brankář Martin Šůs, který kapituloval jen jednou, když míč do brány propasoval Michal Horák.

 

Ve druhém poločase už byli domácí úplně nad naše síly a dokázali se ještě více prosadit.

Za náš tým se přesně trefil hlavou Zbyněk Zelený, který dokázal jen zmírnit prohru na 6:1.

 

Sestava: Martin Šůs, Josef Melka, Jiří Matějovic, Pavel Svoboda, Ladislav Kropáček, Zdeněk Prokopec, Josef Jiřík, Zbyněk Zelený, Petr Kyliám, Josef Podzimek, Ladislav Pasker


srp 06 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

TATRAN VELKÉ HYDČICE-SOKOL MOCHTÍN B

Autor: Ladislav Pasker

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  SOKOLO MOCHTÍN B  4:8  (1:2)

Rozhodčí: Miroslav Šmrha   ŽK 1:1 ČK 1:0

 

Datum konání: 6.8.2022

 

A máme tady další sezónu.... hned na úvod k nám zavítal soupeř z Mochtína, který sestoupil z okresního přeboru.

Bohužel to pro nás nebyl příliš vydařený zápas. Skóre 4:8 až tak moc neodpovídá průběhu zápasu. Naše velké šance zŮstali nevyužity...tak skóre a výsledek zápasu mohl být úplně jiný.

A to jsme šli do vedení...V 18. minutě se jako první střelec sezóny zapsal do statistik Jaromír Hlaváč, který proměnil pokutový kop. Jenže soupeř za chvíli dokázal vyrovnat a ještě do poločasu jít do vedení 1:2. Trefili se Jaroslav Pretzmayer a Jakub Bejvl. Naše další velké šance v prvním poločase zůstaly nevyslyšeny...Zbyněk Zelený netrefil bránu a Radek Potužák nedokázal proměnit pokutový kop.

 

Vstup do druhého polčasu se nám nevyvedl...do 57.minuty hosté vstřelili hned 3 branky a bylo prakticky rozhodnuto o výsledku zápasu. Snížit nepříznivé skóre dokázal krásnou hlavičkou Ladislav Kropáček. Od 68. minuty začal úřadovat hostující hráč Jakub Lysek, který vstřelil hattrick. Za náš tým dokázali ještě snížit Petr Kylián a svoji druhou branku v zápase i Jaromír Hlaváč. Výsledek zápasu se zastavil na skóre 4:8 pro hosty. V 70. minutě byl za náš tým po hrubém faulu vyloučen Radek Potužák.

Sestava: Martin Šůs, Jiří Matějovic, Martin Kropáček (K), Josef Podzimek, Ladislav Kropáček, Lukáš Homolka, Milan Kapusta, Josef Jiřík, Zbyněk Zelený,Jaromír Hlaváč, Zdeněk Hejpetr, Radek Potužák, Petr Kylián, Ladislav Pasker


čen 23 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

JARO 2022

Autor: Ladislav Pasker

Ahoj všem,

další sezóna je za námi a tak přináším opět trochu těch čísel a statistik.

 

Konečně zase po dvou letech se odehrála sezóna která nebyla nijak ovlivněna covidem. Vše proběhlo zase opět v klidu a bez stresů, zda se bude hrát nebo ne.  Konečné 12. místo v tabulce, zisk 32 bodů, nakonec zajistilo že jsme zachovali příslušnost ve III.třídě a nespadli do "pralesa".

Celkové skóre 57:72.  Nakonec se dokázalo brankově prosadit 9 lidí. Nejlepšími střelci jsou Jaromír Hlaváč a Zdeněk Prokopec. Oba dokázali vstřelit 10 branek. Hned v závěsu s 9 brankami jsou Josef Podzimek a Zbyněk Zelený. Konečná tabulka střelců je tady...Tabulka střelců

 

Žluté a červené karty patří také k fotbalu...Žluté a červené karty

 

Bohužel od té doby, co se dá střídat "hokejově", nejde spočítat kdo odehrál nejvíce minut. Ale když procházím sestavy, tak největším držákem v týmu je určitě Ladisdlav Kropáček. Který snad nechyběl v žádném z 26 zápasů. Asi hned další bude Zbyněk Zelený, Zdeněk Prokpec....a další.

Určitě si pochvalu a respekt zaslouží kluci, kteří neváhají a někdy dokážou přijet na zápas jen na "otočku" A to bydlí v Písku, Vodňanech, Kladně, Plzni apod... Zdendo, Milánku, Radku, Felixi...díky!

Celkem nastoupilo k soutěžnímu utkání 24 hráčů. Včetně Václava Švece, který musel na podzim nastoupit do brány proti Veřechovu a vedl si skvěle. Celkově se díky zraněním a omluvenkám postavilo do brány 5 lidí.

Na závěr bych chtěl poděkovat všem, kteří přijeli, pomohli, odehráli byť i jen pár minut... Jirkovi Rezlerovi,Václavu Švecovi a Laďovi Hejpetrovi, za odmávání zápaů na lajně, přípravu hřiště a starání se o naše dresy apod... vedení klubu, kteří nám dokážou zajistit vše potřebné k tomu, abych mohli důstojně reprezentovat náš klub...našim věrným fanouškům z řad bývalých hráčů...a samozřejmě i našim rodinám, manželkám, přítelkyním...

 

 

IMG-20220611-WA0072.jpg

IMG-20220611-WA0062[1].jpg

 

Další fotky najdete v galerii, ale hlavně tady mám odkaz na video naší hymnou z dokopné...https://www.youtube.com/watch?v=jcee1HQeHEA

 

 

 

 

 

 

O případné přípravě, zápasech, tréninku vás budu včas informovat. Jediné co zatím vím, že první mistrovský zápas se odehraje už 6. srpna!!!

 

 

 

DÍKY VŠEM

 

 

 

 

 

 

 

 Menu

Kontakt


Adresa
TJ Tatran Velké Hydčice

Velké Hydčice 18
341 01 Horažďovice

Diskuze

příspěvků: 1

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 1 2 3 4 5