Znak Velké Hydčice TJ Velké Hydčice minimapa

Aktuality


                                                                     


Štítky:Novější 1 3 10 19 28
čen 18 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

JARO 2024

Hodnocení sezóny III.třída Klatovského okresu 2023/2024

 

Tak máme za sebou další sezónu pro náš klub.

 

Jarní část soutěže začala pro nás dvěma prohrami. V Milčicích a následně doma s budoucím vítězem souteže z Měcholup. Pak následovali dvě výhry, z toho jedna velmi důležitá, kdy jsme po delší době dokázali vyhrát v Bolešinech.  Prohry s Hrádkem,v Ježovech a následně doma s Buděticema, nás zase vrátili na hranici sestupu. Porazili jsme doma Veřechov, poté přišla prohra v Mochtíně. Poslední čtyři zápasy jsme pak už odehráli doma, na vlastním hřišti, kdy jsme dokázali 3x vyhrát a nakonec zakončit sezónu na 8 místě, hodně vyrovnané tabulky III.třídy.

Konečná bilance je z 26 odehraných zápasů. Získaných 35 bodů, 11 výher, 13 proher a 2x jsme remizovali. Máme opět negativní skóre, 70:75, ale o proti minulému ročníku jsme vstřelili o 21 branek více. V bráně se vystřídali celkem čtyři kluci, ( Libor Urban 9 zápasů - 1x zlomená ruka, 11 zápasů Láďa Pasker- 2x zlomený malíček, 4 zápasy Petr Kylián a na 2 zápasy vypomohl Venca Šmatů (poslední dva jmenovaný naštěstí bez úrazů).

Alespoň jednu branku vstřelilo úctihodných 16 hráčů (v loni jich bylo pouze 10). Nejlepším střelcem je Zděnek Prokopec z 18 brankami, druhý je Jarda "Felix" Hlaváč s 15 brankami a na třetím místě Zbyněk Zelený, který se trefil 11x.

Žluté a červené karty asi nemá cenu komentovat. Vše je vidět v záložce "mužstvo-žluté a červené karty"

 

Co dodat na závěr...samozřejmě poděkovat všem  klukům, kteří jedou (přijdou) si kopnout za náš skvělý klub. Myslím si, že partu máme vynikající.

Dále určitě poděkovat dalším lidem, kteří se o nás starají. Ať už je to sekání hřistě, úklid kabin a praní dresů apod. Určitě se sluší poděkovat holkám, které se starají, aby jsme měli na hřišti po zápase co pít a jíst. Poděkování patří také těm pár stálým fanouškům, kteří nás chodí podporovat. A také velké díky našim manželkám a přítelkyním, které nás pouštějí na zápasy.

Další sezóna začína  v sobotu 17.8.2024, podle rozlosování soutěže, které proběhně 9.7.2024 v Klatovech

Všem přeji hezké léto a brzké setkání na tom našem plácku " Když cestuješ po Šumavě jistě uvidíš, vzadu pěknej stadiónek Tatranu u Hydčic"....

 

 

 


čen 17 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

TABULKA JARO 2024

Autor: Ladislav Pasker

TABULKA III. TŘÍDA 2023/2024

 

 

# Klub Z V R P Skóre B
1. TJ Měcholupy B 26 21 0 5 144:36 63
2. SRK Železná Ruda 26 19 2 5 120:60 59
3. TJ Kašperské Hory 26 16 2 8 108:61 50
4. TJ Svatobor Hrádek B 26 12 3 11 63:63 39
5. TJ Sokol Milčice 26 12 3 11 50:74 39
6. TJ Sokol Mochtín B 26 11 5 10 84:85 38
7. SK Bolešiny B 26 12 1 13 77:71 37
8. TJ Tatran Velké Hydčice 26 11 2 13 70:75 35
9. FK Dukla Janovice B 26 10 4 12 54:77 34
10. TJ Sokol Hartmanice 26 9 5 12 70:77 32
11. FK Budětice 26 10 2 14 47:57 32
12. SK Ježovy 26 7 4 15 71:94 25
13. FK Svéradice B 26 7 2 17 41:122 23
14. TJ Sokol Veřechov 26 7 1 18 65:112 22

 


čen 15 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

TATRAN VELKÉ HYDČICE-SRK ŽELEZNÁ RUDA

Autor: Ladislav Pasker

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  SRK ŽELEZNÁ RUDA   8:1

Rozhodčí: Pavel Jedlička   ŽK 3:2

 

Datum konání: 15.6.2024

 

V posledním zápase této sezóny, jsme přivítali druhý tým tabulky, aspirující o postup do okresního přeboru. Jenže soupeř do posledního zápasu přijel ve velmi oslabené sestavě a to ještě jen v počtu deseti lidí do pole.

Hosté i přesto byli celké nebezpečný a dokázali naší obraně celkem zatápět. Skvělě se opět uvedl Libor Urban v bráně, který několika skvělými zákroky během prvního poločasu dokázal udržet čisté konto. My jsem dokázali v prvním poločase vstřelit tři branky, když se postupně prosadili Josef Podzimek, Zdeněk Prokopec a Honza Kečkeš.

Ve druhém poločase už soupeř nedokázal vzdorovat a docházeli mu postupně síly. Branky za náš tým postupně vstřelili Milan Kapusta, Zděněk Prokopec, Libor Urban, který se v 60.minutě přesunul z brány do útoku a využil skvělou přihrávku od Pavla Svobody. Zděněk Prokopec v 78.mintě dokonal hattrick a nakonec se dokázal prosadit i nováček v týmu, Nicolas Streer, který procedil v 83.minutě míč pod ležícím brankářem hostů.

 

Sestava: Libor Urban ( od 60.minuty Ladislav Pasker), Pavel Veringer, Pavel Svoboda, Ladislav Kropáček, Zdeněk Prokopec, Zdeněk Herjpetr (K),Jakub Vystrčil, Zbyněk Zelený, Jan Kečkeš, Josef Podzimek, Milan Kapusta, Nicolas Streer, Lukáš Homolka


čen 08 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

TATRAN VELKÉ HYDČICE-TJ KAŠPERSKÉ HORY

Autor: Ladislav Pasker

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  TJ KAŠPERSKÉ HORY   1:6  (0:3)

Rozhodčí: Pavel Jedlička    ŽK 1:0

 

Datum konání: 8.6.2024

 

Soupeř z Kašperských přijel ve velmi silné a kvalitní sestavě. My jsme nedokázali vzdorovat a tak konečný výsledek zápasu 1:6 pro hosty, byl pro nás ještě milosrdný. Skvěle totiž zachytal náš brankář Libor Urban, který ještě několik vyložených šancí pochytal. V každém z poločasů se hosté prosadili 3x.Za náš tým dokázal pouze skórovat v 76.minutě Jaromír Hlaváč

O jistotu záchrany tak budeme muset bojovat ještě v posledním zápase proti Železné Rudě.

 

Sestava: Libor Urban, Pavel Veringer, Petr Janda, Jiří Vichr, Ondřej Barborka, Ladislav Kropáček, Zdeněk Prokopec, Zdeněk Hejpetr, Lukáš Homolka, Zbyněk Zelený, Jaromír Hlaváč (K), Jiří Matějovic, Radek Potužák, Josef Jiřík, Jakub Vystrčil, Luděk Marek

 

 


čen 01 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

TATRAN VELKÉ HYDČICE-FK SVÉRADICE B

Autor: Ladislav Pasker

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  FK SVÉRADICE B    9:1  (5:1)

Rozhodčí: Pavel Jedlička    ŽK 0:1 

 

Datum konání: 1.6.2024

 

Další tým bojující o záchranu v této souteži, byl naším dalším soupeřem na domácím hřišti. Jenže hosté přijeli oslabeni o spousty hráčů, které nahradili většinou dorostenci. A tak byla jen otázka času, kdy padne první branka do soupeřovi branky a jaké bude konečné skóre.

A čekání na gól netrvalo opravdu dlouho. Hned ve 2.minutě se totiž prosadil ve vápně Zdeněk Prokopec. Pak se ukázal pro tento zápas zvolený kapitán, Jaromír Hlaváč. V rozmezí od 25.až 37.minuty  vstřelil tři branky. Hosté se nakonec také jednou prosadili, když dorážku své střely pohodlně umístnil do branky Filip Šuhajda. Ke konci poločasu se ještě prosadil Luděk Marek a tak se do kabin odcházelo za stavu 5:1 pro náš tým.

Hned v záčátku druhého poločasu se opět prosadil Jaromír Hlaváč, který tak vstřelil už svoji čtvrtou branku v zápase. Následoval ho vzápětí po druhé v zápase  skórující Zdeněk Prokopec. V 57.minutě se hosté dopustili faulu ve vlastním vápně. Nařízenou penaltu bezpečně proměnil její tradiční exekutor, nestranoucí skvělý hráč, Zdeněk Hejpetr. V 85.minutě přišla chvíle pro Lukáše Homolku, který skvělě zakroutil rohový kop přímo do branky bezmocného hostujícího brankáře. Konečný stav zápasu byl nakonec 9:1. Poděkování patří našim hráčům, ale i hostům, který to nevzdali a jejich mladí hráči podali velmi pěkný výkon.

 

Sestava: Libor Urban, Petr Janda, Jiří Vichr, Pavel Svoboda, Ladislav Kropáček, Zdeněk Prokopec, Zdeněk Hejpetr, Jan Kečkeš, Radek Potužák, Ondřej Barborka, Jaromír Hlaváč (K), Josef Jiřík, Jiří Šatra, Luděk Marek, Lukáš Homolka, Pavel Veringer

 


kvě 25 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

TATRAN VELKÉ HYDČICE-DUKLA JANOVICE B

Autor: Ladislav Pasker

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  DUKLA JANOVICE B    5:0  (2:0)

Rozhodčí: Jiří Moravec    ŽK  0:0

 

Datum konání: 25.5.2024

 

Poslední čtyři zápasy tohoto ročníku odehrajeme už jen na domácím hřišti. A první ze soupeřů byla Dukla Janovice B.

 

Soupeř přijel značně oslaben a ještě jen s 11 hráči, bez možnosti někoho případně vystřídat. Po většinu prvního poločasu jsme měli převahu a bylo jen otázka času, kdy některou z vypracovaných šancí využijeme. A stalo se tak ve 20.minutě, kdy se po přihrávce od Zbyňka Zeleného do vápna dostal  k míči Jirka Matějovic a pohodlně překonal bezmocného brankáře hostí. O dvě minuty později si kluci spolupráci zopakovali. Hosté v domnění,  že jde o offside, přestali úplně hrát, včetně jejich brankáře. A tak měl Jirka Matějovic snadnou pozici ke skórování. Do poločasu stav zůstal už něměnný, 2:0.

Hned po přestávce využil špatného postavení brankáře Zbyněk Zelený, nádherně ho přehodil a zvýšil tak už na 3:0. V 71.minutě byla rozhodčím Moravcem nařízena penalta. Se štěstím ji proměnil  Ladislav Pasker, který jinak z pozice brankáře, sledoval marnou snahu hostů o útočení. Za celý zápas se dostali asi ke třem střelám, které naštěstí neznamenali pro našeho brankáře žadné velké nebezpečí. A to ještě v 75.minutě opět zafungovala spolupráce dvou bratranců, Jirky a Zbyňdi. Druhý jmenovaný tvrdou ranou z trestného kopu donutil k chybě brankáře, který balón před sebe jen vyrazil a Jirka už tak neměl žádný problém dopravit po třetí v tomto zápase míč za brankovou čáru. Mohl tak slavit hattrick a stanovil tak konečné skóre zápasu na 5:0.

 

Sestava: Ladislav Pasker, Pavel Veringer. Jiří Vichr, Pavel Svoboda, Ladislav Kropáček (K), Lukáš Homolka, Nicolas Streer, Zbyněk Zelený, Radek Potužák, Jan Kečkeš, Jiří Matějovic, Josef Podzimek, Josef Jiřík, Jiří Šatra

 


kvě 18 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

SOKOL MOCHTÍN B-TATRAN VELKÉ HYDČICE

Autor: Ladislav Pasker

SOKOL MOCHTÍN B  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE    6:1  (4:0)

Rozhodčí:František Klištinec, Eva Růtová, Pavel Růta   ŽK 2:1

 

Datum konání: 18.5.2024

 

Ani nevím jak hodnotit a popsat zápas, který jsme odehráli v Mochtíne, s místní rezervou.

Velmi slabá účast našich hráčů, ještě k tomu bez většiny opor a stabilních hráčů.

Domácí stále bojující o záchranu, nastoupili opět velmi posíleni o hráče, pravidelně hrajících za "A" tým. A tak obraz hry a vlastně i výsledek zápasu tomu odpovídal. Prohra 6:1 je ještě k přijatelná vzhledem k průběhu zápasu. Zá nás jednu branku vstřelil Zdeněk Prokopec, který dokázal proměnit nařízenou penaltu proti domácím.

 

Sestava: Libor Hájek, Pavel Veringer, Jakub Vystrčil, Ladislav Kropáček, Pavel Svoboda, Zdeněk Prokopec (K), Lukáš Homolka, Jiří Matějovic, Jan Kečkeš, Václav Šmat, Ladislav Pasker, Nicolas Streer


kvě 11 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

TATRAN VELKÉ HYDČICE-TJ SOKOL VEŘECHOV

Autor: Ladislav Pasker

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  SOKOL VEŘECHOV    4:1  (2:0)

Rozhodčí: Martin Mácal    ŽK 1:1

 

Datum konání: 11.5.2024

 

Soupeř z Veřechova, který se krčil na úplném dně tabulky, přijel na naše hřiště bojovat o nějaké body a vylepšení svého tabulkového postavení.

 

A zápas začal aktivněji. během osmi minut si dokázal vypracovat dvě větší šance, které dokázal skvěle pochytat Libor Urban. Přišla ale 10. minuta utkání, když se skvělě uvolnil Jirka Matějovic a nádhernou přihrávkou našel před prázdnou bránou Zbyňka Zeleného, který neměl potíže míč uklidit do brány. Veřechovský hráči se stále snažili vývoj zápasu otočit na svoji stranu, ale opět skvělě zachytal Libor Urban, který bravurně soupeřům jejich šance likvidoval. Těsně před odchodem do kabin, z levého křídla poslal Zbyněk Zelený prudkou přízemní přihrávku, kterou před hostujícím brankářem efektně tečoval Zdeněk Prokopec a tak se šlo do kabin za stavu 2:0.

 

Hosté začali druhý poločas náporem a to se jim vyplatilo. V 48.minutě se k míči dostal Jan Želíska, který svoji šanci proměnil a snížil tak stav na 2:1. Jenže se nakonec ukázala naše zkušenost a proměnění nabídnutých šancí. Už v 52. minutě úřadoval Ladislav Kropáček, který zvyšoval na 3:1. A hned o 2 minuty později skvěle využil chybnou rozehrávku hostující obrany Jaromír Hlaváč a stanovil tak konečný výsledek zápasu na 4:1.

 

Sestava: Libor Urban, Pavel Veringer, Jiří Matějovic, Jiří Vichr, Pavel Svoboda, Ladislav Kropáček (K), Zdeněk Prokopec, Zdeněk Hejpetr, Zbyněk Zelený, Petr Kylián, Radek Potužák, Josef Jiřík, Ondřej Barborka, Lukáš Homolka, Jaromír Hlaváč, Petr Janda


kvě 05 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

SK JEŽOVY-TATRAN VELKÉ HYDČICE

Autor: Ladislav Pasker

SK JEŽOVY  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE    7:0    (3:0)

Rozhodčí: Zdeněk Hájek    ŽK 0:0

 

Datum konání: 5.5.2024

 

Nedělní výjezd na půdu soupeře se vůbec výsledkově nevydařil. Domácí byli lepší ve všech herních aspektech a svoji převahu dokázali i gólově využít. Třemi brankami se blýskl Lukáš Cihelka. Další branky domácí vstřelili 2x Miroslav Pruner, 1x Milan Krejza a Adam Suchý.

 

Sestava: Ladislav Pasker, Pavel Svoboda, Josef Jiřík, Jiří Vichr, Ladislav Kropáček, Luděk Marek (K), Petr Janda, Zdeněk Prokopec, Lukáš Homolka, Josef Podzimek, Jan Kečkeš, Jiří Šatra, Jakub Vystrčil, Josef Praštil, Jiří Matějovic, Nicolas Streer


dub 27 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

TATRAN VELKÉ HYDČICE-FK BUDĚTICE

Autor: Ladislav Pasker

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  FK BUDĚTICE    0:3  (0:2)

Rozhodčí: Pavel Jedlička    ŽK 1:6

 

Datum konání: 27.4.2024

 

Soupeř z Budětic přijel nabuzený a posílený psycickou výhodou, že v přechozím zápase porazil soupeře 6:0. Bohužel pro nás i ta hra na našem hřišti vypadala. Soupeř byl aktivnější, lepší na míči. V prvním poločase byl i 2x úspěšný. Branky vstřelili v 25. minutě Zděněk Frančík a v 38.minutě Martin Voldřich.

 

Ve druhém poločase se obraz hry téměř neměnil a když se nám podařilo dostat se do šance, nedokázali jsme ji využít. Soupeř byl ještě jednou úspěšný a to v 78.minutě Jiří Josefík.

 

Sestava: Václav Šmat, Pavel Veringer, Jiří Vichr, Pavel Svoboda, Ladislav Kropáček (K), Zdeněk Prokopec, Zbyněk Zelený, Petr Kylián, Jiří Šatra, Josef Jiřík, Ondřej Barborka, Ladislav Pasker, Nicolas Streer

 


Novější 1 3 10 19 28

Menu

Kontakt


Adresa
TJ Tatran Velké Hydčice

Velké Hydčice 18
341 01 Horažďovice

Diskuze

příspěvků: 1

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
27 28 29 30 31 1
TATRAN VELKÉ HYDČICE-FK SVÉRADICE B
2
3 4 5 6 7 8
TATRAN VELKÉ HYDČICE-TJ KAŠPERSKÉ HORY
9
10 11 12 13 14 15
TATRAN VELKÉ HYDČICE-SRK ŽELEZNÁ RUDA
16
17
TABULKA JARO 2024
18
JARO 2024
19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30