kvě 14 Doposud nekomentováno.

Velké Hydčice 3:1 Velhartice

Autor: Marek Hlaváč

Velké Hydčice 3:1 Velhartice (1:0), Rozhodčí: Kurc Lubomír, ŽK: 2:1.

Domácí se dnes utkali s Velharticemi. Minulý týden domácí ztratili s Žihobcemi a tak se chtěli vrátit zpět do výherních kolejí. A hned z kraje zápasu byly domácí aktivní a tlačili se do koncovky. V 8.minutě zahrával rohový kop Martin Fišer, hlavičkový souboj vyhrál Marek Hlaváč pro Zbyňka Zeleného a ten krásnou střelou na zadní tyč poslal domácí do vedení. Do poločasu se domácí snažili přidat ještě nějaký gól ale museli si také dávat pozor na to aby neinkasovali.

Druhý poločas pro domácí nezačal moc dobře kdy se ve 47.minutě ke střele dostal Pavel Poledník a srovnal na 1:1. Nerozhodný stav vydržel pouze tři minuty kdy do rozehrávky hostů skvěle sáhl Jiří Matějovic a poslal do brejku Marka Hlaváče a ten utekl oboum stopérům a překonal nepřesně stojícího brankáře 2:1. V závěru utkání domácí vystřídali Václava Šmata za Ladislava Paskera a ten po nádherné akci kterou začal Vojta Melíšek a poslal dlouhý balón pro Jiřího Matějovice a ten krásnou nahrávkou kterou ještě brankář tečoval našel Ladislava Paskera a ten uklidil míč za záda brankáře.

Děkujeme všem co přišli podpořit naše hráče.

kvě 29 Doposud nekomentováno.

Velhartice 2:0 Velké Hydčice

Velhartice 2:0 Velké Hydčice (1:0), Rozhodčí: Pena Miroslav, ŽK 1:2.

V dnešním utkání se bojovalo o každý bod. Velké Hydčice stejně jako Velhartice potřebují body aby se udrželi v III. třídě. Do zápasu sice hosté vstoupili dobře ale první kdo skóroval byly domácí po úniku Pavla Poledníka. Golman si sice na přízemní střelu více než sáhl ale nedokázal jsi zastavit ani vytěsnit. Stav byl tedy 1:0. Do konce první půle utkání se golman hostí nenudil musel předvést více než pár zákroků aby držel hosty v naději. Na druhé straně se na bránu moc nestřílelo ujali se dvě střely od Ladislava Hejpetra a Marka Hlaváče jenže domácí golman byl jistý a tak střely zneškodnil.

V druhém poločase to vypadalo, že se hosté vzchopili a měli značnou převahu jenže hostující útočník Marek Hlaváč zahazoval jednu šanci za druhou. Dvakrát vedle a jednou nad to byla vizitka, která není pro útočníka moc dobrá navíc když všechny šance byly v malém vápně tak hlavou ani jednou nezamířil mezi tyče. Na druhé straně Michal Durdík zaznamenal druhou trefu pro domácí a zápas byl téměř rozhodnut. Hosté se snažili o změnu skóre Jaroslav Bečvář nebezpečně hlavičkoval Zbyněk Zelený bojoval s obranou soupeře, ale ta byla stoprocentní a tak zápas skončil 2:0.