7. FK Okula Nýrsko B 15 8 0 7 29:31 22 3 1
8. Sokol Veřechov 17 7 0 10 28:37 21 3 3
9. Sokol Velký Bor 17 7 0 10 27:36 21 1 1
10. Svatobor Hrádek B 17 6 0 11 23:34 21 0 3
11. Tatran V.Hydčice 16 5 0 11 24:32 16 2 3
13. SK Velhartice z.s. 17 5 0 12 20:46 15 1 1

TATRAN VELKÉ HYDČICE-TJ ŽIHOBCE

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  TJ ŽIHOBCE    2:1   (0:0)

Rozhodčí: Ivan Petličarovský    ŽK 2:3

Datum konání:14.4.2018

Za nadhérného teplého počasí, se odehrál na domácím hřišti další velmi důležitý zápas a to proti TJ Žihobce. Tento celek měl v tabulce o 3 body více. A tak bylo velmi důležité zvítezit a dotáhnout se bodově na tento celek. To se nakonec podařilo.

V prvním poločase měli oba dva brankáři dost práce, ale podařilo se jim oběma uhájit čísté konto.

Ve druhém poločase již bylo vše jinak. Nejdříve své šance za domácí promarnili Josef Melka a Zbyněk Zelený. Druhý jmenovaný nakonec své záváhaní napravil, když v 62.minutě využil přihrávky Jaromíra Hlaváče a téměř z brankové čáry vstřelil úvodní branku zápasu.Pro Zbynďu to byla již osmá branka v sezóně. A to nebylo z jeho strany vše. Přišla 75.minuta a po krasné akci po levé straně byl Zbyněk Zelený faulován ve vápně. Následný pokutový kop proměnil tradiční exekutor Zdeněk Hejpetr. Pro Zdeňka to byla druhá branka v sezóně a dodatečně tak mohl oslavit své nedávné ....narozeniny :-) V 89. minutě měli hosté standartní situaci, při které si neštastně hlavou srazil míč do vlastní branky Ladislav Pasker a sebral tak dobře chytajícímu Radkovi Šípkovi čisté konto. Stav 2:1 byl konečný výsledek zápasu. Všem klukům patří velký dík za vybojované 3 velmi důležité body!!!

Sestava: Radek Šípek, Martin Kropáček (K), Marek Melíšek, Jiří Vichr, Ladislav Kropáček, Milan Kapusta, Zdeněk Hejpetr, Ondřej Barborka, Zbyněk Zelený, Josef Melka (83. Ladislav Pasker), Jaromír Hlaváč.

dub 07 Doposud nekomentováno.

TJ NEZAMYSLICE-TATRAN VELKÉ HYDČICE

TJ NEZAMYSLICE  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE    1:0   (0:0)

Rozhodčí: Josef Blaheta    ŽK 1:0

Datum konání: 7.4.2018

Další tradični a těžky soupeř na naše kluky čekal v sobotu na hřišti TJ Nezamyslice.

O výsledku zápasu rozhodla 75.minuta, kdy se k odraženému míči dostal domácí Roman Šatra a střelou pod břevno vstřelil jedinou branku zápasu.

Klukům je potřeba poděkovat za velmi kvalitní a bojovný výkon.

Sestava: Radek Šípek, Josef Podzimek (75. Jiří Matějovic), Martin kropáček (K), Marek Melíšek, Jiří Vichr, Ladislav Kropáček, Lukáš Valovič (55. Josef Melka), Zdeněk Hejpetr (80. Šmat Václav) Ondřej Barborka, Zbyněk Zelený, Jaromír Hlaváč

dub 02 Doposud nekomentováno.

Pohled na tabulku po 15. kolech....čtyři týmy, včetně našeho mají odehráno pouze 14 zápasů...

Datum konání: 31.3.2018

Kvůli přeloženému zápasu z prvního jarního kola roku 2018, jsme odehráli první mistrovský  zápas proti již tradičnímu soupeři z Veřechova. Jako již tradičně bylo "derby" hráno před větší návštěvou diváků ( cca 60). A bylo i velmi bojovné, se spoustou osobních soubojů, okořeněné čtyřmi góly a také nějakou tou žlutou, ale i červenou kartou.

Už v 1. minutě se domácí obrana nacházela v nedbalkách a hosté toho využili, když téměř do prázdné brány skóroval Petr Šíp. Domácí ale zabojovali a v 22. minutě po příhrávce Zbyňka Zeleného skóroval Jaromír Hlaváč.Pro " Felixe" to byla sedmá branka v sezóně. A už o tři minuty to bylo 2:1 pro domácí, protože Zbyněk Zelený využil špatného postavení brankáře a z trestného kopu vstřelil také svoji sedmou branku v sezóně.

V druhém poločase došlo v 56. minutě k vyloučení hráče hostů Milana Richtra, který uděřil do zad v přerušené hře Milana Kapustu. Svůj odchod do kabin ještě okořenil " peprnými" výrazy na adresu rozhodčího. Jenže hosté ani v deseti zbraně nesložili a v 66. minutě štastnou střelou vyrovnal na 2:2 Jan Želízka. To by také konečný stav zápasu po 90 minutách a šlo se na penalty.

V těch byli úspěšný domácí, když hned první pokutový kop za hosty neproměnil kapitán Lukáš Želíska.

Za domácí postupně proměnili Zdeněk Hejpetr, Zbyněk Zelený, Ladislav Kropáček, Ondra Barborka a Jaromír Hlaváč.

Sestava: Radek Šípek, Josef Podzimek (46.Jaroslav Bečvář), Martin Kropáček (K), Marek Melíšek, Jiří Vichr (79. Jiří Harmáček,85. Josef Melka) , Ladislav Kropáček, Milan Kapusta ( 58. Jiří Matějovic), Zděněk Hejpetr, Ondřej Barborka, Zbyněk Zelený, Jaromír Hlaváč.