7.5.2022

TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  SK VELHARTICE    3:0 (3:0)

Rozhodčí: Roman Mácal    ŽK 0:0

Datum konání: 7.5.2022

Velmi důležitý zápas se odehrával za hezkého, skoro až  letního počasí. A  byl nakonec úspěšný a přihrál nám důležité tři body do tabulky.

K velkému výkonu se rozherál druhý nejstarší člen našeho kádru, Josef Podzimek (12.5. oslavil 49 narozeniny, takže gratulace). Byl u všech třech branek zápasu. Na první branku krásně přihrál tomu nejstaršímu hráči našeho mužstva, Zdeňkovi Hejpetrovi, který nedal brankáři šanci. To se psala 7.minuta zápasu. V 13. minutě se prosadil už sám Pepa, když se z voleje trefil přesně k tyči. A konečné skóre na 3:0 stanovil v 25. minutě opět Pepa, když nadvakrát dostal míč za brankovou čáru. Bohužel již další branka do hostující sítě nepadla, což byla škoda. Soupeř se vůbec nedokázal prosadit přes naší skvělou obranu, která fungovala na jedničku. Jediná šance soupeře byla ze střely, asi ve 2.minutě zápasu, kdy trefil břevno Karel Kovařík. To bylo ze strany soupeře vše.

Sestava: Ladislav Pasker, Pavel Veringer, Martin Kropáček (K), Jiří Vichr, Jiří Matějovic, Ladislav Kropáček, Zdeněk Prokopec, Lukáš Homolka, Josef Podzimek, Zbyněk Zelený, Zdeněk Hejpetr, Petr Kylián, Josef Melka

Jak jsem psal, tak 12.5. oslaví narozeniny Josef Podzimek (49) a ten samý den oslaví svoje narozeniny Ladislav Kropáček (44). Oběma přejemě vše nejlepší, zdraví a hlavně ať jim vydrží jejich zápal do hry co nejdéle.