12 Tatran V.Hydčice 22 8 0 14 31:50 22 3 1
13 Dukla Janovice B 22 7 0 15 33:53 22 1 2

S.ZAVLEKOV-TATRAN VELKÉ HYDČICE

S.ZAVLEKOV -- TATRAN VELKÉ HYDČICE     1:2

Rozhodčí: Petličarovský Ivan

Datum konání: 21.5.2017

Opět velká radost... druhý zápas po sobě s výhrou 2:1...a další velmi důležité tři body do tabulky !!!

K dalšímu zápasu se cestovalo do Zavlekova, týmu taktzéž ohroženého sestupem. Stav po první půli 0:2 byl nádherný. První branku zápasu vstřelil hlavou v 21.minutě  Josef Podzimek (3 branka v sezóně), po přesném centru Martina Fišera. A přišla 34. minuta...po rohu se k održanému míči dostal Ondra Barborka (2 branka v sezóně) , který se nekompromisně placírkou trefil "angličanem" o tyč  a stav byl tak 0:2. Domácí měli jednou velkou šanci, když jejich jedna ze střel skončila na tyči.

Bohužel ve druhém poločase přišlo pro domácí oživení, protože v 51. minutě dokázal zužitkovat přesný centr Jan Fous a snížil tak na 1:2. Další branka už do konce zápasu nepadla a tak TŘI velmi důležité body potují do Hydčic.

Opět bych rád všechny pozval na domácí utkání, konané 27.5.2017 od 17 hod, kdy k nám zavítá soupeř TJ Žihobce.

kvě 15 Doposud nekomentováno.

Pohled na tabulku po 21 zápasech...ztráta na příčky vedoucí k záchraně je "pouze" 4 body.

Datum konání: 13.5.2017

Po 14 zápasech je tady konečně výhra za 3 body a velmi důležitá!  Výhra, která snad nastartuje tým k záchraně. Ještě je stále ve hře 15 bodů a ztráta na příčky zaručující záchranu je "pouze" 4 body !!!

Bohužel jsem nebyl na zápasu přítomen a tak uvedu jen jméno střelce obou našich branek. Byl jím Zbyněk Zelený, který tak dal svoji osmou a devátou branku v sezóně.

K dalšímu velmi důležitému zápasu se jede v neděli 21.5.2017  (od 15 hod) do Zavlekova. I tento tým bojuje o záchranu

kvě 06 Doposud nekomentováno.

TATRAN VELKÉ HYDČICE-TJ BEZDĚKOV

TATRAN VELKÉ HYDČICE -- TJ BEZDĚKOV       0:1

Rozhodčí: Dušek Václav      ŽK:  3:4

Datum konání: 6.5.2017

K dalšímu domácímu zápasu přijel soupeř TJ Bezděkov, bojující taktéž o záchranu. Ale ani tento zápas nevedl k zisku bodů pro domácí a tak jejich záchrana v III.třídě se hodně vzdaluje. Nedá se upřít bojovnost, nasazení, tentokrát i velký počet hráčů k dispozici, snaha o to zvrátit nepříjemnný průběh jara, ale ani v tomto zápase nám nebylo souzeno vstřelit branku. A bez toho se vyhrávat nedá.

Soupeři stačila ke vstřelení gólu snad jediná chybka v obraně a hned ji dokázali v 73. minutě Luďkem Hořejším zužitkovat.

Opět bych rád všechny příznivce fotbalu pozval na další domácí utkání, hrané 13.5.2017 od 17 hod, kdy k nám zavítá S.Mochtín B.

kvě 01 Doposud nekomentováno.

Tabulka po odehraných 19 zápasech, je ale neúplná , protože 2 zápasy o víkendu byly přeloženy na 8.5.2017 a tak 4 týmy mají tzv. "zápas k dobru"

Datum konání: 29.4.2017

Sokol Chudenice...to byl další těžký čekal na cestě k záchraně III.třídy. Bohužel ani třetí jarní zápas na soupeřovo hřišti nevedl ke kýženým bodům potřebným k naší záchraně.

Domácí začali velkým náporem. když už v první minutě měli velkou šanci, kterou nedokázali díky zákroku hostujícího brankáře proměnit. Bohužel ale o pár minut později už přišel trest v podobě gólu, když v 4.minutě  Soupír Jan vstřelil první branku zápasu. Hra se relativně vyrovnala, oba dva týmy bojovali i s terénem, který byl po velkých deštích podmáčený a bahnitý. 34.minuta...penalta pro domácí, kterou bezpečně proměnil Soupír Jan. Stav byl 2:0. Už o pět minut bylo sníženo, když v 39.minutě Zdeněk Hejpetr taktéž dokázal proměnit nařízený pokutový kop proti domácím, takže se do kabin odcházelo za stavu 2:1.

Druhý poločas začal opět náporem domácích, který v 50.minutě dokázali proměnit v branku, hlavou  se dokázal prosadit Hodan Stanislav. Další branka již v zápase nepadla, i když oba dva týmy si dokázali připravit několiv slibných příležitostí ke skórování. Za zmínku ještě stojí událost z 80.minuty, když za vzájemnou potyčku byli vyloučeni po jednom hráči z každého týmu.

Opět bych Vás rád pozval na další domácí utkání, hrané 6.5.2017 od 17 hod, kdy přijede soupeř taktéž bojující o záchranu TJ Bezděkov.

dub 22 Doposud nekomentováno.

TATRAN VELKÉ HYDČICE-DUKLA JANOVICE B

TATRAN VELKÉ HYDČICE -- DUKLA JANOVICE B   0:0  (PK 4:3)

Rozhodčí: Bala Petr

Datum konání: 22.4.2017

Další domácí utkání se neslo ve znamení opět slabší účasti , ale aspoň bylo k dispozici 11 hráčů. K zápasu o velmi důležité body v boji o sestup přijel soupeř z Janovic.

Utkání skončilo nakonec bez branek, když ani jeden tým nedokázal využít ze svých vypracovaných šancí. U domácích se projevila opět slabá produktivita, když ve třetím zápase  po sobě nedokázali vstřelit gól. O "bonusový " bod tak rozhodovali penalty, ve kterých byli úspěšnější domácí v poměru 4:3. Skvěle zachytal v penaltách Radek Šípek, který dvě penalty hostům chytil.

Penalty proměnili: Zdeněk Hejpetr, Martin Fišer, Martin Kropáček a Ladislav Pasker

Datum konání: 15.4.2017

Ke čtvrtému soutežnímu utkání se cestovalo do Kašperských Hor, bohužel ani tento zápas nepřinesl nic pozitivního. K zápasu se dostavilo POUZE 10 HRÁČŮ a celkový výsledek  zápasu 6:0...co dodat. Nicméně bych rád poděkoval těm co přijeli, za jejich bojovnost a nasazení v zápase.

Po porvním poločase to na takový debakl ani nevypadlo,stav byl 1:0 pro domácí, když se hned v 1. minutě první střelou zápasu trefil Vladimír Šuba. Ostatní šance domácí využít nedokázali...aspoň v prvním poločase.

Bohužel ve druhém poločase už domácí byli efektivnější. Dokázali vstřelit 5 branek a tak byl na konci zápasu stav 6:0. Jedinou naši branku kterou vstřelil Ladislav Kropáček rozhodčí neuznal, pro "údajný" ofsajd...

Další zápas se hraje 22.4.2017 od 17:00 na domácím hřišti proti Dukla Janovice B.