24.9.2022

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  SVATOBOR HRÁDEK B    2:1  (0:0)

Rozhodčí: Jiří Steinbach    ŽK 5:2

Datum konání: 24.9.2022

Tak se opět zadařilo, opět na domácím hřišti...výhra nad tradičním soupeřem, rezervním týmem z Hrádku.

Vítězství se nerodilo vůbec lehce. V prvním poločase branka nepadla, ale opět se nám nedařilo využívat gólové šance. Hosté se svoji hrou prakticky k ničemu nedostali a hlavně skvěle fungovala naše obrana, vedená kapitánem Martinem Kropáčkem.

Ve druhém poločase se opět ukázala genialita našeho středopolaře a vlastně nejstaršího hráče v našem týmu, Zdeňka Hejpetra. Ten si v zápase připsal asistence u obou našich branek. Nejprve našel přesně levou nohu Zbyňka Zeleného, který ještě hezčím "volejem" trefil branku a mohli jsme se radovat z vedení 1:0. To se psala 55. minuta zápasu. Další skvělou šanci nevyužil Ladislav Kropáček, který nepropálil hostujícího brankáře a jasný faul na Josefa Podzimka zůstal neodpískán. V 73. minutě rezehrával trestný kop Zdeněk Hejpetr a opět skvěle. Tentokrát našel přesně Radka Potužáka, který trochu akrobaticky hlavou zvyšoval na 2:0. Prostě nádhera!!! Hosté již jen korigovali pro ně nepříznivý výsledek v 87. minutě po rohu, když se po chybě brankáře hlavou trefil Jan Sekyra. Pak už se mohla konečně slavit druhá výhra v sezóně. Bohužel jsme asi do konce sezóny přišli o Pavla Svobodu, který se přivodil zranění kolene. Držíme palce k brzkému uzdravení.

Sestava: Ladislav Pasker, Martin Kropáček (K), Marek Melíšek, Pavel Svoboda, Ladislav Kropáček, Zdeněk Prokopec, Josef Jiřík, Zbyněk Zelený, Lukáš Homolka, Radek Potužák, Zdeněk Hejpetr, Jiří Matějovic