13.10.2018

FK SVÉRADICE B  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE    0:3   (0:1)

Rozhodčí:Josef Javorský    ŽK 4:4

Datum konání:13.10.2018

Za krásného, skoro letního počasí se odehrál zápas na náhradním hřišti ve Velkém Boru proti soupeři ze Svéradic. A návštěva to byla velmi úspěšná, protože tři body do tabulky se připisují na naše konto.

Byla to především zásluha dvou mužů. A to brankáře Radka Šípka a střelce Jaromíra Hlaváče. Ale pochvalu samozřejmě zaslouží každý, kdo se na hřišti zapojil do hry.

Radkovo "představení" začalo v 10. minutě, kdy chytil domácímu hráči Michalu Jiřincovi penaltu. V 16. minutě jsme naopak kopali pokutový kop my, po faulu ve vápně na Milana Kapustu, který tentokrát zahrával Jaromír Hlaváč a byl úspěšný. Do konce prvního poločasu již další branka nepadla a tak byl stav 0:1.

Ve druhém poločase se vytáhl opět Radek Šípek, který chytil několik velmi nebezpečbných střel domácích, zejména dvě střely k levé tyči. V 62. minutě po faulu na Josefa Podzimka, kopal druhý pokutový kop v zápase Jaromír Hlaváč a byl opět úspěšný. Apak přišla společná chvíle obou dvou "nejlepších" hráčů zápasu. Po Radkově přesném výkopu  se dostal k míči "Felix" který svoje sólo dokázal přetavit v třetí branku v zápase a Radek tak měl svoji "asistenci".  Ještě jednou děkuji všem za předvedený výkon !!! A naší Vendulce díky za pořízené foto ze zápasu :-)

Další zápas se odehraje v sobotu 20.10.2018 od 15:30 na hřišti Tatranu Velké Hydčice proti soupeři z Plánice. Přijďte naše kluky podpořit !!!