Znak Velké Hydčice TJ Velké Hydčice minimapa

Aktuality


                                                                     


Štítky:lis 08 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

PODZIM 2020

Autor: Ladislav Pasker

Ahoj všem,

 

jak všichni určitě už víte, byla letošní podzimní část zrušena (odložena).

V předchozím příspěvku můžete vidět naše postavení v tabulce po 7 odehraných zápasech. Bohužel jsme na předposledním místě. Na kontě máme pouhých 5 bodů, za vítěztví na Železné Rudě a výhře na penalty doma proti Hartmanicím. Skóre vypadá hodně hrozivě. Vstřelených branek máme 11 (  skórovat dokázalo 7 hráčů). Obržených branek máme 29 a jsme v tomto směru třetí nejhorší v lize.

Těsně před zrušením podzimní části, se nám podařilo obnovit páteční tréninky a myslím, že by tohle mohla být cesta, jak naše výkony do jarní části vylepšit. Jakmile to bude možné (uvolnění vládních nařízení), zavedeme opět tréninky zpět. O všem vás budu včas informovat.

Všem přeji v této nelehké době hlavně zdraví, trpělivost a pevné nervy.

 

 


říj 10 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

TATRAN VELKÉ HYDČICE-FC ŠVIHOV

Autor: Ladislav Pasker

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  FC ŠVIHOV    1:3   (0:2)

Rozhodčí: Josef Blaheta    ŽK 1:2

Datum konání: 10.10.2020

 

Za chladného a deštivého počasí, přijel vedoucí tým tabulky a bohužel výsledek potvrdil jejich nadvládu. Prohra 1:3 nás opět upevnila na předposlední místo v tabulce. Za hosty se 2x trefil Lukáš Cibulka a jednou skóroval Jakub Sláma. Za domácí se trefil konečně Zbyněk Zelený, který dorazil střelu Jaromíra Hlaváče a kterou odrazil přímo k nohám Zbyňka hostující brankář.

Bohoužel to byl zřejmě poslední zápas podzimní části, protože byla soutěž přerušena (zatím na 14 dní) díky nařízení vlády.

 

Sestava: Ladislav Pasker, Pavel Veringer, Josef Mrzena, Pavel Svoboda, Ladislav Kropáček, Jiří Matějovic, Zdeněk Hejpetr, Lukaš Homolka, Zbyněk Zelený, Radek Potužák, Jaromír Hlaváč, Zdeněk Prokopec, Jsef Jiřík


říj 05 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

TABULKA PODZIM 2020

Autor: Ladislav Pasker

Bohužel pohled na tabulku po sedmi odehraných zápasech je smutný...

 

1. FC Švihov 7 6 0 1 25:11 18 0 0
2. TJ Sušice B 7 6 0 1 34:10 17 1 0
3. Sokol Hartmanice 7 5 0 2 24:8 16 0 1
4. Svatobor Hrádek B 7 5 0 2 19:13 14 1 0
5. Dukla Janovice B 7 4 0 3 22:10 13 0 1
6. Start Dešenice 7 4 0 3 31:27 12 0 0
7. Sokol Veřechov 7 3 0 4 16:14 10 0 1
8. SK Velhartice 7 3 0 4 16:23 9 0 0
9. Sokol Kolinec 7 3 0 4 14:21 9 1 1
10. SK Bolešiny B 7 3 0 4 22:32 9 0 0
11. FK Svéradice B 7 2 0 5 7:17 6 0 0
12. S. Plánice 7 2 0 5 12:32 6 0 0
13. Tatran V.Hydčice 7 2 0 5 11:29 5 1 0
14. SRK Žel. Ruda 7 1 0 6 14:20 3 0 0

říj 04 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

SK VELHARTICE-TATRAN VELKÉ HYDČICE

Autor: Ladislav Pasker

SK VELHARTICE  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE    6:0   (3:0)

Rozhodčí: František Klištinec   ŽK 2:2

 

Datum konání: 4.10.2020

 

Bohužel další nepovedený zápas jsme odehráli v neděli na hřišti soupeře z Velhartic... krutá porážka 6:0 hodně bolí.

 

Domácím vyšlo prakticky vše na co sáhli. První branku vstřelili už v 6. minutě a tak nějak to předznamenalo další průběh zápasu. Za stavu 2:0 nám bohužel nebyla uznána regulérní branka ( prý pro offside).

Největší příležitosti ke skórování v zápase jsme měli při standartních situacích. Trestný kop Zdeňkovi Hejpetrovi, který mířil přesně do šibenice skvěle vytáhl mimo tyče brankář Jiří Vláčil a ke konci zápasu opět z trestného kopu, tentokrát mířil až moc přesně Lukáš Homolka, když trefil spojnici tyče a břevna.

 

Sestava: Radek Šípek, Pavel Veringer, Josef Melka, Jiří Vichr, Josef Podzimek, Zdeněk Prokopec, Milan Kapusta, Zdeněk Hejpetr (K), Pavel Svoboda, Zbyněk Zelený, Petr Kylián, Jiří Matějovic, Lukáš Valovič, Josef Mrzena, Petr Nezbeda, Lukáš Homolka

 

 


zář 26 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

TATRAN VELKÉ HYDČICE-DUKLA JANOVICE B

Autor: Ladislav Pasker

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  DUKLA JANOVICE B    0:2   (0:0)

Rozhodčí: Jiří Steinbach    ŽK  1:0

Datum konání: 26.9.2020

 

Tentokrát k nám zavítal tradiční soupeř, záložní tým z Janovic.

A podařio se mu odvézt všechny tři body za výhru 0:2. Obě branky padly ve druhém poločase, když se trefili  David Jůzek a Josef Kotlan. Bohužel všechny naše vypracované šanci se nepodařilo využít a střelecky jsme tentokrát vyšli na prázdno.

 

Sestava: Radek Šípek, Pavel Veringer, Josef Melka, Pavel Svoboda, Milan Kapusta, Zdeněk Hejpetr (K), Josef Jiřík, Zbyněk Zelený, Radek Potužák, Lukáš Homolka

 

Strídající hráči: Lukáíš Valovič, Zdeněk Prokopec, Josef Mrzena, Ladislav Pasker


zář 19 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

SRK ŽELEZNÁ RUDA-TATRAN VELKÉ HYDČICE

Autor: Ladislav Pasker

SRK ŽELEZNÁ RUDA  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE   2:3    (1:2)

Rozhodčí: Jaroslav Hošek    ŽK 2:1

Datum konání: 19.9.2020

 

Tak konečně první výhra v sezóně za tři body a ještě k tomu ze hřiště soupeře. K zápasu se opět dostavilo dostatečné množství hráčů, takže i z tohoto pohledu byla spokojenost. Výhru bohužel kalí zranění čtyr hráčů, ale i tak se zabojovalo a proti oslabenému soupeři (nastoupilo pouze 10 hráčů) se dokázalo vyhrát.

 

Hrálo se za krásného, slunečného a teplého počasí. V 13.minutě domácí dokázali potrestat zbytečný faul ve vápně. Pokutový kop proměnil Vítezslav Hájek. Jenže hned po rozehrání skvělě zatáhl míč do vápna Lukáš Homolka a zmatek ve vápně využil Jaromír Hlaváč. Bylo srovnáno na 1:1. Další skvělou akci, tentokrát z levé strany začal Zbyněk Zelený, přesnou přihrávkou našel ve vápně Jirku Matějovice, který měl snadnou úlohu dostat míč do prázdné brány. 27. minuta a stav byl 1:2.

Hned v úvodu druhého poločasu se opět prosadil skvělě hrající Lukáš Homolka. Zatáhl míč po své pravé straně a překvapivou střelou přehodil domácího brankáře Karla Hacha. Domácí svoji snahu o snížení zúročili v 67. minutě, když přesnou střelou k tyči snížil Antonín Krátký. Stav 2:3 již vydržek do konce zápasu.

Bohužel během zápasu se zranili Martin Kropáček, Ondřej Barborka, Jaromír Hlaváč a Petr Kylián.

 

Sestava: Ladislav Pasker, Martin Kropáček (K), Jiří Vichr, Josef Melka, Ondřej Barborka, Zdeněk Prokopec, Pavel Svoboda, Lukáš Homolka, Zbyněk Zelený, Josef Podzimek, Jaromír Hlaváč

Střídající hráči: Jiří Matějovic, Josef Mrzena, Pavel Veringer, Václav Šmat, Petr Kylián


zář 12 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

TATRAN VELKÉ HYDČICE-TJ START DEŠENICE

Autor: Ladislav Pasker

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  START DEŠENICE    3:4    (3:3)

Rozhodčí: Josef Blaheta    ŽK  1:2

 

Datum konání: 12.9.2020

Bohužel ani druhý domácí zápas nevedl k zisku třech bodů a hosté z Dešenic si odváží cenné vítěztví.

Zápas začal smolně už ve 3 minutě, když si míč z rohu srazil do vlastní sítě brankář Radek Šípek. Naštěstí již o pět minut později střelou k tyči srovnal netradiční střelec Ondřej Barborka. V 17. minutě zakončil pohlednou akci Zdeněk Prokopec, jenže o dalších pět minut srovnal na 2:2 Milan Flor. Zdeněk Prokopec v 25. minutě opět strhl vedení na stranu domácích, ale to bylo z naší strany bohužel vše. Ještě do konce poločasu vyrovnal Josef Mazánek.

Ve druhém poločase vstřelil branku už jen hostující hráč Milan Flor a stanovil konečné skóre na 3:4. Šance domácího mužstva přišli vniveč. Bohužel po 4 zápasech se krčíme na předposledním místě tabulky. K dalšímu zápasu se jede na Železnou Rudu, která je na posledním místě a tak nám půjde hodně, bylo by dobré zístak co nejvíce bodů.

 

Sestava: Radek Šípek, Pavel Veringer, Martin Kropáček, Josef Melka, Radek Potužák, Ladislav Kropáček, Pavel Svoboda, Milan Kapusta,Zdeněk Prokopec, Zbyněk Zelený,Ondřej Barborka

Střídající hráči: Lukáš Valovič, Petr Kylián, Jiří Matějovic, Josef Podzimek, Josef Mrzena

 


zář 06 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

TJ SUŠICE B-TATRAN VELKÉ HYDČICE

Autor: Ladislav Pasker

TJ SUŠICE B  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE    7:2    (3:1)

Rozhodčí: Ondřej Kaiser    ŽK 0:1

 

Datum konání: 6.9.2020

 

Bohužel ani druhý venkovní zápas podzimní části nedopadl výsledkově vůbec dobře. Opět stejná prohra 7:2 na umělém hřišti v Sušici, proti místnímu "béčku"

Až do 28. minuty to vypadlo na celkem vyrovnaný zápas, ale pak do poločasu padly 4 branky. Bohužel tři do naší brány, když se 2x trefil Petr Krateil a jednou Pavel Vinický. Za nás v 44. minutě proměnil pokutový kop zkušeně Zdeněk Hejpetr.

Ve druhém poločase se zaskvěl domácí hráč Pavel Hubáček, který nejdříve proměnil pokutový kop a pak skvěle zavěsil při střele s přímého kopu. Snížení na 5:2 v 73. minutě zařídil Jaromír Hlaváč, jenže za domácí se dokázal ještě 2x prosadit Vít Dušek a stanovil konečné skóre zápasu na 7:2.

 

Sestava: Radek Šípek, Josef Melka, Martin Kropáček (K), Jiří Vichr, Pavel Svoboda, Ladislav Kropáček, Zdeněk Hejpetr, Ondřej Barborka, Zbyněk Zelený, Zdeněk Prokopec, Jaromír Hlaváč

Střídající hráči: Václav Šmat, Jiří Matějovic, Josef Mrzena, Petr Kylián, Lukáš Homolka


srp 29 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

TATRAN VELKÉ HYDČICE-SOKOL HARTMANICE

Autor: Ladislav Pasker

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  SOKOL HARTMANICE    2:1 (PK 6:5) (1:0)

Rozhodčí: Josef Abrahám    ŽK 1:2

Datum konání: 29.8.2020

 

Sokol Hartmanice byl první soupeř v podzimní části na domácím hřišti. Na mokrém, deštěm smáčeném trávníku se nakonec zrodila výhra 2:1 na penalty.

Skvělý zápas odehrál v našem dresu Lukáš Homolka, který hned v 10. minutě využil přihrávku od Jaromíra Hlaváče a nadvakrát dokázal propálit hostujícího bránkáře Michala Šimka. V dalším průběhu zápasu si každý z týmu vytviřil několik šancí, které nedokázali proměnit. Asi největší z nich spálil náš Zdeněk Hejpetr, který nekodázal přehodit z cca 40 metrů brankáře. Až nakonec hosté, v 79. minutě štastnou tečovanou střelou dokázali vyrovnat stav zápasu na 1:1. A tak se šlo nakonec na penalty. Ve třetí sérii nedokázal prostřelit brankáře Petr Kylián, ale vše zachránil v páté sérii skvěle chytající Radek Šípek, který chytil penaltu. V sedmé sérii se opět vyznamenal Radek Šípek a vítěztví na penalty zajistil nováček a mladík v našem týmu Josef Mrzena.

Penalty proměnili: Zdeněk Hejpetr, Jaromír Hlaváč, Josef Jiřík, Zdeněk Prokopec, Lukáš Homolka, Josef Mrzena

Sestava: Radek Šípek, Pavel Veringer, Martin kropáček (K),Josef Podzimek, Jiří Vichr, Zdeněk Hejpetr, Josef Jiřík, Zbyněk Zelený, Zdeněk Prokopec, Lukáš Homolka, Jaromír Hlaváč

Střídající hráči: Josef Mrzena, Petr Kylián, Jiří Matějovic

 


srp 22 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

SK BOLEŠINY B-TATRAN VELKÉ HYDČICE

Autor: Ladislav Pasker

SK BOLEŠINY B  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE    7:2    (4:0)

Rozhodčí: František Klištinec    ŽK 3:1   ČK 1:0

Datum konání:22.8.2020

 

Tak konečně se začla hrát mistrovská utkání. Díky zrušené jarní části (COVID-19) a pár přátelských utkání behěm této doby, po 295 dnech jsme nastoupili v Bolešinech, proti místní rezervě.

Bohužel tento zápas se moc výsledkově nepovedl. Domácí jasně vyhráli 7:2, když dokázali proměnit prakticky všechny své vypracované šance. Za náš tým skórovali Ladislav Kropáček a Josef Podzimek.

 

Sestava: Jiří Šatra, Pavel Veringer, Josef Melka, Josef Podzimek, Josef Jiřík, Ladislav Kropáček (K), Milan Kapusta, Zdeněk Hejpetr, Zdeněk Prokopec, Zbyněk Zelený, Pavel Svoboda

Střídající hráči: Lukáš ValovičMenu

Kontakt


Adresa
TJ Tatran Velké Hydčice

Velké Hydčice 18
341 01 Horažďovice

Diskuze

příspěvků: 1

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
27 28 29 30 31 1
TATRAN VELKÉ HYDČICE-FK SVÉRADICE B
2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30