Znak Velké Hydčice TJ Velké Hydčice minimapa

Aktuality


                                                                     


Štítky:Novější 1
čen 01 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

TATRAN VELKÉ HYDČICE-FK SVÉRADICE B

Autor: Ladislav Pasker

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  FK SVÉRADICE B    9:1  (5:1)

Rozhodčí: Pavel Jedlička    ŽK 0:1 

 

Datum konání: 1.6.2024

 

Další tým bojující o záchranu v této souteži, byl naším dalším soupeřem na domácím hřišti. Jenže hosté přijeli oslabeni o spousty hráčů, které nahradili většinou dorostenci. A tak byla jen otázka času, kdy padne první branka do soupeřovi branky a jaké bude konečné skóre.

A čekání na gól netrvalo opravdu dlouho. Hned ve 2.minutě se totiž prosadil ve vápně Zdeněk Prokopec. Pak se ukázal pro tento zápas zvolený kapitán, Jaromír Hlaváč. V rozmezí od 25.až 37.minuty  vstřelil tři branky. Hosté se nakonec také jednou prosadili, když dorážku své střely pohodlně umístnil do branky Filip Šuhajda. Ke konci poločasu se ještě prosadil Luděk Marek a tak se do kabin odcházelo za stavu 5:1 pro náš tým.

Hned v záčátku druhého poločasu se opět prosadil Jaromír Hlaváč, který tak vstřelil už svoji čtvrtou branku v zápase. Následoval ho vzápětí po druhé v zápase  skórující Zdeněk Prokopec. V 57.minutě se hosté dopustili faulu ve vlastním vápně. Nařízenou penaltu bezpečně proměnil její tradiční exekutor, nestranoucí skvělý hráč, Zdeněk Hejpetr. V 85.minutě přišla chvíle pro Lukáše Homolku, který skvělě zakroutil rohový kop přímo do branky bezmocného hostujícího brankáře. Konečný stav zápasu byl nakonec 9:1. Poděkování patří našim hráčům, ale i hostům, který to nevzdali a jejich mladí hráči podali velmi pěkný výkon.

 

Sestava: Libor Urban, Petr Janda, Jiří Vichr, Pavel Svoboda, Ladislav Kropáček, Zdeněk Prokopec, Zdeněk Hejpetr, Jan Kečkeš, Radek Potužák, Ondřej Barborka, Jaromír Hlaváč (K), Josef Jiřík, Jiří Šatra, Luděk Marek, Lukáš Homolka, Pavel Veringer

 


kvě 25 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

TATRAN VELKÉ HYDČICE-DUKLA JANOVICE B

Autor: Ladislav Pasker

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  DUKLA JANOVICE B    5:0  (2:0)

Rozhodčí: Jiří Moravec    ŽK  0:0

 

Datum konání: 25.5.2024

 

Poslední čtyři zápasy tohoto ročníku odehrajeme už jen na domácím hřišti. A první ze soupeřů byla Dukla Janovice B.

 

Soupeř přijel značně oslaben a ještě jen s 11 hráči, bez možnosti někoho případně vystřídat. Po většinu prvního poločasu jsme měli převahu a bylo jen otázka času, kdy některou z vypracovaných šancí využijeme. A stalo se tak ve 20.minutě, kdy se po přihrávce od Zbyňka Zeleného do vápna dostal  k míči Jirka Matějovic a pohodlně překonal bezmocného brankáře hostí. O dvě minuty později si kluci spolupráci zopakovali. Hosté v domnění,  že jde o offside, přestali úplně hrát, včetně jejich brankáře. A tak měl Jirka Matějovic snadnou pozici ke skórování. Do poločasu stav zůstal už něměnný, 2:0.

Hned po přestávce využil špatného postavení brankáře Zbyněk Zelený, nádherně ho přehodil a zvýšil tak už na 3:0. V 71.minutě byla rozhodčím Moravcem nařízena penalta. Se štěstím ji proměnil  Ladislav Pasker, který jinak z pozice brankáře, sledoval marnou snahu hostů o útočení. Za celý zápas se dostali asi ke třem střelám, které naštěstí neznamenali pro našeho brankáře žadné velké nebezpečí. A to ještě v 75.minutě opět zafungovala spolupráce dvou bratranců, Jirky a Zbyňdi. Druhý jmenovaný tvrdou ranou z trestného kopu donutil k chybě brankáře, který balón před sebe jen vyrazil a Jirka už tak neměl žádný problém dopravit po třetí v tomto zápase míč za brankovou čáru. Mohl tak slavit hattrick a stanovil tak konečné skóre zápasu na 5:0.

 

Sestava: Ladislav Pasker, Pavel Veringer. Jiří Vichr, Pavel Svoboda, Ladislav Kropáček (K), Lukáš Homolka, Nicolas Streer, Zbyněk Zelený, Radek Potužák, Jan Kečkeš, Jiří Matějovic, Josef Podzimek, Josef Jiřík, Jiří Šatra

 


kvě 18 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

SOKOL MOCHTÍN B-TATRAN VELKÉ HYDČICE

Autor: Ladislav Pasker

SOKOL MOCHTÍN B  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE    6:1  (4:0)

Rozhodčí:František Klištinec, Eva Růtová, Pavel Růta   ŽK 2:1

 

Datum konání: 18.5.2024

 

Ani nevím jak hodnotit a popsat zápas, který jsme odehráli v Mochtíne, s místní rezervou.

Velmi slabá účast našich hráčů, ještě k tomu bez většiny opor a stabilních hráčů.

Domácí stále bojující o záchranu, nastoupili opět velmi posíleni o hráče, pravidelně hrajících za "A" tým. A tak obraz hry a vlastně i výsledek zápasu tomu odpovídal. Prohra 6:1 je ještě k přijatelná vzhledem k průběhu zápasu. Zá nás jednu branku vstřelil Zdeněk Prokopec, který dokázal proměnit nařízenou penaltu proti domácím.

 

Sestava: Libor Hájek, Pavel Veringer, Jakub Vystrčil, Ladislav Kropáček, Pavel Svoboda, Zdeněk Prokopec (K), Lukáš Homolka, Jiří Matějovic, Jan Kečkeš, Václav Šmat, Ladislav Pasker, Nicolas Streer


kvě 11 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

TATRAN VELKÉ HYDČICE-TJ SOKOL VEŘECHOV

Autor: Ladislav Pasker

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  SOKOL VEŘECHOV    4:1  (2:0)

Rozhodčí: Martin Mácal    ŽK 1:1

 

Datum konání: 11.5.2024

 

Soupeř z Veřechova, který se krčil na úplném dně tabulky, přijel na naše hřiště bojovat o nějaké body a vylepšení svého tabulkového postavení.

 

A zápas začal aktivněji. během osmi minut si dokázal vypracovat dvě větší šance, které dokázal skvěle pochytat Libor Urban. Přišla ale 10. minuta utkání, když se skvělě uvolnil Jirka Matějovic a nádhernou přihrávkou našel před prázdnou bránou Zbyňka Zeleného, který neměl potíže míč uklidit do brány. Veřechovský hráči se stále snažili vývoj zápasu otočit na svoji stranu, ale opět skvělě zachytal Libor Urban, který bravurně soupeřům jejich šance likvidoval. Těsně před odchodem do kabin, z levého křídla poslal Zbyněk Zelený prudkou přízemní přihrávku, kterou před hostujícím brankářem efektně tečoval Zdeněk Prokopec a tak se šlo do kabin za stavu 2:0.

 

Hosté začali druhý poločas náporem a to se jim vyplatilo. V 48.minutě se k míči dostal Jan Želíska, který svoji šanci proměnil a snížil tak stav na 2:1. Jenže se nakonec ukázala naše zkušenost a proměnění nabídnutých šancí. Už v 52. minutě úřadoval Ladislav Kropáček, který zvyšoval na 3:1. A hned o 2 minuty později skvěle využil chybnou rozehrávku hostující obrany Jaromír Hlaváč a stanovil tak konečný výsledek zápasu na 4:1.

 

Sestava: Libor Urban, Pavel Veringer, Jiří Matějovic, Jiří Vichr, Pavel Svoboda, Ladislav Kropáček (K), Zdeněk Prokopec, Zdeněk Hejpetr, Zbyněk Zelený, Petr Kylián, Radek Potužák, Josef Jiřík, Ondřej Barborka, Lukáš Homolka, Jaromír Hlaváč, Petr Janda


kvě 05 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

SK JEŽOVY-TATRAN VELKÉ HYDČICE

Autor: Ladislav Pasker

SK JEŽOVY  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE    7:0    (3:0)

Rozhodčí: Zdeněk Hájek    ŽK 0:0

 

Datum konání: 5.5.2024

 

Nedělní výjezd na půdu soupeře se vůbec výsledkově nevydařil. Domácí byli lepší ve všech herních aspektech a svoji převahu dokázali i gólově využít. Třemi brankami se blýskl Lukáš Cihelka. Další branky domácí vstřelili 2x Miroslav Pruner, 1x Milan Krejza a Adam Suchý.

 

Sestava: Ladislav Pasker, Pavel Svoboda, Josef Jiřík, Jiří Vichr, Ladislav Kropáček, Luděk Marek (K), Petr Janda, Zdeněk Prokopec, Lukáš Homolka, Josef Podzimek, Jan Kečkeš, Jiří Šatra, Jakub Vystrčil, Josef Praštil, Jiří Matějovic, Nicolas Streer


dub 27 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

TATRAN VELKÉ HYDČICE-FK BUDĚTICE

Autor: Ladislav Pasker

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  FK BUDĚTICE    0:3  (0:2)

Rozhodčí: Pavel Jedlička    ŽK 1:6

 

Datum konání: 27.4.2024

 

Soupeř z Budětic přijel nabuzený a posílený psycickou výhodou, že v přechozím zápase porazil soupeře 6:0. Bohužel pro nás i ta hra na našem hřišti vypadala. Soupeř byl aktivnější, lepší na míči. V prvním poločase byl i 2x úspěšný. Branky vstřelili v 25. minutě Zděněk Frančík a v 38.minutě Martin Voldřich.

 

Ve druhém poločase se obraz hry téměř neměnil a když se nám podařilo dostat se do šance, nedokázali jsme ji využít. Soupeř byl ještě jednou úspěšný a to v 78.minutě Jiří Josefík.

 

Sestava: Václav Šmat, Pavel Veringer, Jiří Vichr, Pavel Svoboda, Ladislav Kropáček (K), Zdeněk Prokopec, Zbyněk Zelený, Petr Kylián, Jiří Šatra, Josef Jiřík, Ondřej Barborka, Ladislav Pasker, Nicolas Streer

 


dub 21 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

TJ SVATOBOR HRÁDEK B-TATRAN VELKÉ HYDČICE

Autor: Ladislav Pasker

TJ SVATOBOR HRÁDEK B  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE   6:3  (3:1)

Rozhodčí: Michal Horský, Petr Bala, Eva Růtová   ŽK 1:0

 

Datum konání: 21.4.2024

 

Kvůli nepříznivému vlivu počasí (velké deště v předchozích dnech), bylo hřiště v Hrádku nezpůsobilé k hraní a tak došlo k dohodě klubů, že se zápas odehraje na našem hřišti v Hydčicích.

 

Hrádecký tým začal zápas aktivněji a dařilo se jim využívat šance, které si vypracovali. Ještě se neodehrála ani necelá půl hodina zápasu a již vedli 3:0, když se o branky podělili Miroslav Tonner, Jan Skála a Roman Lísa. Za náš tým snižil velmi aktivní Zbyněk Zelený, který využil špatné rozehrání obránců a skvěle zavěsil pravou nohou do šibenice. Do kabin se odcházelo za stavu 3:1.

 

Ve druhém poločase se hrádecký tým prosadil hned v jeho začátku, když v 51. minutě skóroval Jaroslav Prexl. V 64.minutě byl ve vápně faulován  Láďa Kropáček. Nařízený pokutový kop proměnil zkušeně a neomylně Zděněk Hejpetr. O chvíli  později našel  Láďa Kropáček skvěle naběhnutého Jirku Matějovice, který přesnou střelou k tyči snížil na přijatelných 4:3. Jenže pak hrádecký tým dostal k dipozici dva pokutové kopy, které bratři Holečkové (Radek a Václav) proměnili a tím stanovili konečné skóre zápasu na 6:3.

 

Sestava: Libor Urban, Pavel Veringer, Jiří Vichr, Ondřej Barborka, Ladislav Kropáček (K), Zdeněk Prokopec, Zdeněk Hejpetr, Jiří Matějovic, Zbyněk Zelený, Petr Kylián, Lukáš Homolka, Josef Jiřík, Josef Podzimek, Jakub Vystrčil, Jan Kečkeš

 


dub 17 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

TABULKA JARO 2024

Autor: Ladislav Pasker

Tabulka po 17 odehraných zápasech-III.TŘÍDA Klatovského okresu 2023/2024

 

# Klub Z V R P Skóre B
1. SRK Železná Ruda 17 15 1 1 86:23 46
2. TJ Měcholupy B 17 13 0 4 82:20 39
3. TJ Kašperské Hory 17 10 2 5 65:39 32
4. TJ Svatobor Hrádek B 17 9 2 6 44:30 29
5. SK Bolešiny B 17 9 0 8 51:46 27
6. TJ Sokol Milčice 17 8 2 7 32:42 26
7. FK Dukla Janovice B 17 7 3 7 41:45 24
8. TJ Tatran Velké Hydčice 17 7 2 8 39:44 23
9. FK Svéradice B 16 7 1 8 35:59 22
10. TJ Sokol Hartmanice 17 5 4 8 48:50 19
11. SK Ježovy 17 4 3 10 50:72 15
12. FK Budětice 17 4 2 11 21:42 14
13. TJ Sokol Veřechov 17 4 1 12 42:78 13
14. TJ Sokol Mochtín B 16 3 3 10 24:70 12

 


dub 13 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

TATRAN VELKÉ HYDČICE-TJ SOKOL HARTMANICE

Autor: Ladislav Pasker

TATRAN VELKÉ HYDČICE  -- TJ SOKOL HARTMANICE   4:2  (2:0)

Rozhodčí: Jiří Steinbach   ŽK 1:1   ČK 0:1

 

Datum konání: 13.4.2024

 

Při domácím zápase, kdy jsme hostili Sokol Hartmanice, jsme chtěli potvrdit naše získané body z Bolešin a zároveň tak zlepšit naše postavení ve středu tabulky. Což se nám podařilo a výsledkem 4:2 jsme si došli pro další body.

V bráně se objevil Petr Kylián a hned od začátku v útoku opět Jirka Šatra, který se dokázal hned v 8.minutě prosadit a dorážkou stanovil stav zápasu na 1:0. V 23.minutě se na hraně "ofsajdu" ocitl Zbyněk Zelený, rozhodčího píšťalka zůstala němá a tak mohl s přehledem zvýšit na 2:0. Do konce se udála už jen jedna zásadní věc a to, že se nechal za urážky rozhodčího vyloučit hostující hráč David Hanula.

 

Hosté, ač jen v deseti lidech, byli ve druhém polčase stále víc nebezpečný a jejich snaha o vstřelení branky nakonec byla úspěšná. A to dokonce hned 2x, když se v 60. minutě hlavou prosadil Ondřej Koryťák a v 67. minutě opět hlavou skóroval Michal Šimek. Rázem bylo srovnáno 2:2. Opět, stejně jako v předešlém zápase, přišly skvělé chvilky obou našich útočníků, Jardy Hlaváče a Luďka Marka. První se trefil v 70.minutě a druhý jmenovaný v 82.minutě. Konečný výsledek zápasu byl teda 4:2 a další důležité tři body do tabulky.

 

Sestava: Petr Kylián, Pavel Veringer, Ondřej Braborka, Ladislav Kropáček, Zděněk Prokopec, Jiří Matějovic, Lukáš Homolka, Zbyněk Zelený, Josef Jiřík, Luděk Marek, Jaromír Hlaváč (K), Jiří Šatra, Jakub Vystrčil, Zděněk Hejpetr, Jan Kečkeš


dub 06 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

SK BOLEŠINY B-TATRAN VELKÉ HYDČICE

Autor: Ladislav Pasker

SK BOLEŠINY B  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE   1:3  (0:0)

Rozhodčí: Jonathan Felix Kopecký, Zdeněk Hájek, Ondřej Vávra   ŽK 3:1  ČK 1:0

 

Datum konání: 6.4.2024

 

Do Bolešin jsme vyrazili s nadějí, že po nepovedeném vstupu do jarní části, se nám podaří ze soupeřova hřiště vyválčit nějaký ten bodík. A to se nám i díky skvělému výkonu všech zúčastněných podařilo.

Domácí měli po většinu prvního poločasu více balón na svých kopačkách, ale jejich dvě největší šance skvěle pochytal Libor Urban, který prokazuje svoji vysokou kvalitu a perfektní výběr místa ve svém brankovišti. Za nás se málem prosadili v prvním poločase Zbyněk Zelený a Jarda Hlaváč, ale jejich šance zůstali nevyužity.

 

Do druhého poločasu nastoupil do útoku k "Felixovi" Luděk Marek a jejich spolupráce během druhého poločasu byla přímo ukázková. Nejprve v 50.minutě vyslal do úniku skvělou přihrávkou Jarda Hlaváč,Luďka Marka, který nakonec i s velkou dávkou štěstí překonal domácího brankáře. Jenže domácí se nevzdali a prakticky hned po dvou minutách vyrovnali z rohového kopu, kdy se prosadil hlavou Jan Roháč.Jenže opět přišla chvíle dvou našich skvělých útočníků, kteří si ale tentokrát role prohodili. Psala se 55.minuta zápasu, Luďa skvěle našel Jardu před pokutovým územím a ten střelou k tyči opět otočil vedení na naši stranu. A to ještě nebylo vše. V 60.minutě se při rohu prosadil hlavou Láďa Kropáček a rázem se vedlo 1:3. Domácí znervózněli a dokonce jeden z jejich hráčů obdržel červenou kartu za kopnutí soupeře v přerušené hře. V 74.minutě opět přišli skvělé chvíle našeho gólmana Libora, kterou fantasticky chytil 1000% šanci domácích na brankové čáře. V dalším průběhu zápasu již další branka nepadla, takže tři body putují na naše konto. Sluší se klukům poděkovat za skvělý výkon, v téměr na duben velmi nezvyklém tropickém počasí.

 

Sestava: Libor Urban, Pavel Veringer, Jiří Vichr, Pavel Svoboda, Ladislav Kropáček (K), Zdeněk Prokopec, Lukáš Homolka, Zbyněk Zelený, Luděk Marek, Josef Jiřík, Jaromír Hlaváč, Petr Kylián, Ladislav Pasker, Jiří Šatra  


Novější 1

Menu

Kontakt


Adresa
TJ Tatran Velké Hydčice

Velké Hydčice 18
341 01 Horažďovice

Diskuze

příspěvků: 1

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
27 28 29 30 31 1
TATRAN VELKÉ HYDČICE-FK SVÉRADICE B
2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30