čen 06 Doposud nekomentováno.

Velké Hydčice 4:0 Milčice

Autor: Marek Hlaváč

Velké Hydčice 4:0 Milčice (2:0), Rozhodčí: Marek Pavel, bez karet.

Dnešní utkání bylo bojem Velkých Hydčic s nováčkem v třetí třídě Milčicemi. Na podzim v Milčicích Hydčice vyhráli 1:0 a tak se mohlo čekat, že budou hosté chtít prohru vrátit. Zápas začal zlehka kdy oba týmy se snažili hrát to co chtěli. Když ve 13. minutě našel skvělou přihrávkou Pavel Svoboda rozběhnutého Marka Hlaváče a ten i s velkou porcí štěstí proměnil a stav byl 1:0. Domácí měli po prvním gólu více ze hry a o deset minut déle to potvrdil i druhý útočník Jaroslav Bečvář, který dostal těžký centr, ale on si s ním poradil velice zkušeně a pohodlně zvýšil pro domácí na 2:0. Do první půle se už žádná jiná akce neproměnila v gól a tak o poločase platil stav 2:0.

Po poločase domácí neponechali nic náhodě a v 57. minutě  to potvrdil i Zbyněk Zelený, který si krásně naskočil na roh Luďka Marka a zvýšil na 3:0 z pohledu domácích. Domácí brankář neměl moc práce díky skvěle fungující obraně, ale i tak byl důležitým když v druhé půlce likvidoval tři akce hostů jeden na jednoho. V 84. minutě se prosadil i sám kapitán Luděk Marek, který střelou z velkého vápna na zadní tyč uzavřel skóre na konečných 4:0 pro domácí.

kvě 29 Doposud nekomentováno.

Velhartice 2:0 Velké Hydčice

Velhartice 2:0 Velké Hydčice (1:0), Rozhodčí: Pena Miroslav, ŽK 1:2.

V dnešním utkání se bojovalo o každý bod. Velké Hydčice stejně jako Velhartice potřebují body aby se udrželi v III. třídě. Do zápasu sice hosté vstoupili dobře ale první kdo skóroval byly domácí po úniku Pavla Poledníka. Golman si sice na přízemní střelu více než sáhl ale nedokázal jsi zastavit ani vytěsnit. Stav byl tedy 1:0. Do konce první půle utkání se golman hostí nenudil musel předvést více než pár zákroků aby držel hosty v naději. Na druhé straně se na bránu moc nestřílelo ujali se dvě střely od Ladislava Hejpetra a Marka Hlaváče jenže domácí golman byl jistý a tak střely zneškodnil.

V druhém poločase to vypadalo, že se hosté vzchopili a měli značnou převahu jenže hostující útočník Marek Hlaváč zahazoval jednu šanci za druhou. Dvakrát vedle a jednou nad to byla vizitka, která není pro útočníka moc dobrá navíc když všechny šance byly v malém vápně tak hlavou ani jednou nezamířil mezi tyče. Na druhé straně Michal Durdík zaznamenal druhou trefu pro domácí a zápas byl téměř rozhodnut. Hosté se snažili o změnu skóre Jaroslav Bečvář nebezpečně hlavičkoval Zbyněk Zelený bojoval s obranou soupeře, ale ta byla stoprocentní a tak zápas skončil 2:0.

kvě 09 Doposud nekomentováno.

Velké Hydčice 4:2 Železná Ruda

Velké Hydčice - Železná Ruda 4:2 (2:0), Rozhodčí: Tereza Hessová, ŽK 3:2.

V dnešním utkání hostil domácí Tatran Velké Hydčice tým ze Železné Rudy. Tento zápas začal z pozvolna a i když to vypadalo na zápas kde se bude spíše bránit než útočit tak v 10. minutě našel domácí kapitán Luděk Marek rozběhnutého Pavla Kordu a ten neměl s brankářem žádný problém. Hosté tlačily na branku domácích, ale gól se jim vsítit nedařilo. Zato v 26. minutě hostující obraně utekl domácí útočník Marek Hlaváč a tvrdou střelou prostřelil brankáře. Do poločasu se toho už moc neudálo a tak bylo skóre po 45. minutách 2:0.

Do druhého poločasu vstoupili domácí s náskokem dvou gólů, ale tím nebylo vše rozhodnuto. V 55. minutě domácí neproměnili obrovskou šanci a z protiútoku hosté vytěžili pokutový kop, který proměnil Jaroslav Duda. Hosté se tímto gólem probudili a začali tlačit domácí. Tlak se hostům vyplatil v 75. minutě kdy srovnal skóre Alois Trejbal. Domácí dlouho nečekali na odpověď a v 77. minutě našel Marek Hlaváč svého kolegu z útoku Luďka Marka, který zvýšil pro domácí na 3:2. Domácí se tlačili do koncovky a to se vyplatilo v 82. minutě obešel Marek Hlaváč posledního obránce obstřelil brankáře a upravil skóre na konečných 4:2.