17.8.2019

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  SVATOBOR HRÁDEK B    5:2   (3:1)

Rozhodčí: Ivan Petličarovský    ŽK: 1:2

Datum konání: 17.8.2019

K prvnímu zápasu na domácí půdě v nové sezóně přijel soupeř z Hrádku. Na jaře jsme dokázali tohoto soupeře porazit na jejich hřišti 1:0 a prakticky před rokem na domácí půdě jsme prohráli 1:2 po penaltách.

A zápas pro nás nezačal vůbec špatně. V 7. minutě dokázal využít přihrávku do brejku Jaromír Hlaváč a pohodlně zavěsil. Jenže hosté se nevzdali a hned o 5 minut bylo srovnáno, když pěknou a přesnou střelou k tyči srovnával Pavel Hrach. Ale naši hráči opět zabojovali a ještě do poločasu vstřelili dvě branky. Nejprve v 30. minutě dokončil pohlednou akci Radek Potužák a na závěr poločasu v 45. minutě svoji přesnou levou nohou zvyšoval na 3:1 Zbyněk Zelený.

Do druhého poločasu hosté vyměnili brankáře, ale ani to nezabránilo  našim hráčům ke skórování. Nejprve jako "buldozer" prošel v 55 .minutě obranou přes 3 hráče Josef Podzimek a Petr Kylián měl snadnou práci dopravit míč do prakticky prázdné branky. V 85. minutě zase Zbyněk Zelený proběhl "jako vítr" po levé lajně a ideálně přihrál na druhou branku v zápase Jaromírovi Hlaváčovi, který zvyšoval už na 5:1. V závěru už jen korigoval výsledek na 5:2 z penalty hostující Radek Holeček.

Sestava: Radek Šípek, Josef Melka, Martin Kropáček (K), Josef Podzimek, Ladislav Kropáček, Milan Kapusta, Zdeněk Hejpetr, Ondřej Barborka, Zbyněk Zelený, Radek Potužák, Jaromír Hlaváč

Střídající hráči: Jiří Matějovic, Ladislav Pasker, Petr Kylián, Luděk Marek