čen 25 Doposud nekomentováno.

Velké Hydčice 1:4 Dešenice

Autor: Ladislav Pasker

Velké Hydčice 1:4 Dešenice (0:2), Rozhodčí: Staněk Luděk, ŽK 2:1.

Za krásného,ale dusného počasí se odehrál další domácí zápas, tentokrát bohužel na konci odjížděli se třemi body hosté.

Již v 17.minutě po chybě domácího brankáře Ladislava Paskera trkl hlavou do míče Jiří Poupa a stav byl 0:1! Z naší strany měli šance Marek Hlaváč a Pepa Podzimek, bohužel ani jedna nevedla k vyrovnání a tak udeřili opět hosté.   42.minuta, nepovedený odkop z pokutového území  jednoho z našich hráčů a dlouho padající míč trefil hlavou přesně k tyči Josef Mazánek, stav byl 0:2!!

Ve druhém poločase pokračoval nápor hostí, který vyvrcholil v 57 minutě, kdy se do úniku dostal Jiří Poupa , zakončil přesně k tyči a svým druhým gólem v zápase zvýšil na 0:3!!! I naši kluci měli šance, ale Jirka Matějovic nedokázal přesně zakončit střelou z voleje a trefil přímo do náruče brankáře hostí. Ale Jirkova aktivita se vyplatila, když v 60.minutě dokázal snížit stav střelou z úhlu a z pomocí obránce hostů, který míč usměrnil do své branky.   1:3!!  Jenže to ještě bohužel nebylo vše, protože Michal Poupa v 84.minutě dokázal přejí t ve vápně přes 3 hráče včetně brankáře a pohodlně do prázdné brány stanovil konečné skóre na 1:4!!!

kvě 21 Doposud nekomentováno.

Plánice 3:2 Velké Hydčice

Plánice 3:2 Velké Hydčice (2:0), Rozhodčí: Blaheta Josef, ŽK 2:2.

Bohužel ani další venkovní zápas nepřinesl žádné body do tabulky.

Domácí se ujali vedení v 15.minutě utkání trošku šťastným způsobem, kdy svým prvním gólem v zápase dokázal překonat brankáře Ondřejíčka domácí  Milan Novák. 1:0! Šance na srovnání naši hráči měli, ale nedokáali je využít a tak následoval trest v podobě dalšího gólu, kdy si v 32. Minutě na roh naběhl úplně volný hráč Vojtěch Opl a zvýšil vedení na 2:0!!

Druhá půlka začala pro domácí výtečně, když dokázala vstřelit už třetí gól a to v 47.minutě, když autorem již své druhé branky v zápase byl Milan Novák.  Od té chvíle se začalo hrát prakticky na jednu bránu, domácím došli síly a naši kluci začali bojovat. V 72.minutě dokázal usměrnit do sítě domácích nepovedenou střelu Martina Fišera  Radek Šípek a snížil na 3:1! Další šance následovala další,ale skvěle zachytal domácí brankář Zelenka Milan. Ale i on ukázal že není kouzelník , když  si v 85.minutě necht ěně srazil míč za čáru přímo z rohu, který kopal Pavel Veringer. 3:2!!!

3:2, to byl nakonec výsledek konečný.

OPĚT BYCH RÁD POZVAL VŠECHNY FANOUŠKY A HLAVNĚ OBYVATELE VELKÝCH HYDČIC NA 28.5.2016, KDY SE PŘEDSTAVÍ NA NAŠEM HRIŠTI  VEDOUCÍ CELEK III. TŘÍDY START DEŠENICE. PŘIJDTĚ NAŠE KLUKY PODPOŘIT!!!

kvě 07 Doposud nekomentováno.

Žihobce 2:1 Velké Hydčice

Žihobce 2:1 Velké Hydčice (0:0), Rozhodčí: Javorský Josef, ŽK 2:2.

Po sérii 3 vítězství v řadě přijel náš tým do Žihobec s ambicemi tuto sérii prodloužit.

Bohužel marodka i absence některých hráčů a nakonec i štěstí stálo proti.

První poločas se odehrál více méně ve středu hřiště bez výrazných šancí z obou stran a za přísného dozoru rozhodčího Josefa Javorského.

Druhý poločas už byl zajímavější, ale začal pro nás nešťastně, když se zranil stoper Martin Kropáček a protože již nebyl nikdo,  kdo by ho vystřídal, prakticky celý poločas kluci makali v „deseti“.

Možná, že to dokázalo ukolébat domácí a po krásné samostatné akci v 60. minutě se ve vápně uvolnil Ladislav Kropáček, který svým 8 gólem v sezóně zařídil vedení 0:1!

Domácí začali více tlačit a snažit se zápas otočit, což se jim bohužel podařilo i s trochou štěstí . V 73.minutě po střele záložníka Roberta Bigasze se míč po nešťastném odrazu od tyče a ramena brankáře Radka Šípka doslova „došoural“ za brankovou čáru. Bylo vyrovnáno 1:1.  To ještě nebylo vše… přišla 88. minuta, Stanislav Novosad si naběhl na centr z přímého kopu a hlavou míč usměrnil do sítě, 2:1 pro domácí!

Marná už byla snaha kluků vyrovnat, ale i tak zaslouží velký DÍK za odmakaný zápas, který je stál hodně sil.

Opět bych rád pozval všechny fanoušky, kteří by chtěli podpořit naše kluky v dalším domácím zápase, který se koná 14.5.2016 od 17:00 hod proti TJ ARBO Velhartice. Občerstvení v podobě piva a klobás je zajištěné!!!

dub 09 Doposud nekomentováno.

Budětice 3:2 Velké Hydčice

Budětice 3:2 Velké Hydčice (2:1), Rozhodčí: Abraham Josef, ŽK: 3:0.

Na domácí půdě Budětic (hřiště v Rabí) se hrál krásný, dramatický fotbal se spoustou šancí z obou stran, který bohužel skončil prohrou 3:2.

Zápas začal svižně a v 17. minutě se z trestného kopu nádhernou  trefil Marek Hlaváč a mohlo se slavit vedení 0:1!!! Z vedení  se hosté neradovali dlouho, protože o 2. minuty později z rohu hlavičkou srovnával Václav Korda. Hosté bojovali, vytvořili si několik šancí, bohužel ke smůle Jirka Matějovic  z „malého vápna“ nastřelil pouze břevno, Pepa Podzimek nedokázal prostřelit hradbu těl před sebou a krásnou střelu Zbyňka Zeleného nechtěně  zablokoval hlavou. A tak se v 33. minutě opět trestali domácí, kdy skóroval Roman Melka. Do kabin se odcházelo za stavu 2:1.

Do druhé půle nastoupil do branky „legenda“ mezi tyčema Radek Šípek.

V 67. minutě Zbyněk Zelený vystřelil, bohužel k jeho smůle jen do tyče, ale Marek Hlaváč stál na správném místě a do prázdné brány uklidil odražený míč. Stav byl 2:2.!!!   Zápasu by slušela remíza, ale v 80. minutě odpískal rozhodčí Abrahám penaltu ve prospěch Budětic a nechytatelnou ranou k levé tyči nedal brankáři šanci Fiala Luboš. Stav byl 3:2.  V samotném závěru se mohla kopat penalta i na druhé straně, kdy ve vápně evidentně zahrál rukou hráč domácích, ale píšťala tentokrát zůstala němá…

Hráči ale zasluhují poděkovat za výkon, bojovnost a musíme věřit, že v příštím zápase doma  proti Mochtínu předvedou stejný výkon a budou slavit vítěztví.

Tímto všechny fanoušky a občany Velkých Hydčic zvu na sobotu 16.4. od 16 hod. aby přišli hráče podpořit.

dub 02 Doposud nekomentováno.

Velké Hydčice 0:1 Bezděkov

Velké Hydčice 0:1 Bezděkov (0:1), Rozhodčí: Šmrha Miroslav, ŽK: 1:2.

První jarní zápas na domácí půdě hráčům nevyšel a odešel ze hřiště poražen 0:1.

První poločas nenabídl divákům žádný pěkný fotbal, hra se odehrávala mezi vápny a bez velkých šancí z obou stran. Vybočila jen jedna akce ze 30 minuty a to ze strany hostí, kdy po centru z levé strany střílel z „voleje“  hostující Tuček a propálil brankáře Ondrejička.

O přestávce došlo na střídání , kdy se dostal na hřiště Kapusta Milan a snažil se naši hru oživit. Zvýšená aktivita domácích bohužel nevedla k vyrovnání  a tak na konci zápasu se odcházelo do šaten z prohrou 0:1.

kvě 29 Doposud nekomentováno.

Velhartice 2:0 Velké Hydčice

Autor: Marek Hlaváč

Velhartice 2:0 Velké Hydčice (1:0), Rozhodčí: Pena Miroslav, ŽK 1:2.

V dnešním utkání se bojovalo o každý bod. Velké Hydčice stejně jako Velhartice potřebují body aby se udrželi v III. třídě. Do zápasu sice hosté vstoupili dobře ale první kdo skóroval byly domácí po úniku Pavla Poledníka. Golman si sice na přízemní střelu více než sáhl ale nedokázal jsi zastavit ani vytěsnit. Stav byl tedy 1:0. Do konce první půle utkání se golman hostí nenudil musel předvést více než pár zákroků aby držel hosty v naději. Na druhé straně se na bránu moc nestřílelo ujali se dvě střely od Ladislava Hejpetra a Marka Hlaváče jenže domácí golman byl jistý a tak střely zneškodnil.

V druhém poločase to vypadalo, že se hosté vzchopili a měli značnou převahu jenže hostující útočník Marek Hlaváč zahazoval jednu šanci za druhou. Dvakrát vedle a jednou nad to byla vizitka, která není pro útočníka moc dobrá navíc když všechny šance byly v malém vápně tak hlavou ani jednou nezamířil mezi tyče. Na druhé straně Michal Durdík zaznamenal druhou trefu pro domácí a zápas byl téměř rozhodnut. Hosté se snažili o změnu skóre Jaroslav Bečvář nebezpečně hlavičkoval Zbyněk Zelený bojoval s obranou soupeře, ale ta byla stoprocentní a tak zápas skončil 2:0.