Autor: Ladislav Pasker

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  SOKOL VEŘECHOV    3:2 (2:1)  PK  5:4

Rozhodčí: Vavroch Michael     ŽK 1:4  ČK  0:1

Datum konání: 31.3.2018

Kvůli přeloženému zápasu z prvního jarního kola roku 2018, jsme odehráli první mistrovský  zápas proti již tradičnímu soupeři z Veřechova. Jako již tradičně bylo "derby" hráno před větší návštěvou diváků ( cca 60). A bylo i velmi bojovné, se spoustou osobních soubojů, okořeněné čtyřmi góly a také nějakou tou žlutou, ale i červenou kartou.

Už v 1. minutě se domácí obrana nacházela v nedbalkách a hosté toho využili, když téměř do prázdné brány skóroval Petr Šíp. Domácí ale zabojovali a v 22. minutě po příhrávce Zbyňka Zeleného skóroval Jaromír Hlaváč.Pro " Felixe" to byla sedmá branka v sezóně. A už o tři minuty to bylo 2:1 pro domácí, protože Zbyněk Zelený využil špatného postavení brankáře a z trestného kopu vstřelil také svoji sedmou branku v sezóně.

V druhém poločase došlo v 56. minutě k vyloučení hráče hostů Milana Richtra, který uděřil do zad v přerušené hře Milana Kapustu. Svůj odchod do kabin ještě okořenil " peprnými" výrazy na adresu rozhodčího. Jenže hosté ani v deseti zbraně nesložili a v 66. minutě štastnou střelou vyrovnal na 2:2 Jan Želízka. To by také konečný stav zápasu po 90 minutách a šlo se na penalty.

V těch byli úspěšný domácí, když hned první pokutový kop za hosty neproměnil kapitán Lukáš Želíska.

Za domácí postupně proměnili Zdeněk Hejpetr, Zbyněk Zelený, Ladislav Kropáček, Ondra Barborka a Jaromír Hlaváč.

Sestava: Radek Šípek, Josef Podzimek (46.Jaroslav Bečvář), Martin Kropáček (K), Marek Melíšek, Jiří Vichr (79. Jiří Harmáček,85. Josef Melka) , Ladislav Kropáček, Milan Kapusta ( 58. Jiří Matějovic), Zděněk Hejpetr, Ondřej Barborka, Zbyněk Zelený, Jaromír Hlaváč.

bře 03 Doposud nekomentováno.

PŘÍPRAVA JARO 2018

Fotka z přípravného zápasu 3.3.2018

úno 17 Doposud nekomentováno.

Ahoj kluci, máme tady začátek února a tak mi dovolte abych vás informoval o přípravě na jarní část sezóny.

17.2.2018     10hod     TRÉNINK (hřiště VH)

24.2.2018     10 hod    TRÉNINK (hřiště VH)

3.3.2018     10 hod    VH- Poříčí (hřiště VH)

10.3.2018     14 hod    VH- Hradešice B (hřiště VH)

17.3.2018     14 hod    VH- Budětice (hřiště VH)

Vše se hraje a trénuje na našem hřišti ve Velkých Hydčicích. Velmi vás prosím a zároveň žádám o co největší účast, ať už na tréninky a také na zápasy. Sami dobře víte jak na tom v tabulce jsme , tak by bylo dobré zabrat a vyhrabat se nahoru. A k tomu je potřeba kvalitní příprava :-)

První "mistrák" se hraje 24.3.2018 od 15 hod v Nýrsku. Přesný rozpis jarní části vám samozřejmě napíšu jak sem na internet, tak budete mít opět vytištěné papírky a budou k dispozici v šatně hned na prvním tréninku.

Po posledním zápase s Buděticemi ( příprava), si uděláme hráčskou schůzi (předkopná). Tam si každý může říct svoje názory, připomínky na cokoliv apod.

SOKOL VELKÝ BOR-TATRAN VELKÉ HYDČICE

SOKOL VELKÝ BOR  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE   3:1   (2:0)

Rozhodčí:Josef |Baštář    ŽK 0:0

Datum konání: 4.11.2017

Poslední zápas podzimní části se hrál na hřišti Velkého Boru a byl to opět velmi smolný zápas, který skončil výhrou domácích.

Těm stačilo ke vstřelení prvního gólu pouhých pár vteřin, když prakticky po rozehrání se dostali do rychlého brejku a Martin Ondřejíčka vstřelil branku. V 25.minutě bylo ještě hůř, když si za obranu zaběhl Filip Prokopius a prostřelil brankáře Šípka.

Ve druhém poločase v 69.minutě opět Filip Prokopius využil své rychlosti a zvýšil již vedení na 3:0. Čestnou branku vstřelil v závěru zápasu Jaromír Hlaváč, když přesnou střelou z "voleje" umístil míč k tyči.

Sestava: Radek Šípek, Martin Kropáček (K), Marek Melíšek, Josef Podzimek (46. Josef Melka), Ladislav Kropáček, Milan Kapusta, Zdeněk Hejpetr (78. Ladislav Pasker), Jiří Vichr (46. Lukáš Valovič), Zbyněk Zelený, Jiří Matějovic (46. Jaroslav Bečvář), Jaromír Hlaváč

Všem hráčům bych chtěl poděkovat za předvedené výkony v podzimní části, i když se nedařilo tak úplně podle představ. Věřím, že jarní část bude plodnější na body a III. třída se zachrání.

říj 28 Doposud nekomentováno.

TATRAN VELKÉ HYDČICE-TJ SOKOL KOLINEC

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  TJ SOKOL KOLINEC   1:2   (0:0)

Rozhodčí: Aneta Hanzlíková    ŽK: 1:1

Datum konání: 28.10.2017

Bohužel ani poslední podzimní zápas na domácím v hřišti v tomto kalendářním roce nevyšel a porážka 1:2 s nováčkem z Kolince nás odsunul na předposlední místo v tabulce.

V prvním poločase žádná branka nepadla, ale hosté spálili několik jasných tutovek, když se hlavně zaskvěl brankář Radek Šípek, který chytal skvěle. Ve druhém poločase se ale dvakrát prosadil Jan Horák, a to v 57. a v 77. minutě. Snížení Zbyňkem Zeleným na konečných 1:2 v poslední minutě utkání vedlo už jen ke skorigování výsledku.

Sestava: Radek Šípek, Jiří Matějovic, Martin Kropáček (K), Marek Melíšek, Ondřej Barborka, Ladislav Kropáček, Milan Kapusta,Jiří Vichr (65. Lukáš Valovič), Zbyněk Zelený, Jaroslav Bečvář (69. Ladislav Pasker), Václav Šmat (60. Josef Melka)

Poslední zápas podzimní části se odehraje na hřišti Sokola Velký Bor 4.11.2017 od 14 hod.

říj 21 Doposud nekomentováno.

TATRAN VELKÉ HYDČICE-SOKOL MOCHTÍN B

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  SOKOL MOCHTÍN B   1:5    (1:1)

Rozhodčí: Aneta Hanzlíková    ŽK: 0:2

Datum konání: 21.10.2017

Velmi krutá prohra 1:5 se soupeřem z horní čáasti tabulky, to je výsledek dalšího domácího zápasu.

A přitom zápas nezačal vůbec špatně, protože v 8. minutě Zbyněk Zelený prostřelil hostujícího brankáře a vedlo se 1:0. Jenže to ze strany domácích bylo do konce zápasu vše. Pak už dávali jen branky hosté. 35. minuta, vyrovnání zařídil Tomáš Vlk. Ve druhém poločase v 53. minutě Lubomír Kašpar a pak už úřadoval Jaroslav Pretzelmayer, který "čistým" hattrickem stanovil skóre na krutých 1:5.

Sestava: Radek Šípek, Pavel Veringer (16. Josef Podzimek), Martin Kropáček (K), Marek Melíšek, Ondřej Barborka, Ladislav Kropáček, Milan Kapusta, Zdeněk Hejpetr (81. Ladislav Pasker), Jiří Vichr (70. Jiří Matějovic), Zbyněk Zelený

Přijďte opět naše kluky podpořit v posledním zápase podzimu na domácím hřišti, kdy k nám na svátek 28.10.2017od 14:30 zavítá nováček soutěže Sokol Kolinec.

říj 14 Doposud nekomentováno.

TJ SVATOBOR HRÁDEK B-TATRAN VELKÉ HYDČICE

TJ SVATOBOR HRÁDEK B  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE   3:1  (1:0)

Rozhodčí: František Kačírek    ŽK: 2:4

Datum konání: 14.10.2017

K předposlednímu venkovmímu zápasu podzimní části se jelo na hřiště Svatoboru Hrádek B a opět byl problém s počtem lidí připravených na utkání. Poděkování směřuje k těm, kteří přijeli a hlavně k těm, kteří nakonec změnili své plány...Milan, Pepa, Jarda, Martin...

Utkání se začalo v deseti lidech a záčátek nám opět bohužel nevyšel. V 5. minutě domácí využili zaváhání hostujícího brankáře a Pavel Franěk dal první branku zápasu. Do prvního poločasu již další branky nepadly.

Ve druhém poločase domácí opět zatlačili a v 65.minutě se jim podařilo opět Pavlem Fraňkem zvyšit již na 2:0. V 82. minutě vykřesal naději ze zápasem ještě něco udělat svoji pátou brankou v sezóně Jarda Hlaváč, ale v Libor Kutil o pět minut později přesnou střelou z přímého kopu stanovil konečné skóre na 3:1 pro domácí.

Sestava: Ladislav Pasker, Pavel Veringer, Jiří Matějovic, Marek Melíšek, Václav Šmat, Ladislav Kropáček, Kapusta Milan (46. Martin Kropáček), Zdeněk Hejpetr (K), Jiří Vichr, Jaroslav Hlaváč, Josef Podzimek

Datum konání: 7.10.2017

Další soupeř SK Velhartice byl tím, kdo zavítal na naše domácí hřiště. A pro nás to byl konečně vítezný zápas za tři body na domácí půdě v letošní sezóně. Ale vítězství se nerodilo vůbec lehce...

Sice již ve 20.minutě přesnou střelou k tyči vstřelil svůj čtvrtý gól v sezóně Zbyněk Zelený, ale už o osm minut později, v 28.minutě  hosté využili zmatku před naší brankou a Pavel Poledník srovnal na 1:1. Naštěstí opět svoji úžasnou kopací techniku předvedl Zdeněk Hejpetr, když v 44.minutě krásným pasem přes obranu našel zcela volného Jardu Hlaváče, který svoji šanci využil a vlastně tak stanovil konečné skóre zápasu na 2:1, protože ve druhém poločase již další branka nepadla.

Sestava: Radek Šípek, Pavel Veringer, Martin Kropáček, Marek Melíšek, Josef Podzimek (46. Ondřej Barborka), Ladislav Kropáček, Milan Kapusta, Zdeněk Hejpetr (87. Ladislav Pasker), Jiří Vichr (46. Jaroslav Bečvář), Zbyněk Zelený (78.Václav Šmat), Jaromír Hlaváč (65.Josef Melka)