4.9.2022

TJ MĚCHOLUPY B  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE   3:2  (2:1)

Rozhodčí: Petr Bala    ŽK 1:1  ČK 1:0

Datum konání: 4.9.2022

Po delší době jsme zavítali na hřiště rezervy týmu z Měcholup a bohužel ani v v pátém zápase sezóny jsme nedokázali bodovat. A ta šance tady byla, jenže soupeř byl o tu jednu branku lepší...bohužel. Nedokázali jsme ani využít od 66.minuty přesilovku proti deseti.

Domácí začali náporem, který vyústil v branku v 12.minutě zápasu. Trefil se Jan Kaňák. Zvyšení skóre na 2:0 zařídil brankou v 29.minutě Vasyl Sydorenko.V samotném závěru poločasu jsme dokázali využít pokutový kop, který porměnil spolehlivě Zdeněk Prokopec. To nám dávalo šanci do druhého poločasu z výsledkem jestě něco udělat.

Jenže domácí tým byl proti. V 56.minutě zakončil přesně z brejku Jan Duchek a bylo to opět o dvě branky. O chvíli později byl vyloučen domácí hráč za urážky rozhodčího a tak jsme mohli začít myslet aspoň na vyrovnání skóre. To se bohužel nepodařilo. Dokázali jsme snížit jen na 3:2, když se hlavou trefil Zbyněk Zelený.

Sestava: Martin Šůs, Martin Kropáček (K), Jiří Vichr, Lukáš Homolka, Ladislav Kropáček, Zdeněk Prokopec, Milan Kapusta, Josef Jiřík, Zbyněk Zelený, Radek Potužák, Jaromír Hlaváč, Josef Podzimek, Marek Melíšek, Ladislav Pasker