18.3.2023

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  ŽELEZNÁ RUDA    1:1

Rozhodčí: Miroslav Šmrha    ŽK: 2:2

Datum konání: 18.3.2023

Začalo nám JARO a s tím i mistrovská část ročníku III.třídy Klatovského okresu 2022/2023.

V přípravě jsme odehráli 3 zápasy a několikrát jsme si byli "zakopat" na malém hřišti s umělou trávou ve Střelských Hošticích. Před jarní částí sezóny jsme přívítali ve svém týmu i dva " navrátilce". Ondřej Barborka a Luděk Marek...VÍTEJTE ZPĚT KLUCI.

V prvním mistrovském zápase jsme přivítali soupeře ze Železné Rudy. Bylo vidět že se opravdu blíží jaro a tak se hrálo na krásného, teplého a slunečného počasí.

Před zápasem ještě proběhlo blahopřání a předání památečního dresu panu Františkovi Roubalovi, který oslavil v nedávné době krásnou "70tku". Přejeme hlavně zdraví a ještě spousty odsledovaných zápasů našeho týmu.

V prvním poločase žádná branka nepadla, ale relativně více šancí ke skórování jsme měli my. Bohužel nám nepřálo štěstí a někdy ani terén, na kterém občas míč neposlouchal a odskakoval od nohy v důležitých momentech.

Ve druhém poločase padlo po jedné brance na každé straně. Vedení se ujali hosté, když lehkou střelu nebo spíš postrčení míče prošlo pod rukou brankáře Ládi Paskera. Bohužel hrubá chyba vedla v 56.minutě vedení hostů. V 62.minutě se konečně dokázali prosadit i naši kluci, když skvěle zabojoval ve vápně Pepa Melka, který protlačil míč na úplně volného Zdeňka Prokopce, který byl uplně sám před prázdnou brankou. Stav byl 1:1.

Další šance skvěle pochytal hostující brankář.

Sestava: Ladislav Pasker, Pavel Veringer, Martin Kropáček (K), Josef Melka, Ondřej Barborka, Ladislav Kropáček, Zdeněk Prokopec, Lukáš Homolka, Josef Jiřík, Zbyněk Zelený, Radek Potužák, Luděk Marek, Josef Podzimek, Jakub Vystrčil