Přidat komentář

REKAPITULACE SEZÓNY 2016/2017

Autor: Ladislav Pasker

Ještě přidávám malé ohlédnutí a trošku čísel z právě uplynulé sezóny 2016/2017

Z odehraných 26 zápasů jsem jich vyhráli 11, včetně tří zápasů na penalty. V ostatních zápasech jsme odešli poraženi. S konečným ziskem 31 bodů jsme skončili na 9. místě při skóre 39:55.  Zde je konečná tabulka...     Tabulka JARO 2017

Vstřelili jsme 39 branek...nejlepší střelec byl Zbyněk Zelený s 11 góly, pak Ladislav Kropáček s 8 brankami a pomyslné třetí místo se 4 brankami si vystřílel Josef Podzimek. Celkově dalo branku 12 hráčů. Tabulka střelců....   Sezóna 2016/2017

33 je počet udělených žlutých karet a 4 červené karty. Tabulka udělených karet ...    Sezóna 2016/2017

Do zápasů zasáhlo celkem 22 hráčů,  nejvíce minut odehrál Martin Kropáček ( 2287 minut), další  byl Pavel Veringer (2195 minut) a třetí nejaktivnější hráč byl Ladislav Kropáček (2103 minut)  Celkové statistiky hráčů....   Sezóna 2016/2017

čen 20 Doposud nekomentováno.

FOTKA JARO 2017

Fotka týmu po posledním a vítězném zápase na hřišti SK Bolešiny pro sezónu 2016/2017

TABULKA JARO 2017

V závěrečném kole III. třídy padlo  rozhodnutí , že to budou Svéradice B, které  společně s vítěznou Železnou Rudou budou  nováčkem okresního přeboru.

Z trojice ohrožených sestupem Janovice B, Zavlekov a Bolešiny B měla nejvíce štěstí  janovická rezerva, která v této soutěži zůstane také pro nový ročník 2017/2018, ale jen  za předpokladu, že Sokol Měčín bude úspěšný v baráži o záchranu v 1.B třídě . Do IV. třídy sestupuje natvrdo   Zavlekov, Bolešiny B a poslední v tabulce TJ Bezděkov , který ve Svéradicích zakončil tento ročník debaklem.

Datum konání: 18.6.2017

Poslední zápas sezóny 2016/2017... na hřišti SK Bolešiny  proti místní rezervě, taktéž ještě bojující o záchranu v III. třídě. K velké radosti ale dopadl daleko lépe pro nás...

Na velmi krásném trávníku se hrálo celkem slušné a pohledné utkání plné šancí na obou stranách. V 26. minutě rozhodčí nařídil trestný kop, který přesnou ranou pod břevno proměnil Láďa Kropáček.  Stav 0:1 !!! A to ještě nebylo vše pro tohoto hráče. Jeho aktivní hra se vyplatila, když dokázal v 28. minutě využít zmatku a nedorozumění domácí obrany včetně brankáře a dlouhého výkopu gólmana Šípka a zvýšil tak vedení hostů na 0:2 !!! A to ještě nebylo do poločasu vše. Nastala 34. minuta, krásný průnik do vápna předvedl Milan Kapusta, přesnou přihrávkou našel volného Pepu Podzimka, který se štěstím a s pomocí domácího gólmana zvyýšil už na 0:3.

Druhý poločas začal náporem domácích, který dokázali využít v 48. minutě a snížit na 1:3 přesnou střelou k tyči. 56. minuta...k míči se dostal nejlepší sřelec hostů Zbyněk Zelený a svou 11 brankou v sezóně získal opět vedení o tři branky. 1:4 !!! Zbytek zápasu se dohrával už více méně v poklidu. i když přišla  89. minuta a Koželuh Jan dokázal přelobovat hostujícího gólmana a stanovil tak konečný stav na 2:4. Tento výsledek znamená pro Tatran Velké Hydčice jistou účast v dalším ročníku  III. třídy pro sezónu 2017/2018.

!!!   GRATULUJEME  !!!

čen 13 Doposud nekomentováno.

Šest ze sedmi zápasů bylo nařízeno na jednotný čas a den sehrání, což jen potvrzuje, že v tomto končícím ročníku III. třídy se bojuje na obou pólech tabulky o postup i sestup až do poslední minuty. Vítězstvím v Zavlekově potvrdil svoje dominantní postavení v tomto ročníku ziskem šampiona soutěže SRK Železná Ruda, kterému v prvenství a postupu do okresního přeboru blahopřejeme.

O druhé postupové místo byl sveden přímý souboj v Chudenicích , který skončil výhrou domácích nad dosud druhou rezervou Svéradic a má před posledním kolem k postupu o bod blíž než třetí Svéradice B.

Další velmi důležitý zápas se mimo jiné z pohledu záchrany hrál v Bezděkově. O svoji naději do posledního kola bojovali úspěšněji hosté z Bolešin a byli úspěšnější než domácí. Proto hosté stále teoreticky záchranou ještě mohou doufat v záchranu, zatím co pro Bezděkov prohra znamená již jistý sestup do IV.třídy.

Datum konání: 11.6.2017

Poslední domácí jarní části se odehrál netradičně v něděli, kdy k nám zavítal soupeř  S.Plánice. A byl to zápas vítězný.

První poločas byl plný nevyužitých šancí, kdy hlavně Láďa Kropáček nevyužil minimálně čtyři velké příležitosti , skvělě ho vychytal brankář hostí Opl Václav. Svoji šanci nevyužil ani Zbyněk Zelený, když střílel z nadějné situce vysoko nad branku. V 38. minutě se k míči dostal Vojta Melíšek, využil své rychlosti a hbitosti, ocitl se ve vápně, kde ho soupeř fauloval...byla nařízena penalta, kterou střelou pod břevno využil Zdeněk Hejpetr. Byl to jediný gól v zápase. Ve druhém poločase již žádná branka nepadla a tak další tři velmi důležité body do tabulky !!!

Datum konání: 3.6.2017

Čtvrté utkání v řadě se již vyhrát nepodařilo. Hrálo se na hrišti prvního týmu tabulky, Železné Rudy.

A zápas nezačal vůbec dobře pro hostujícího brankáře, když hned v 2. minutě pustil lehkou střelu z dálky Jakuba Lehečky. A přišla 23. minuta, opět Jakub Lehečka, střela z dálky, lehká teč a stav byl rázem 2:0. Ještě do poločasu dokázal využít brejkové příležitosti v 43. minutě Marek Holický...stav 3:0.

Ve druhém poločase již padla jen jedna branka. V 83. minutě se trefil Josef Škach. Další brankové příležitosti oba dva týmy již nevyužili. Hrálo se velmi slušně , klidně a tak rozhodčí Blaheta nemusel nikoho "oceňovat" žlutou či červenou kartou.

A POZOR....JE TU ZMĚNA!!!

Další domácí zápas se odehraje v NEDĚLI 11.6.2017 OD 16 hod. na domácím hrišti ve Velkých Hydčicích, proti S. Plánice

kvě 30 Doposud nekomentováno.

BOJ O POSTUP A SESTUP VE III.TŘÍDĚ GRADUJE

Tři kola před koncem III. třídy není  situace v této soutěži na obou pólech tabulky o nic přehlednější, než tomu bylo před 23.kolem. Na dvě postupová místa aspirují tři týmy Ž.Ruda, Svéradice B a Chudenice. Ještě více je zamotaná situace ve druhé polovině tabulky. Vzhledem k průběžné tabulce v 1.B  třídě a katastrofálním scénáři, že by sestoupily dva týmy do okresního přeboru je na tři sestupová místa teoreticky ještě stále šest kandidátů. Záchranářské práce zatím nejnadějněji vychází Tatranu Velké Hydčice, které v posledních třech kolech ale jedou dvakrát ven, z toho hned v příštím kole do Železné Rudy, těžký los mají Janovice B, Sokol Zavlekov a TJ Bezděkov.

Datum konání: 27.5.2017

Zisk devíti bodů z posledních tří zápasů, skvělá bilance, která nám stále dává šanci a naději na záchranu. Vzhledem k průběžné tabulce v 1.B  třídě a katastrofálním scénáři, že by sestoupily dva týmy do okresního přeboru je na tři sestupová místa teoreticky ještě stále šest kandidátů.

Zápas s tradičním soupeřem se hrál za velmi teplého a slunečného počací. V 15.minutě přišla chvíle pro Zbyňka Zeleného, který přesnou hlavičkou pod břevno zužitkoval nádherný centr Ondry Barborky. Byla to pro Zbyňka již 10 branka v sezóně.  V 25.minutě, přišla radostná chvíle pro Radima Janáka, který vstřelil svojí brvní soutěžní branku, když dokázal využít dlouhého výkopu brankáře Radka Šípka,chyby obrany a prostřelil hostujícího brankáře. A to ještě nebylo v prvním poločase vše. Hned o čtyři minuty, tedy v 29.minutě se k míči dostal Martin Fišer ( druhý gól v sezóně) a k překvapení všech, svým "nepovedeným" centrem potřetí překonal hostujícího gólmana.

Ve druhém poločase již žádná další branka nepadla, když nádhernou střelu z "voleje" Zbyňka Zeleného reflexivně vyrazil brankář a svoji velkou šanci neproměnil Jaroslav Bečvář.