1.10.2022

FK BUDĚTICE 2012  --  TATRAN VELKÉ HYDČICE   2:3  (0:1)

Rozhodčí : Josef Abrahám, Václav Dušek, Ondřej Nedvěd  ŽK 0:1

Datum konání: 1.10.2022

Zima, déšť, nevlídné počasí...přesto konečný výsledek na konci zápasu byl velmi pozitivní.

Domácí začali náporem. Hned v první minutě první střela, která nadělala brankáři problémy, i díky mokrému terénu. Naštěstí to bylo z pohledu domácích vše. My jsme dokázali využít první velkou šanci ke skórování, když se trefil v 18. minutě Zbyněk Zelený.

Druhý poločas začal pro nás velmi neslavně. Hned v úvodu poločasu rozhodčí pískl po závaru v pokutovém území pro domácí penaltu, kterou Jiří Josefík využil. A to nebylo vše. V 52. minutě utekl po křídle Roman Melka, který přesnou příhrávkou do vápna našel Martina Miroše, který se nemýlil. Rázem bylo skóre 2:1 pro domácí. Naštěstí jsme od té doby začali hrát opět svoji hru a domácí se uspokojili svým vedením, takže naše šance přibývali. V 83.minutě využil zaváhání celé budětické obrany, která si myslela že se bude pískat faul na jednoho z domácích hráčů, Zbyněk Zelený. Ten potvrdil svoj skvělou podzimní střeleckou formu a srovnal křižnou střelou k tyči na 2:2. Domácí se sice pokusili o nápor a zápas ještě zvrátit na svoji stranu. Pak ale přišlě chvíle Zdeňka Prokopce, který po rohu hlavou otočil skóre v náš prospěch na 2:3. To se psala 87. minuta zápasu.

Sestava: Ladislav Pasker, Martin Kropáček (K), Jiří Vichr, Jiří Matějovic, Ladislav Kropáček, Zdeněk Prokopec, Milan Kapusta, Josef Jiřík, Zbyněk Zelený, Lukáš Homolka, Radek Potužák, Josef Podzimek, Jaromír Hlaváč