Žihobce 2:1 Velké Hydčice

Datum konání:
7.5.2016

Žihobce 2:1 Velké Hydčice (0:0), Rozhodčí: Javorský Josef, ŽK 2:2.

Po sérii 3 vítězství v řadě přijel náš tým do Žihobec s ambicemi tuto sérii prodloužit.

Bohužel marodka i absence některých hráčů a nakonec i štěstí stálo proti.

První poločas se odehrál více méně ve středu hřiště bez výrazných šancí z obou stran a za přísného dozoru rozhodčího Josefa Javorského.

Druhý poločas už byl zajímavější, ale začal pro nás nešťastně, když se zranil stoper Martin Kropáček a protože již nebyl nikdo,  kdo by ho vystřídal, prakticky celý poločas kluci makali v „deseti“.

Možná, že to dokázalo ukolébat domácí a po krásné samostatné akci v 60. minutě se ve vápně uvolnil Ladislav Kropáček, který svým 8 gólem v sezóně zařídil vedení 0:1!

Domácí začali více tlačit a snažit se zápas otočit, což se jim bohužel podařilo i s trochou štěstí . V 73.minutě po střele záložníka Roberta Bigasze se míč po nešťastném odrazu od tyče a ramena brankáře Radka Šípka doslova „došoural“ za brankovou čáru. Bylo vyrovnáno 1:1.  To ještě nebylo vše… přišla 88. minuta, Stanislav Novosad si naběhl na centr z přímého kopu a hlavou míč usměrnil do sítě, 2:1 pro domácí!

Marná už byla snaha kluků vyrovnat, ale i tak zaslouží velký DÍK za odmakaný zápas, který je stál hodně sil.

Opět bych rád pozval všechny fanoušky, kteří by chtěli podpořit naše kluky v dalším domácím zápase, který se koná 14.5.2016 od 17:00 hod proti TJ ARBO Velhartice. Občerstvení v podobě piva a klobás je zajištěné!!!