6.10.2019

FK DUKLA JANOVICE B  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE    1:2    (0:1)

Rozhodčí: Ondřej Kaiser    ŽK 1:2    ČK 0:1

Datum konání: 6.10.2019

Na hřišti FK Janovice B se nám dlouhodobě nedaří . Za poslední tři zápasy hrané na jejich hřišti, máme tři prohry z hrozivým skóre 16:1. Tentokrát se nám tam vedlo lépe, i když se výhra nerodila vůbec snadně a byla hodně vydřená.

Vše začal již v 5.minutě zápasu Josef Podzimek, který po přihrávce Jirky Šatry prošel obranou, položil si zkušeně brankáře a k levé tyči skóroval. Začátek z říše snů. Domácí většinou úspešně kombinovali po celém hřišti, ale k pořádnému zakončení se díky dobré obraně nedostali. My jsme ještě měli několik brejků do otevřené obrany,ale žádný bohužel nedopadl úspšně. Hlavně únik Jirky Šatry, který se ocitl sám před domácím brankářem mohl skončit lépe.

Ve druhém poločase se postupně zranili Josef Podzimek a Zdeněk Hejpetr. A tak nezbývalo pro některé hráče hrát na pozicích, na které nejsou zvyklý. Přesto se v 65. minutě trefil po přihrávce Marka Melíška Petr Kylián a vedlo se 0:2. Takový malý zázrak:-) Domácí ale vytvořili drtivý tlak, jenže skvěle chytající Radek Šípek odmítal dát domácím aspoň malou naději na snížení nebo dokonce vyrovnání. Přesto v 88.minutě po jeho lehké chybce skóroval domácí hráč Vaclav Slivoň. Ale to bylo již vše a tak 3 body ze hřiště Janovic jsou pro nás zlaté.

Sestava: Radek Šípek, Pavel Veringer, Jiř Vichr, Marek Melíšek, Josef Podzimek, Ladislav Kropáček, Lukáš Homolka, Zdeněk Hejpetr (K), Václav Šmat, Zbyněk Zelený, Petr Kylián

Střídajíci hráči: Jiří Šatra, Ladislav Pasker