Autor: Ladislav Pasker

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  SOKOL HARTMANICE    1:2   (1:1)

Rozhodčí: Josef Abrahám    ŽK 0:0

Datum konání: 8.6.2019

Bohužel poslední domácí zápas nám nevyšel, když hostující tým trefil výhru 1:2 v poslední minutě zápasu. Za domácí se trefil nejlepší střelec Jaromír Hlaváč. Za hosty skórovali Petr Sládek a Michal Šimek.

Sestava: Radek Šípek, Pavel Veringer (66. Petr Kylián), Martin Kropáček (K), Josef Podzimek, Ondřej Barborka (70. Josef Melka), Ladislav Kropáček, Milan Kapusta, Marek Luděk, Jiří Vichr (61. Jiří Matějovic), Jaromír Hlaváč

čen 01 Doposud nekomentováno.

TJ KAŠPERSKÉ HORY-TATRAN VELKÉ HYDČICE

TJ KAŠPERSKÉ HORY  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE    2:0   (1:0)

Rozhodčí: Vladislav Stach    ŽK 0:2

Datum konání: 1.6.2019

Na hřišti TJ Kašperské Hory, dalšího adepta na postup, se odehrál další zápas.A ohužel se opět odjíždělo s prohrou, tentokrát 2:0. Když v každém poločase padlo po jedné brance. Úspěšný střelci za domácí byli Vladimír Šuba a Daniel Řimnáč. Bohužel naše šance skončili buď na domácím brankáři nebo vedle branky a tak ve druhém zápase po sobě jsme odjížděli bez vstřelené branky. Ale i tak všem moc díky za účast a předvedený výkon, za který se nemusíme vůbec stydět.

Sestava: Ladislav Pasker, Pvel Veringer, Martin kropáček (K), Martin Kotrba, Ladislav Kropáček, Milan Kapusta, Zdeněk Hejpetr, Josef Melka (46. Petr Kylián), Zbyněk Zelený, Radek Potužák, Jiří Matějovic

Ale teď trošku z jiného soudku. Budu tlumočit názor vedení našeho fotbalového klubu. Jsou před námi poslední dva zápasy této sezóny a proto prosíme každého, kdo jen bude moct, aby na zápasy přijel. Opět se trochu množí více omluvenek najednou, ať už z jakéhokoliv důvodu. Pak se těžko dává dohromady sestava 11 lidí, plus nekoho na střídání a ještě aby nám někdo mával na lajně.

Díky všem za pozornost

kvě 29 Doposud nekomentováno.

JARO 2019

Ahoj kluci, dostali jsme pozvání na "společnou dokopnou" od spřátelené Blatnice. Níže vkládám email který přišel a na vás je jen , jak se k tomu vyjádříme. Prosím všechny o nějaký názor. Buď můžete psát tady, případně mě SMS nebo vyjádřit svůj názor v sobotu na Kašperských Horách.

Díky všem.

Ahoj borci,

na loňském turnaji jsme při odjezdu Láďovi avizovali, že bychom vás rádi pozvali k nám do Blatnice. Aby nezůstalo jako vždy jen u slov, posílám formální pozvánku :-). Máme takovou představu, že bychom u nás uspořádali společnou dokopnou! Sezónu končíme stejně, vy tedy asi až v neděli 16.6. Dokopná by proběhla o týden později, tedy v sobotu 22.6. Disko ten den není, ale to byste už nechtěli, doba se hodně změnila a cílová skupina jsou děti kolem 16 let (pravda, některé vypadají starší :-)). Dali bychom třeba fotbálek na žízeň, upečeme čurýka (nebo nějakou alternativu), hudba, kytara, atd. Vítány jsou samozřejmě i ženy a děti!

Zkuste to u vás v týmu nadhodit a po čase si s Láďou zavoláme a řekneme si. Rádi vás uvidíme všechny, ale budeme rádi, i když dorazíte třeba v menší sestavě, kdyby to někomu nevyhovovalo.

Těšíme se, že to klapne!

Honza Hošťálek

kvě 25 Doposud nekomentováno.

FK OKULA NÝRSKO B-TATRAN VELKÉ HYDČICE

FK OKULA NÝRSKO B  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE   4:0   (1:0)

Rozhodčí: Josef Blaheta    ŽK 1:0

Datum konání: 25.5.2019

Tak šňůra 5 výher po sobě se skóre 11:2 byla bohužel přerušena porážkou na hřišti adepta na postup a to FK Okula Nýrsko.

V prvním poločase domácí dokázali využít pouze jednu svojí šanci a to Ondřejem Kadlecem v 35. minutě.

Ve druhém poločase již domácí byli úspěšnější, když všechny tři branky vstřelili z brejků. V 53. minutě se trefil Jakub Raiser, v 82. minutě Lukáš Vaclavovič a v 86. minutě Zbyněk Mašek. Jedinou větší naší šanci vypracoval přesným centrem Jaroslav Bečvář pro Láďu Kropáčka, který ale hlavou přesne bránu netrefil.

Sestava: Ladislav Pasker, Josef Melka, Martin Kropáček (K), Marek Melíšek, Martin Kotrba, Ladislav Pasker, Václav Šmat (55.Petr Kylián), Zdeněk Hejpetr, Jaroslav Bečvář, Zbyněk Zelený, Jaromír Hlaváč

kvě 21 Doposud nekomentováno.

JARO 2019

A píše se o nás už i v novinách :-)

Famózní obrat svým příznivcům předvedli fotbalisté Velkých Hydčic, kteří sice ještě dvanáct minut před koncem prohrávali v Plánici 0:2, ale snovým obratem v závěru zápasu si nakonec připsali plný bodový zisk za vítězství 3:2. Hrdinou utkání se stal Jaromír Hlaváč, který zaznamenal dva zásahy.

O dvě branky více než kanonýr Velkých Hydčic si ve víkendovém 22. kole III. třídy připsal do svých střeleckých statistik Radek Holeček z rezervního týmu Hrádku. Jednačtyřicetiletý borec čtyřmi góly režíroval hladkou výhru 7:1 doma nad Dešenicemi. Holeček se v sezoně trefil již sedmnáctkrát.

Jednoznačné vítězství mají v kapse také fotbalisté záložního týmu Nýrska, kteří deklasovali Veřechov 8:2. I tady byl k vidění mimořádný střelecký počin. Hattrickem se blýskl mladík Dominik Vávra. Nýrsko tak i díky němu stále atakuje první příčku Kašperských Hor.

TJ SOKOL PLÁNICE-TATRAN VELKÉ HYDČICE

TJ SOKOL PLÁNICE  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE    2:3    (2:0)

Rozhodčí: Fratišek Kačírek    ŽK 3:2

Datum konání: 19.5.2019

V nedělním odpoledni se odehrál další soutěžní zápas, kdy jsme zavítali na hřiště TJ Sokola Plánice. A výjezd na soupeřovo hřiště to byl nadmíru úspěšný.

A přitom  záčatek zápasu a první poločas všeobecně medopadl vůbec dobře. Prohrávali jsme 2:0. Když již v 4. minutě domácí Lukáš Plánička využil nedorozumění obrany s brankářem a otevřel skóre. Druhou branku domácí vstřelili v 23. minutě z penalty, když ji bezpečně proměnil Milan Novák. My jsme bohužel nedokázali využít své šance.

Do druhého poločasu naskočil nejlepší střelec našeho týmu Jaromír Hlaváč a ten zařídil obrat ve skóre dvěma brankami. A to v 78. a v 90. minutě. Mezitím se v 85. minutě nádhernou střelou z poza vápna a ještě otřenou o tyč trefil Ladislav Kropáček. Domácí se již nezmohli na žadný odpor a tak další tři body se připisují na naše konto.

Sestava: Radek Šípek, Pavel Veringer, Martin Kropáček (K), Marek Melíšek, Jiří Vichr, Ladislav Kropáček, Milan Kapusta, Zdeněk Hejpetr, Jiří Matějovic (59. Josef Melka), Petr Kylián (46. Jaromír Hlaváč), Jaroslav Bečvář  (74. Ladislav Pasker)

TATRAN VELKÉ HYDČICE-FK SVÉRADICE B

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  FK SVÉRADICE B    2:0    (0:0)

Rozhodčí: Josef Baštář    ŽK 0:0

Datum konání: 11.5.2019

Dalším soupeřem v jarní části na domácím hřišti byl soupeř se Svéradic. Na podzim jsme tohoto soupeře porazili na jeho půdě 0:3 a tak nám určitě soupeř přijel porážku vrátit.

A v prvním poločase měl docela hodně šancí ke skórování, ale skvěle zachytal Radek Šípek, který jejich pokusy zneškodnil a udržel čisté konto. Branka nepadla ani na druhé straně a tak stav po poločase byl 0:0.

Ale druhý poločas pro nás začal skvěle. Hned v 47. minutě se k odraženému míči před vápnem dostal Milan Kapusta, který protřelil vše co mu stálo v cestě. Stav byl 1:0. Bohužel další velké brankové příležitosti domácí nedokázali využít, když třeba Zbyněk Zelený trefil krásnou střelou z úhlu břevno, skvělou střelu Jirky Matějovice k tyči vyrazil hostující brankář.  Nakonec až v 90. minutě stanovil konečné skóre na 2:0 Jaromír Hlaváč, který utekl po křídle a vstřelil už svoji 12 branku v sezóně.

Sestava: Radek Šípek, Pavel Veringer, Martin Kropáček (K), Jiří Vichr, Ondřej Barborka, Ladislav Kropáček, Milan Kapusta, Zdeněk Hejpetr (84. Jaroslav Bečvář), Zbyněk Zelený, Petr Kylián (52. Luděk Marek), Jiří Matějovic (60. Jaromír Hlaváč)

kvě 04 Doposud nekomentováno.

TATRAN VELKÉ HYDČICE-SOKOL VEŘECHOV

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  SOKOL VEŘECHOV    1:0    (1:0)

Rozhodčí: František Kačírek   ŽK 2:6   ČK 1:4

Datum konání: 4.5.2019

Sokol Veřechov, to byl další soupeř který zavítal na naše hřiště. Hrálo se za chladného počasí a trávník zkrápěli kapky deště prakticky po celý zápas.

V prvním poločase padla jediná branka v zápase, kdy se k odraženému míči před vápnem dostal Zdeněk Hejpter, který krásnou střelou pod břevno překonal hostujícího brankáře. To běžela 13. minuta zápasu. Bohužel v 33 minutě se nechal zbytečně vyloučit Josef Podzimek.

Ve druhém poločase se soupeř snažil využít svojí početní převahu, ale vyloženou šanci si nedokázal vytvořit. Za to oslabení domácí měli několik slibných příležitostí zvýšit svůj náskok, bohužel neúspěšně. Dokonce Luděk Marek svůj samostatný únik zakončil pouze střelou do tyče.

Bohužel konec zápasu se hrubě hostům nepovedl.... po druhé žluté kartě byl vyloučen jejich kapitán, následně po urážkách rozhodčího a druhé žluté kartě brankář. Toho po slovních urážkách rozhodčího následoval rovnou po udělené červené další hráč. A aby toho nebylo málo, tak v 90. minutě hostující  hráč Václav Sochor úplně nesmyslně zezadu kopl našeho Marka Melíška. Ten může být rád že tento útok odnesl "pouze" nakopnoutou nohou a velkou modřinou nad kotníkem. Tohle se prostě nedělá a doufám že hostující hráč bude "oceněn" DK pořádným trestem.

Sestava: Radek Šípek, Pavel Veringer, Martin Kropáček (K), Marek Melíšek, Josef Podzimek, Ladislav Kropáček, Zdeněk Hejpetr (77. Marek Luděk, Ondřej Barborka (89. Josef Melka), Zbyněk Zelený, Radek Potužák, Jaromír Hlaváč (90. Petr Kyxlián)

dub 27 Doposud nekomentováno.

TJ SOKOL KOLINEC-TATRAN VELKÉ HYDČICE

TJ SOKOL KOLINEC  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE    0:1   (0:1)

Rozhodčí: Ivan Petličarovský    ŽK 2:4

Datum konání: 27.4.2019

Na druhý venkovní zápas jara jsme zavítali na hřiště Sokola Kolinec a "výjezd" to byl nadmíru úspěšný.

Jedinou branku zápasu dokázal vstřelit ve 20. minutě po nádherné přihrávce Radka Potužáka za obranu  Josef Podzimek, pro kterého to byla druhý branka v sezóně. V prvním poločase další své šance Zbyněk Zelený a Petr Kylián nedokázali proměnit. Domácí se díky pozorné obraně hostů k ničemu prakticky nedostali.

Ve druhém poločase Kolinec zatlačil ještě víc, ale pevná obrana a skvělě chytající Radek Šípek dokázali oddolávat. Svoji druhou velkou šanci v zápase nedokázal využít Josef Podzimek, který tentokrát svoji "slabší" levou netrefil bránu.

Všem moc děkuji za předvedený výkon a bojovnost, tři body do tabulky jsou velmi důležité !!!

Sestava: Radek Šípek, Pavel Veringer (46. Jiří Vichr), Martin Kropáček (K), Josef Podzimek (87. Václav Šmat), Ladislav Kropáček, Milan Kapusta, Zdeněk Hejpetr (66. Ondřej Barborka), Zbyněk Zelený, Petr Kylián (53. Jiří Matějovic), Radek Potužák, Luděk Marek (79. Ladislav Pasker)

V sobotu 4.5.2019 od 17 hod hostíme na domácím hřišti tradičního soupeře Sokol Veřechov. Přijďte naše kluky podpořit!!!