Znak Velké Hydčice TJ Velké Hydčice minimapa

Aktuality


                                                                     


Štítky:


2 Starší
zář 18 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

TATRAN VELKÉ HYDČICE-TJ ŽICHOVICE

Autor: Ladislav Pasker

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  TJ ŽICHOVICE    2:0    (1:0)

Rozhodčí: Josef Blaheta    ŽK 1:0

 

Datum konání: 18.9.2021

 

V dalším domácím zápase jsme přivítali soupeře ze Žichovic. A opět se zápas povedl připsali jsme si výhru 2:0.

 

V 18. minutě se opět z trestného kopu trefil Zbyněk Zelený a připsal už třetí branku v sézoně. Další šance do přestávky zůstali nevyužity.

Ve druhém poločase soupeř trochu víc zatlačil, ale své šance nevyužil. Za to v 65. minutě jsme dostali výhodu pokutového kopu, po faulu na Jaromíra Hlaváče, který bezpečně proměnil Radek Potužák. I hosté kopali v 87. minutě penaltu, ale hostující hráč trefil pouze tyč.

 

Sestava: Ladislav Pasker, Pavel Veringer, Martin Kropáček (K), Jiří Vichr, Pavel Svoboda, Ladislav Kropáček, Ondřej Barborka, Josef Jiřík, Zbyněk Zelený, Jiří Matějovic, Radek Potužák, Jakub Vystrčil, Josef Melka, Jaromír Hlaváč

 

 


zář 15 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

TABULKA 2021

Autor: Ladislav Pasker

Tabulka po 7.kole

 

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Sokol Hartmanice 7 5 0 2 27:11 16 0 1
2. Sokol Veřechov 7 5 0 2 26:15 16 0 1
3. S. Plánice 7 5 0 2 25:13 15 0 0
4. SK Bolešiny B 7 5 0 2 23:11 14 1 0
5. Svatobor Hrádek B 7 5 0 2 19:9 13 2 0
6. Sokol Kolinec 7 4 0 3 18:26 12 0 0
7. FK Budětice 2012 7 4 0 3 9:15 11 1 0
8. Dukla Janovice B 7 3 0 4 20:21 9 0 0
9. SK Velhartice 7 3 0 4 15:23 9 0 0
10. FK Svéradice B 7 2 0 5 15:11 8 0 2
11. Tatran V.Hydčice 7 2 0 5 14:21 7 0 1
12. TJ Žichovice 7 2 0 5 10:21 6 0 0
13. SRK Žel. Ruda 7 2 0 5 15:30 6 1 1
14. TJ Sokol Běšiny 7 2 0 5 7:16 5 1 0

 


zář 12 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

SK VELHARTICE-TATRAN VELKÉ HYDČICE

Autor: Ladislav Pasker

SK VELHARTICE  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE    0:2  (0:1)

Rozhodčí: Ondřej Kaiser   ŽK 0:1

 

Datum konání: 12.9.2021

 

Tak snad už se vše obrací k lepšímu...přišla další výhra v pořadí a to na hřišti Velhartic, kde se vyhrává velmi těžko.

 

Skvělý výkon v bráně podal opět chytající Petr Kylián a připsal si nakonec první vychytanou nulu.

První branku v zápase a svojí i první v letošní sezóně vstřelil Josef Podzimek. Když v 27.minutě využil chyby obrany a krasným lobem přehodil domácího gólmana. Krásná branka. Domácí se snažili srovnat, ale jejich střelecké pokusy většinou končili vedle brány nebo v náručí našeho brankáře.

Ve druhém poločase domácí měli velkou šanci po rohu, když střelou do prázdné brány mohl skórovat domácí hráč Pavel Poledník, ale skvěle zasáhl na brankové čáře kapitán Martin Kropáček.. A pak přišla chvíle Zbyňka Zeleného. V 61. minutě kopal trestný kop a zamířil svojí skvělou levačkou naprosto neomylně do levé šibenice. 0:2!!!  Další šance domácích i naše zústali nevyužity. Druhá výhra v řadě!!!

 

Sestava: Petr Kylián, Pavel Veringer, Martin Kropáček (K), Jiří Vichr, Josef Podzimek, Ladislav Kropáček, Zdeněk Prokopec, Milan Kapusta, Josef Jiřík, Zbyněk Zelený, Jiří Matějovic, Josef Melka, Lukáíš Homolka


zář 04 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

TATRAN VELKÉ HYDČICE-DUKLA JANOVICE B

Autor: Ladislav Pasker

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  DUKLA JANOVICE B   7:2  (2:2)

Rozhodčí: Václav Dušek    ŽK 1:0

 

Datum konání: 4.9.2021

 

Tak konečně...v šestém zápase přišla výhra za tři body!!!

Za teplého a slunečného počasí, jsme odehráli již šestý zápas této sezóny...byl konečně vítězný a nakonec i přesvědčivý výsledek.

Janovice se sice ujali z první vážnější akce vedení, když hlavou skóroval Josef Svoboda. V 15. minutě ale využil skvělou přihrávku Zbyňka Zeleného před prázdnou bránu Jaromír Hlaváč a srovnal na 1:1. Na konci poločasu přišla chvíle našeho "padesátníka" Zdeňka Hejpetra. Krásnou střelou z dobrých 25 metrů se trefil odrazem od břevna do brány. Nádherná branka nestárnoucího Zdeňka.

Bohužel hosté využili ještě na konci poločasu chybu našeho týmu, skóroval Josef Jansta a tak se šlo do kabin za stavu 2:2.

Našim klukům ale skvělě vyšel začátek druhého poločasu. Hned v 50. minutě se trefil hlavou Ladislav Kropáček, následně po minutě zvyšoval skóre na 4:2, svojí druhou brankou v zápase Jaromír Hlaváč. Ten mimochodem svým centrem našel přesně před ním  skórujícího Ladislava Kropáčka.

Pak se skvěle ukázal v 58. minutě Zbyněk Zelený, když krásnou střelou z voleje svojí silnou levou nohou překonal nejistého gólmana hostů a rázem byl stav 5:2. V 63. minutě se ukázal skvěle další hráč a to Zdeněk Prokopec, který přesnou střelou k pravé tyči zvyšoval již na 6:2!  Hosté ještě kopali penaltu, kterou ale Aleš Keřlík neproměnil. Konečné skóre na 7:2 a svůj hattrick dovršil Jaromír Hlaváč. Konečně zněl naší kabinou po zápase vítězný pokřik...

Premiéru v mistrovském zápase měl v bráně Petr Kylián a nevedl si vůbec špatně. Takže velké díky.

 

Sestava: Petr Kylián, Pavel Veringer, Martin Kropáček (K), Jiří Vichr, Pavel Svoboda, Ladislav Kropáček, Zdeněk Prokopec, Milan Kapusta, Zbyněk Zelený, Zdeněk Hejpetr, Jaroslav Bečvář, Josef Melka, Jiří Matějovic

 

 


srp 28 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

FK BUDĚTICE 2012-TATRAN VELKÉ HYDČICE

Autor: Ladislav Pasker

FK BUDĚTICE 2012  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE   1:0  (1:0)

Rozhodčí: Josef Abrahám   ŽK 2:0

 

Datum konání: 28.8.2021

 

K dalšímu venkovnímu zápasu jsme nastoupili na hřiští v Rabí, kde mají domácí hřiště hráči týmu z Budětic.

Bohužel o výsledku rozhodla jedna branka a tu bohužel vsítili domácí, když se v 33. minutě trefil Adam Krůs. Ostatní šance, ať už domácích nebo našeho týmu, zústali nevyužity.

Do naší branky, díky okolnostem, musel mastoupit Pavel Svoboda, za což mu moc děkuji.

 

Sestava:Pavel Svoboda, Pavel Veringer, Martin Kropáček, Jiří Vichr, Josef Jiřík, Ladislav Kropáček, Zdeněk Prokopec, Josef Podzimek, Radek Potužák, Zdeněk Hejpetr, Lukaš Homolka, Jakub Vystrčil, Josef Melka


srp 21 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

TATRAN VELKÉ HYDČICE-SOKOL VEŘECHOV

Autor: Ladislav Pasker

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  SOKOL VEŘECHOV    2:3   (1:1)

Rozhodčí: Jiří Steinbach    ŽK 2:4

 

Datum konání: 21.8.2021

 

Ve čtrtém kole došlo na tradiční velké "derby" s Veřechovem. Bohužel s úspěšným koncem pro hosty, kteří si nakonec odvezli výhru 2:3.

 

Do domácí do brány musel nastoupit ve svých 52 letech Václav Švec a zachytal skvěle!!!  Sice mu hosté vstřelili tři branky, ale další šance hostů dokázal skvěle vychytat. Patří mu velké uznání a hlavně velké díky za to, že do toho "šel".

 

Poločas skončil smírně 1:1, když se na hosty trefil Jakub Boček a za domácí srovnal svojí první brankou v sezóně, krásnou střelou k tyči Radek Potužák.

Ve druhém poločase se čekalo až do 70. minuty kdy šli domácí do vedení, když pěknou přihrávku využil tradiční střelec Jaromír Hlaváč. Pak už se trefovali jen hosté. V 75. minutě Jan Žlíska a v 85. minutě Josef Hodánek. U této branky byl mávaný offside, ale hlavní rozhodčí na to vůbec nereagoval a neregulérní branku bohužel uznal. Bohužel velká kaňka na tomto, jinak férově vedeném zápase.

 

Sestava: Václav Švec, Pavel Veringer, Martin Kropáček (K), Jiří Vichr, Pavel Svoboda, Ladislav Kropáček, Zdeněk Prokopec, Milan Kapusta, Josef Podzimek, Zbyněk Zelwený, Radek Potužák, Jaromír Hlaváč, Jiří Sova, Josef Melka, Lukáš Valovič, Jakub Vystrčil

 


srp 15 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

TJ SVATOBOR HRÁDEK B-TATRAN VELKÉ HYDČICE

Autor: Ladislav Pasker

TJ SVATOBOR HRÁDEK B  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE    3:2 (p.5:3)

Rozhodčí: Josef Javorský    ŽK 1:4  ČK 0:1

 

 

Datum konání: 15.8.2021

K dalšímu venkovnímu zápasu se odjíždělo v neděli a byl to tradiční soupeř z Hrádku.

Konečný výsledek byla nakonec prohra na penalty. Domácí se dostali do vedení ve 12. minutě, když brejk do otevřené obrany využil Roman Lísa. Naštěstí v 29. minutě se trefil do domácí sítě Ladislav Kropáček a srovnal skóre. Bohužel na konci prvního poločasu se trefil domácí Josef Bureš, který stanovil skóre na 2:1.

Hned v v 53. minutě pohlednou naši akci zakončil úspěšně Zdeněk Prokopec a stav byl 2:2, který už vydržel až do konce utkání. A tak o dalším bodu rozhodovali penalty, kde byli nakonec uspění domácí a získali tak další bonusový bod.

 

Sestava: Ladisla Pasker, Pavel Veringer, Martin Kropáček (K), Jiří Vichr, Pavel Svoboda, Ladislav Kropáček, Milan Kapusta, Josef Podzimek, Zbyněk Zelený, Radek Potužák, Zdeněk Hejpetr, Josef Melka, Lukáš Homolka, Petr Kylián, Jiří Matějovic, Zdeněk Prokopec

 


srp 07 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

TATRAN VELKÉ HYDČICE-SOKOL HARTMANICE

Autor: Ladislav Pasker

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  SOKOL HARTMANICE   1:7  (1:4)

Rozhodčí: Josef Blaheta    ŽK 0:2

 

Datum konání: 7.8.2021

 

Bohužel ani první domácí zápas v této sezóně nám nevyšel.

Prohra 1:7 ze soupeřem z Hartmanic, je bohužel jeden z nejhorších výsledků za poslední roky. Soupeř opět využíval našich velkých chyb v obraně a dokázal trestat chyby jednoduše a spolehlivě. Zatím naši jedinou branku v této sezóně vstřelil Ladislav Kropáček.

Skóre 1:13 po dvou zápasech je "šílený". Nezbývá než na vše zapomenout, hodit vše za hlavu, do příštího zápasu se vzpamatovat a začít zase bojovat a nevzdávat to.

 

Sestava: Ladislav Pasker, Josef Melka, Jiří Sova, Jiří Vichr, Pavel Svoboda, Ladislav Kropáček, Ondřej Barborka, Milan Kapusta, Josef Podzimek, Jiří Matějovic, Radek Potužák, Lukáš Homolka, Lukáš Valovič


čec 31 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

SK BOLEŠINY B-TATRAN VELKÉ HYDČICE

Autor: Ladislav Pasker

SK BOLEŠINY B  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE    6:0    (2:0)

Rozhodčí: Václav Husník    ŽK 2:1

 

Datum konání: 31.7.2021

Po delší pauze, přesně po 294 dnech je tady další soutěžní zápas a opět se začíná na hřišti soupeře...v Bolešinech proti místnímu "béčku".

Bohužel vstup do nové sezóny se nám nepovedl a domácí si připsali celkem lehkou výhru, při skóre 6:0. Hattrick vstřelil Pavel Matějka, dvě branky dal Dominik Vraný a jeden přesný zásah si připsal Petr Bošek. Bohužel naše šance jsme nedokázali proměnit.

 

Sestava: Ladislav Pasker, Josef Melka, Jiří Sova, Jiří Vichr, Pavel Svoboda, Ladislav Kropáček, Zdeněk Prokopec, Milan Kapusta, Lukáš Homolka, Josef Jiřík, Radek Potužák (K), Petr Kylián.

 

 

 


čec 27 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

PODZIM 2021

Autor: Ladislav Pasker

Ahoj všem,

 

tak tady máme opět po delší době nový začátek sezóny.

Poslední dvě sezóny byly bohužel po několika zápasech přerušeny a nakonec i ukončeny kvůli pandemii viru Covid-19, který zasáhl nejen do sportu, ale i do našich životů. Doufám že, nejhorší je již za námi, my všichni se budeme postupně vracet k normálnímu životu a fotbal bude zase naší víkendovou radostí.

Co je u nás nového?

Během jara někteří naši členové oslavili své významné životní jubilea. Ať už top byl dlouholetý hráč a funkcionář klubu pan Ladislav Kropáček 70 let... nebo hráč který k nám jezdí až z Vodňan a letos oslavil své 40 té narozeniny Milan Kapusta a v neposlední řadě samozřejmě opět dloholetý hráč a v současnosti i hrající trenér, který oslavil své krásné 50 narozeniny... Zdeněk Hejpetr.

Všem ještě jednou přeji vše nejlepší a hlavně hodně zdraví.

 

Chtěl bych přivítat i nové hráče...Jakub Vystrčil a Jiří Sovák. Oběma přeji spousty krásných zápasů za náš klub a věřím že budou posilami na svých postech.

 

A poslední věc mám pro vás....všem hráčům jsem odeslal odkaz na aplikaci "Tymuj", která by mohla být lepší než psaní sms. Někteří z vás si již aplikaci stáhli a přihlásili se, za což jim moc děkuji a prosím i ostatní aby tak udělali. Myslím že to není nic složitého, ale kdyby přesto chtěl někdo poradit a pomoct, stačí se ozvat a ja poradím. Případně až se potkáme na zápase nebo tréninku, můžu pomoct osobně.

Po přihlášení se stačí už jen podívat na nejbližší akci (trénink nebo zápas), kliknout na ní a označit zda "budu" "nebudu" nebo "nevím". Nechci po vás, aby jste mi hned označili všechny zápasy, ale stačí během týdne potvrdit nadcházející zápas případně trénink. Ale zápas je důležitejší. Odpadá složité psaní sms a hlavně všichni vidí, kdo na zápas bude a kdo ne. Tedy i Zdeněk (Zdeňkové) a můžou už trochu dopředu přemýslet o sestavě, případně shánět lidi, kdyby nás bylo málo. Doufám že tohle všichni chápete a budete v tomhle trochu lepší než v psaní sms :-)

Tak ještě jednou díky za tuto nám velmi důležitou pomoc před každým zápasem.

A nakonec... první zápas hrajeme tuto sobotu 31.7.2021 od  17 hod na hřišti v Bolešinech. Sraz na hřišti v 16:25 a snad si odvezem i první tři body do tabulky.

 

 

 

 

 

 

 


2 Starší

Menu

Kontakt


Adresa
TJ Tatran Velké Hydčice

Velké Hydčice 18
341 01 Horažďovice

Diskuze

příspěvků: 1

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 1 2 3