Znak Velké Hydčice TJ Velké Hydčice minimapa

Aktuality


                                                                     


Štítky:

2 Starší
dub 23 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

TATRAN VELKÉ HYDČICE-FK BUDĚTICE 2012

Autor: Ladislav Pasker

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  FK BUDĚTICE 2012    0:5  (0:4)

Rozhodčí: Josef Blaheta    ŽK 2:2

 

 

Datum konání: 23.4.2022

 

Bohužel v dalším domácím zápase přišel debakl a prohra 0:5.

 

Soupeř byl celkem aktivní a dokázal trestat naše chyby. Poločas skončil výsledkem 0:4 a víceméně bylo rozhodnuto. Za hosty se trefili Martin Miroš, Roman Melka a 2x se prosadil Václav Korda.

 

Do druhého poločasu jsme už vstoupili opět aktivně, jenže zase naše chyba vedla ke zvýšení skóre na 0:5. Trefil se potřetí v zápase Václav Korda.

Další šance na obou stranách již zústaly nevyužity.

 

Sestava: Petr Kylián, Pavel Veringer, Jiří Vichr, Pavel Svoboda, Ladislav Kropáček, Zdeněk Prokopec, Milan Kapusta, Josef Jiřík, Zbyněk Zelený, Radek Potužák, Zdeněk Hejpetr, Jiří Matějovic, Lukáš Homolka, Ladislav Pasker, Jakub Vystrčil

 

Ještě před začátkem zápasu jsme uctili minutou ticha památku Karla Svobody (73) , který nás bohužel nečekaně opustil na Velikonoce. Čest jeho památce a rodině "upřímnou soustrast"


dub 17 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

SOKOL VEŘECHOV-TATRAN VELKÉ HYDČICE

Autor: Ladislav Pasker

SOKOL VEŘECHOV  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE  3:4  (p 2:4)

Rouhodčí: Josef Abrahám    ŽK 2:1

 

Datum konání: 17.4.2022

 

V neděli, před Velikonočním pondělí, jsme zavítali na hřiště tradičního soupeře a to Sokola Veřechov. Nakonec to byla návštěva celkem úspěšná, když jsme v té době vedoucí tým tabulky dokázali výsledkově potrápit. Zápas skončil remízou a my jsme dokázali zvítězit na penalty.

 

Přitom začátek utkání se nevyvíjel dobře. O dvě úvodní branky zápasu se postaral během tří minut domácí útočník Milan Richter. V 38. minutě snižoval proměněným pokutovým kopem Radek Potužák. Bohužel ještě do poločasu zvyšoval na 3:1 pro domácí hodně šťastně Jan Želízka.

Ve druhém poločase se naše hra dařila daleko lépe, domácí se skoro nedostali k naší bráně. Tento tlak vyvrcholil ke srovnání skóre.V úvodu poločasu, v 53.minutě se krásně trefil Zdeněk Prokopec. A to samé si zopakoval v 75. minutě a rázem bylo srovnáno. Remízový stav vydržel až do konce a o dalším bodu rozhodly penalty. V nich jsem byli úspěšnější v poměru 2:4.

 

Sestava: Petr Kylián, Pavel Veringer, Martin Kropáček (K), Jiří Vichr, Josef Jiřík, Ladislav Kropáček, Zdeněk Prokopec, Milan Kapusta, Josef Podzimek, Radek Potužák, Ladislav Pasker


dub 09 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

TATRAN VELKÉ HYDČICE-SVATOBOR HRÁDEK B

Autor: Ladislav Pasker

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  SVATOBOR HRÁDEK B  2:3 (0:2)

Rozhodčí: Pavel Jedlička    ŽK 2:1

 

Datum konání: 9.4.2022

 

Díky odloženému prvnímu jarnímu kolu (kvůli počasí), jsme první mistrovský zápas roku 2022 odehráli až 9. dubna na vlastním hřišti. Bohužel výsledek zápasu nebyl nakonec příznivý a soupeř si odvezl všechny tři body.

 

Prvním poločase jsme nedokázali využít šance a soupeř nás za ně bohužel trestal. V 21. minutě se trefil za hosty již tradičně Radek Holeček, který i za čtyři minuty dokonale využil přímý kop a zvyšoval už na 0:2 pro hosty.

Druhý poločas začal pro nás náporem, zlepšenou hrou i kombinací a soupeř se skoro vůbec nedostal ani za půlící čáru. Převahu jsme využili ke srovnání skóre, když se po krásném uvolnění od Zbyňka Zeleného prosadil Jirka Matějovic.O deset minut později po rohovém kopu bylo srovnáno, když si na centr naskočil skvěle hrající Zbyněk Zelený a trkl míč do branky. Bohužel hned z následné akce, po rohu a chybě domácího brankáře, soupeř vyrovnal, když se potřetí trefil Radek Holeček. Závěrečný nápor domácích již vyrovnání nepřinesl.

 

Sestava: Ladislav Pasker, Pavel Veringer, Martin Kropáček (K), Jiří Vichr, Pavel Svoboda, Ladislav Kropáček, Zdeněk Prokopec, Lukáš Homolka, Josef Podzimek, Zbyněk Zelený, Jiří Matějovic, Petr Kylián, Jakub Vystrčil


dub 02 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

JARO 2022

Autor: Ladislav Pasker

SOKOL HARTMANICE  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE

 

Zápas se měl konat 3.4.2022 od 13:30.

Z důvodu nepříznivého počasí (sníh) se zápas odložil na 15.4.2022 od 17 hod na hřišti v Hartmanicích

 

 


2 Starší

Menu

Kontakt


Adresa
TJ Tatran Velké Hydčice

Velké Hydčice 18
341 01 Horažďovice

Diskuze

příspěvků: 1

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
SK BOLEŠINY B-TATRAN VELKÉ HYDČICE
8 9 10
TABULKA 2023
11 12 13
TATRAN VELKÉ HYDČICE-SOKOL MĚČÍN
14
15 16 17 18 19 20 21
FK SVÉRADICE B-TATRAN VELKÉ HYDČICE
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4