kvě 09 Doposud nekomentováno.

Velké Hydčice 4:2 Železná Ruda

Autor: Marek Hlaváč

Velké Hydčice - Železná Ruda 4:2 (2:0), Rozhodčí: Tereza Hessová, ŽK 3:2.

V dnešním utkání hostil domácí Tatran Velké Hydčice tým ze Železné Rudy. Tento zápas začal z pozvolna a i když to vypadalo na zápas kde se bude spíše bránit než útočit tak v 10. minutě našel domácí kapitán Luděk Marek rozběhnutého Pavla Kordu a ten neměl s brankářem žádný problém. Hosté tlačily na branku domácích, ale gól se jim vsítit nedařilo. Zato v 26. minutě hostující obraně utekl domácí útočník Marek Hlaváč a tvrdou střelou prostřelil brankáře. Do poločasu se toho už moc neudálo a tak bylo skóre po 45. minutách 2:0.

Do druhého poločasu vstoupili domácí s náskokem dvou gólů, ale tím nebylo vše rozhodnuto. V 55. minutě domácí neproměnili obrovskou šanci a z protiútoku hosté vytěžili pokutový kop, který proměnil Jaroslav Duda. Hosté se tímto gólem probudili a začali tlačit domácí. Tlak se hostům vyplatil v 75. minutě kdy srovnal skóre Alois Trejbal. Domácí dlouho nečekali na odpověď a v 77. minutě našel Marek Hlaváč svého kolegu z útoku Luďka Marka, který zvýšil pro domácí na 3:2. Domácí se tlačili do koncovky a to se vyplatilo v 82. minutě obešel Marek Hlaváč posledního obránce obstřelil brankáře a upravil skóre na konečných 4:2.