Ahoj všem,

dneska jen krátce...

Před xxx lety, si k nám přišel užít fotbalové atmosféry jeden fajn kluk z Vodňan. Na hřišti trochu rebel, ale skvělý pravý záložník, velký srdcař, obrovský bojovník, který hodně ran schytá, ale zároveň i rozdá.

Mimo hřiště je především výborný táta, milující manžel, chlap na kterého je možné se obrátit s pomocí a on neodmítne.

Takže Milánku, všechno nejlepší k Tvým dnešním kulatým (40) narozeninám. Hlavně pevné zdraví, rodinné pohody a do fotbalového života ještě spousty odehráných zápasů (bez karet) s číslem 7 na dresu za TATRAN :-)

lis 08 Doposud nekomentováno.

PODZIM 2020

Ahoj všem,

jak všichni určitě už víte, byla letošní podzimní část zrušena (odložena).

V předchozím příspěvku můžete vidět naše postavení v tabulce po 7 odehraných zápasech. Bohužel jsme na předposledním místě. Na kontě máme pouhých 5 bodů, za vítěztví na Železné Rudě a výhře na penalty doma proti Hartmanicím. Skóre vypadá hodně hrozivě. Vstřelených branek máme 11 (  skórovat dokázalo 7 hráčů). Obržených branek máme 29 a jsme v tomto směru třetí nejhorší v lize.

Těsně před zrušením podzimní části, se nám podařilo obnovit páteční tréninky a myslím, že by tohle mohla být cesta, jak naše výkony do jarní části vylepšit. Jakmile to bude možné (uvolnění vládních nařízení), zavedeme opět tréninky zpět. O všem vás budu včas informovat.

Všem přeji v této nelehké době hlavně zdraví, trpělivost a pevné nervy.

říj 10 Doposud nekomentováno.

TATRAN VELKÉ HYDČICE-FC ŠVIHOV

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  FC ŠVIHOV    1:3   (0:2)

Rozhodčí: Josef Blaheta    ŽK 1:2

Datum konání: 10.10.2020

Za chladného a deštivého počasí, přijel vedoucí tým tabulky a bohužel výsledek potvrdil jejich nadvládu. Prohra 1:3 nás opět upevnila na předposlední místo v tabulce. Za hosty se 2x trefil Lukáš Cibulka a jednou skóroval Jakub Sláma. Za domácí se trefil konečně Zbyněk Zelený, který dorazil střelu Jaromíra Hlaváče a kterou odrazil přímo k nohám Zbyňka hostující brankář.

Bohoužel to byl zřejmě poslední zápas podzimní části, protože byla soutěž přerušena (zatím na 14 dní) díky nařízení vlády.

Sestava: Ladislav Pasker, Pavel Veringer, Josef Mrzena, Pavel Svoboda, Ladislav Kropáček, Jiří Matějovic, Zdeněk Hejpetr, Lukaš Homolka, Zbyněk Zelený, Radek Potužák, Jaromír Hlaváč, Zdeněk Prokopec, Jsef Jiřík

říj 05 Doposud nekomentováno.

TABULKA PODZIM 2020

Bohužel pohled na tabulku po sedmi odehraných zápasech je smutný...

SK VELHARTICE-TATRAN VELKÉ HYDČICE

SK VELHARTICE  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE    6:0   (3:0)

Rozhodčí: František Klištinec   ŽK 2:2

Datum konání: 4.10.2020

Bohužel další nepovedený zápas jsme odehráli v neděli na hřišti soupeře z Velhartic... krutá porážka 6:0 hodně bolí.

Domácím vyšlo prakticky vše na co sáhli. První branku vstřelili už v 6. minutě a tak nějak to předznamenalo další průběh zápasu. Za stavu 2:0 nám bohužel nebyla uznána regulérní branka ( prý pro offside).

Největší příležitosti ke skórování v zápase jsme měli při standartních situacích. Trestný kop Zdeňkovi Hejpetrovi, který mířil přesně do šibenice skvěle vytáhl mimo tyče brankář Jiří Vláčil a ke konci zápasu opět z trestného kopu, tentokrát mířil až moc přesně Lukáš Homolka, když trefil spojnici tyče a břevna.

Sestava: Radek Šípek, Pavel Veringer, Josef Melka, Jiří Vichr, Josef Podzimek, Zdeněk Prokopec, Milan Kapusta, Zdeněk Hejpetr (K), Pavel Svoboda, Zbyněk Zelený, Petr Kylián, Jiří Matějovic, Lukáš Valovič, Josef Mrzena, Petr Nezbeda, Lukáš Homolka

zář 26 Doposud nekomentováno.

TATRAN VELKÉ HYDČICE-DUKLA JANOVICE B

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  DUKLA JANOVICE B    0:2   (0:0)

Rozhodčí: Jiří Steinbach    ŽK  1:0

Datum konání: 26.9.2020

Tentokrát k nám zavítal tradiční soupeř, záložní tým z Janovic.

A podařio se mu odvézt všechny tři body za výhru 0:2. Obě branky padly ve druhém poločase, když se trefili  David Jůzek a Josef Kotlan. Bohužel všechny naše vypracované šanci se nepodařilo využít a střelecky jsme tentokrát vyšli na prázdno.

Sestava: Radek Šípek, Pavel Veringer, Josef Melka, Pavel Svoboda, Milan Kapusta, Zdeněk Hejpetr (K), Josef Jiřík, Zbyněk Zelený, Radek Potužák, Lukáš Homolka

Strídající hráči: Lukáíš Valovič, Zdeněk Prokopec, Josef Mrzena, Ladislav Pasker

zář 19 Doposud nekomentováno.

SRK ŽELEZNÁ RUDA-TATRAN VELKÉ HYDČICE

SRK ŽELEZNÁ RUDA  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE   2:3    (1:2)

Rozhodčí: Jaroslav Hošek    ŽK 2:1

Datum konání: 19.9.2020

Tak konečně první výhra v sezóně za tři body a ještě k tomu ze hřiště soupeře. K zápasu se opět dostavilo dostatečné množství hráčů, takže i z tohoto pohledu byla spokojenost. Výhru bohužel kalí zranění čtyr hráčů, ale i tak se zabojovalo a proti oslabenému soupeři (nastoupilo pouze 10 hráčů) se dokázalo vyhrát.

Hrálo se za krásného, slunečného a teplého počasí. V 13.minutě domácí dokázali potrestat zbytečný faul ve vápně. Pokutový kop proměnil Vítezslav Hájek. Jenže hned po rozehrání skvělě zatáhl míč do vápna Lukáš Homolka a zmatek ve vápně využil Jaromír Hlaváč. Bylo srovnáno na 1:1. Další skvělou akci, tentokrát z levé strany začal Zbyněk Zelený, přesnou přihrávkou našel ve vápně Jirku Matějovice, který měl snadnou úlohu dostat míč do prázdné brány. 27. minuta a stav byl 1:2.

Hned v úvodu druhého poločasu se opět prosadil skvělě hrající Lukáš Homolka. Zatáhl míč po své pravé straně a překvapivou střelou přehodil domácího brankáře Karla Hacha. Domácí svoji snahu o snížení zúročili v 67. minutě, když přesnou střelou k tyči snížil Antonín Krátký. Stav 2:3 již vydržek do konce zápasu.

Bohužel během zápasu se zranili Martin Kropáček, Ondřej Barborka, Jaromír Hlaváč a Petr Kylián.

Sestava: Ladislav Pasker, Martin Kropáček (K), Jiří Vichr, Josef Melka, Ondřej Barborka, Zdeněk Prokopec, Pavel Svoboda, Lukáš Homolka, Zbyněk Zelený, Josef Podzimek, Jaromír Hlaváč

Střídající hráči: Jiří Matějovic, Josef Mrzena, Pavel Veringer, Václav Šmat, Petr Kylián

zář 12 Doposud nekomentováno.

TATRAN VELKÉ HYDČICE-TJ START DEŠENICE

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  START DEŠENICE    3:4    (3:3)

Rozhodčí: Josef Blaheta    ŽK  1:2

Datum konání: 12.9.2020

Bohužel ani druhý domácí zápas nevedl k zisku třech bodů a hosté z Dešenic si odváží cenné vítěztví.

Zápas začal smolně už ve 3 minutě, když si míč z rohu srazil do vlastní sítě brankář Radek Šípek. Naštěstí již o pět minut později střelou k tyči srovnal netradiční střelec Ondřej Barborka. V 17. minutě zakončil pohlednou akci Zdeněk Prokopec, jenže o dalších pět minut srovnal na 2:2 Milan Flor. Zdeněk Prokopec v 25. minutě opět strhl vedení na stranu domácích, ale to bylo z naší strany bohužel vše. Ještě do konce poločasu vyrovnal Josef Mazánek.

Ve druhém poločase vstřelil branku už jen hostující hráč Milan Flor a stanovil konečné skóre na 3:4. Šance domácího mužstva přišli vniveč. Bohužel po 4 zápasech se krčíme na předposledním místě tabulky. K dalšímu zápasu se jede na Železnou Rudu, která je na posledním místě a tak nám půjde hodně, bylo by dobré zístak co nejvíce bodů.

Sestava: Radek Šípek, Pavel Veringer, Martin Kropáček, Josef Melka, Radek Potužák, Ladislav Kropáček, Pavel Svoboda, Milan Kapusta,Zdeněk Prokopec, Zbyněk Zelený,Ondřej Barborka

Střídající hráči: Lukáš Valovič, Petr Kylián, Jiří Matějovic, Josef Podzimek, Josef Mrzena

zář 06 Doposud nekomentováno.

TJ SUŠICE B-TATRAN VELKÉ HYDČICE

TJ SUŠICE B  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE    7:2    (3:1)

Rozhodčí: Ondřej Kaiser    ŽK 0:1

Datum konání: 6.9.2020

Bohužel ani druhý venkovní zápas podzimní části nedopadl výsledkově vůbec dobře. Opět stejná prohra 7:2 na umělém hřišti v Sušici, proti místnímu "béčku"

Až do 28. minuty to vypadlo na celkem vyrovnaný zápas, ale pak do poločasu padly 4 branky. Bohužel tři do naší brány, když se 2x trefil Petr Krateil a jednou Pavel Vinický. Za nás v 44. minutě proměnil pokutový kop zkušeně Zdeněk Hejpetr.

Ve druhém poločase se zaskvěl domácí hráč Pavel Hubáček, který nejdříve proměnil pokutový kop a pak skvěle zavěsil při střele s přímého kopu. Snížení na 5:2 v 73. minutě zařídil Jaromír Hlaváč, jenže za domácí se dokázal ještě 2x prosadit Vít Dušek a stanovil konečné skóre zápasu na 7:2.

Sestava: Radek Šípek, Josef Melka, Martin Kropáček (K), Jiří Vichr, Pavel Svoboda, Ladislav Kropáček, Zdeněk Hejpetr, Ondřej Barborka, Zbyněk Zelený, Zdeněk Prokopec, Jaromír Hlaváč

Střídající hráči: Václav Šmat, Jiří Matějovic, Josef Mrzena, Petr Kylián, Lukáš Homolka

srp 29 Doposud nekomentováno.

TATRAN VELKÉ HYDČICE-SOKOL HARTMANICE

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  SOKOL HARTMANICE    2:1 (PK 6:5) (1:0)

Rozhodčí: Josef Abrahám    ŽK 1:2

Datum konání: 29.8.2020

Sokol Hartmanice byl první soupeř v podzimní části na domácím hřišti. Na mokrém, deštěm smáčeném trávníku se nakonec zrodila výhra 2:1 na penalty.

Skvělý zápas odehrál v našem dresu Lukáš Homolka, který hned v 10. minutě využil přihrávku od Jaromíra Hlaváče a nadvakrát dokázal propálit hostujícího bránkáře Michala Šimka. V dalším průběhu zápasu si každý z týmu vytviřil několik šancí, které nedokázali proměnit. Asi největší z nich spálil náš Zdeněk Hejpetr, který nekodázal přehodit z cca 40 metrů brankáře. Až nakonec hosté, v 79. minutě štastnou tečovanou střelou dokázali vyrovnat stav zápasu na 1:1. A tak se šlo nakonec na penalty. Ve třetí sérii nedokázal prostřelit brankáře Petr Kylián, ale vše zachránil v páté sérii skvěle chytající Radek Šípek, který chytil penaltu. V sedmé sérii se opět vyznamenal Radek Šípek a vítěztví na penalty zajistil nováček a mladík v našem týmu Josef Mrzena.

Penalty proměnili: Zdeněk Hejpetr, Jaromír Hlaváč, Josef Jiřík, Zdeněk Prokopec, Lukáš Homolka, Josef Mrzena

Sestava: Radek Šípek, Pavel Veringer, Martin kropáček (K),Josef Podzimek, Jiří Vichr, Zdeněk Hejpetr, Josef Jiřík, Zbyněk Zelený, Zdeněk Prokopec, Lukáš Homolka, Jaromír Hlaváč

Střídající hráči: Josef Mrzena, Petr Kylián, Jiří Matějovic