kvě 14 Doposud nekomentováno.

Velké Hydčice 3:1 Velhartice

Autor: Marek Hlaváč

Velké Hydčice 3:1 Velhartice (1:0), Rozhodčí: Kurc Lubomír, ŽK: 2:1.

Domácí se dnes utkali s Velharticemi. Minulý týden domácí ztratili s Žihobcemi a tak se chtěli vrátit zpět do výherních kolejí. A hned z kraje zápasu byly domácí aktivní a tlačili se do koncovky. V 8.minutě zahrával rohový kop Martin Fišer, hlavičkový souboj vyhrál Marek Hlaváč pro Zbyňka Zeleného a ten krásnou střelou na zadní tyč poslal domácí do vedení. Do poločasu se domácí snažili přidat ještě nějaký gól ale museli si také dávat pozor na to aby neinkasovali.

Druhý poločas pro domácí nezačal moc dobře kdy se ve 47.minutě ke střele dostal Pavel Poledník a srovnal na 1:1. Nerozhodný stav vydržel pouze tři minuty kdy do rozehrávky hostů skvěle sáhl Jiří Matějovic a poslal do brejku Marka Hlaváče a ten utekl oboum stopérům a překonal nepřesně stojícího brankáře 2:1. V závěru utkání domácí vystřídali Václava Šmata za Ladislava Paskera a ten po nádherné akci kterou začal Vojta Melíšek a poslal dlouhý balón pro Jiřího Matějovice a ten krásnou nahrávkou kterou ještě brankář tečoval našel Ladislava Paskera a ten uklidil míč za záda brankáře.

Děkujeme všem co přišli podpořit naše hráče.

dub 30 Doposud nekomentováno.

Velké Hydčice 4:1 Železná Ruda

Autor: Ladislav Pasker

Velké Hydčice 4:1 Železná Ruda (3:1), Rozhodčí: Dušek Václav, ŽK: 3:0.

Po vydřeném vítězství na hřišti ve Svéradicích 1:0, přivítal náš tým hosty ze Železné Rudy.

Zápas se hrál za krásného teplého počasí a to nám svědčilo.

V 25. minutě se k míči dostal útočník Marek Hlaváč, svou střelou k tyči dokázal překonat hostujícího brankáře Foltýna a začal tím svůj „ tří gólový zápas!“ Po 4 minutách (29.minuta)  bylo ještě veseleji. Za svou aktivitu byl odvděčen gólem  Zbyněk Zelený. Stav byl 2:0!!  A to ještě nebylo do poločasu vše. Za dalších 7 minut (36.minuta), po chybě brankáře hostů,  kdy mu vypadl míč z rukou  přímo k nohám „ střelce“ Marka Hlaváče, tomu už nedělalo problém vstřelit jed en z nejsnadnějších gólů. 3:0!!! Hosté se ještě dokázali do poločasu vzchopit (41.minuta) , kdy si na centr z rohu naběhl kapitán Petr Bechyně a přesnou hlavičkou k tyči snížil na 3:1.

Ve druhém poločase završil svůj povedený zápas Marek Hlaváč, když dokázal v 63.minutě po odpískaném pokutovém kopu rozhodčím Václavem Duškem vstřelit svůj třetí gól v zápase a tím stanovil konečné skóre zápasu pro domácí na 4:1!!!

dub 23 Doposud nekomentováno.

Svéradice "B" 0:1 Velké Hydčice

Svéradice "B" 0:1 Velké Hydčice (0:1), Rozhodčí: Bureš Jiří, ŽK 2:2.

Velké Hydčice byly pro toto utkání hosty v nedalekých Svéradicích. Hosté přijeli s chutí výhry z minulého týdne. Naopak domácí si přáli zpravit si chuť po prohře s Bezděkovem.

Ze začátku utkání to vypadalo, že diváci uvidí spousty gólů ale nakonec rozhodl pouze jeden a ten dokázal hned ve 2. minutě vštřelit Milan Kapusta, který dostal od domácích obránců čas, aby mohl parádní ranou poslat domácí do vedení a nevědomky i vyhrát celý zápas. Hosté byly zprvu výrazně hladovější střelu z poza vápna zkusil i Marek Hlaváč, ale domácí golman pohlídal střelu. Domácí do konce půlky ohrozili branku jen jednou a to když se ke střele dostal Jaroslav Makovec, ale bránu minul.

Druhý poločas začal ze strany domácích velmi svižně a dravě se hnali za vyrovnáním. První šanci s přímého kopu domácích vytvořil Filip Prokopius ale golman hostí Ladislav Pasker podržel svůj tým, Největší šanci na vyrovnání dal domácím nechtěně Pavel Veringer, kdy se po doteku míče s rukou ve velkém vápně kopala penalta. Z domácích se nikdo k pokutovému kopu nehnal a tak zodpovědnost na sebe vzal jeden z nejmladších Daniel Klas, střela mu nejspíše nevyšla tak jak chtěl a trefil pouze břevno brány. Stav 0:1 hosté ubránili až do konce a tak se mohlo slavit druhé jarní vítěztví.

dub 16 Doposud nekomentováno.

Velké Hydčice 2:1 Mochtín "B"

Velké Hydčice 2:1 Mochtín "B" (2:1), Rozhodčí: Marek Pavel, ŽK: 2:0.

Domácí Tatran Velké Hydčice poprvé naplno bodoval když se mu doma podařilo porazit Mochtín "B".

Zápas téměř ani nezačal a v 6. minutě střelec první branky Josef Podzimek se po centru Milana Kapusty ocitl před brankářem a obrana mu nechala dost času na to aby uklidil míč do brány. Ve 30. minutě však domácí inkasovali. Střela z přímého kopu brankáři Vladimíru Ondrejičkovi vypadla z náruče a rychlou reakcí vyrovnal Peleška Jiří. Vyrovnaný stav netrval dlouho a v 38. minutě se trefila jarní posila Martin Fišer, kterému ke gólu dopomohl jeden z bránících hráčů.

Poločasový výsledek vydržel domácím až do konce a tak se mohlo slavit první jarní vítěztví.

čen 06 Doposud nekomentováno.

Velké Hydčice 4:0 Milčice

Velké Hydčice 4:0 Milčice (2:0), Rozhodčí: Marek Pavel, bez karet.

Dnešní utkání bylo bojem Velkých Hydčic s nováčkem v třetí třídě Milčicemi. Na podzim v Milčicích Hydčice vyhráli 1:0 a tak se mohlo čekat, že budou hosté chtít prohru vrátit. Zápas začal zlehka kdy oba týmy se snažili hrát to co chtěli. Když ve 13. minutě našel skvělou přihrávkou Pavel Svoboda rozběhnutého Marka Hlaváče a ten i s velkou porcí štěstí proměnil a stav byl 1:0. Domácí měli po prvním gólu více ze hry a o deset minut déle to potvrdil i druhý útočník Jaroslav Bečvář, který dostal těžký centr, ale on si s ním poradil velice zkušeně a pohodlně zvýšil pro domácí na 2:0. Do první půle se už žádná jiná akce neproměnila v gól a tak o poločase platil stav 2:0.

Po poločase domácí neponechali nic náhodě a v 57. minutě  to potvrdil i Zbyněk Zelený, který si krásně naskočil na roh Luďka Marka a zvýšil na 3:0 z pohledu domácích. Domácí brankář neměl moc práce díky skvěle fungující obraně, ale i tak byl důležitým když v druhé půlce likvidoval tři akce hostů jeden na jednoho. V 84. minutě se prosadil i sám kapitán Luděk Marek, který střelou z velkého vápna na zadní tyč uzavřel skóre na konečných 4:0 pro domácí.

kvě 09 Doposud nekomentováno.

Velké Hydčice 4:2 Železná Ruda

Velké Hydčice - Železná Ruda 4:2 (2:0), Rozhodčí: Tereza Hessová, ŽK 3:2.

V dnešním utkání hostil domácí Tatran Velké Hydčice tým ze Železné Rudy. Tento zápas začal z pozvolna a i když to vypadalo na zápas kde se bude spíše bránit než útočit tak v 10. minutě našel domácí kapitán Luděk Marek rozběhnutého Pavla Kordu a ten neměl s brankářem žádný problém. Hosté tlačily na branku domácích, ale gól se jim vsítit nedařilo. Zato v 26. minutě hostující obraně utekl domácí útočník Marek Hlaváč a tvrdou střelou prostřelil brankáře. Do poločasu se toho už moc neudálo a tak bylo skóre po 45. minutách 2:0.

Do druhého poločasu vstoupili domácí s náskokem dvou gólů, ale tím nebylo vše rozhodnuto. V 55. minutě domácí neproměnili obrovskou šanci a z protiútoku hosté vytěžili pokutový kop, který proměnil Jaroslav Duda. Hosté se tímto gólem probudili a začali tlačit domácí. Tlak se hostům vyplatil v 75. minutě kdy srovnal skóre Alois Trejbal. Domácí dlouho nečekali na odpověď a v 77. minutě našel Marek Hlaváč svého kolegu z útoku Luďka Marka, který zvýšil pro domácí na 3:2. Domácí se tlačili do koncovky a to se vyplatilo v 82. minutě obešel Marek Hlaváč posledního obránce obstřelil brankáře a upravil skóre na konečných 4:2.