15.8.2021

TJ SVATOBOR HRÁDEK B  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE    3:2 (p.5:3)

Rozhodčí: Josef Javorský    ŽK 1:4  ČK 0:1

Datum konání: 15.8.2021

K dalšímu venkovnímu zápasu se odjíždělo v neděli a byl to tradiční soupeř z Hrádku.

Konečný výsledek byla nakonec prohra na penalty. Domácí se dostali do vedení ve 12. minutě, když brejk do otevřené obrany využil Roman Lísa. Naštěstí v 29. minutě se trefil do domácí sítě Ladislav Kropáček a srovnal skóre. Bohužel na konci prvního poločasu se trefil domácí Josef Bureš, který stanovil skóre na 2:1.

Hned v v 53. minutě pohlednou naši akci zakončil úspěšně Zdeněk Prokopec a stav byl 2:2, který už vydržel až do konce utkání. A tak o dalším bodu rozhodovali penalty, kde byli nakonec uspění domácí a získali tak další bonusový bod.

Sestava: Ladisla Pasker, Pavel Veringer, Martin Kropáček (K), Jiří Vichr, Pavel Svoboda, Ladislav Kropáček, Milan Kapusta, Josef Podzimek, Zbyněk Zelený, Radek Potužák, Zdeněk Hejpetr, Josef Melka, Lukáš Homolka, Petr Kylián, Jiří Matějovic, Zdeněk Prokopec