TATRAN VELKÉ HYDČICE -- SOKOL BĚŠINY    1:1   (PK  7:6)

Rozhodčí: Bala Petr        ŽK:   0:0

Datum konání: 12.8.2017

První zápas podzimní části roku 2017 přinesl první dva body tabulky.

Přijel těžký soupeř Sokol Běšiny, který sice sestoupil z okresního přeboru, ale určitě pomýšlí na návrat do vyšší soutěže. Hrál se velice bojovný fotbal, bojovalo se o každý centimetr hrací plochy. V prvním poločase měl každý z týmů po jedné velké šanci, ale bohužel z naší strany Zbyněk Zelený ji nedokázal úspěšně zakončit. Pak ale přišla 35.minuta a závar před brankou dokázal využít Ladislav Kropáček, který tak vstřelil  první gól. Stav na konci poločasu byl 1:0 pro domácí.

Druhá polovina zápasu se nesla opět v bojovném duchu, šance na obou stranách moc nebylo. Přesto hosté dokázali v 80. minutě vstřelit branku Miroslavem Vališem, který dokázal obejít 3 hráče a skórovat. Nerozhodný výsledek vydržel až do konce a tak přišli na řadu penalty. V nich nakonec jsme byli úspěšnějsí a tak konečný stav zápasu je 2:1.

Penalty proměnili:Josef Podzimek, Milan Kapusta, Ladislav Kropáček, Ladislav Pasker, Zbyněk Zelený, Martin Kropáček a Pavel Veringer.