13.8.2022

TJ SOKOL KOLINEC  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE   6:1  (1:0)

Rozhodčí: Josef Abrahám    ŽK 0:0

Druhý zápas v sezóně...první zápas venku a bohužel druhá prohra.

V oslabené sestavě, kdy jsem měli přesně 11 hráčů do pole a proti běhavému, věkově mladému soupeři jsme nakonec neměli šanci.

V prvním poločase domácí zahazovali své šance. Skvěle nás držel i nově příchozí brankář Martin Šůs, který kapituloval jen jednou, když míč do brány propasoval Michal Horák.

Ve druhém poločase už byli domácí úplně nad naše síly a dokázali se ještě více prosadit.

Za náš tým se přesně trefil hlavou Zbyněk Zelený, který dokázal jen zmírnit prohru na 6:1.

Sestava: Martin Šůs, Josef Melka, Jiří Matějovic, Pavel Svoboda, Ladislav Kropáček, Zdeněk Prokopec, Josef Jiřík, Zbyněk Zelený, Petr Kyliám, Josef Podzimek, Ladislav Pasker