Štítky:

dub 25 Doposud nekomentováno.

JARO 2019

Autor: Ladislav Pasker

V osmnáctém kole okresní fotbalové "trojky" zaváhaly vedoucí Kašperské Hory, které v domácím prostředí pouze remizovaly se třetím Švihovem 0:0. Na penalty pak prohrály.

Toho využila rezerva Nýrska, která doma zvítězila 4:1 a stáhla manko na vedoucí tým tabulky na pouhé dva body. Dařilo se také Velkým Hydčicím, které deklasovaly béčko janovické Dukly vysoko 4:0. Tři branky přitom vítězové dali až ve druhém poločase.

TATRAN VELKÉ HYDČICE-DUKLA JANOVICE B

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  DUKLA JANOVICE B    4:0   (1:0)

Rozhodčí: František Klištinec   ŽK 2:1   ČK 0:1

Datum konání: 20.4.2019

Opět za krásného skoro letního počasí se odehrál již čtvrtý zápas na domácím hřišti letošního jara proti rezervě z Janovic. A zápas to byl velmi úspěšný.

Již v 6.minutě svým dalším neomylným pasem Zdeněk Hejpetr vyslal do sólového úniku Zbyňka Zeleného, který střelou ke vzdálenější tyči otevřel skóre tohoto zápasu. Do konce poločasu se již nic zásadního ani na jedné straně hřiště nestalo a tak se odcházelo do kabin s vedením 1:0.

Za to druhý poločas přinesl další tři branky a k radosti všech domácích hráčů a fanoušků do sítě hostů. A začalo to v 51. minutě červenou kartou pro hráče z Janovic, který úmyslně zahrál rukou a velmi pozorný rozhodčí mu udělil čevenu kartu.  Z následného trestného kopu putoval míč po ose Zdeněk Hejpetr-Marek Melíšek který přihrávkou našel ve vápně Jaromíra Hlaváče. Ten byl faulován a byl nařízen pokutový kop, který bezpečně proměnil  Radek Potužák. Stav byl 2:0. O deset minut později v 63. minutě zůstal ve vápně uplně osamocen Ladislav Kropáček, který nedal brankáři hostů šanci a zvyšoval již na 3:0. A nakonec se ještě prosadil v 72. minutě Jaromír Hlaváč, který svým typickým únikem a střelou ke vzdálenější tyči stanovil konečné skóre na 4:0.

Sestava: Radek Šípek, Pavel Veringer, Martin Kropáček (K), Jiří Vichr ( 51. Marek Melíšek), Ladislav Kropáček (65. Petr Kylián) , Milan Kapusta, Zdeněk Hejpetr (78. Jaroslav Bečvář), Martin Kotrba (16. Josef Podzimek) , Zbyněk Zelený (75. Jiří Matějovic) , Jaromír Hlaváč

dub 13 Doposud nekomentováno.

TJ START DEŠENICE-TATRAN VELKÉ HYDČICE

TJ START DEŠENICE  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE    4:0   (3:0)

Rozhodčí: Josef Blaheta   ŽK 0:0

Datum konání: 13.4.2019

První jarní výjezd na hřiště soupeře nedopadl vůbec dobře. Na zápas přijelo pouze 11 hráčů a to ještě přijel vypomoct Jirka Šatra, kterému moc děkuji za jeho předvedený výkon. Ale musím poděkovat všem kteří na tento zápas přijeli a za předvedený výkon se vůbec nemusí stydět.

V prvním poločase měli domácí tzv. "desetiminutovku", kdy využili své šance a dokázali vstřelit tři branky. Postupně se trefili Jiří Poupa, Lukáš Míšek a Milan Flor.

V druhém poločace už dokázali proměnit pouze jednu šanci. Úspěšným střelcem byl Josef Mazánek. Konečný stav zápasu byl teda 4:0.

Sestava: Ladislav Pasker, Pavel Veringer, Martin Kropáček (K), Jiří Šatra, Josef Melka, Ladislav Kropáček, Milan Kapusta, Zdeněk Hejpetr, Petr Kylián, Václav Šmat, Jaroslav Bečvář.

dub 06 Doposud nekomentováno.

TATRAN VELKÉ HYDČICE-TJ ŽIHOBCE

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  TJ ŽIHOBCE   1:2  (PK 1:3)   0:0

Rozhodčí: Ivan Petličarovský   ŽK 1:3   ČK 0:1

Datum konání: 6.4.2019

Tradiční soupeř TJ Žihobce byl třetí soupeř v řade na našem hřišti.

V prvním poločase ani jeden ze soupeřů nedokázal proměnit žádnou svoji šanci a tak byl stav 0:0.

Ve druhém poločase v 51. minutě  byl po druhé žluté kartě vyloučen hostující hráč Robert Bigasz, ale ani hra proti oslabenému soupeři nám moc nešla. A to ještě v 85. minutě sudí nařídil pro hosty pokutový kop, který trochu se štěstím proměnil Oldřich Nemrava. Ještě ale že máme "Felixe", protože v 89. minutě Jaromír Hlaváč dokázal prostřelit brankáře hostů a stanovil konečný stav na 1:1.

A jak je již v posledních zápasech zvykem, hosté byli opět úspěšnější na penalty v poměru 1:3. Takže další bod nám unikl....v této sezóně již šestý...

Sestava: Radek Šípek, Jiří Vichr, Martin Kropáček (K), Marek Melíšek, Josef Melka (70. Šmat Václav), Ladislav Kropáček, Zdeněk Hejpetr, Luděk Marek (14. Petr Kylián), Zbyněk Zelený, Jiří Matějovic (55. Milan Kapusta), Jaromír Hlaváč

bře 30 Doposud nekomentováno.

TATRAN VELKÉ HYDČICE-FC ŠVIHOV

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  FC ŠVIHOV    1:2  (PK 3:4)  0:0

Rozhodčí: Josef Javorský   ŽK 3:1  ČK 1:0

Datum konání: 30.3.2019

Ve druhém jarním soutěžním zápase jsme přítali hosty ze Švihova.

V prvním poločase ani jeden ze soupeřů nevyužil své šance a tak stav po prvním poločase byl 0:0.

Ve druhém poločase nejdříve v 54. minutě Pavel Veringer dostal druhou žlutou kartu v zápase a tak následovala červená karta a přečasný odchod do sprch. Ale i v deseti lidech jsme dokázali vstřelit branku, když v 67.minutě Radek Potužák krásnou brankou z přímého kopu načal skóre tohoto zápasu. Kluci skvěle bránili hubený náskok až do 90. minuty. Bohužel ale v 90. minutě pískl sudí penaltu proti domácím a hostující hráč Jindra Vrba ji bezpečně proměnil.

V následujích penaltách byli úspěšnější hosté v poměru 3:4 a tak druhý bod putuje na jejich konto.

Sestava: Radek Šípek, Pavel Veringer, Jiří Vichr, Ondřej Barborka (77. Radim Janák), Ladislav Kropáček (K), Zdeněk Hejpetr, Zbyněk Zelený, Martin Kotrba (65. Jiří Matějovic), Luděk Marek (51. Petr Kylián), Jaromír Hlaváč

bře 23 Doposud nekomentováno.

TATRAN VELKÉ HYDČICE-SK VELHARTICE

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  SK VELHARTICE    4:0   (2:0)

Rozhodčí:Roman Mácal    ŽK 1:1

Datum konání: 23.3.2019

Za krásného, skoro letního počací se odehrál první jarní mistrovský zápas roku 2019 a byl to zápas pro nás velmi vydařený. Výhra 4:0 nad silným soupeřem, předvedená hra a krásný bojovný výkon kluků snad zaručuje klidné jaro zajišťující záchranu ve III.třídě.

První věští šanci měli hosté, ale pozorně chytající Radek Šípek ošemetnou situaci vyřešil. V 21. minutě zahrával přímý kop Zdeněk Hejpetr, který přesným centrem našel hlavu Zbyňka Zeleného a vedlo se 1:0. Opět se potvrdilo že Zdeněk je nejlepší nahrávač týmu. Ale to nebylo do poločasu vše. Z pravé strany přesným centrem do vápna Ondra Barborka našel hlavu Pepy Podzimka, který zvýšil vedení na 2:0. To se psala 37. minuta. Do konce poločasu nevyužil svojí další velkou šanci Pepa Podzimek a i Láďa Kropáček, který po delším čase nastoupil v útoku...dost mu to tam svědčilo.

Ve druhém poločase se hra více méně stalé odehrávala na půlce soupeře a to vedlo k dalším dvěma brankám. V 65. minutě se svým premiérovým gólem prosadil mladý Pepa Melka, který využil nádhernou přihrávku Martina Kotrby. A to ještě stále nebylo vše. Svůj skvělý výkon v útoku korunoval v 71. minutě Láďa Kropáček, kterého volného ve vápně našel Jirka Matějovic. Pro Láďu už nebyl problém skórovat. Stav 4:0 zůstal nakonec konečným, když další šance našich hráčů již nebyly využity.

Sestava: Radek Šípek, Pavel Veringer (76. minuta Jiří Vichr), Martin Kropáček (K), Marek Melíšek, Ondra Barborka, Ladislav Kropáček, Josef Melka, Zdeněk Hejpetr (50. minuta Martin Kropáček), Josef Podzimek ( 60. minuta Jiří Matějovic), Zbyněk Zelený, Radek Potužák

úno 11 Doposud nekomentováno.

PŘÍPRAVA JARO 2019

Ahoj kluci, tak mám další informace, co se týka jarní přípravy:

NE 3.3.2019  10:30 hod    Tatran Velké Hydčice- FK Budětice 2012

SO 9.3.2019  14 hod    Tatran Velké Hydčice- Sokol Myslív

NE 17.3.2019  14 hod    Tatran Velké Hydčice-Mochtín B

Všechny tři zápasy se hrají na našem hřišti v Hydčicích. Prosím všechny o co největší účast. Nejde v přípavě o výsledek, ale aby jsme si nacvičili tu taktiku, čtverce a trefovat zařízení :-) První mistrovský zápas se hraje v sobotu 23.3.2019 od 15 hod proti Velharticím.

A ještě bych měl tady návrh na trénink, který by se v případě vašeho zájmu mohl konat 23.2.2019 od 10 hod na našem hřišti. Kdo měl zájem, napište mi sms a pokud bude dost lidí (aspoň 6), tak si na chvílí protáhneme těla a dáme si oblíbené "báčko".

Pak bych vás chtěl všechny poprosit o zaplacení poplatků FAČR, což znamená pro každého 200 kč. Ty peníze budu vybírat já v průběhu přípravných zápasů a mistráků, ale rád bych měl vše vybrané do konce března. Tak na to prosím pamatujte.

Dále tady mám ještě dvě informace, které se netýkají vyloženě fotbalu, ale mohli by jste se jich v případě vašeho zájmu zúčastit, včetně svých rodin. V sobotu 16.2.2019 od 14:30 se koná  Maškarní bál pro děti na sále v hospodě v Hydčicích.

A druhá akce, která se domluvila je že 24.3.2019 na Zimním stadiónu v Sušici od 11 hod do 12 hod zamluvený led, takže si můžete příjít zabruslit s rodinami

V případě jakéhokoliv dotazů co se týká fotbalu nebo dalších akcí, pište sms, případně zavolejte.

pro 16 Doposud nekomentováno.

PODZIM 2018

Ahoj, tak nám "trenér model" ukazuje novou sadu dresů...děkujeme Ježíšku za předčasný dárek pod stromeček :-)

TATRAN VELKÉ HYDČICE-TJ KAŠPERSKÉ HORY

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  TJ KAŠPERSKÉ HORY   3:4   (2:1)

Rozhodčí: Josef Baštář    ŽK 1:0

Datum konání: 3.11.2018

V posledním hraném utkání letošní podzimní části, jsme hostili lídra tabulky Kašperské Hory. A myslím, že ač na to, že je mezi týmy velký rozdíl v tabulce a určitě i velký věkový rozdíl, za naši předvedenou hru se kluci vůbec nemusí stydět.

Brankové hody začali v 16. minutě když se trefil hostující hráč Tomáš Kašák. Ale do konce poločasu se klukům podařilo stav otočit, když se dokázal dvakrát prosadit ve vápně Ladislav Kropáček. Stav po poločase 2:1 byl skvělý.

Ve druhém poločase byli zase dvakrát za sebou uspěšnějsí hosté, když se trefili František Studený a bohužel smolně "vlastní brankou" Martin Kropáček. Již dvě minuty po této smolné brance se trefil z přímého kopu Zeněk Hejpetr a vyrovnal na 3:3. Jenže to ještě nebyl konec, protože ještě v 74. minutě se trefil hostující hráč Vladimír Šuba a tak nakonec stav 3:4 pro hosty byl konečný výsledek zápasu.

Sestava: Václav Šmat, Pavel Veringer, Martin Kropáček (K), Marek Melíšek, Jiří Vichr, Ladislav Kropáček, Milan Kapusta, Zdeněk Hejpetr, Josef Melka (72. Luděk Marek), Zbyněk Zelený, Petr Kylián (58. Jaromír Hlaváč)