1.5.2022

DUKLA JANOVICE B  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE  1:2 (p5:6)

Rozhodčí: Pavel Jedlička    ŽK 1:1

Datum konání: 1.5.2022

Na Svátek práce, 1.Máje jsme odehráli další zápas a to na půdě Dukly Janovic, s místní rezervou.

V prvním poločase jsme na kontě měli více šancí, když nedokázali skórovat Josef Podzimek a ani Zbyněk Zelený. Domácí si větší vyložené šance nedokázali vytvořit a tak občas zahrozili střelou z dálky.

Ve druhém poločase se obraz hry moc nezměnil. My jsme měli velké šance, které buď skvěle pochytal domácí brankář a nebo skončili vedle branky, popřípadě vysoko nad ní. V 64. minutě se ale nakonec ujal roh, na který si naskočil snad nejmenší hráč na hřišti a to náš Lukáš Homolka, který se hlavou trefil. Vedlo se 0:1. Hosté se snažili srovnat, což se jim nakonec se štěstím povedlo. Nepovedenou střelou k tyči se trefil Milan Kolář.

A šlo se opět na penalty, v nich jsme opět byli úspěšnější.

Sestava: Ladislav Pasker, Josef Melka, Martin Kropáček (K), Jiří Vichr, Lukáš Homolka, Ladislav Kropáček, Zdeněk Prokopec, Milan Kapusta, Josef Jiřík, Zbyněk Zelený, Zdeněk Hejpetr, Jiří Mtějovic, Josef Podzimek, Jakub Vystrčil