TATRAN VELKÉ HYDČICE  --  FC ŠVIHOV    1:2  (PK 3:4)  0:0

Rozhodčí: Josef Javorský   ŽK 3:1  ČK 1:0

Datum konání: 30.3.2019

Ve druhém jarním soutěžním zápase jsme přítali hosty ze Švihova.

V prvním poločase ani jeden ze soupeřů nevyužil své šance a tak stav po prvním poločase byl 0:0.

Ve druhém poločase nejdříve v 54. minutě Pavel Veringer dostal druhou žlutou kartu v zápase a tak následovala červená karta a přečasný odchod do sprch. Ale i v deseti lidech jsme dokázali vstřelit branku, když v 67.minutě Radek Potužák krásnou brankou z přímého kopu načal skóre tohoto zápasu. Kluci skvěle bránili hubený náskok až do 90. minuty. Bohužel ale v 90. minutě pískl sudí penaltu proti domácím a hostující hráč Jindra Vrba ji bezpečně proměnil.

V následujích penaltách byli úspěšnější hosté v poměru 3:4 a tak druhý bod putuje na jejich konto.

Sestava: Radek Šípek, Pavel Veringer, Jiří Vichr, Ondřej Barborka (77. Radim Janák), Ladislav Kropáček (K), Zdeněk Hejpetr, Zbyněk Zelený, Martin Kotrba (65. Jiří Matějovic), Luděk Marek (51. Petr Kylián), Jaromír Hlaváč