Autor: Pasker Ladislav

Tatran Velké Hydčice -- SVATOBOR Hrádek B  1:4

Rozhodčí:  Panušková Aneta    ŽK 1:3 ČK  2:0

Datum konání: 3.9.2016

Bohužel ani druhý soutěžní zápas na domácím hřišti naším klukům nevyšel,prohráli s druhým nováčkem soutěže a nepotvrdili tak těžce vydřené body ze Svéradic.

A to zápas nezačal nějak špatně, protože v 26.minutě Pepa Podzimek (1.gól v sezóně) dokázal prostřelit hostujícího brankáře Křížka a stav tak byl 1:0. Jenže tento vítězný stav nevydržel do poločasu, protože v 41.minutě střelou pod břevno Václav Holeček překonal Láďu Paskera v bráně, takže do kabin se šlo za stavu 1:1.

Vstup do druhého poločasu domácím nevyšel…během deseti minut hráči Hrádku vstřelili 3 branky, o které se postarali po chybách obrany dvěma góly v 47. a 55.minutě Marián Drahoš a v 57.minutě Radek Holeček.

Dvě červené karty ke konci zápasu…kdo viděl, může posoudit sám.

Další domácí zápas se hraje 17.9.2016 od  17 hod proti TJ Kašperské Hory…přijďte naše kluky podpořit, povzbudit!!!

srp 28 Doposud nekomentováno.

FK SVÉRADICE B-TATRAN VELKÉ HYDČICE

FK Svéradice B -- Tatran Velké Hydčice  3:3 (PK 1:3)

Rozhodčí: Bala Petr    ŽK  3:2

Datum konání:28.8.2016

Zápas začal pro naše kluky dost nešťasně, protože již v 9.minutě byl stav 2:0 pro domácí. Když dokázali využít v 3.minutě přísně nařízený pokutový kop Alešem Vachuškou  a v 9.minutě Jaroslavem Makovcem střelou z 25 metrů překvapit naše brankáře.

Pak se hrál v celku vyrovnaný fotbal s minimem šancí na obou stranách a tak do konce poločasu již další branka nepadla.

V druhém poločase v 57.minutě dokázal domácí hráč Filip Prokopius využít dlouhého výkopu svého brankáře a v samostatném úniku prostřelil našeho brankáře Vláďu Ondřejička, stav tak byl 3:0.

60.minuta zápasu znamenala obrat…když Marek Hlaváč dokázal využít nařízený pokutový kop,stav 3:1, 69.minuta… Ladislav Pasker využil krásnou přihrávku před prázdnou branku,stav 3:2 a to ještě nebylo vše. Martin Fišer v 84.minutě krásně zakroutil svojí pravou nohou míč k tyči a stanovil konečné skóre na 3:3!!!

Při pokutových kopech domácí hráči selhali, když ze čtyř penalt proměnili jen jednu a my se mohli radovat ze zisku dvou bodů do tabulky.

srp 20 Doposud nekomentováno.

TATRAN VELKÉ HYDČICE-SK BOLEŠINY

Tatran Velké Hydčice -- SK Bolešiny B    1:2

Rozhodčí: Staněk Luděk   ŽK 1:2 ČK 0:1

Datum konání: 20.08.2016

K prvnímu domácímu zápasu přijel nováček souteže SK Bolešiny B.

Zápas začal bohužel pro naše kluky nešťastně, protože ve 3 minutě zápasu se k míči dostal Radek Šindelář , kdy dokázal z úhlu prostřelit našeho brankáře Vláďu Ondřejíčka a hosté vedli 0:1. Bohužel v poločase byl nakonec stav 0:2, protože v 23.minutě zakončil akci hostů gólem Dominik Vraný. Celý první poločas hosté byli lepší a vedení si zasloužili.

Druhý poločas naši kluci dokázali zlepšit hru, přihrávky a soupeře přehrávali. Marek Hlaváč se dostal do dvou vyložených šancí, ale ani jedna neskončila gólem, i když při druhé trefil tyč. V 66.minutě hostující hráč Petr Bošek uviděl druhou žlutou kartu v zápase a musel předčasně do sprchy.

I přes velkou snahu kluků se podařilo už jen snížit skóre v 91.minutě Zbyňkovi Zelenému, ale i tak díky za jejich snahu a bojovnost.