19.5.2019

TJ SOKOL PLÁNICE  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE    2:3    (2:0)

Rozhodčí: Fratišek Kačírek    ŽK 3:2

Datum konání: 19.5.2019

V nedělním odpoledni se odehrál další soutěžní zápas, kdy jsme zavítali na hřiště TJ Sokola Plánice. A výjezd na soupeřovo hřiště to byl nadmíru úspěšný.

A přitom  záčatek zápasu a první poločas všeobecně medopadl vůbec dobře. Prohrávali jsme 2:0. Když již v 4. minutě domácí Lukáš Plánička využil nedorozumění obrany s brankářem a otevřel skóre. Druhou branku domácí vstřelili v 23. minutě z penalty, když ji bezpečně proměnil Milan Novák. My jsme bohužel nedokázali využít své šance.

Do druhého poločasu naskočil nejlepší střelec našeho týmu Jaromír Hlaváč a ten zařídil obrat ve skóre dvěma brankami. A to v 78. a v 90. minutě. Mezitím se v 85. minutě nádhernou střelou z poza vápna a ještě otřenou o tyč trefil Ladislav Kropáček. Domácí se již nezmohli na žadný odpor a tak další tři body se připisují na naše konto.

Sestava: Radek Šípek, Pavel Veringer, Martin Kropáček (K), Marek Melíšek, Jiří Vichr, Ladislav Kropáček, Milan Kapusta, Zdeněk Hejpetr, Jiří Matějovic (59. Josef Melka), Petr Kylián (46. Jaromír Hlaváč), Jaroslav Bečvář  (74. Ladislav Pasker)