lis 06 Doposud nekomentováno.

PODZIM 2019

Autor: Ladislav Pasker

Hodnocení PODZIM 2019 a tabulka po 13 odehraných zápasech

Po podzimní části ročníku 2019/2020 III. třída máme na kontě 18 bodů. To nám stačí na relativně klidný střed tabulky (7.místo). Ale náskok třeba na předposlední TJ Sušice je pouze 5 bodů, což naznačuje, že boj o záchranu na jaře bude ještě hodně těžký. Hodně nás brzdilo a zlobilo zranění hráčů, kterých jsme měli behěm podzimu opravdu hodně. Začalo to ve Svéradicích Martinem Kotrbou a pokračovalo Martinem Kropáčkem, Ondrou Barborkou a dalšími. Ale i přesto jsme zvládli podzim se ctí a to i s pomocí dvou nových hráčů v kádru. A to staronovým hráčem Jirkou Šatrou a mladíkem Lukášem Homolkou. Klukům děkuji a vlastně díky všem, kteří hráli a bojovali za náš klub.

14. SK Velhartice z.s. 13 2 0 11 8:25 9 0 3

Vstřelili jsme 17 branek, což z nás dělá třetí nejhorší tým v tomto směru. Naopak jsme inkasovali pouze 23 branek, kde se dělíme o druhé místo se Svatoborem Hrádek. Alespoň jednu branku vstřelilo 7 hráčů a nejlepší střelce máme zatím hned čtyři kluky. Radek Potužák, Zbyněk Zelený, Jaromír Hlaváč a Petr Kylián dali po 3 brankách.

O přípravě na JARO 2020  a prvních zápasech, vás budu včas informovat. Věřím že se dají dohromady přes zimu všichni zranění hráči, kterých bylo během podzimu opravdu hodně.

A poslední věc...doufám že většinu z vás uvidím 23.11.2019 na tom našem "SPORTOVNÍM PLESE", který se koná od 20 hod. Prosím ještě všechny, kteří mají možnost něco sehnat do tomboly, aby pomohli a přivezli včas. Předem děkuji.

lis 02 Doposud nekomentováno.

FC ŠVIHOV-TATRAN VELKÉ HYDČICE

FC ŠVIHOV  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE    4:0   (2:0)

Rozhodčí: Jiří Lisý    ŽK 0:0

Datum konání: 2.11.2019

Poslední zápas podzimu se odehrál na hřišti Švihova, který potvrdil svoji kvalitu a převahu na hřišti čtyřmi vstřelenými brankami. Bohužel my k poslednímu zápasu odjížděli s minimem lidí a bez hodně opor základní sestavy.

Domácí vstřelili branku již ve 2. minutě, když se trefil Václav Kašpárek. V 28. minutě nařídil rozhodčí sporný pokutový kop, kdy byl spíše faulován náš hráč ve vápně, ale rozhodčí střet ohodnotil jinak a Pavel Havlíček se z penalty nemýlil. Ve druhém poločase se trefil ještě jednou Pavel Havlíček z přímého kopu a v samém závěru zápasu se prosadil Jiří Bešta.

Sestava: Radek Šípek, Josef Melka, Václav Šmat, Marek Melíšek, Lukáš Homolka, Ladislav Kropáček, Milan Kapusta, Zdeněk Hejpetr (K), Jiří Matějovic, Petr Kylián, Jiří Šatra

Střídající hráči: Ladislav Pasker

říj 26 Doposud nekomentováno.

PODZIM 2019

Foto z dokopné, zbytek fotek jsou v galerii

TATRAN VELKÉ HYDČICE-SK VELHARTICE

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  SK VELHARTICE    2:0    (1:0)

Rozhodčí: Josef Baštář

Datum konání: 26.10.2019

Poslední domácí zápas v podzimní části sezóny vyšel výtečně. Přijel k nám soupeř, který se krčí na posledním místě v tabulce, tak se zdálo že zápas bude snadnou záležitostí, ale tak jednoznačné to nebylo.

Tentokrát skvělě zafungovala spolupráce dvou hráčů, Zbyňka Zeleného a Radka Potužáka. Nejdříve ve 12. minutě skvělě rozehrál roh Zbyněk, který našel ve vápně volného Radka a ten se nemýlil. Ve druhém poločase v 69. minutě to bylo obráceně. Radek kopal trestný kop, který po chybě brankáře dopravil hlavou do sítě Zbyněk. Bohužel další šance v zápase zústali nevyužity. Dvě velké měl Ladislav Kropáček, kterého ale dvakrát skvěle vychytal brankář hostů.

Na poslední zápas podzimu jedeme do Švihova, kde zakončíme zatím docela slušně rozjetou sezónu a věřím, že ještě nějaky bod do tabulky přidáme.

říj 19 Doposud nekomentováno.

TJ SOKOL VEŘECHOV-TATRAN VELKÉ HYDČICE

TJ SOKOL VEŘECHOV  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE    3:2  (PK 5:4)  (1:1)

Rozhodčí: Roman Mácal    ŽK 4:2   ČK 0:1

Datum konání: 19.10.2019

K dalšímu zápasu hraném na hřišti soupeře, se tentokrát vyjíždělo do Veřechova. Tradiční náš soupeř, tradiční derby se vším všudy co k němu patří...

Domácí se ujali vedení už v 7. minutě, když se trefil Milan Richter. O půl hodiny později dostal krásnou přihrávku Ladislav Kropáček, který přesnou střelou k tyči vyroval na 1:1. A i průběh hry byl vyrovanný, žádný z týmů si nevytvořil žádnou výraznou převahu.

A druhá půlka zápasu začala dá se říci stejně jako ta první, když střelou do šibenice v 54. minutě skóroval domácí hráč Václav Bartheldy. Po brance opět trval boj převážně ve středu hřiště, když si ani jeden z týmu nevytvořil vyloženou šanci ke vstřelení branky. Ale v závěru zápasu  došlo k nedorozumění mezi domácím brankářem a obranou, kterou chtěl využít Jaromír Hlaváč. Ten byl ale faulován ve vápně a rozhodčí "foukl" penaltu. Tu proměnil bezpečně Radek Potužák. Remízový stav 2:2 už vydržel až do konce zápasu. Takže o druhém bonusovém bodu rozhodly penalty, ve kterých byli uspěšnější domácí, když proměnili všech pět. Bohužel u nás jediný neúspěšný exekutor byl Zbyněk Zelený.

Penalty proměnili: Radek Potužák, Jaromír Hlaváč, Lukáš Homolka, Ladislav Kropáček

Sestava: Radek Šípek, Pavel Veringer, Jiří Vichr, Marek Melíšek, Lukáš Homolka, Ladislav Kropáček, Milan Kapusta, Zdeněk Hejpetr (K), Zbyněk Zelený, Radek Potužák, Jaromír Hlaváč

Střídající hráči: Jiří Matějovic, Ladislav Pasker, Václav Švec, Petr Kylián

říj 14 Doposud nekomentováno.

PODZIM 2019

Ahoj všem,

mám svolení Vám oznámit, že včera 13.10.2019 v ranních hodinách, se narodil malý Hynek Hlaváč (4300g a 54cm). Hynek a maminka jsou v pořádku (o tatínkovi není nic známo).

Určitě za všechny můžu pořát celé rodince jen to nejlepší, malému do života hodně štěstí, zdraví, lásky, pohody a určitě spousty fotbalových úspěchů.

PODZIM 2019

Velmi vyrovnaná tabulka po odehraných 10 zápasech...

TATRAN VELKÉ HYDČICE-TJ SOKOL HARTMANICE

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  TJ SOKOLO HARTMANICE    1:3   (0:1)

Rozhodčí: Josef Javorský   ŽK 4:3

Datum konání: 12.10.2019

Sokol Hartmanice byl další soupeř, kterého jsme přivítali na svém hřiši. Bylo krasné teplé slunečné počasí, ale to nám bohužel nepomohlo, aby  jsme vyhráli a získali 3 body do tabulky.

Přitom začátek zápasu a vlastně celý první poločas jsme měli více ze hry, byli jsme lepší, jenže bohužel jsme nedokázali využít našich vypracovaných šancí. Největší spálil pro tento zápas kapitán Radek Potužák, který se ocitl sám před brankářem, ale míč z jeho kopačky mířil bohužel je do rukavic hostujícího brankáře. A tak nás trestali hosté, když využili chyby v obraně. V 30. minutě se trefil Michal Šimek.

A druhý poločas začal dá se říci stejně, když naši hráči snad byli ještě duchem v kabině, protože v 47. minutě lehce prošel obranou Patrik Tonner a zvyšoval na 0:2. A to ještě v 65. minutě svojí druhou brankou v zápase zvyšoval už na 0:3 Michal Šimek. Naši hráči už jen dokázali snížit na konečných 1:3, když v 83. minutě se krásně trefil Josef Podzimek.

Sestava: Radek Šípek, Pavel Veringer, Jiří Vichr, Marek Melíšek, Josef Podzimek, Ladislav Kropáček, Lukáš Homolka, Zbyněk Zelený, Petr Kylián, Radek Potužák (K), Luděk Marek

Střídající hráči: Zdeněk Hejpetr, Ladislav Pasker, Václav Lojík

říj 06 Doposud nekomentováno.

FK DUKLA JANOVICE B-TATRAN VELKÉ HYDČICE

FK DUKLA JANOVICE B  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE    1:2    (0:1)

Rozhodčí: Ondřej Kaiser    ŽK 1:2    ČK 0:1

Datum konání: 6.10.2019

Na hřišti FK Janovice B se nám dlouhodobě nedaří . Za poslední tři zápasy hrané na jejich hřišti, máme tři prohry z hrozivým skóre 16:1. Tentokrát se nám tam vedlo lépe, i když se výhra nerodila vůbec snadně a byla hodně vydřená.

Vše začal již v 5.minutě zápasu Josef Podzimek, který po přihrávce Jirky Šatry prošel obranou, položil si zkušeně brankáře a k levé tyči skóroval. Začátek z říše snů. Domácí většinou úspešně kombinovali po celém hřišti, ale k pořádnému zakončení se díky dobré obraně nedostali. My jsme ještě měli několik brejků do otevřené obrany,ale žádný bohužel nedopadl úspšně. Hlavně únik Jirky Šatry, který se ocitl sám před domácím brankářem mohl skončit lépe.

Ve druhém poločase se postupně zranili Josef Podzimek a Zdeněk Hejpetr. A tak nezbývalo pro některé hráče hrát na pozicích, na které nejsou zvyklý. Přesto se v 65. minutě trefil po přihrávce Marka Melíška Petr Kylián a vedlo se 0:2. Takový malý zázrak:-) Domácí ale vytvořili drtivý tlak, jenže skvěle chytající Radek Šípek odmítal dát domácím aspoň malou naději na snížení nebo dokonce vyrovnání. Přesto v 88.minutě po jeho lehké chybce skóroval domácí hráč Vaclav Slivoň. Ale to bylo již vše a tak 3 body ze hřiště Janovic jsou pro nás zlaté.

Sestava: Radek Šípek, Pavel Veringer, Jiř Vichr, Marek Melíšek, Josef Podzimek, Ladislav Kropáček, Lukáš Homolka, Zdeněk Hejpetr (K), Václav Šmat, Zbyněk Zelený, Petr Kylián

Střídajíci hráči: Jiří Šatra, Ladislav Pasker

zář 28 Doposud nekomentováno.

TATRAN VEKÉ HYDČICE-SRK ŽELEZNÁ RUDA

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  TJ SRK ŽELEZNÁ RUDA    0:1 (PK 2:4)

Rozhodčí: Josef Blaheta    ŽK 1:1

Datum konání: 28.9.2019

Na sv. Václava se odehrál zápas proti soupeři ze Železné Rudy.

Ani jeden z týmů nedokázal za celých 90 minut zápasu proměnit žádnou ze svých vypracovaných šancí. A tak se muselo rozhodovat v penaltách o vítězi. V nich byli tentokrát úspěšnější hosté, když dokázali proměnit 4 pokutové kopy, z naší strany bohožel jen  dva.

Penalty proměnili Zdeněk Hejpetr a Ladislav Pasker, neproměnili Pavel Veringer a Josef Podzimek

Sestava: Radek Šípek, Pavel Veringer, Jiří Vichr, Marek Melíšek, Josef Podzimek, Ladislav Kropáček, Václav Šmat, Zdeněk Hejpetr (K), Jiří Šatra, Zbyněk Zelený, Lukáš Homolka

Střídající hráči:Jaroslav Bečvář, Ladislav Pasker, Jiří Matějovic