Znak Velké Hydčice TJ Velké Hydčice minimapa

Aktuality


                                                                     


Štítky:Novější 1
čen 23 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

JARO 2022

Autor: Ladislav Pasker

Ahoj všem,

další sezóna je za námi a tak přináším opět trochu těch čísel a statistik.

 

Konečně zase po dvou letech se odehrála sezóna která nebyla nijak ovlivněna covidem. Vše proběhlo zase opět v klidu a bez stresů, zda se bude hrát nebo ne.  Konečné 12. místo v tabulce, zisk 32 bodů, nakonec zajistilo že jsme zachovali příslušnost ve III.třídě a nespadli do "pralesa".

Celkové skóre 57:72.  Nakonec se dokázalo brankově prosadit 9 lidí. Nejlepšími střelci jsou Jaromír Hlaváč a Zdeněk Prokopec. Oba dokázali vstřelit 10 branek. Hned v závěsu s 9 brankami jsou Josef Podzimek a Zbyněk Zelený. Konečná tabulka střelců je tady...Tabulka střelců

 

Žluté a červené karty patří také k fotbalu...Žluté a červené karty

 

Bohužel od té doby, co se dá střídat "hokejově", nejde spočítat kdo odehrál nejvíce minut. Ale když procházím sestavy, tak největším držákem v týmu je určitě Ladisdlav Kropáček. Který snad nechyběl v žádném z 26 zápasů. Asi hned další bude Zbyněk Zelený, Zdeněk Prokpec....a další.

Určitě si pochvalu a respekt zaslouží kluci, kteří neváhají a někdy dokážou přijet na zápas jen na "otočku" A to bydlí v Písku, Vodňanech, Kladně, Plzni apod... Zdendo, Milánku, Radku, Felixi...díky!

Celkem nastoupilo k soutěžnímu utkání 24 hráčů. Včetně Václava Švece, který musel na podzim nastoupit do brány proti Veřechovu a vedl si skvěle. Celkově se díky zraněním a omluvenkám postavilo do brány 5 lidí.

Na závěr bych chtěl poděkovat všem, kteří přijeli, pomohli, odehráli byť i jen pár minut... Jirkovi Rezlerovi,Václavu Švecovi a Laďovi Hejpetrovi, za odmávání zápaů na lajně, přípravu hřiště a starání se o naše dresy apod... vedení klubu, kteří nám dokážou zajistit vše potřebné k tomu, abych mohli důstojně reprezentovat náš klub...našim věrným fanouškům z řad bývalých hráčů...a samozřejmě i našim rodinám, manželkám, přítelkyním...

 

 

IMG-20220611-WA0072.jpg

IMG-20220611-WA0062[1].jpg

 

Další fotky najdete v galerii, ale hlavně tady mám odkaz na video naší hymnou z dokopné...https://www.youtube.com/watch?v=jcee1HQeHEA

 

 

 

 

 

 

O případné přípravě, zápasech, tréninku vás budu včas informovat. Jediné co zatím vím, že první mistrovský zápas se odehraje už 6. srpna!!!

 

 

 

DÍKY VŠEM

 

 

 

 

 

 

 

 


čen 23 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

TABULKA JARO 2022

Autor: Ladislav Pasker

Konečná tabulka ročníku 21/22 III. třída Klatovského okresu...

 

Klub Z V R P S B P+ P-
1. Sokol Veřechov 26 17 0 9 75:50 53 2 4
2. S. Plánice 26 17 0 9 78:45 50 3 2
3. SK Bolešiny B 26 15 0 11 62:54 45 1 1
4. Sokol Hartmanice 26 15 0 11 77:51 44 2 1
5. Svatobor Hrádek B 26 14 0 12 73:53 42 3 3
6. FK Svéradice B 26 12 0 14 61:46 40 0 4
7. TJ Sokol Běšiny 26 14 0 12 44:49 39 4 1
8. Sokol Kolinec 26 13 0 13 62:68 39 2 2
9. SRK Žel. Ruda 26 14 0 12 61:75 39 5 2
10. FK Budětice 2012 26 12 0 14 51:60 36 2 2
11. Dukla Janovice B 26 12 0 14 51:68 36 2 2
12. Tatran V.Hydčice 26 11 0 15 57:72 32 3 2
13. TJ Žichovice 26 8 0 18 34:57 26 0 2
14. SK Velhartice 26 8 0 18 46:84 25 0 1

čen 19 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

TJ SOKOL BĚŠINY-TATRAN VELKÉ HYDČICE

Autor: Ladislav Pasker

SOKOL BĚŠINY  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE    2:1   (0:0)

Rozhodčí: Michal Toman, Václav Dušek, Pavel Jedlička  ŽK 0:4

 

Datum konání: 19.6.2022

 

Poslední zápas sezóny se odehrál v neděli, za velmi horkého počasí, kdy teplota dosahovala ve stínu až na 36 stupňů. Ale podmínky byly pro oba dva týmy stejné a štěstí nakonec stálo při domácích, kteří nakonec vyhráli 2:1.

 

Prvním poločase měli oba dva týmy šance, které ale jeden z týmů je nedokázal využít. Naše dvě největší měli Josef Podzimek, kteý střílel nad branku a Petr Kylián, který hlavičkoval po rohu těsně vedle.

 

Druhý poločas už byl na branky bohatší. Domácí se dokázali prosadit hned 2x. Trefil se Vladislav Stach a František Játi. Za nás snižoval po pokutovém kopu Radek Potužák. Bohužel další velké šance zústali opět nevyužity, což kazilo trochu dojem z jinak pěkného zápasu. Naštěstí nás prohra nestála sestup do nižší třídy....

 

Sestava: Ladisdlav Pasker, Pavel Veringer, Jiří Matějovic, Jiří Vichr, Pavel Svoboda, Ladislav Kropáček, Zdeněk Prokopec, Milan Kapusta, Zbyněk Zelený, Zdeněk Hejpetr, Radek Potužák, Jaromír Hlaváč, Jiří Matějovic, Petr Kylián, Josef Podzimek


čen 11 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

TATRAN VELKÉ HYDČICE-SRK ŽELEZNÁ RUDA

Autor: Ladislav Pasker

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  SRK ŽELEZNÁ RUDA  3:2 P 4:3

Rozhodčí: Pavel Jedlička  ŽK 1:2

 

Datum konání:11.6.2022

 

K poslednímu domácímu zápasu této sezóny a velmi důležitému pro záchranu v soutěži, jsme nastoupili proti soupeři ze Železné Rudy. A zápas to byl nakonec úspěšný s dobrým koncem pro nás.

 

Soupeř byl v úvodu zápasu aktivnější, ale branku se jim vstřelit nepodařilo. Za to my jsme na konci poločasu byli úspěšný a to hned dvakrát. Nejprve v 39. minutě, svým desátým gólem v sezóně otevřel skóre Zdeněk Prokopec. A v samém závěru se trefil další Zděnek v týmu, tentokrát Zdeněk Hejpetr a to střelou z přímého kopu.

 

Ve druhém poločase bylo nevyužito několik přímo vyložených šancí a to nás nakonec stálo i vítěztví v tomto zápase za tři body.  Soupeř nakonec vytěžil z minima maximum. V 54. minutě střelou pod břevno snížil kapitán David Greiner. A ten samý hráč v nastaveném čase "chytře" spadl v pokutovém území...křičel, jako by mu někdo zlomil nohu....a rozhodčí "foukl" penaltu. Ten samý hráč ji proměnil...

 

Pak se skvěle ukázal domácí mladý brankář Petr Kylián, který dokázal soupeři chytit dvě penalty. Takže penalty dopadly 4:3 v náš prospěch.

Po zápase se konala "dokopná", kterou si myslím každý dobře užil, popil, najedl, ale hlavně stmelila se ještě více naše skvělá parta!!! Fotky z dokopné dodám na web později.

 

Získané dva body, jsou pro nás velmi důležité. Zajistili nám to, že nedopadneme hůře než třetí od konce v tabulce.  Stále to ale neznamená, že jsme úplně zachráněni. O tom se rozhodne v posledním kole nasledujícího víkendu...držte palce, ať vše dobře dopadne.

 

Sestava: Ladislav Pasker, Jiří Vichr, Ladislav Kropáček, Zdeněk Prokopec, Milan Kapusta, Josef Jiřík, Zbyněk Zelený, Zdeněk Hejptr, Lukáš Homolka, Jaromír Hlaváč, Josef Podzimek, Jiří Matějovic, Petr Kylián


čen 04 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

FK SVÉRADICE B-TATRAN VELKÉ HYDČICE

Autor: Ladislav Pasker

FK SVÉRADICE B  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE    3:6   (1:1)

Rozhodčí: Jaroslav Hošek    ŽK 2:0

 

Datum konání: 4.6.2022

 

Další důležité tři body,  vybojované na hřišti Svéradic...snad budou směřovat k záchraně ve III.třídě. A vítěztví se nerodilo vůbec lehce. 2x jsme v zápase prohrávali, dokonce i o dvě branky, přesto jsme dokázali naší trpělivou hrou se prosadit a vyhrát.

 

Domácí se ujali vedení v 28. minutě, když se vápně prosadil kapitán Petr Chládek. Naštěstí máme v týmu Josefa Podzimka, který si v posledních zápasech drží skvělou formu a opět se dokázal prosadit. V 33. minitě mu skvěle do úniku přihrál Zdeněk Prokopec a Pepa chladnokrevně zakončil. Mohli jsme jít i do vedení, ale Zdeněk Prokopec před prázdnou brámou nedokázal zakončit přesně.

Druhý poločas začak katastroficky... domácí v záčátku druhého poločasu, během dvou minut a dvou úniků se dokázali prosadit. Nejprve se trefil Václav Brůha po něm Filip Prokopius. Tím ale domácí skončili.... Přišlě 58. minuta, kdy byl faulován ve "vápně" Petr Kylián a následný pokutový kop Zdeněk Hejpetr s jistotou proměnil.O dalších deset minut se prosadil Lukáš Homolka a bylo srovnáno. A to ještě nebylo vše. V 77. minutě skvěle našel centrem z levého křídla Josef Podzimek ve vápně osamoceného Ladislava Kropáčka, který nás poslal do vedení 3:4!!!  Domácí úplně přestali hrát a toho jsme ještě dokázali využít a 2x se prosadit. Nejprve neudržel střelu Lukáše Homolky náhradní brankář (první brankář se zranil) a Zdeněk Prokopec pohodlně zakončil do prázdné branky.  V poslední minutě zápasu přišlě chvíle Zbyňka Zeleného, který krasnou střelou k tyči stanovil konečné skóre na 3:6!!!

 

Sestava: Ladislav Pasker, Pavel Veringer, Martin Kropáček (K), Jiří Vichr, Pavel Svoboda, Ladislav Kropáček, Zdeněk Prokopec, Milan Kapusta, Josef Jiřík, Zbyněk Zelený, Petr Kylián, Lukáš Homolka, Josef Podzimek, Zdeněk Hejpetr

 


kvě 28 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

TATRAN VELKÉ HYDČICE-TJ SOKOL KOLINEC

Autor: Ladislav Pasker

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  TJ SOKOL KOLINEC    3:2  (2:1)

Rozhodčí: Jiří Steinbach    ŽK 2:2

 

Datum konání: 28.5.2022

 

V dalším důležitém domácím zápase jsme hostili soupeře z Kolince. Soupeř přijel i s několika dorostenci v základní sestavě, kteří se předvedli ve velmi dobrém světle. Ale nakonec výhra a všechny tři body zústali na domácím hřišti.

Začátek zápasu vyšel úplně skvěle...v 5.minutě odcentroval z levé strany Zbyněk Zelený a střelec z posledních zápasů Josef Podzimek nádherně zavěsil z voleje přímo k tyči. O dvacet minut později se opět prosadil Zbyněk Zelený, který tentokrát krásně vysunul středem do úniku Zdeňka Prokopce, který nedal soupeřovo brankáři šanci. Hosté bohužel ještě těsně před koncem poločasu po chybě domácího brankáře snížili Janem Horákem na 2:1.

 

Ve druhém poločase padlo na každou stranu ještě po jedné brance. A obě  branky padly po odpískaném pokutovém kopu a obě za "ruce ve vápně" Nejprve hosté vyrovnali v 55.minutě opět Janem Horákem. Vítěztví nakonec zajistil v 65. minutě střelec Jaromír Hlaváč.

 

Sestava: Ladislav Pasker, Pavel Veringer, Jiří Vichr, Josef Podzimek, Ladislav Kropáček, Zdeněk Prokopec, Milan Kapusta, Josef Jiřík, Zbyněk Zelený, Radek Potužák, Zdeněk Hejpetr, Jiří Matějovic, Lukáš Homolka, Josef Melka, Jaromír Hlaváč

 

 

 


kvě 21 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

TATRAN VELKÉ HYDČICE-TJ SOKOL PLÁNICE

Autor: Ladislav Pasker

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  TJ SOKOL PLÁNICE  3:7   (1:7)

Rozhodčí: Petr Bala    ŽK 2:1

 

Datum konání: 21.5.2022

 

Soupeř z Plánice přijel ve velmi dobré formě, když v předchozím kole porazil doma Kolinec a vyhoupl se tak už na druhé místo tabulky. A také mu mimořádně vyšel vstup do zápasu. Už v 33. minutě bylo skóre 0:7 v jeho prospěch!!! Na co sáhl, to mu vyšlo. Celý domácí tým nebyl schopný konkurovat ve hře a hlavně soupeř dokázal efektivně využívat chyby domácích. Postupně se trefili 4x Radek Kovařík, 2x Lukáš Plánička a jednou Ondřej Novák. Ke konci poločasu se ještě dokázal trefit za domácí Josef Podzimek.

 

Ve druhém poločase se hra již vyrovnala a dokonce jsme byli i v některých fázích hry lepší. Jenže jsme nedokázali využívat naše šance. Hrozivé skóre ještě dokázal snížit svým druhým gólem v zápase Josef Podzimek a jednou se prosadil Jaromír Hlaváč.

 

Sestava: Ladislav Pasker, Pavel Veringer, Martin Kropáček (K), Josef Melka, Jiří Matějovic, Ladislav Kropáček, Zdeněk Prokopec, Josef Jiřík, Zbyněk Zelený, Radek Potužák, Zdeněk Hejpetr, Jaromír Hlaváč, Josef Podzimek, Jaroslav Bečvář


kvě 14 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

TJ ŽICHOVICE-TATRAN VELKÉ HYDČICE

Autor: Ladislav Pasker

TJ ŽICHOVICE  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE   3:1   (1:1)

Rozhodčí: Josef Abrahám    ŽK  0:0

 

Datum konání: 14.5.2022

 

Poslední dva venkovní zápasy se podařilo vyhrát po remízách na penalty a tak se doufalo že i další venkovní zápas, tentokrát na hřišti v Žichovicích dopadne aspoň v podobném duchu. Bohužel nakonec byla prohra 3:1, po moc nepovedeném výkonu celého týmu.

Soupeř hned o začátku byl o něco lepší a v 18. minutě se dokázal prosadit domácí útočník , kapitán David Šuba. Ke konci poločasu jsme hru trochu vyrovnali a nakonec ještě před odchodem do šaten dokázali srovnat i skóre. Hlavou se dokázal prosadit Zbyněk Zelený, který skóroval již po osmé v této sezóně. 

Druhý poločas domácí opět tlačili, snažili se útočit hlavně po stranách a nakonec i zápas dvěma brankami rozhodli. V 77. minutě se prosadil mladíček domácího týmu Petr Mareš. Následně svoji největší šanci v zápase nevyužil navrátilec do týmu Jaromír Hlaváč, když jeho křížnou střelu k tyči dokázali domácí vytečovat jen na roh. O chvílí později se prosadil v závaru před brankou domácí Vladimír Šuba. Stav byl tedy 3:1 pro domácí, kteří se taktéž snaží zachránit  III.třídu a díky výhře se dostali v tabulce už jen na 2 body od nás.

 

Sestava: Ladislav Pasker, Josef Melka, Martin Kropáček (K), Jiří Vichr,  Pavel Svoboda, Ladislav Kropáček, Lukáš Homolka, Zdeněk Hejpetr, Josef Jiřík, Zbyněk Zelený, Jaromír Hlaváč, Petr Kylián, Jaroslav Bečvář


kvě 07 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

TATRAN VELKÉ HYDČICE-SK VELHARTICE

Autor: Ladislav Pasker

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  SK VELHARTICE    3:0 (3:0)

Rozhodčí: Roman Mácal    ŽK 0:0

 

Datum konání: 7.5.2022

 

Velmi důležitý zápas se odehrával za hezkého, skoro až  letního počasí. A  byl nakonec úspěšný a přihrál nám důležité tři body do tabulky.

K velkému výkonu se rozherál druhý nejstarší člen našeho kádru, Josef Podzimek (12.5. oslavil 49 narozeniny, takže gratulace). Byl u všech třech branek zápasu. Na první branku krásně přihrál tomu nejstaršímu hráči našeho mužstva, Zdeňkovi Hejpetrovi, který nedal brankáři šanci. To se psala 7.minuta zápasu. V 13. minutě se prosadil už sám Pepa, když se z voleje trefil přesně k tyči. A konečné skóre na 3:0 stanovil v 25. minutě opět Pepa, když nadvakrát dostal míč za brankovou čáru. Bohužel již další branka do hostující sítě nepadla, což byla škoda. Soupeř se vůbec nedokázal prosadit přes naší skvělou obranu, která fungovala na jedničku. Jediná šance soupeře byla ze střely, asi ve 2.minutě zápasu, kdy trefil břevno Karel Kovařík. To bylo ze strany soupeře vše.

 

Sestava: Ladislav Pasker, Pavel Veringer, Martin Kropáček (K), Jiří Vichr, Jiří Matějovic, Ladislav Kropáček, Zdeněk Prokopec, Lukáš Homolka, Josef Podzimek, Zbyněk Zelený, Zdeněk Hejpetr, Petr Kylián, Josef Melka

Jak jsem psal, tak 12.5. oslaví narozeniny Josef Podzimek (49) a ten samý den oslaví svoje narozeniny Ladislav Kropáček (44). Oběma přejemě vše nejlepší, zdraví a hlavně ať jim vydrží jejich zápal do hry co nejdéle.


kvě 01 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

DUKLA JANOVICE B-TATRAN VELKÉ HYDČICE

Autor: Ladislav Pasker

DUKLA JANOVICE B  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE  1:2 (p5:6)

Rozhodčí: Pavel Jedlička    ŽK 1:1

 

Datum konání: 1.5.2022

 

Na Svátek práce, 1.Máje jsme odehráli další zápas a to na půdě Dukly Janovic, s místní rezervou.

 

V prvním poločase jsme na kontě měli více šancí, když nedokázali skórovat Josef Podzimek a ani Zbyněk Zelený. Domácí si větší vyložené šance nedokázali vytvořit a tak občas zahrozili střelou z dálky.

Ve druhém poločase se obraz hry moc nezměnil. My jsme měli velké šance, které buď skvěle pochytal domácí brankář a nebo skončili vedle branky, popřípadě vysoko nad ní. V 64. minutě se ale nakonec ujal roh, na který si naskočil snad nejmenší hráč na hřišti a to náš Lukáš Homolka, který se hlavou trefil. Vedlo se 0:1. Hosté se snažili srovnat, což se jim nakonec se štěstím povedlo. Nepovedenou střelou k tyči se trefil Milan Kolář.

A šlo se opět na penalty, v nich jsme opět byli úspěšnější.

 

Sestava: Ladislav Pasker, Josef Melka, Martin Kropáček (K), Jiří Vichr, Lukáš Homolka, Ladislav Kropáček, Zdeněk Prokopec, Milan Kapusta, Josef Jiřík, Zbyněk Zelený, Zdeněk Hejpetr, Jiří Mtějovic, Josef Podzimek, Jakub Vystrčil

 

 

 


Novější 1

Menu

Kontakt


Adresa
TJ Tatran Velké Hydčice

Velké Hydčice 18
341 01 Horažďovice

Diskuze

příspěvků: 1

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4