Autor: Ladislav Pasker

TJ SOKOL VEŘECHOV  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE    3:2  (PK 5:4)  (1:1)

Rozhodčí: Roman Mácal    ŽK 4:2   ČK 0:1

Datum konání: 19.10.2019

K dalšímu zápasu hraném na hřišti soupeře, se tentokrát vyjíždělo do Veřechova. Tradiční náš soupeř, tradiční derby se vším všudy co k němu patří...

Domácí se ujali vedení už v 7. minutě, když se trefil Milan Richter. O půl hodiny později dostal krásnou přihrávku Ladislav Kropáček, který přesnou střelou k tyči vyroval na 1:1. A i průběh hry byl vyrovanný, žádný z týmů si nevytvořil žádnou výraznou převahu.

A druhá půlka zápasu začala dá se říci stejně jako ta první, když střelou do šibenice v 54. minutě skóroval domácí hráč Václav Bartheldy. Po brance opět trval boj převážně ve středu hřiště, když si ani jeden z týmu nevytvořil vyloženou šanci ke vstřelení branky. Ale v závěru zápasu  došlo k nedorozumění mezi domácím brankářem a obranou, kterou chtěl využít Jaromír Hlaváč. Ten byl ale faulován ve vápně a rozhodčí "foukl" penaltu. Tu proměnil bezpečně Radek Potužák. Remízový stav 2:2 už vydržel až do konce zápasu. Takže o druhém bonusovém bodu rozhodly penalty, ve kterých byli uspěšnější domácí, když proměnili všech pět. Bohužel u nás jediný neúspěšný exekutor byl Zbyněk Zelený.

Penalty proměnili: Radek Potužák, Jaromír Hlaváč, Lukáš Homolka, Ladislav Kropáček

Sestava: Radek Šípek, Pavel Veringer, Jiří Vichr, Marek Melíšek, Lukáš Homolka, Ladislav Kropáček, Milan Kapusta, Zdeněk Hejpetr (K), Zbyněk Zelený, Radek Potužák, Jaromír Hlaváč

Střídající hráči: Jiří Matějovic, Ladislav Pasker, Václav Švec, Petr Kylián

říj 14 Doposud nekomentováno.

PODZIM 2019

Ahoj všem,

mám svolení Vám oznámit, že včera 13.10.2019 v ranních hodinách, se narodil malý Hynek Hlaváč (4300g a 54cm). Hynek a maminka jsou v pořádku (o tatínkovi není nic známo).

Určitě za všechny můžu pořát celé rodince jen to nejlepší, malému do života hodně štěstí, zdraví, lásky, pohody a určitě spousty fotbalových úspěchů.

PODZIM 2019

Velmi vyrovnaná tabulka po odehraných 10 zápasech...

TATRAN VELKÉ HYDČICE-TJ SOKOL HARTMANICE

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  TJ SOKOLO HARTMANICE    1:3   (0:1)

Rozhodčí: Josef Javorský   ŽK 4:3

Datum konání: 12.10.2019

Sokol Hartmanice byl další soupeř, kterého jsme přivítali na svém hřiši. Bylo krasné teplé slunečné počasí, ale to nám bohužel nepomohlo, aby  jsme vyhráli a získali 3 body do tabulky.

Přitom začátek zápasu a vlastně celý první poločas jsme měli více ze hry, byli jsme lepší, jenže bohužel jsme nedokázali využít našich vypracovaných šancí. Největší spálil pro tento zápas kapitán Radek Potužák, který se ocitl sám před brankářem, ale míč z jeho kopačky mířil bohužel je do rukavic hostujícího brankáře. A tak nás trestali hosté, když využili chyby v obraně. V 30. minutě se trefil Michal Šimek.

A druhý poločas začal dá se říci stejně, když naši hráči snad byli ještě duchem v kabině, protože v 47. minutě lehce prošel obranou Patrik Tonner a zvyšoval na 0:2. A to ještě v 65. minutě svojí druhou brankou v zápase zvyšoval už na 0:3 Michal Šimek. Naši hráči už jen dokázali snížit na konečných 1:3, když v 83. minutě se krásně trefil Josef Podzimek.

Sestava: Radek Šípek, Pavel Veringer, Jiří Vichr, Marek Melíšek, Josef Podzimek, Ladislav Kropáček, Lukáš Homolka, Zbyněk Zelený, Petr Kylián, Radek Potužák (K), Luděk Marek

Střídající hráči: Zdeněk Hejpetr, Ladislav Pasker, Václav Lojík

říj 06 Doposud nekomentováno.

FK DUKLA JANOVICE B-TATRAN VELKÉ HYDČICE

FK DUKLA JANOVICE B  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE    1:2    (0:1)

Rozhodčí: Ondřej Kaiser    ŽK 1:2    ČK 0:1

Datum konání: 6.10.2019

Na hřišti FK Janovice B se nám dlouhodobě nedaří . Za poslední tři zápasy hrané na jejich hřišti, máme tři prohry z hrozivým skóre 16:1. Tentokrát se nám tam vedlo lépe, i když se výhra nerodila vůbec snadně a byla hodně vydřená.

Vše začal již v 5.minutě zápasu Josef Podzimek, který po přihrávce Jirky Šatry prošel obranou, položil si zkušeně brankáře a k levé tyči skóroval. Začátek z říše snů. Domácí většinou úspešně kombinovali po celém hřišti, ale k pořádnému zakončení se díky dobré obraně nedostali. My jsme ještě měli několik brejků do otevřené obrany,ale žádný bohužel nedopadl úspšně. Hlavně únik Jirky Šatry, který se ocitl sám před domácím brankářem mohl skončit lépe.

Ve druhém poločase se postupně zranili Josef Podzimek a Zdeněk Hejpetr. A tak nezbývalo pro některé hráče hrát na pozicích, na které nejsou zvyklý. Přesto se v 65. minutě trefil po přihrávce Marka Melíška Petr Kylián a vedlo se 0:2. Takový malý zázrak:-) Domácí ale vytvořili drtivý tlak, jenže skvěle chytající Radek Šípek odmítal dát domácím aspoň malou naději na snížení nebo dokonce vyrovnání. Přesto v 88.minutě po jeho lehké chybce skóroval domácí hráč Vaclav Slivoň. Ale to bylo již vše a tak 3 body ze hřiště Janovic jsou pro nás zlaté.

Sestava: Radek Šípek, Pavel Veringer, Jiř Vichr, Marek Melíšek, Josef Podzimek, Ladislav Kropáček, Lukáš Homolka, Zdeněk Hejpetr (K), Václav Šmat, Zbyněk Zelený, Petr Kylián

Střídajíci hráči: Jiří Šatra, Ladislav Pasker

zář 29 Doposud nekomentováno.

PODZIM 2019

Ahoj všem,

mám pro Vás dvě věci, které vám chci sdělit.

Po posledním domácím zápase podzimní části, kdy máme "doma" Velhartice, tedy 26.10.2019, se uskuteční "DOKOPNÁ". Jako vždy bude v hospodě, kde bude pro vás připravené občerstvení, nějaká ta zábava nás taky napadne (třeba by mladí kluci mohli sami zazpívat hymnu :-). Doufám že si všichni na tento zápas a pak tu slávu v hospodě uděláte ve svém nabitém programu čas a sejdeme v co největším počtu.

A druhé zásadní datum na podzim je 23.11.2019 (opět sobota), kdy již tradičně pořádáme v hospodě na sále náš "SPORTOVNÍ BÁL".

Doufám že i na tuto akci si všichni najdete čas, vezmete sebou manželky nebo  přítelkyně a společně si užijeme zase trochu zábavy. Součástí bude zase opět bohatá tombola, do které každý z Vás může něco přispět. Předem všem děkujeme.

zář 28 Doposud nekomentováno.

TATRAN VEKÉ HYDČICE-SRK ŽELEZNÁ RUDA

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  TJ SRK ŽELEZNÁ RUDA    0:1 (PK 2:4)

Rozhodčí: Josef Blaheta    ŽK 1:1

Datum konání: 28.9.2019

Na sv. Václava se odehrál zápas proti soupeři ze Železné Rudy.

Ani jeden z týmů nedokázal za celých 90 minut zápasu proměnit žádnou ze svých vypracovaných šancí. A tak se muselo rozhodovat v penaltách o vítězi. V nich byli tentokrát úspěšnější hosté, když dokázali proměnit 4 pokutové kopy, z naší strany bohožel jen  dva.

Penalty proměnili Zdeněk Hejpetr a Ladislav Pasker, neproměnili Pavel Veringer a Josef Podzimek

Sestava: Radek Šípek, Pavel Veringer, Jiří Vichr, Marek Melíšek, Josef Podzimek, Ladislav Kropáček, Václav Šmat, Zdeněk Hejpetr (K), Jiří Šatra, Zbyněk Zelený, Lukáš Homolka

Střídající hráči:Jaroslav Bečvář, Ladislav Pasker, Jiří Matějovic

zář 22 Doposud nekomentováno.

TJ SOKOL PLÁNICE-TATRAN VELKÉ HYDČICE

TJ SOKOL PLÁNICE  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE    1:2    (0:1)

Rozhodčí: Josef Abrahám    ŽK 0:1

Datum konání: 22.9.2019

V nedělním odpoledni se cestovalo na hřiště Sokola Plánice. V jarní části jsme na tomto hřišti vyhráli po obratu ve druhém poločase 2:3. A nakonec 3 body putují na naše konto i  po tomto zápase.

V prvním poločase se dokázal prosadit pouze v 34. minutě Petr Kylián, který si dokázal skvěle naběhnout na střílenou přihrávku Ladislava Kropáčka. Bohužel další vyložené šance našeho týmu jsme nedokázali využít, při kterých Radek Potužák jednou nastřelil tyč, jednou střílel těsně nad bránu. Stejně jako Ladislav Kropáček.

Ve druhém poločase vstřelil další svoji branku Jaromír Hlaváč, který krásnou střelou k tyči v 65. minutě zvyšoval na 0:2. Domácí pak začali náš tým tlačit, ale stačilo to pouze na snížení na 1:2, když se trefil v 78. minutě Jiří Sýkora. Svojí další velkou šanci domácí již nedokázali využít, protože skvělým zákrokem proti tvrdé střele zblízka se blýskl Radek Šípek.

Sestava: Radek Šípek, Pavel Veringer, Josef Melka, Marek Melíšek, Jiří Vichr, Ladislav Kropáček, Jaroslav Bečvář, Zdeněk Hejpetr (K), Radek Potužák, Václav Šmat, Jaromír Hlaváč

Střídající hráči: Jiří Šatra, Petr Kylián, Ladislav Pasker

V sobotu 28.9.2019 od 16 hod hostíme na domácím hřišti soupeře ze Železné Rudy. Přijďte naše kluky podopořit a užít si krásné sportovní odpoledne.

zář 14 Doposud nekomentováno.

TATRAN VELKÉ HYDČICE- TJ START DEŠENICE

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  TJ START DEŠENICE    0:4    (0:2)

Rozhodčí: Vladislav Stach    ŽK: 3:1    ČK 1:0

Datum konání: 14.9.20198

V dalším domácím zápase jsme přivítali tradičního soupeře z Dešenic. S tímto týmem padá většinou větší počet branek, což se i tentokrát potvrdilo, ale bohužel na konci zápasu bylo skóre jednoznačně lepší pro soupeře.

Opět byl problém pro nás dát dohromady 11 lidí na zápas. A to ještě díky Jirky Šatry, který nám přišel opět vypomoci. Bohužel naše docházka lidí je tragická. Doufám že se tato situace už nebude opakovat a zbytek sezóny odehrajeme důstojně.

Za hosty se už v první minutě trefil Milan Flor. V 17. minutě vstřelil branku nejlepší střelec soutěže MichaL Poupa. Do druhého poločasu už nemohl z rodinných důvodů nastoupit brankář Radek Šípek. Hosté pak ještě dokázali využít "přesilovku" proti 10 hráčům , protože po druhé žluté kartě byl vyloučen Milan Kapusta. Druhou branku v zápase vstřelil Milan Flor a ještě se trefil za hosty Lukáš Míšek..

Chtěl bych poděkovat všem kteří na zápas přijeli a zvlášť Jirkovi Šatrovi a Láďovi Hejpetrovi za pomoc.

Sestava: Radek Šípek, Pavel Veringer, Jiří Vichr, Marek Melíšek, Josef Melka, Ladislav Kropáček, Milan Kapusta, Zdeněk Hejpetr (K), Zbyněk Zelený, Jiří Šatra, Ladislav Pasker