10.9.2022

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  TJ ŽIHOBCE    4:0   (1:0)

Rozhodčí: Roman Mácal    ŽK 1:2  ČK 0:1

Datum konání: 10.9.2022

No konečně to vyšlo :-) Po šestém zápase mám tu radost napsat že jsme vyhráli a to zaslouženě.

Bohužel opět ve velmi kombinované sestavě a jen s jedenácti lidmi na place, jsme urvali vítězství, proti soupeři ze Žihobec. V prvním poločase padla pouze jedna branka, když sólo od půlky hřiště dokázal v 26.minutě proměnit Lukáš Homolka...skvělé!!!

Ve druhém poločase jsme dokázali soupeře jednoznačně přehrávat. Ten se dostal jen k málo šancím ohrozit naši branku. V 58. minutě byl faulován ve vápně Milan Kapusta a následující pokutový kop bezpečně proměnil "pod víko" matador Zdeněk Hejpetr. Již svojí čtvrtou brankou v sezóně zvyšoval skóre na 3:0 svoji " slabší levou" Zbyněk Zelený. Na konečných 4:0 stanovil Ladislav Kropáček. Ten střílel prakticky do prázdné branky, když mu přihrával Zbyněk Zelený po hrubce hostujícího brankáře.

Díky všem kteří přišli na zápas...ale vyzdvihnout bych chtěl Marka Melíška a Václava Šmata, kteří přijeli a pomohli týmu v jeho nouzi. Díky Díky Díky....

Sestava: Martin Šůs, Martin Kropáček (K), Marek Melíšek, Jiří Vichr, Jiří Matějovic, Ladislav Kropáček, Lukáš Homolka, Milan Kapusta, Zbyněk Zelený, Zdeněk Hejpetr, Václav Šmat