Začátek je v 20 hodin.

K tanci a poslechu hraje kapela EXPERIMENT a samozřejmostí je i bohatá tombola.

PODZIM 2022

Máme tady konec podzimní části a tak přichází takové malé zhodnocení podzimu.

Po 13 odehraných zápasech máme na kontě 15 bodů a jsme na 12. místě tabulky. Žádný zápas neskončil remízou, takže máme 5 výher a 8 proher, při skóre 32:41. Bohužel nám vůbec nevyšel záčátek sezóny, kdy jsme prohráli prvních pět zápasů. Bohužel to bylo i tím, že byla špatná docházka a většina zápasů se odehrála v 11 lidech, bez možností střídat. Dokonce v Železné Rudě se odehrál zápas v deseti lidech, který kluci neskutečně odmakali a to se hrálo se neregulerním, silně podmáčeném terénu... Následně se podařilo doma porazit Žihobce a hned byla i lepší nálada v kabině. Podařila se nám i série tří výher v řadě, kdy jsme postupně doma porazili Hrádek, následně velmi důležitá výhra na Rábí (Budětice) a domácí výhra nad rezervou Bolešin. Další úspěch byl určitě skvěle odehraný domácí zápas proti v té době vedoucímu týmu tabulky Svéradic, který jsme vyhráli 3:0.

Podzimím králem střelců se stal Zbyněk Zelený, který v 12 odehraných zápasech vstřelil krásných 9 branek. Za tento jeho počin bych mu i udělil titul "NEJLEPŠÍ HRÁČ PODZIMU"  Pak tam máme tři hráče, kteří dokázali vstřelit 4 branky. A to jsou Zdeněk Hejpetr, Zdeněk Prokopec a Jaromír Hlaváč. Celkem se na podzim trefilo 10 hráčů. Počítám mezi ně Pepu Jiříka, který dal branku v Hartmanicích, ale byla omylem připsána Láďovi Kropáčkovi.

V brance se vystřídali dva brankáři. Nově k nám přišel před sezónou Martin Šůs, který odchytal celkem 5 zápasů. ( 1 výhra, 4 prohry )Bohužel více odchytat nestačil, kvůli zranění lokte a vypadá to, že již do konce sezóny nezasáhne. Zbytek odchytal Ladislav Pasker ( 4 výhry, 4 prohry).

14. TJ Sokol Běšiny 13 2 2 9 20:53 8 0 0

Věřím, že jarní část se povede o trochu lépe než ta podzimní. Věřím i tomu, že se uzdraví někteří zranění hráči a zlepší se i docházka na zápasy. Máme před sebou 13 důležitých zápasů. Začínáme doma 18.3.2023 proti Železné Rudě a končíme opět doma, 10.6.2023 proti Kolinci.

Co se týká jarní přípravy, tak vás budu určitě včas informovat, ať už tady na stránkách, případně SMS a taky na naší oblíbené aplikaci TÝMUJ.

Přeji hezký zbytek roku 2022 a věřím že se z většinou z vás ještě uvidím 3.12.2022 v KD Velké Hydčice, kde pořádáme Čertovskou Sportovní zábavu. Takže doražte v co největším počtu, včetně vašich manželek, přítelkyň, ale i vašich známých a kamarádů.

říj 30 Doposud nekomentováno.

SOKOL BĚŠINY-TATRAN VELKÉ HYDČICE

SOKOL BĚŠINY  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE    4:3   (2:1)

Rozhodčí: Martin Tykal,Jan Kečkeš, Josef Baštář   ŽK 0:1

Datum konání: 30.10.2022

Na hřišti posledního v tabulce Sokola Běšiny, se odehrál poslední zápas podzimní části. Bohužel se opět potvrdilo, jaký je to náš velmi neoblíbený soupeř.

A to přitom úvod zápasu nám vyšel dokonale. Hned v 7. minutě proměnil úspěšně pokutový kop Zdeněk Hejpetr a o dalších sedm minut v 14. minutě se trefil Josef Podzimek. Bohužel další šance zústali nevyužity a domácí se pomalu a jistě dostávali více do hry. Nám se nepodařilo udržet čisté konto do poločasu, když se v 41.minutě trefil domácí Jiří Vališ.

A aby toho nebylo málo, vyšel úvod  druhého poločasu opět domácím, když se podruhé v zápase trefil Jiří vališ. Pak přišla chvíle našeho Jaromíra Hlaváče, který "nepovedeným" centrem přehodil domácí brankáíře a vedlo 3:2. Jenže domácí se nevzdali a bojovali až do konce. Nejprve se po dorážce přímého kopu trefil Václav Matějka a ke konci zápasu využil zmatku v pokutovém území Petr Tykal. Domácí rázem vedli 4:3 a nám se už nepodařilo výsledek nějak zvrátit.

Sestava: Ladislav Pasker, Josef Melka, Martin Kropáček (K), Jiří Vichr, Ladislav Kropáček, Zdeněk Prokopec, Milan Kapusta, Josef Jiřík, Zdeněk Hejpetr, Josef Podzimek, Jaromír Hlaváč, Petr Kylián

říj 22 Doposud nekomentováno.

TATRAN VELKÉ HYDČICE-FK SVÉRADICE B

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  FK SVÉRADICE B    3:0  (3:0)

Rozhodčí: Zdeněk Hájek, Ondřej Nedvěd,František Klištinec   ŽK 1:3

Datum konání: 22.10.2022

V posledním domácím zápase podzimní části jsme přivítali těžkého soupeře. Soupeře, který momentálně vede tabulku...záložní tým ze Svéradic.

A zápas pro nás dopadl velmi výtečně. Soupeř prakticky nic převratného nepředvedl. Hned v prvním poločase bylo rozhodnuto o výsledku utkání. Ve 25. minutě pískl rozhodčí faul na Zbyňka Zeleného ve vápně a následně s přehledem proměnil nařízený pokutový kop Zdeněk Hejpetr. A to nebylo ze strany Zdeňka vše. O dalších osm minut později byl totiž ve vápně faulován tentokrát Petr Kylián. A opět s velkým přehledem pokutový kop proměnil Zdeněk Hejpetr. Klobouk dolů co ve svých letech předvádí na hřišti. A aby toho nebylo pro hosty málo, předvedl se další náš "starší" hráč a to Josef Podzimek. V pokutovém území si dokázal položit na zadek několik obránců, včetně brankáře a pohodlně zvyšoval už na 3:0.

Ve druhém poločase se sice hosté snažili s výsledkem něco udělat, ale naše obrana fungovala skvěle a hostům nic nepovolila. Za náš tým se do skvělé šance dostal opět skvěle hrající a hlavně všude běhající Lukáš Homolka, ale brankář hostů ho dokázal vychytat.

Sestava: Ladislav Pasker, Martin Kropáček (K), Jiří Vichr, Josef Melka, Ladislav Kropáček, Zdeněk Prokopec, Josef Jiřík, Zbyněk Zelený, Petr Kylián, Lukáš Homolka, Josef Podzimek, Zdeněk Hejpetr

říj 16 Doposud nekomentováno.

SOKOL MĚČÍN-TATRAN VELKÉ HYDČICE

SOKOL MĚČÍN  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE    4:2  (2:0)

Rozhodčí: Zdeněk Hájek    ŽK 2:3

Datum konání: 16.10.2022

Bohužel se nám nepodařilo prodloužit sérii tři výher a bohužel i velkou dávkou smůlu jsme prohráli.

Prvná branka padla po rohu hned v 2.minutě zápasu. Rovnou po zemi kopnutý roh přímo do malého vápna, se snažil odkopnout brankář Láďa Pasker, který ale smolně trefil jednoho z hráčů, kteří šli skluzem do míče a ten se rovnou odrazil za brankovou čáru. Bohužel i druhá branka padla po rohu,, když z hranice velkého vápna zamířil střelou k tyči František Šlais. Bohužel tam byl nedůraz při bránění standartní situace. Stav 2:0 již vydržel do konce první půle.

Ve druhém poločase domácí pokračovali ve střílení branek do naší sítě s notnou dávkou štěstí. Na 3:0 zvyšoval odrazem míče od tyče a brankáře do rovnou do sítě David Sopr. A opět s velkou dávkou štěstí a pomocí terénu dostal do branky balón Dušan Němec, který využil zmatků v malém vápně. Nám se naštěstí ještě podařilo aspoň snížit dvěma brankami skóre, když se trefili zatím naši nejlepší střelci v probíhající sezóně. A to Zdeněk Prokopec a Zbyněk Zelený, pro kterého to už byla deváta branka v sezóně. Konečný stav byl nakonec 4:2.

Sestava: Ladislav Pasker, Martin Kropáček (K), Jiří Vichr, Jiří Matějovic, Ladislav Kropáček, Zdeněk Prokopec, Josef Jiřík, Zbyněk Zelený, Lukáš Homolka, Zdeněk Hejpetr, Jaromír Hlaváč, Petr Kylián, Josef Melka

TATRAN VELKÉ HYDČICE-SK BOLEŠINY B

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  SK BOLEŠINY B    4:2  (2:1)

Rozhodčí: Josef Abrahám    ŽK 0:1

Datum konání: 8.10.2022

Konečně se nám podařilo naplnit soupisku co to nejvíc jde, to znamená že bylo 5 lid na lavičce, připravení na střídání. Takto by to mělo být na každý zápas.

Zápas začal naší aktivní hrou a hned měla úspěch. Radek Potužák vyslal krásnou přihrávkou do úniku Marka Melíška, který sice svoji střelou trefil brankáře, ale následnou dorážkou do prázdné brány skóroval Jaromír Hlaváč. Jenže to nás asi trochu uspokojilo, mysleli jsme si že vše půjde samo...velkou šanci nevyužil Zdeněk Prokopec a další šance pochytal skvěle chytající hostující gólman. A přišel trest. Chyba špatně vyběhnuvšího brankáře Ládi Paskera vedla ke srovnání skóre na 1:1. Za hosty se trefil Jakub Pytel. Naštěstí v samém závěru poločasu přišla chvíle Josefa Melky, který prošel snad přes vše co se nacházelo v pokutovém území, obehrál i brankáře a takřka z nulového úhlu trefil bránu. Hned se šlo veseleji do kabiny.

Ve druhém poločase byl obraz hry skoro stejný. My jsme více hráli, dostávali se do šancí a hosté se snažili kombinovat skoro až do brány.  Naštětí se pak 2x po sobě prosadil Ladislav Kropáček. A to v 69. a v 72 .minutě. Vedení 4:1 nás opět uspokojilo. Toho využili hosté a snížili Davidem Kolářem na 4:2. Nic jiného se už nestalo a tak se může slavit třetí výhra v řadě!!!

Sestava: Ladislav Pasker, Pavel Veringer, Martin Kropáček (K), Jiří Vichr, Ladislav Kropáček, Zdeněk Prokopec, Lukáš Homolka, Josef Jiřík, Zbyněk Zelený, Radek Potužák, Josef Podzimek, Jaromír Hlaváč, Jiří Matějovic, Petr Kylián, Josef Melka, Marek Melíšek

říj 01 Doposud nekomentováno.

FK BUDĚTICE 2012-TATRAN VELKÉ HYDČICE

FK BUDĚTICE 2012  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE   2:3  (0:1)

Rozhodčí : Josef Abrahám, Václav Dušek, Ondřej Nedvěd  ŽK 0:1

Datum konání: 1.10.2022

Zima, déšť, nevlídné počasí...přesto konečný výsledek na konci zápasu byl velmi pozitivní.

Domácí začali náporem. Hned v první minutě první střela, která nadělala brankáři problémy, i díky mokrému terénu. Naštěstí to bylo z pohledu domácích vše. My jsme dokázali využít první velkou šanci ke skórování, když se trefil v 18. minutě Zbyněk Zelený.

Druhý poločas začal pro nás velmi neslavně. Hned v úvodu poločasu rozhodčí pískl po závaru v pokutovém území pro domácí penaltu, kterou Jiří Josefík využil. A to nebylo vše. V 52. minutě utekl po křídle Roman Melka, který přesnou příhrávkou do vápna našel Martina Miroše, který se nemýlil. Rázem bylo skóre 2:1 pro domácí. Naštěstí jsme od té doby začali hrát opět svoji hru a domácí se uspokojili svým vedením, takže naše šance přibývali. V 83.minutě využil zaváhání celé budětické obrany, která si myslela že se bude pískat faul na jednoho z domácích hráčů, Zbyněk Zelený. Ten potvrdil svoj skvělou podzimní střeleckou formu a srovnal křižnou střelou k tyči na 2:2. Domácí se sice pokusili o nápor a zápas ještě zvrátit na svoji stranu. Pak ale přišlě chvíle Zdeňka Prokopce, který po rohu hlavou otočil skóre v náš prospěch na 2:3. To se psala 87. minuta zápasu.

Sestava: Ladislav Pasker, Martin Kropáček (K), Jiří Vichr, Jiří Matějovic, Ladislav Kropáček, Zdeněk Prokopec, Milan Kapusta, Josef Jiřík, Zbyněk Zelený, Lukáš Homolka, Radek Potužák, Josef Podzimek, Jaromír Hlaváč

TATRAN VELKÉ HYDČICE-SVATOBOR HRÁDEK B

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  SVATOBOR HRÁDEK B    2:1  (0:0)

Rozhodčí: Jiří Steinbach    ŽK 5:2

Datum konání: 24.9.2022

Tak se opět zadařilo, opět na domácím hřišti...výhra nad tradičním soupeřem, rezervním týmem z Hrádku.

Vítězství se nerodilo vůbec lehce. V prvním poločase branka nepadla, ale opět se nám nedařilo využívat gólové šance. Hosté se svoji hrou prakticky k ničemu nedostali a hlavně skvěle fungovala naše obrana, vedená kapitánem Martinem Kropáčkem.

Ve druhém poločase se opět ukázala genialita našeho středopolaře a vlastně nejstaršího hráče v našem týmu, Zdeňka Hejpetra. Ten si v zápase připsal asistence u obou našich branek. Nejprve našel přesně levou nohu Zbyňka Zeleného, který ještě hezčím "volejem" trefil branku a mohli jsme se radovat z vedení 1:0. To se psala 55. minuta zápasu. Další skvělou šanci nevyužil Ladislav Kropáček, který nepropálil hostujícího brankáře a jasný faul na Josefa Podzimka zůstal neodpískán. V 73. minutě rezehrával trestný kop Zdeněk Hejpetr a opět skvěle. Tentokrát našel přesně Radka Potužáka, který trochu akrobaticky hlavou zvyšoval na 2:0. Prostě nádhera!!! Hosté již jen korigovali pro ně nepříznivý výsledek v 87. minutě po rohu, když se po chybě brankáře hlavou trefil Jan Sekyra. Pak už se mohla konečně slavit druhá výhra v sezóně. Bohužel jsme asi do konce sezóny přišli o Pavla Svobodu, který se přivodil zranění kolene. Držíme palce k brzkému uzdravení.

Sestava: Ladislav Pasker, Martin Kropáček (K), Marek Melíšek, Pavel Svoboda, Ladislav Kropáček, Zdeněk Prokopec, Josef Jiřík, Zbyněk Zelený, Lukáš Homolka, Radek Potužák, Zdeněk Hejpetr, Jiří Matějovic