8.10.2022

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  SK BOLEŠINY B    4:2  (2:1)

Rozhodčí: Josef Abrahám    ŽK 0:1

Datum konání: 8.10.2022

Konečně se nám podařilo naplnit soupisku co to nejvíc jde, to znamená že bylo 5 lid na lavičce, připravení na střídání. Takto by to mělo být na každý zápas.

Zápas začal naší aktivní hrou a hned měla úspěch. Radek Potužák vyslal krásnou přihrávkou do úniku Marka Melíška, který sice svoji střelou trefil brankáře, ale následnou dorážkou do prázdné brány skóroval Jaromír Hlaváč. Jenže to nás asi trochu uspokojilo, mysleli jsme si že vše půjde samo...velkou šanci nevyužil Zdeněk Prokopec a další šance pochytal skvěle chytající hostující gólman. A přišel trest. Chyba špatně vyběhnuvšího brankáře Ládi Paskera vedla ke srovnání skóre na 1:1. Za hosty se trefil Jakub Pytel. Naštěstí v samém závěru poločasu přišla chvíle Josefa Melky, který prošel snad přes vše co se nacházelo v pokutovém území, obehrál i brankáře a takřka z nulového úhlu trefil bránu. Hned se šlo veseleji do kabiny.

Ve druhém poločase byl obraz hry skoro stejný. My jsme více hráli, dostávali se do šancí a hosté se snažili kombinovat skoro až do brány.  Naštětí se pak 2x po sobě prosadil Ladislav Kropáček. A to v 69. a v 72 .minutě. Vedení 4:1 nás opět uspokojilo. Toho využili hosté a snížili Davidem Kolářem na 4:2. Nic jiného se už nestalo a tak se může slavit třetí výhra v řadě!!!

Sestava: Ladislav Pasker, Pavel Veringer, Martin Kropáček (K), Jiří Vichr, Ladislav Kropáček, Zdeněk Prokopec, Lukáš Homolka, Josef Jiřík, Zbyněk Zelený, Radek Potužák, Josef Podzimek, Jaromír Hlaváč, Jiří Matějovic, Petr Kylián, Josef Melka, Marek Melíšek