Novější 1
čen 18 Doposud nekomentováno.

JARO 2019

Skončila nám další sezóna a tak přináším trochu rekapitulace....

Konečné páté místo je myslím velkým úspěchem. Hlavně po sezónách kdy jsme bojovali většinou až do posledního zápasu o záchranu. V kolonce vstřelených a obdržených branek jsme dopadli těsně do mínusu v poměru 42:43. To znamená bohužel třetí nejhorší produktivita vstřelených branek, ale zase na druhou stranu máme druhou nejlepší obranu, což je skvělé.

Nejlepším střelcem se stal opět Jaromír Hlaváč, který v 16 zápasech do kterých zasáhl vstřelil 15 branek. Druhým nejlepším střelcem je Ladislav Kropáček s 5 brankami. O třetí místo se 4 brankami se dělí více hráčů...Radek Potužák, Zbyněk Zelený a Petr Kylián. Celkem aspoň jednu branku vstřelilo 10 lidí.

Další statistika se týká hříšníků s kartami. Celkem jsme obdrželi 35 žlutých a 3 červené karty. Jména tady psát nebudu, každý asi ví koho se to týká a vše je uvedeno i v tabulce.

Celekem do hry zásahlo 24 hráčů. Nejaktivnějším v počtu odehraných zápasů a minut je Ladislav Kropáček, který zasáhl do 24 zápasů a odehral celkem 2192 minut.

Za touto sezónou uděláme konečnou tečku  v sobotu 22.6.2019 od 14 hod na našem hřišti ve Velkých Hydčicích...prostě bude DOKOPNÁ :-)  Přiveďte sebou manželky, přítelkyně, milenky (milence), děti, rodiče a uděláme si fajn odpoledne. Pokecáme, popijeme, zazpíváme hymnu (pro některé doporučuji se ji naučit). Klidně si vemte sebou i stan a můžete strávit noc na hřišti.

V případě jakéhokoliv dotazu mě kontaktujte....V sobotu se na vás těším.

SVATOBOR HRÁDEK B-TATRAN VELKÉ HYDČICE

SVATOBOR HRÁDEK B  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE    0:1    (0:0)

Rozhodčí: Josef Blaheta    ŽK 1:0

Datum konání: 15.6.2019

A máme tady poslední zápas sezóny 2018/2019. A byl to velmi úspěšný výjezd na hřiště do Hrádku, když v 90 minutě o těsné výhře rozhodl hlavičkou Josef Podzimek.

V prvním poločase si domáci připravili několik šancí, ale skórovat nedokázali. A to samé bylo i ve druhém poločase. Většina jejich střel končila mimo branku a nebo na dobře chytajícím brakáři, kterým tentokrát byl Ladislav Pasker. A pak přišla poslední minuta zápasu, když po přesném centru Marka Melíška hlavou zavěsil a získal pro nás tři body Josef Podzimek. Ale pochavlu zasluhuje celý tým. Bylo vidět jak každý bojuje, skvělě záhrála " nová" stoperská dvojice ve složení Ladislav Krtopáček a Milan Kapusta, ale pochvalu si zaslouží opravdu všichni...

Všem moc děkuji...

Sestava: Ladislav Pasker, Pavel Veringer, Jiří Vichr, Marek Melíšek (K), Ondřej Barborka, Ladislav Kropáček, Milan Kapusta, Josef Podzimek, Jaroslav Bečvář, Jiří Matějovic (46. Petr Kylián), Martin Kotrba (18. Josef Melka)

čen 08 Doposud nekomentováno.

TATRAN VELKÉ HYDČICE-SOKOL HARTMANICE

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  SOKOL HARTMANICE    1:2   (1:1)

Rozhodčí: Josef Abrahám    ŽK 0:0

Datum konání: 8.6.2019

Bohužel poslední domácí zápas nám nevyšel, když hostující tým trefil výhru 1:2 v poslední minutě zápasu. Za domácí se trefil nejlepší střelec Jaromír Hlaváč. Za hosty skórovali Petr Sládek a Michal Šimek.

Sestava: Radek Šípek, Pavel Veringer (66. Petr Kylián), Martin Kropáček (K), Josef Podzimek, Ondřej Barborka (70. Josef Melka), Ladislav Kropáček, Milan Kapusta, Marek Luděk, Jiří Vichr (61. Jiří Matějovic), Jaromír Hlaváč

čen 01 Doposud nekomentováno.

TJ KAŠPERSKÉ HORY-TATRAN VELKÉ HYDČICE

TJ KAŠPERSKÉ HORY  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE    2:0   (1:0)

Rozhodčí: Vladislav Stach    ŽK 0:2

Datum konání: 1.6.2019

Na hřišti TJ Kašperské Hory, dalšího adepta na postup, se odehrál další zápas.A ohužel se opět odjíždělo s prohrou, tentokrát 2:0. Když v každém poločase padlo po jedné brance. Úspěšný střelci za domácí byli Vladimír Šuba a Daniel Řimnáč. Bohužel naše šance skončili buď na domácím brankáři nebo vedle branky a tak ve druhém zápase po sobě jsme odjížděli bez vstřelené branky. Ale i tak všem moc díky za účast a předvedený výkon, za který se nemusíme vůbec stydět.

Sestava: Ladislav Pasker, Pvel Veringer, Martin kropáček (K), Martin Kotrba, Ladislav Kropáček, Milan Kapusta, Zdeněk Hejpetr, Josef Melka (46. Petr Kylián), Zbyněk Zelený, Radek Potužák, Jiří Matějovic

Ale teď trošku z jiného soudku. Budu tlumočit názor vedení našeho fotbalového klubu. Jsou před námi poslední dva zápasy této sezóny a proto prosíme každého, kdo jen bude moct, aby na zápasy přijel. Opět se trochu množí více omluvenek najednou, ať už z jakéhokoliv důvodu. Pak se těžko dává dohromady sestava 11 lidí, plus nekoho na střídání a ještě aby nám někdo mával na lajně.

Díky všem za pozornost

kvě 29 Doposud nekomentováno.

JARO 2019

Ahoj kluci, dostali jsme pozvání na "společnou dokopnou" od spřátelené Blatnice. Níže vkládám email který přišel a na vás je jen , jak se k tomu vyjádříme. Prosím všechny o nějaký názor. Buď můžete psát tady, případně mě SMS nebo vyjádřit svůj názor v sobotu na Kašperských Horách.

Díky všem.

Ahoj borci,

na loňském turnaji jsme při odjezdu Láďovi avizovali, že bychom vás rádi pozvali k nám do Blatnice. Aby nezůstalo jako vždy jen u slov, posílám formální pozvánku :-). Máme takovou představu, že bychom u nás uspořádali společnou dokopnou! Sezónu končíme stejně, vy tedy asi až v neděli 16.6. Dokopná by proběhla o týden později, tedy v sobotu 22.6. Disko ten den není, ale to byste už nechtěli, doba se hodně změnila a cílová skupina jsou děti kolem 16 let (pravda, některé vypadají starší :-)). Dali bychom třeba fotbálek na žízeň, upečeme čurýka (nebo nějakou alternativu), hudba, kytara, atd. Vítány jsou samozřejmě i ženy a děti!

Zkuste to u vás v týmu nadhodit a po čase si s Láďou zavoláme a řekneme si. Rádi vás uvidíme všechny, ale budeme rádi, i když dorazíte třeba v menší sestavě, kdyby to někomu nevyhovovalo.

Těšíme se, že to klapne!

Honza Hošťálek

kvě 25 Doposud nekomentováno.

FK OKULA NÝRSKO B-TATRAN VELKÉ HYDČICE

FK OKULA NÝRSKO B  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE   4:0   (1:0)

Datum konání: 25.5.2019

Tak šňůra 5 výher po sobě se skóre 11:2 byla bohužel přerušena porážkou na hřišti adepta na postup a to FK Okula Nýrsko.

V prvním poločase domácí dokázali využít pouze jednu svojí šanci a to Ondřejem Kadlecem v 35. minutě.

Ve druhém poločase již domácí byli úspěšnější, když všechny tři branky vstřelili z brejků. V 53. minutě se trefil Jakub Raiser, v 82. minutě Lukáš Vaclavovič a v 86. minutě Zbyněk Mašek. Jedinou větší naší šanci vypracoval přesným centrem Jaroslav Bečvář pro Láďu Kropáčka, který ale hlavou přesne bránu netrefil.

Sestava: Ladislav Pasker, Josef Melka, Martin Kropáček (K), Marek Melíšek, Martin Kotrba, Ladislav Pasker, Václav Šmat (55.Petr Kylián), Zdeněk Hejpetr, Jaroslav Bečvář, Zbyněk Zelený, Jaromír Hlaváč

kvě 21 Doposud nekomentováno.

JARO 2019

A píše se o nás už i v novinách :-)

Famózní obrat svým příznivcům předvedli fotbalisté Velkých Hydčic, kteří sice ještě dvanáct minut před koncem prohrávali v Plánici 0:2, ale snovým obratem v závěru zápasu si nakonec připsali plný bodový zisk za vítězství 3:2. Hrdinou utkání se stal Jaromír Hlaváč, který zaznamenal dva zásahy.

O dvě branky více než kanonýr Velkých Hydčic si ve víkendovém 22. kole III. třídy připsal do svých střeleckých statistik Radek Holeček z rezervního týmu Hrádku. Jednačtyřicetiletý borec čtyřmi góly režíroval hladkou výhru 7:1 doma nad Dešenicemi. Holeček se v sezoně trefil již sedmnáctkrát.

Jednoznačné vítězství mají v kapse také fotbalisté záložního týmu Nýrska, kteří deklasovali Veřechov 8:2. I tady byl k vidění mimořádný střelecký počin. Hattrickem se blýskl mladík Dominik Vávra. Nýrsko tak i díky němu stále atakuje první příčku Kašperských Hor.

TJ SOKOL PLÁNICE-TATRAN VELKÉ HYDČICE

TJ SOKOL PLÁNICE  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE    2:3    (2:0)

Rozhodčí: Fratišek Kačírek    ŽK 3:2

Datum konání: 19.5.2019

V nedělním odpoledni se odehrál další soutěžní zápas, kdy jsme zavítali na hřiště TJ Sokola Plánice. A výjezd na soupeřovo hřiště to byl nadmíru úspěšný.

A přitom  záčatek zápasu a první poločas všeobecně medopadl vůbec dobře. Prohrávali jsme 2:0. Když již v 4. minutě domácí Lukáš Plánička využil nedorozumění obrany s brankářem a otevřel skóre. Druhou branku domácí vstřelili v 23. minutě z penalty, když ji bezpečně proměnil Milan Novák. My jsme bohužel nedokázali využít své šance.

Do druhého poločasu naskočil nejlepší střelec našeho týmu Jaromír Hlaváč a ten zařídil obrat ve skóre dvěma brankami. A to v 78. a v 90. minutě. Mezitím se v 85. minutě nádhernou střelou z poza vápna a ještě otřenou o tyč trefil Ladislav Kropáček. Domácí se již nezmohli na žadný odpor a tak další tři body se připisují na naše konto.

Sestava: Radek Šípek, Pavel Veringer, Martin Kropáček (K), Marek Melíšek, Jiří Vichr, Ladislav Kropáček, Milan Kapusta, Zdeněk Hejpetr, Jiří Matějovic (59. Josef Melka), Petr Kylián (46. Jaromír Hlaváč), Jaroslav Bečvář  (74. Ladislav Pasker)