dub 09 Doposud nekomentováno.

Budětice 3:2 Velké Hydčice

Autor: Ladislav Pasker

Budětice 3:2 Velké Hydčice (2:1), Rozhodčí: Abraham Josef, ŽK: 3:0.

Na domácí půdě Budětic (hřiště v Rabí) se hrál krásný, dramatický fotbal se spoustou šancí z obou stran, který bohužel skončil prohrou 3:2.

Zápas začal svižně a v 17. minutě se z trestného kopu nádhernou  trefil Marek Hlaváč a mohlo se slavit vedení 0:1!!! Z vedení  se hosté neradovali dlouho, protože o 2. minuty později z rohu hlavičkou srovnával Václav Korda. Hosté bojovali, vytvořili si několik šancí, bohužel ke smůle Jirka Matějovic  z „malého vápna“ nastřelil pouze břevno, Pepa Podzimek nedokázal prostřelit hradbu těl před sebou a krásnou střelu Zbyňka Zeleného nechtěně  zablokoval hlavou. A tak se v 33. minutě opět trestali domácí, kdy skóroval Roman Melka. Do kabin se odcházelo za stavu 2:1.

Do druhé půle nastoupil do branky „legenda“ mezi tyčema Radek Šípek.

V 67. minutě Zbyněk Zelený vystřelil, bohužel k jeho smůle jen do tyče, ale Marek Hlaváč stál na správném místě a do prázdné brány uklidil odražený míč. Stav byl 2:2.!!!   Zápasu by slušela remíza, ale v 80. minutě odpískal rozhodčí Abrahám penaltu ve prospěch Budětic a nechytatelnou ranou k levé tyči nedal brankáři šanci Fiala Luboš. Stav byl 3:2.  V samotném závěru se mohla kopat penalta i na druhé straně, kdy ve vápně evidentně zahrál rukou hráč domácích, ale píšťala tentokrát zůstala němá…

Hráči ale zasluhují poděkovat za výkon, bojovnost a musíme věřit, že v příštím zápase doma  proti Mochtínu předvedou stejný výkon a budou slavit vítěztví.

Tímto všechny fanoušky a občany Velkých Hydčic zvu na sobotu 16.4. od 16 hod. aby přišli hráče podpořit.