Autor: Ladislav Pasker

TJ SOKOL MOCHTÍN B  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE    2:1    (1:1)

Rozhodčí: Ivan Petličarovský    ŽK 1:3

Datum konání: 19.5.2018

Velmi kvalitní utkání kluci sehráli na půdě prvního celku tabulky Sokolu Mochtín. Prakticky nebyl vidět velký tabulkový rozdíl mezi soupeři, kdy o vítěztví rozhodlo jen štěstí domácích.

První gól padl do branky domácích. Josef Podzimek přesnou a krásnou přihrávkou našel Jaromíra Hlaváče, který nedal domácímu brankáři šanci a vedlo se:0:1. To běžela 20.minuta a pro Jardu to byla už desátá branka v sezóně. Jenže už o minutu později bylo srovnáno, když se za domácí trefil Zdeněk Novák. Ve druhém poločase už padla pouze jedna branka , kterou vstřelili opět šťastně domácí. Trefil se Stanislav Strejc.

Velké díky klukům za velmi pěkný a bojovný výkon, taktéž i poděkování Láďovi Kropáčkovi, který neváhal si stoupnout do branky při absenci brankářů. Byl již čvtrým brankářem v této sezóně.

Sestava: Ladislav Kropáček, Pavel Veringer, Martin Kropáček (K), Marek Melíšek, Josef Podzimek, Milan Kapusta (72. Jaroslav Bečvář) Radek Potužák,  Ondřej Barborka (80. Josef Melka), Jiří Matějovic (52. Petr Kylián), Zbyněk Zelený, Jaromír Hlaváč

TATRAN VELKÉ HYDČICE-TJ SVATOBOR HRÁDEK B

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  TJ SVATOBOR HRÁDEK B    1:2   (1:2)

Rozhodčí: Josef Baštář    ŽK 0:0

Datum konání: 12.5.2018

TJ Svatobor Hrádek B byl další soupeř, který zavítal na naše hřiště. Bohužel ale utkání nakonec skončilo lépe pro hosty, kteří zvítězili 1:2.

Utkání začalo pro nás  lépe, když v 15. minutě skóroval svojí druhou brankou v sezóně Jirka Matějovic. Pak už se trefovali pouze hosté a to dvakrát Petr Buchsbaum... v 22. minutě a v 33. minutě. Další šance na obou stranách byly nevyužity. V poslední minutě utkání trefil ještě břevno domáci Radek Potužák a to bylo vše. Zápas se odehrál bez žlutých karet.

Sestava: Radek Šípek, Pavel Veringer, Martin Kropáček (K), Jiří Matějovic, Jiří Vichr, Radek Potužák, Zdeněk Hejpetr, Josef Podzimek, Lukáš Valovič ( 66. Václav Šmat), Josef Melka (46. Jaroslav Bečvář) , Jaromír Hlaváč

Datum konání: 5.5.2018

O další body potřebné k záchraně se jelo na hřiště tradičního soupeře, taktéž ohroženého sestupem, SK Velhartice. Utkání řídil zkušený rozhodčí Miroslav Šmrha.

Utkání začalo náporem hostů, bohužel ale svoji velkou šanci neproměnil Lukáš Valovič a tak přišel trest, v podobě pokutového kopu, který proměnil v 25. minutě Ondřej Brůha. Do kabin se ale odcházelo za nerozhodného stavu, protože přihrávku Ondry Barborky ve vápně využil Josef Podzimek a křižnou střelou k tyči srovnal na 1:1. To běžela 35. minuta. Pro Pepu to byla druhá branka v sezóně.

Ve druhém poločase padly opět dvě branky, po jedné na každé straně. V 70. minutě využil nedůrazu obrany domácí Jaroslav Beneš a strhl vedení opět na stranu domácích. Jenže o šest minut později proměnil  svůj třetí pokutový kop v jarní části Zdeněk Hejpetr. Remízový stav 2:2. vydržel až do konce utkání, byť v poslední minutě domácí trefili z přímého kopu břevno.

Penalty jsou vždy loterie, ale v těch se nám většinou daří a taky se to potvdilo. Všech pět proměněných pokutových kopů a dva body jsou naše!!!

Úspěšní byli Zděnek Hejpetr, Ladislav Kropáček, Josef Podzimek, Zbyněk Zelený a nováček našeho týmu Petr Kylián. Tímto bych ho chtěl přivítat v našem týmu a jen připomenout, že ho čeká zápisné :-)

Sestava: Radek Šípek, Pavel Veringer, Martin Kropáček (K), Marek Melíšek, Josef Podzimek, Ladislav Kropáček, Ondřej Barborka, Zdeněk, Hejpetr, Lukáš Valovič (46. Josef Melka, 75. Jiří Vichr), Zbyněk Zelený, Radim Janák (65. Petr Kylián)

FK OKULA NÝRSKO B-TATRAN VELKÉ HYDČICE

FK OKULA NÝRSKO B  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE    2:0   (1:0)

Rozhodčí: Richard Káňa    ŽK 0:0

Datum konání:1.5.2018

Dohráváné utkání z prvního jarního kola se konalo na 1.Máje, na hřišti Okuly Nýrsko. Utkání se hrálo velmi slušně, což se odrazilo i na tom, že se odehrál bez žluté karty.

O výsledku rozhodla penalta pro domácí v 35. minutě, kterou proměnil Martin Šlehofer a  poslední minuta zápasu, kdy utekl obraně Zbyněk Mašek, který nezaváhal a stanovil konečné skóre na 2:0.

Sestava: Ladislav Pasker, Pavel Veringer, Martin Kropáček (K), Jiří Vichr (75. Václav Šmat), Josef Podzimek (46. Jiří Matějovic) , Ladislav Kropáček, Ondřej Barborka, Zdeněk Hejpetr, Lukáš Valovič (46. Marek Melíšek ), Zbyněk Zelený, Radim Janák (63. Josef Melka)

TATRAN VELKÉ HYDČICE-TJ SOKOL PLÁNICE

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  TJ SOKOL PLÁNICE    2:0   (1:0)

Rozhodčí: Petr Bala    ŽK 0:2

Datum konání: 28.4.2018

K dalšímu velmi důležitému zápasu na domácím hřišti k nám  zavítal soupeř z Plánice.

Podzimní výhra na soupeřovo hřišti 0:4 nám dávala naději i na dobrý výsledek doma, což se naštěstí podařilo. V prvním i ve druhém poločase se pokaždé dokázal prosadit Jaromír Hlaváč. Ostatní šance které měli Zbyněk Zelený i Pepa Podzimek jsme nevyužili. Skvěle zachytal i Radek Šípek, pro něhož to byla první vychytaná nula v této sezóně.

Sestava: Radek Šípek, Pavel Veringer (46. Jiří Vichr), Martin Kropáček (K), Marek Melíšek, Josef Podzimek, Ladislav Kropáček (84. Ladislav Pasker), Radek Potužák, Ondřej Barborka (75. Zdeněk Hejpetr), Lukáš Valovič (61. Josef Melka), Zbyněk Zelený, Jaromír Hlaváč.

dub 21 Doposud nekomentováno.

TJ KAŠPERSKÉ HORY-TATRAN VELKÉ HYDČICE

TJ KAŠPERSKÉ HORY  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE    5:1    (1:0)

Rozhodčí: Luděk Staněk    ŽK:3:2

Datum konání: 21.4.2018

První tým průběžné tabulky TJ Kašperské Hory, to byl další soupeř. Hrálo se za krásného, slunného, teplého počasí.

Hned v záčátku utkání po hrubce domácího brankáře mohl skórovat Milan Kapusta, bohužel ale netrefil odkrytou bránu. Další šanci nevyužil hlavou Zbyněk Zelený. Domácí hráči většinou svoji kombinaci zakončovali střelou z dálky, což jim přineslo jedinou branku v prvním poločase. V 37. minutě vyrazil Vašek Šmat střelu před sebe a dobíhající kapitán Petr Tomek už měl jednoduchou práci skórovat do prázdné branky.

Ve druhém poločase už domácí byli efektivnější. Domácí útočník Jan Bartík během 5 minut vstřelil tři branky. V 85. minutě nařízený pokutový kop za ruku ve vápně domácích proměnil tradičně Zdeněk Hejpetr. Byla to jeho třetí branka v sezóně. Ale konečný účet zápasu na konečných 5:1 v 89.minutě stanovil Tomáš Kašák.

Ještě bych chtěl přivítat nového člena naši party....Radka Potužáka :-)

Sestava: Václav Šmat, Radek Potužák, Martin Kropáček (K), Marek Melíšek, Jiří Matějovic (75. Ladislav Pasker), Ladislav Kropáček, Milan Kapusta, Zdeněk Hejpetr, Ondřej Barborka, Zbyněk Zelený, Jaromír Hlaváč.

Rád bych všechny opět pozval na další domácí utkání hrané 28.4.2018 od 17 hod, kdy k nám zavíta soupeř S. Plánice. Přijďte prosím naše kluky podpořit!!!