9.4.2022

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  SVATOBOR HRÁDEK B  2:3 (0:2)

Rozhodčí: Pavel Jedlička    ŽK 2:1

Datum konání: 9.4.2022

Díky odloženému prvnímu jarnímu kolu (kvůli počasí), jsme první mistrovský zápas roku 2022 odehráli až 9. dubna na vlastním hřišti. Bohužel výsledek zápasu nebyl nakonec příznivý a soupeř si odvezl všechny tři body.

Prvním poločase jsme nedokázali využít šance a soupeř nás za ně bohužel trestal. V 21. minutě se trefil za hosty již tradičně Radek Holeček, který i za čtyři minuty dokonale využil přímý kop a zvyšoval už na 0:2 pro hosty.

Druhý poločas začal pro nás náporem, zlepšenou hrou i kombinací a soupeř se skoro vůbec nedostal ani za půlící čáru. Převahu jsme využili ke srovnání skóre, když se po krásném uvolnění od Zbyňka Zeleného prosadil Jirka Matějovic.O deset minut později po rohovém kopu bylo srovnáno, když si na centr naskočil skvěle hrající Zbyněk Zelený a trkl míč do branky. Bohužel hned z následné akce, po rohu a chybě domácího brankáře, soupeř vyrovnal, když se potřetí trefil Radek Holeček. Závěrečný nápor domácích již vyrovnání nepřinesl.

Sestava: Ladislav Pasker, Pavel Veringer, Martin Kropáček (K), Jiří Vichr, Pavel Svoboda, Ladislav Kropáček, Zdeněk Prokopec, Lukáš Homolka, Josef Podzimek, Zbyněk Zelený, Jiří Matějovic, Petr Kylián, Jakub Vystrčil