Autor: Ladislav Pasker

SOKOL BĚŠINY  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE    2:4    (0:3)

Rozhodčí:Richard Kaňa    ŽK 3:1  ČK 1:0

Datum konání: 9.6.2018

Poslední tým tabulky Sokol Běšiny byl další soupeřna naší cestě za záchranouv této soutěži. A druhá výhra v řadě na venkovím hřišti nás k té zachraně dovedla.

Již ve 4. minutě byl faulován ve vápně Jaromír Hlaváč a tradiční exekutor pokutových kopů Zdeněk Hejpetr se opět nemýlil. O dalších devět minut byl stav 0:2, prosadil se kanonýr Jaromír Hlaváč. A protože v 37. minutě proměnil druhý pokutový kop v zápase  Jaromír Hlaváč, šlo se do kabin s vedením 0:3.

Ve druhém poločase se prosadil za hosty  Zbyněk Zelený a za domácí Jiří Vališ a Radek Bulka. Konečný stav tak byl 2:4.

Sestava: Radek Šípek, Pavel Veringer, Martin Kropáček (K), Jiří Vichr, Ladislav Kropáček, Milan Kapusta, Zdeněk Hejpetr, Petr Kylián, Zbyněk Zelený, Jiří Matějovic (46. Josef Melka), Jaromír Hlaváč (62. Václav Šmat)

čen 03 Doposud nekomentováno.

TABULKA JAKO 2018

Pohled na tabulku před posledními dvěma zápasy....

Datum konání: 2.6.2018

Po výhře v Kolinci, čekal na našem hřišti další těžký soupeř a to Sokol Velký Bor.

Po prvním poločase to vypadalo na celkem snadnou výhru. V 16. minutě se poprvé zapsal do střelecké listiny Radek Potužák, když proměnil pokutový kop nařízený za faul na Pepu Podzimka. A v 27. minutě bylo ještě veseleji, když krásnou samostatnou akci úspěšně zakončil Jaromír Hlaváč.

Bohužel druhý poločas už tak úspěšný nebyl. Soupeř využil dvou našich chyb a tak Ladislav Kliment dvěma brankami srovnal skóre na 2:2. Hráči Velkého Boru sice dohrávali bez dvou vyloučených hráčů, ale přesilovku dvou můžu v poli jsme nedokázali využít. A tak rozhodli o vítezi utkání pokutové kopy. V nich se zaskvěl v bráně Venca Šmat, který soupeři chytil dvě penalty. Konečný výsledek přinesl tolik potřebné dva body do tabulky.

Sestava: Václav Šmat, Jiří Vichr (61. Jiří Matějovic), Martin Kropáček (K), Marek Melíšek, Ondřej Barborka (78. Josef Melka), Ladislav Kropáček, Milan Kapusta (53. Jaroslav Bečvář), Radek Potužák, Josef Podzimek (46. Petr Kylián), Zbyněk Zelený, Jaromír Hlaváč

DSC_1003_1.JPG

kvě 28 Doposud nekomentováno.

Situace na konci tabulky je stále velmi zamotaná...

TJ SOKOL KOLINEC-TATRAN VELKÉ HYDČICE

TJ SOKOL KOLINEC  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE    2:3   (2:0)

Rozhodčí: Miroslav Sedlmaier    ŽK: 1:2

Datum konání: 26.5.2018

TJ Sokol Kolinec...to byl další těžký soupeř v naší cestě za záchranou a byla to nakoec cesta na hřiště soupeře úspěšná.

Sice stav po prvním poločase na tří bodový zisk nevypadal, protože se za domácí dvakrát trefil Vít Kratochvíl a to v 10. a 37 minutě. Za hosty nevyužili dvou velkých šancí Petr Kylián a jedné šance Jaromír Hlaváč.

Ale vše dobré se obrátilo v druhém poločase. Jaromír Hlaváč v 48. minutě prostřelil domácího bránkáře a snižíl na 1:2. Kluci bojovali, makali.... a výsledek se dostavil. Zbyněl Zelený v 78. minutě vyrovnal na 2:2 a obrat dokonal opět Jaromír Hlaváč, když v 85. minutě vystřelil tři body pro hosty. Velmi cenná výhra na půdě těžkého soupeře a všem klukům na hřišti patří velké díky!!!

Sestava: Radek Šípek, Radek Potužák (29. Lukáš Valovič), Martin Kropáček (K), Marek Melíšek, Ondřej Barborka, Ladislav Kropáček, Petr Kylián (60. Josef Melka), Zdeněk Hejpetr, Jiří Matějovic, Zbyněk Zelený, Jaromír Hlaváč

Opět bych všechny rád pozval na další domácí utkání, hrané 2.6.2018 na domácím hřišti Tatranu Velké Hydčice, kdy k nám zavítá soupeř Sokol Velký Bor. Utkání se hraje od 17 hod. Přijdte naše kluci povzbudit !!!

kvě 20 Doposud nekomentováno.

Opět přidávám tabulku. Do konce zbývají ještě čtyři zápasy a situace na konci tabulky se opět více zamotává...

TJ SOKOL MOCHTÍN B-TATRAN VELKÉ HYDČICE

TJ SOKOL MOCHTÍN B  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE    2:1    (1:1)

Rozhodčí: Ivan Petličarovský    ŽK 1:3

Datum konání: 19.5.2018

Velmi kvalitní utkání kluci sehráli na půdě prvního celku tabulky Sokolu Mochtín. Prakticky nebyl vidět velký tabulkový rozdíl mezi soupeři, kdy o vítěztví rozhodlo jen štěstí domácích.

První gól padl do branky domácích. Josef Podzimek přesnou a krásnou přihrávkou našel Jaromíra Hlaváče, který nedal domácímu brankáři šanci a vedlo se:0:1. To běžela 20.minuta a pro Jardu to byla už desátá branka v sezóně. Jenže už o minutu později bylo srovnáno, když se za domácí trefil Zdeněk Novák. Ve druhém poločase už padla pouze jedna branka , kterou vstřelili opět šťastně domácí. Trefil se Stanislav Strejc.

Velké díky klukům za velmi pěkný a bojovný výkon, taktéž i poděkování Láďovi Kropáčkovi, který neváhal si stoupnout do branky při absenci brankářů. Byl již čvtrým brankářem v této sezóně.

Sestava: Ladislav Kropáček, Pavel Veringer, Martin Kropáček (K), Marek Melíšek, Josef Podzimek, Milan Kapusta (72. Jaroslav Bečvář) Radek Potužák,  Ondřej Barborka (80. Josef Melka), Jiří Matějovic (52. Petr Kylián), Zbyněk Zelený, Jaromír Hlaváč

TATRAN VELKÉ HYDČICE-TJ SVATOBOR HRÁDEK B

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  TJ SVATOBOR HRÁDEK B    1:2   (1:2)

Rozhodčí: Josef Baštář    ŽK 0:0

Datum konání: 12.5.2018

TJ Svatobor Hrádek B byl další soupeř, který zavítal na naše hřiště. Bohužel ale utkání nakonec skončilo lépe pro hosty, kteří zvítězili 1:2.

Utkání začalo pro nás  lépe, když v 15. minutě skóroval svojí druhou brankou v sezóně Jirka Matějovic. Pak už se trefovali pouze hosté a to dvakrát Petr Buchsbaum... v 22. minutě a v 33. minutě. Další šance na obou stranách byly nevyužity. V poslední minutě utkání trefil ještě břevno domáci Radek Potužák a to bylo vše. Zápas se odehrál bez žlutých karet.

Sestava: Radek Šípek, Pavel Veringer, Martin Kropáček (K), Jiří Matějovic, Jiří Vichr, Radek Potužák, Zdeněk Hejpetr, Josef Podzimek, Lukáš Valovič ( 66. Václav Šmat), Josef Melka (46. Jaroslav Bečvář) , Jaromír Hlaváč